Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

giorgos0082

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2011
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Σήμερα μετά απο καιρό θυμήθηκα πόσο ωραία είχα περάσει με τη Στεφανία, πωρωμενο μασάζ, κυριολεκτικά σε λειώνει, φαίνεται πως ξέρει τι κάνει, το τελειωμα ηταν το κερασάκι στη τούρτα.θα την ξαναεπισκεπτω και θα ζητήσω ΟΤΙ άλλο έχει να προσφέρει!
 

iRazor

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Αν η κοπέλα είναι όπως στις φωτογραφίες, θα ήθελα πολύ να τη γνωρίσω. Τώρα έκατσα και διάβασα πολλές σελίδες του νήματος με πολλά αντιφατικά σχόλια. Δηλαδή δεν υπάρχει σύγκλιση σε τίποτα. Δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Πρέπει μάλλον να ανέβω βόρεια ελπίζοντας οτι οι φωτογραφίες είναι αντιπροσωπευτικές. Στεφανία μου συγνώμη για την επιφυλακτικότητα, ελπίζω να την μετανιώσω αφού σε γνωρίσω.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Καλησπέρα στην παρέα. Αν η κοπέλα είναι όπως στις φωτογραφίες, θα ήθελα πολύ να τη γνωρίσω. Τώρα έκατσα και διάβασα πολλές σελίδες του νήματος με πολλά αντιφατικά σχόλια. Δηλαδή δεν υπάρχει σύγκλιση σε τίποτα. Δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Πρέπει μάλλον να ανέβω βόρεια ελπίζοντας οτι οι φωτογραφίες είναι αντιπροσωπευτικές. Στεφανία μου συγνώμη για την επιφυλακτικότητα, ελπίζω να την μετανιώσω αφού σε γνωρίσω.
καλημέρα!
Να είσαι σίγουρος ότι δεν θα χάσεις!
 

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
Καλησπέρα στην παρέα. Αν η κοπέλα είναι όπως στις φωτογραφίες, θα ήθελα πολύ να τη γνωρίσω. Τώρα έκατσα και διάβασα πολλές σελίδες του νήματος με πολλά αντιφατικά σχόλια. Δηλαδή δεν υπάρχει σύγκλιση σε τίποτα. Δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Πρέπει μάλλον να ανέβω βόρεια ελπίζοντας οτι οι φωτογραφίες είναι αντιπροσωπευτικές. Στεφανία μου συγνώμη για την επιφυλακτικότητα, ελπίζω να την μετανιώσω αφού σε γνωρίσω.

Φίλε καλημέρα
Αν της φερθείς με ευγένεια θα σου το ανταποδώσει στο έπακρον. Είναι ντόμπρος και σαφής άνθρωπος και αυτό που κάνει το κάνει καλά. Οι όποιες παρανοήσεις συνήθως γίνονται απο αυτούς που έχουν άλλα στο μυαλό τους.
Από μασάζ - ατμόσφαιρα - αισθησιασμό σκίζει η Στεφ.
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520

[/quote]
Καλησπέρα στην παρέα. Αν η κοπέλα είναι όπως στις φωτογραφίες, θα ήθελα πολύ να τη γνωρίσω. Τώρα έκατσα και διάβασα πολλές σελίδες του νήματος με πολλά αντιφατικά σχόλια. Δηλαδή δεν υπάρχει σύγκλιση σε τίποτα. Δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Πρέπει μάλλον να ανέβω βόρεια ελπίζοντας οτι οι φωτογραφίες είναι αντιπροσωπευτικές. Στεφανία μου συγνώμη για την επιφυλακτικότητα, ελπίζω να την μετανιώσω αφού σε γνωρίσω.
Φίλε καλημέρα
Αν της φερθείς με ευγένεια θα σου το ανταποδώσει στο έπακρον. Είναι ντόμπρος και σαφής άνθρωπος και αυτό που κάνει το κάνει καλά. Οι όποιες παρανοήσεις συνήθως γίνονται απο αυτούς που έχουν[size=10pt][size=10pt] άλλα στο μυαλό τους[/size][/size].
Από μασάζ - ατμόσφαιρα - αισθησιασμό σκίζει η Στεφ.

που σημαινει ,οτι ,μην πασ εχοντασ  στο μυαλο σου ,οτι θα γαμησεισ...αυτο μονο εαν ευαρεστηθει η κορασιδα.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
που σημαινει ,οτι ,μην πασ εχοντασ  στο μυαλο σου ,οτι θα γαμησεισ...αυτο μονο εαν ευαρεστηθει η κορασιδα.
το πιο άσχετο σχόλιο εβερ!
Για κάτι τύπους ανυπόστατους σαν κ εσένα έγραψε ο φίλος κ εσύ άλλο κατάλαβες κ πεταγεσαι κ σχολιάζεις άκυρα εντελώς!
Ήθελα ν ξέρω αφού όπως έχεις πει κ εσύ ο ίδιος σαν παλιότερο ποστ δεν με έχεις γνωρίσει ποτέ.
Λοιπόν απ' πότε έχεις κ άποψη κ σε ότι έχεις γράψει για μένα συνεχώς συκοφαντεις κτλ?
 

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
που σημαινει ,οτι ,μην πασ εχοντασ  στο μυαλο σου ,οτι θα γαμησεισ...αυτο μονο εαν ευαρεστηθει η κορασιδα.

Πραγματικά όμως....από όλα αυτά που έγραψα κατάλαβες αυτό??
Οι υπηρεσίες της είναι σαφής....άλλωστε όπως είδα έγραψες πως δεν έχεις πάει. Γιατί δεν την παίρνεις ένα τηλεφωνάκι, να στα διασαφηνίσει τα πράγματα να μην έχεις απορίες?
 

paulnet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
10
προσωπικα θεωρω οτι η κοπελα υστερει ως ενα βαθμο στο θεμα της εμφανισης... αν κι αυτο ειναι υποκειμενικο ζητημα, περι ορεξεως... ουδεις λογος!

εαν ειχε και την εμφανιση στο ολο πακετο, εκτιμω οτι η τιμη θα ηταν διαφορετικη, ή μπορει να ηταν υποδεεστερη στις υπηρεσιες της... βεβαια αυτο δεν παυει να ειναι μια υποθεση...

προκειται για μια ωριαια(+) συνευρεση... πας, δεχεσαι τις προσφερόμενες υπηρεσειες, είτε αυτές αφορούν το μασαζ και την εκτόνωση δια χειρομάλαξης, ειτε το φουλ πακετο (τα οποια και προσφερει με ζεση κι οχι εν ειδει αγγαρείας)...και χαιρεται...
αυτα περι χημειων, φυσικων και... αρχαιων κωμωδιων, δεν τα καταλαβαινω... (τι χημεια χρειαζεται για να απολαυσεις ενα μασαζ ή χειρομαλαξη φαλου!)...

θα μπορουσαμε να ειμαστε πιο συγκεκριμενοι, για μια πιο επικοδομητικη κουβεντα...

οπως κι επισης θα ηταν γονιμο να αναφερθουν κοπελες με αντιστοιχη σχεση τιμης - προσφερομενης υπηρεσιας -(αξιοπρεπους) χωρου, για να συγκρινουμε και για να εχουμε ενα μπουσουλα για τα κριτιρια και τα επιπεδα του "ιδανικου" (υπο τα συγκεκριμενα δεδομενα) του καθενος...

edit: την ωρα που εγραφα ειδα οτι ο "φιλος" εγινε πιο συγκεκριμενος... δεκτον!

Θα συμφωνήσω (έχοντας την εμπειρία δύο επισκέψεων σε διάστημα περίπου έξι μηνών) με τον προλαλήσαντα για το review και αναφορικά κυρίως για το πακέτο "εμφάνιση-υπηρεσίες-τιμή"
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Πραγματικά όμως....από όλα αυτά που έγραψα κατάλαβες αυτό??
Οι υπηρεσίες της είναι σαφής....άλλωστε όπως είδα έγραψες πως δεν έχεις πάει. Γιατί δεν την παίρνεις ένα τηλεφωνάκι, να στα διασαφηνίσει τα πράγματα να μην έχεις απορίες?
πρώτον το τηλέφωνο κοστίζει
Δεύτερον αν πάρει να διασαφηνίσει τις απορίες
Δεν θα μπορεί να λέει μαλακίες



Στην έλυσα την απορία?
 

tj790

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μόλις ανακάλυψα το συγκεκριμένο νήμα και το χάζεψα λίγο.
Η αλήθει είναι ότι λιώνω από περιέργεια να γνωρίσω από κοντά το γλυκό κορίτσι
και να αφεθώ στα απαλά του χέρια. Να απολαύσω όλη τη μυσταγωγία....
Πρέπει να το κανονίσω σύντομα.
Θα είναι μάλλον το δώρο που θα ζητήσω από το Santa.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
880
Πόντοι
86
Καλησπέρα. Μόλις ανακάλυψα το συγκεκριμένο νήμα και το χάζεψα λίγο.
Η αλήθει είναι ότι λιώνω από περιέργεια να γνωρίσω από κοντά το γλυκό κορίτσι
και να αφεθώ στα απαλά του χέρια. Να απολαύσω όλη τη μυσταγωγία....
Πρέπει να το κανονίσω σύντομα.
Θα είναι μάλλον το δώρο που θα ζητήσω από το Santa.
....ναι,αυτό να ζητήσεις ,μη μπερδευτεις και ζητήσεις τίποτε άλλο....και να ενημερώνεις....τι είπες στον σαντα,τι σού απάντησε...λεπτομερώς...
 

imortas

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
45
Like
94
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στο "φαινόμενο" Βίκυ-Στεφανία...Μετά από πολλά καλά που άκουσα και κάποια αρνητικά και αφού επιτέλους καταφέραμε να βρεθούμε, (όπως έχουν πεί και άλλοι εδώ επικοινωνία πανεύκολη και υπεράνετο παρκιν).
H κοπέλα είναι πολύ πιο σέξι και όμορφη από οτι στις φωτογραφίες. Προσωπική άποψη αλλά πιστεύω αντικειμενική.
Το σώμα της θηλυκό με ωραία πιασίματα ό,τι πρέπει για τα δικά μου γούστα..Προσωπάκι ωραίο με ένα πολύ γλυκό χαμόγελο και ζουμερά χειλάκια.
Το μασάζ της πολύ καλό, ανταποκρίθηκε άμεσα όταν της ζήτησα μεγαλύτερη πίεση καθώς ήμουν αρκετά πιασμένος αλλά και όταν της ζήτησα να δυναμώσει τη θέρμανση..Γενικά πέρασα υπέροχα και σήμερα νιώθω άλλος άνθρωπος.Στεφανία μου σε ευχαριστώ για όλα είσαι μια γλύκα και θα τα πούμε ξανά με την πρώτη ευκαιρία!!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Καλησπέρα. Μόλις ανακάλυψα το συγκεκριμένο νήμα και το χάζεψα λίγο.
Η αλήθει είναι ότι λιώνω από περιέργεια να γνωρίσω από κοντά το γλυκό κορίτσι
και να αφεθώ στα απαλά του χέρια. Να απολαύσω όλη τη μυσταγωγία....
Πρέπει να το κανονίσω σύντομα.
Θα είναι μάλλον το δώρο που θα ζητήσω από το Santa.
καλησπέρα!
Βεβαίως κ είσαι ευπρόσδεκτος γιατί πρόκειται για το πιο santa μασάζ!
 

romareturns

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
19
Like
8
Πόντοι
0
Η ατμοσφαιρα που φτιαχνει η στεφανια και το μασαζ που κανει δυσκολα θα το βρειτε αλλου σε αυτες τις τιμες. Εχω απογοητευτει απο τα μαγαζια που εχω επισκεφθει ως τωρα και κλαιω τα λεφτα μου, μονο με τη στεφανια περναω οντως καλα και μου αποφορτιζει την ενταση. Και το πιο σημαντικο, υπαρχει παντα καλη επικοινωνια και ειναι ομιλητικοτατη, οχι σαν κατι αλλες θεοξυνες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom