Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
6
Like
6.727
Πόντοι
1.336
τι να πω....δεν περασα καλά....αν εσυ περασες,οκ .δεν θα διαφωνήσω....Μπορεί να είναι η χημεία,τα μαθηματικα,τα αρχαία....

Σύμφωνοι και κατανοητό! Μπορώ να ρωτήσω όμως τι σε χάλασε?
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
968
Like
854
Πόντοι
86
Σύμφωνοι και κατανοητό! Μπορώ να ρωτήσω όμως τι σε χάλασε?
μασαζ άτεχνο ,ύφος παγωμένο....Δ ν ευχαριστηθηκα καθόλου,μη λεω και πολλά για αυτη αρπαζεται,και μπαίνει εδώ και σε διαβάζει κανονικά....αλλα ,το ξαναλέω,μονο αν πας εχεις γνώμη....τοσοι ενθουσιασμένοι πελάτες δεν μπορει να εχουν όλοι άδικο.....
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
6
Like
6.727
Πόντοι
1.336
μασαζ άτεχνο ,ύφος παγωμένο....Δ ν ευχαριστηθηκα καθόλου,μη λεω και πολλά για αυτη αρπαζεται,και μπαίνει εδώ και σε διαβάζει κανονικά....αλλα ,το ξαναλέω,μονο αν πας εχεις γνώμη....τοσοι ενθουσιασμένοι πελάτες δεν μπορει να εχουν όλοι άδικο.....
κι εγω μια φορα έχω παει! Θέλω να ξαναπάω, πέρασα πολύ καλά, αλλά πολύ μακριάααααα
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.675
Like
1.316
Πόντοι
366
προσωπικα θεωρω οτι η κοπελα υστερει ως ενα βαθμο στο θεμα της εμφανισης... αν κι αυτο ειναι υποκειμενικο ζητημα, περι ορεξεως... ουδεις λογος!

εαν ειχε και την εμφανιση στο ολο πακετο, εκτιμω οτι η τιμη θα ηταν διαφορετικη, ή μπορει να ηταν υποδεεστερη στις υπηρεσιες της... βεβαια αυτο δεν παυει να ειναι μια υποθεση...

προκειται για μια ωριαια(+) συνευρεση... πας, δεχεσαι τις προσφερόμενες υπηρεσειες, είτε αυτές αφορούν το μασαζ και την εκτόνωση δια χειρομάλαξης, ειτε το φουλ πακετο (τα οποια και προσφερει με ζεση κι οχι εν ειδει αγγαρείας)...και χαιρεται...
αυτα περι χημειων, φυσικων και... αρχαιων κωμωδιων, δεν τα καταλαβαινω... (τι χημεια χρειαζεται για να απολαυσεις ενα μασαζ ή χειρομαλαξη φαλου!)...

θα μπορουσαμε να ειμαστε πιο συγκεκριμενοι, για μια πιο επικοδομητικη κουβεντα...

οπως κι επισης θα ηταν γονιμο να αναφερθουν κοπελες με αντιστοιχη σχεση τιμης - προσφερομενης υπηρεσιας -(αξιοπρεπους) χωρου, για να συγκρινουμε και για να εχουμε ενα μπουσουλα για τα κριτιρια και τα επιπεδα του "ιδανικου" (υπο τα συγκεκριμενα δεδομενα) του καθενος...

edit: την ωρα που εγραφα ειδα οτι ο "φιλος" εγινε πιο συγκεκριμενος... δεκτον!


 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
εχω επισκεφτει ουκ ολιγες φορες την Στεφανια κ οι λογοι ειναι απλοι...
απο μασαζ η κοπελα ξερει κ ειναι επαγγελματικου επιπεδου,αν καποιος θελει μασαζ ειναι για τα βορεια προαστια μια απο τις καλυτερες επιλογες.
Ναι μπαινει κ διαβαζει,δεν το κρυβει κιολας,ναι αρπαζεται ευκολα και το ιδιο ευκολα ηρεμει..
για παραπανω δεν εχω δοκιμασει,οποτε δεν εχω αποψη για τις περαιτερω υπηρεσιες..

Αναλογα τι ψαχνει ο καθενας...μασαζακι κ χαλαρωση,κατα την αποψη μου ειναι μια χαρα η κοπελα! :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.400
Πόντοι
34.612
προσωπικα θεωρω οτι η κοπελα υστερει ως ενα βαθμο στο θεμα της εμφανισης... αν κι αυτο ειναι υποκειμενικο ζητημα, περι ορεξεως... ουδεις λογος!

εαν ειχε και την εμφανιση στο ολο πακετο, εκτιμω οτι η τιμη θα ηταν διαφορετικη, ή μπορει να ηταν υποδεεστερη στις υπηρεσιες της... βεβαια αυτο δεν παυει να ειναι μια υποθεση...

προκειται για μια ωριαια(+) συνευρεση... πας, δεχεσαι τις προσφερόμενες υπηρεσειες, είτε αυτές αφορούν το μασαζ και την εκτόνωση δια χειρομάλαξης, ειτε το φουλ πακετο (τα οποια και προσφερει με ζεση κι οχι εν ειδει αγγαρείας)...και χαιρεται...
αυτα περι χημειων, φυσικων και... αρχαιων κωμωδιων, δεν τα καταλαβαινω... (τι χημεια χρειαζεται για να απολαυσεις ενα μασαζ ή χειρομαλαξη φαλου!)...

θα μπορουσαμε να ειμαστε πιο συγκεκριμενοι, για μια πιο επικοδομητικη κουβεντα...

οπως κι επισης θα ηταν γονιμο να αναφερθουν κοπελες με αντιστοιχη σχεση τιμης - προσφερομενης υπηρεσιας -(αξιοπρεπους) χωρου, για να συγκρινουμε και για να εχουμε ενα μπουσουλα για τα κριτιρια και τα επιπεδα του "ιδανικου" (υπο τα συγκεκριμενα δεδομενα) του καθενος...

edit: την ωρα που εγραφα ειδα οτι ο "φιλος" εγινε πιο συγκεκριμενος... δεκτον!

:thumbsup:
 

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
Η κοπέλα για εμένα είναι ότι καλύτερο στο αν ψάχνει κάποιος μασάζ με εκτόνωση στο τέλος. Και ξέρει να κάνει μασάζ, και τιμάει τα λεφτά που παίρνει και δεν σου κλέβει χρόνο (έχω πάει σε πολλές που στο δεκάλεπτο σε γυρίζουν για εκτόνωση) και γενικά είναι ένας άνθρωπος που όπως του φερθείς θα σου φερθεί.
Επίσης είναι πολύ ξεκάθαρη στο τι κάνει, στο τι δεν κάνει και πως το κοστολογεί.
Επίσης είναι άνθρωπος με μυαλό.
Αυτά!
Την καλησπέρα μου.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Όταν πήγα την τελευταία φορά, ήμουν διαλυμένος στην πλάτη με έντονους πόνους. Πάρα πολλές ημέρες είχα πρόβλημα και πονούσα, δυο ημέρες δεν μπόρεσα καν να σηκωθώ να πάω στη δουλειά μου: έχω σημαντικό πρόβλημα αρχώμενης οστεοαρθρίτιδας. Μετά το υπέροχο μασάζ που μου έκανε, οι πόνοι εξαφανίστηκαν. Έχει πόσες ημέρες και πραγματικά νιώθω ακόμη εξαιρετικά.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
968
Like
854
Πόντοι
86
.....εντάξει "φίλε".....πέρασα τέλεια και η κοπέλα τα σπάει ....οκ,ηρεμησες τώρα....?
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
96
ρε παιδια, δεν εχει νοημα να προσπαθεις να αλλαξεις την αποψη καποιου που ειχε μια αρνητικη εμπειρια ή καποιου που ειχε μια θετικη εμπειρια.
Αυτο που μας ενδιαφερει ειναι:
Πριν την πρωτη επαφη να ξερουμε αν η ζυγαρια ειναι θετικη ή αρνητικη, τιποτα αλλο. Μετα την πρωτη επαφη, εχουμε αποψη και την γραφουμε!
Φυσικα και σε καποιους δεν θα αρεσει, φυσικα και καποιοι θα περνανε παντα καλα.

Ξερω τη Στεφ κατι χρονια και ποτε δεν ειχα καν "μετρια" εμπειρια... παντα ηταν απο καλα εως πολυ καλα η ωρα μου μαζι της.

Η χημεια και τα μαθηματικα, παιζουν ρολο, και παντα θα παιζουν, κυριως στο ειδος της παροχης που δινει!
Ενα αρνητικο σχολιο λοιπον ή και δυο και τρια, στον ογκο που αφηνει ευχαριστημενους, δειχνει οτι δεν εχει πεσει η ποιοτητα.

(Σημ. πριν καιρο, ειχα ενα θεμα που με ενοχλησε, το εγραψα εδω και η αντιδραση της ηταν να εκνευριστει αρχικα αλλα τελικα να ρωτησει κατα λεξη "τι μπορω να κανω για να το διορθωσω". Αμα λοιπον, βρειτε τετοια αντιμετωπιση στο χωρο απο αλλη κοπελα, να μου πειτε και μενα)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.400
Πόντοι
34.612
ρε παιδια, δεν εχει νοημα να προσπαθεις να αλλαξεις την αποψη καποιου που ειχε μια αρνητικη εμπειρια ή καποιου που ειχε μια θετικη εμπειρια.
Αυτο που μας ενδιαφερει ειναι:
Πριν την πρωτη επαφη να ξερουμε αν η ζυγαρια ειναι θετικη ή αρνητικη, τιποτα αλλο. Μετα την πρωτη επαφη, εχουμε αποψη και την γραφουμε!
Φυσικα και σε καποιους δεν θα αρεσει, φυσικα και καποιοι θα περνανε παντα καλα.

Ξερω τη Στεφ κατι χρονια και ποτε δεν ειχα καν "μετρια" εμπειρια... παντα ηταν απο καλα εως πολυ καλα η ωρα μου μαζι της.

Η χημεια και τα μαθηματικα, παιζουν ρολο, και παντα θα παιζουν, κυριως στο ειδος της παροχης που δινει!
Ενα αρνητικο σχολιο λοιπον ή και δυο και τρια, στον ογκο που αφηνει ευχαριστημενους, δειχνει οτι δεν εχει πεσει η ποιοτητα.

(Σημ. πριν καιρο, ειχα ενα θεμα που με ενοχλησε, το εγραψα εδω και η αντιδραση της ηταν να εκνευριστει αρχικα αλλα τελικα να ρωτησει κατα λεξη "τι μπορω να κανω για να το διορθωσω". Αμα λοιπον, βρειτε τετοια αντιμετωπιση στο χωρο απο αλλη κοπελα, να μου πειτε και μενα)

Σωστα λογια
 

transporter82

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2016
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
ρε παιδια, δεν εχει νοημα να προσπαθεις να αλλαξεις την αποψη καποιου που ειχε μια αρνητικη εμπειρια ή καποιου που ειχε μια θετικη εμπειρια.
Αυτο που μας ενδιαφερει ειναι:
Πριν την πρωτη επαφη να ξερουμε αν η ζυγαρια ειναι θετικη ή αρνητικη, τιποτα αλλο. Μετα την πρωτη επαφη, εχουμε αποψη και την γραφουμε!
Φυσικα και σε καποιους δεν θα αρεσει, φυσικα και καποιοι θα περνανε παντα καλα.

Ξερω τη Στεφ κατι χρονια και ποτε δεν ειχα καν "μετρια" εμπειρια... παντα ηταν απο καλα εως πολυ καλα η ωρα μου μαζι της.

Η χημεια και τα μαθηματικα, παιζουν ρολο, και παντα θα παιζουν, κυριως στο ειδος της παροχης που δινει!
Ενα αρνητικο σχολιο λοιπον ή και δυο και τρια, στον ογκο που αφηνει ευχαριστημενους, δειχνει οτι δεν εχει πεσει η ποιοτητα.

(Σημ. πριν καιρο, ειχα ενα θεμα που με ενοχλησε, το εγραψα εδω και η αντιδραση της ηταν να εκνευριστει αρχικα αλλα τελικα να ρωτησει κατα λεξη "τι μπορω να κανω για να το διορθωσω". Αμα λοιπον, βρειτε τετοια αντιμετωπιση στο χωρο απο αλλη κοπελα, να μου πειτε και μενα)
Πολύ σωστά, εδώ μέσα περνουμε κάποιες πληροφορίες, αλλά όπως και να το κάνουμε (πέρα από κάποια θέματα που είναι αντικειμενικά πχ υγεία, καθαριότητα κτλ) μιλάμε για καταστάσεις εντελώς υποκειμενικά, γιαυτό το σημαντικότερο όλων, η χημεία!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.882
Πόντοι
736
μπραβο στη Στεφανια!  Σταθερα σε ψηλο επιπεδο χρονια τωρα :rockon: :rockon:, κι ας την εχουν γλωσσοφαει αντρες και γυναικες ;)
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.420
Like
16.890
μπραβο στη Στεφανια!  Σταθερα σε ψηλο επιπεδο χρονια τωρα :rockon: :rockon:, κι ας την εχουν γλωσσοφαει αντρες και γυναικες ;)
καλησπέρα!σε ευχαριστώ πολύ γιαυτη την ειλικρινή γνώμη.
Είναι η προσωπική μου επιτυχία ενάντια στο κακό η στο άδικο.
Είναι ωραία όταν υπερισχύει το καλό κ η πιο αισιόδοξη διάθεση...
Μια γλυκιά Κυριακή σε όλους..!
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
898
Like
302
Πόντοι
26
Στεφανια . και -
το μασαζ σου ειναι καυλα !!!!!!!!!
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Άλλη μια υπέροχη προχθές το βράδυ συνάντηση με την Στεφάνια. Εννοείται πως και πάλι έφυγα πέρα για πέρα ικανοποιημενος από το σπίτι της.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
ρε παιδια, δεν εχει νοημα να προσπαθεις να αλλαξεις την αποψη καποιου που ειχε μια αρνητικη εμπειρια ή καποιου που ειχε μια θετικη εμπειρια.
Αυτο που μας ενδιαφερει ειναι:
Πριν την πρωτη επαφη να ξερουμε αν η ζυγαρια ειναι θετικη ή αρνητικη, τιποτα αλλο. Μετα την πρωτη επαφη, εχουμε αποψη και την γραφουμε!
Φυσικα και σε καποιους δεν θα αρεσει, φυσικα και καποιοι θα περνανε παντα καλα.

Ξερω τη Στεφ κατι χρονια και ποτε δεν ειχα καν "μετρια" εμπειρια... παντα ηταν απο καλα εως πολυ καλα η ωρα μου μαζι της.

Η χημεια και τα μαθηματικα, παιζουν ρολο, και παντα θα παιζουν, κυριως στο ειδος της παροχης που δινει!
Ενα αρνητικο σχολιο λοιπον ή και δυο και τρια, στον ογκο που αφηνει ευχαριστημενους, δειχνει οτι δεν εχει πεσει η ποιοτητα.

(Σημ. πριν καιρο, ειχα ενα θεμα που με ενοχλησε, το εγραψα εδω και η αντιδραση της ηταν να εκνευριστει αρχικα αλλα τελικα να ρωτησει κατα λεξη "τι μπορω να κανω για να το διορθωσω". Αμα λοιπον, βρειτε τετοια αντιμετωπιση στο χωρο απο αλλη κοπελα, να μου πειτε και μενα)


Σωστός !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom