Νέα

Στάση straight μελών του bourdela.com απέναντι σε gay - (Ψηφοφορία)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα avnanovic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Στάση straight μελών του bourdela.com απέναντι σε gay

  • Αποδέχομαι τους gay. Κανένα πρόβλημα.

    Ψήφοι: 106 56,4%
  • Δεν αποδέχομαι τους gay. Θεωρώ την ομοφυλοφιλία κακό.

    Ψήφοι: 82 43,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    188

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.158
Κριτικές
3
Like
1.317
Πόντοι
566
Φυσικα και αποδεχομαστε τους gay.
Το θεμα ειναι να αποδεχτουν κι αυτοι/ες την ιδιαιτεροτητα τους και να μην πλασαρονται σαν προτυπα ουτε να πηγαινουν κοντρα στην φυση ζητοντας να μεγαλωνουν παιδια.

Ψηφισα το αντιθετο για αυτό ακριβως τον λόγο, πηγαινουν κοντρα στην φυση ζητοντας να μεγαλωνουν παιδια.
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Τους αποδεχομαι που υπαρχουν στην κοινωνια δεν με ενδιαφερει τι κανουν και ας χωσουν και καμια κολωνα της ΔΕΗ στον κωλο τους αν θελουν.Δεν γουσταρω ομως να τους βλεπω να προσπαθουν να το περασουν για φυσιολογικο ολο αυτο οπως παντριες παιδια κλπ και στην προσωπικη μου ζωη δεν γουσταρω να περνανε ουτε απο διπλα μου.Αμα παντρευτω ποτε και με αξιωσει ο θεος να κανω παιδια ετσι και κανω κανα γιο και βγει πουστης θα τον σκοτωσω και ας με κλεισουν μεσα μετα σταρχηδια μου για ενα καθαρο κουτελο ζουμε.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Αποδεκτοι αρκει να ναι σε αποσταση απο το...κωλο μου! :S
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Τους αποδεχομαι που υπαρχουν στην κοινωνια δεν με ενδιαφερει τι κανουν και ας χωσουν και καμια κολωνα της ΔΕΗ στον κωλο τους αν θελουν.Δεν γουσταρω ομως να τους βλεπω να προσπαθουν να το περασουν για φυσιολογικο ολο αυτο οπως παντριες παιδια κλπ και στην προσωπικη μου ζωη δεν γουσταρω να περνανε ουτε απο διπλα μου.Αμα παντρευτω ποτε και με αξιωσει ο θεος να κανω παιδια ετσι και κανω κανα γιο και βγει πουστης θα τον σκοτωσω και ας με κλεισουν μεσα μετα σταρχηδια μου για ενα καθαρο κουτελο ζουμε.
Μην κατηγορείς τους πούστηδες, αν έχεις γιους και τις πουτάνες, αν έχεις κόρες (παλιό λαϊκό γνωμικό)
Εγώ έχω και γιούς και κόρη, οπότε κωλλύομαι να κατηγορήσω, αδερφέ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom