Νέα

Στάση straight μελών του bourdela.com απέναντι σε gay - (Ψηφοφορία)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα avnanovic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Στάση straight μελών του bourdela.com απέναντι σε gay

  • Αποδέχομαι τους gay. Κανένα πρόβλημα.

    Ψήφοι: 106 56,4%
  • Δεν αποδέχομαι τους gay. Θεωρώ την ομοφυλοφιλία κακό.

    Ψήφοι: 82 43,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    188

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.817
Πόντοι
4.496
Όπως έλεγε κι ο συγχωρεμένος ο Τζιμάκος : "Οι gay είναι αναγκαίοι" ! :hi:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
απο τη μια το τι κανουν στα αρχιδια μου...ξενος κωλος,ξενος πονος...
οτα προσπαθουν να μου το περασουν για φυσιολογικο ομως δεν το δεχομαι.
και οχι παντου πουστηδες και υιοθεσιες παιδιων κτλ...
τι παραδειγμα θα παρουν τα παιδια?
ουτε τα καραγκιοζιλικια τυπου Τζεισον Αντιγονη και gay parade.
ολοι να ειναι ειναι σεμνοι και να κανουν οτι γουσταρουν και θα ειμαστε ολοι καλα.
εγω βγαινω στο δρομο να λεω οτι γαμαω γυναικες?
Κανουμε straight pride?
δεν καταλαβα δηλαδη...
 
OP
OP
avnanovic

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
τι χαζομαρα επιλογες ...

στ'αρχιδια μου τι κανει ο καθενας στο κρεββατι του

αλλα αλλο αυτο αλλο το βαζει ενα φτερο στον γκωλο του και γυροβολαει στο συνταγμα

δεν ειναι ολοι οι γκει ιδιοι, και δεν τους αντιμετωπιζω ολους το ιδιο.

ρε συ μια γενικη εντυπωση να καταγραφει- αν καποιος ακουει - ο ταδε ειναι gay πως νιωθει για αυτο
τι σχεση εχει το οτι ο καθε gay εχει αλλο χαρακτηρα
γενικα πως κατανοει καποιος την υπαρξη των gay σαν συνολικη εντυπωση
 
OP
OP
avnanovic

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
Εγω λεω κατι άλλο ρε φιλε ποιο ιδιετερο  το κανουν σε αλλα κρατη  μελη της ευρωπης  να μαζευτούμε στο συνταγμα καμια 50,000 ανθρωποι  γκει στρειτ  ζευγάρια λεσβιες τρανς  όλα τα ειδη  και να οργανωθεί μια μεγαλη παρτουζα  για να κανουμε  μια διαμαρτυρια  για όλα αυτά τα μετρα και μνημονια  που περναν και να γινει θεσμος  αυτό  η οργανωση της παρτουζας 

υπαρχει ποινικο αδικημα προκληση σκανδαλου με ακολαστη πραξη
θα μας πανε ολους μεσα μετα φιλε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ναι αλλα ομως επειδη οι γυναικες ειναι κατωτερα οντα και ηλιθιες θα αρχισουν να μιμουνται τους τιγκινταγκες και θα θελουν γατακι μετα να παιζουν οποτε θα γεμισουμε τζιβιτζιλουδες

οποτε μια η αλλη θα ερθει
δεν παει ετσι
για κάθε 6 γκεη υπαρχει 1 λεσβια
υπαρχει περισσεμα λοιπον.

αν είναι 6% οι γκεη 1% οι λεσβιες

εχουμε ένα περισσεμα 5%.


το ιδανικο βεβαια θα ηταν να υπαρχουν 10-20 γυναικες για κάθε αντρα επειδή εμεις γουστάρουμε το 90% των γυναικων ενώ οι γυναικες μονο το 10% των αντρων και αν.


επισης να θυμισω επι τη ευκαιρια ότι ο παοκ εχει ανεπίσημα 8 πρωταθλήματα. 2 τυπικα και 6 τα κλεμμενα. μιας και πιασαμε τα μαθηματικα να το θυμομαστε και αυτό γιατι λαος που δεν εχει μνημη είναι καταδικασμένος.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706

Αυτό που με νοιάζει είναι αν απέναντί μου έχω άνθρωπο σοβαρό, νοικοκύρη, συγκροτημένο, παραγωγικό μέλος της κοινωνίας, συνεννοήσιμο με αρχές.
Τώρα αν τον παίρνει ή τον δίνει στα παπάρια μου.
Στον δικό μου κώλο κουμάντο κάνω εγώ, στον δικό του δεν μου πέφτει λόγος.
Αρα η απάντηση είναι κανένα πρόβλημα.

Τώρα για κραγμένες περιπτώσεις τύπου Jeison-Αντιγόνη και λοιπές προκλητικές συμπεριφορές δεν νομίζω οτι το γκεηλίκι είναι το πρόβλημα.
Μαλάκες νάρκισοι είναι που είναι ταυτόχρονα και γκέη.
Το ίδιο μαλάκες θα ήταν αν ήταν και στρέητ.

Για το gay pride είμαι λίγο αναποφάσιστος.
Δεν με ενοχλεί αλλά δεν αντιλαμβάνομαι και τον λόγο ύπαρξής του.
Pride γιατί; Γιατί είσαι gay? So what?
Να είσαι περήφανος αν είσαι καλός πατέρας, υπηρέτησες την πατρίδα, έδωσες ένα πιάτο φαί σε έναν αναξιοπαθούντα το καταλαβαίνω.
Pride επειδή είσαι gay όμως;
Από την άλλη αντιλαμβάνομαι οτι μιλάω από την ασφάλεια του str8. Ποτέ δεν αμφισβητήθηκαν οι σεξουαλικές μου επιλογές ούτε περιθωριοποιήθηκα από αυτές. Ισως αυτοί που αντιμετωπίζουν τέτοια προβλήματα να νοιώθουν την ανάγκη να το προβάλουν. Ας το κάνουν.
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
απο τη μια το τι κανουν στα αρχιδια μου...ξενος κωλος,ξενος πονος...
οτα προσπαθουν να μου το περασουν για φυσιολογικο ομως δεν το δεχομαι.
και οχι παντου πουστηδες και υιοθεσιες παιδιων κτλ...
τι παραδειγμα θα παρουν τα παιδια?
ουτε τα καραγκιοζιλικια τυπου Τζεισον Αντιγονη και gay parade.
ολοι να ειναι ειναι σεμνοι και να κανουν οτι γουσταρουν και θα ειμαστε ολοι καλα.
εγω βγαινω στο δρομο να λεω οτι γαμαω γυναικες?
Κανουμε straight pride?
δεν καταλαβα δηλαδη...

Τα παιδια το αντιμετωπιζουν σαν κατι ιδιαιτερο αλλα όχι ασχημο και κακο.


Εχουν πιο αθωες ψυχες τα παιδια από καποιους "ενηλικους" όπως πχ ο jhonny64  που εχει βγαλει ολη την κακια μεσα του. Κατανοω ότι δεν συμπεριφεροται ολοι το ιδιο αλλα υποτίθεται εχουμε παει σχολειο, εχουμε μαθει για την διαφορετιοτητα, για τον ρατσισμο και την ελευθερια. Μου κανει εντυπωση που ακομα και τωρα βλέπουμε αμόρφωτα ατομα. Ισως είναι μεγαλος σε ηλικια οποτε εν μερη δικαιολογειται

Παντως τοση ωρα υποθετω αναφέρονται στους γκει που απλα πανε με ατομα του ιδιου φυλου. Δεν αναφέρονται στους γκει που είναι εντελως γελιοι όπως βλέπουμε καποιους. Αυτό είναι άλλο θεμα. Και ενας στρειτ μπορει να είναι γελοιος.

Οσο για το γκει pride γινεται για να αποκτησουν ισα δικαιώματα οι γκει με τους στρειτ. Οι στρειτ για ποιο λογο να κανουν στρειτ pride που λες?

Απο την αλλη, πλεον δεν υπαρχει τοσος ρατσισμος(αν εξαιρεσεις τα site οπως πχ αυτο), οποτε ισως ειναι περιττο το gay pride. Εχω παρατηρησει τα τελευταια 3-4 χρονια ακομα και η Ελλαδα εχει γινει πιο δεκτικοι στους γκει. Οχι τοσο οσο οι ξενες χωρες στην ευρωπαικη ενωση και στην Αμερικη(που εκει μεχρι και χερι χερι θα δεις καποιους να κυκλοφορουν) αλλα βλεπω και απο μερια μου στην Ελλαδα, οτι πλεον δεν υπαρχει εντονα ρατσισμος οπως παλια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω απορω γιατι οι γκεη, οι φεμινιστριες, οι αριστεροι κλπ διαδηλωνουν στις δυτικες χωρες που ηδη εχουν τα ιδια δικαιώματα και λιγοτερες υποχρεωσεις από τους αντρες και δεν πανε να διαδηλωσουν εξω από την πρεσβεια ή σε καποια ισλαμικη ή κομμουνιστικη χωρα οπου πραγματικα υπαρχει ανισοτητα, ελλειψη ελευθεριας κλπ.

πηγαινετε ρε κοπελιες να διαδηλωσετε εξω απο την πρεσβεια του πακισταν και της αιγυπτου να σας δω, οχι μονο στην  πλατεια για να πατε υστερα και για καφεδακι και να λετε τι ωραια που βγηκατε στος φωτογραφιες.

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
βλέποντας τα μεχρι στιγμης απαγοητευτικα αποτελεσματα της ψηφοφορίας με την πλειοψηφια να εκφραζει θετικη αποψη για τους γκειζ ειναι θεμα χρονου πια η εξωση των στρεητ μελών απο τον παρόων ιστότοπο(σάη) 
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
Εχουν πιο αθωες ψυχες τα παιδια

και εσεις αυτες τις αθωες ψυχες θελετε να τις μολυνετε και να τις κανετε σαν τα μουτρα σας

η φυση θα σας ξεβρασει ομως αργα η γρηγορα

τα μη φυσικα τα απορριπτει  γιαυτο εστειλε και το ειτζ να σας ξεπαστρεψει

 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
εγω απορω γιατι οι γκεη, οι φεμινιστριες, οι αριστεροι κλπ διαδηλωνουν στις δυτικες χωρες που ηδη εχουν τα ιδια δικαιώματα και λιγοτερες υποχρεωσεις από τους αντρες και δεν πανε να διαδηλωσουν εξω από την πρεσβεια ή σε καποια ισλαμικη ή κομμουνιστικη χωρα οπου πραγματικα υπαρχει ανισοτητα, ελλειψη ελευθεριας κλπ.

πηγαινετε ρε κοπελιες να διαδηλωσετε εξω απο την πρεσβεια του πακισταν και της αιγυπτου να σας δω, οχι μονο στην  πλατεια για να πατε υστερα και για καφεδακι και να λετε τι ωραια που βγηκατε στος φωτογραφιες.

να πανε στους τζιχαντιστες να διαδηλωσουν στην συρια
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
Κατανοω ότι δεν συμπεριφεροται ολοι το ιδιο αλλα υποτίθεται εχουμε παει σχολειο, εχουμε μαθει για την διαφορετιοτητα, για τον ρατσισμο και την ελευθερια.

μιλατε και σεις για ελευθερια

ποια ελευθερια;

εσεις δεν ξερετε τι ειστε αντρας γυναικα;

ειστε οι ποιο φασιστες που υπαρχουν

θελετε μια μικρη μειοψηφια που ειστε να επιβαλλεται τον ανωμαλο ψυχισμο σας στην μεγαλη πλειοψηφια

σιγα σιγα και σταθερα θελετε να διαλυσετε την οικογενεια την κοινωνια και να φτιαξετε κατι αλλο

χρησιμοποιειτε τα παιδια για να γινετε αρεστοι αλλα στα αληθεια τα μισειτε και θελετε να αλλαξετε την φυση τους

εχετε εφευρει ωραιες λεξεις  οπως τον ρατσισμο

γιατι τι ιδιαιτερη ρατσα ειστε και πρεπει να σας σεβαστουμε οταν δεν σεβεστε τον εαυτο σας

γινεστε καραγκιοζηδες για να πειτε τι στα γκει πραιντ;

γιατι πραγμα ειστε υπερηφανοι που θελετε να το διαδηλωσετε κιολας;



 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
26
Like
1.233
Πόντοι
976
Η ομοφυλοφιλια ειναι εναντια στη φυση.

Η επιστημη σιγουρα μπορει να βοηθησει στην εξαλειψη της. Πιθανως να υπαρχει φαρμακευτικη αγωγη.
Με την αναπτυξη της ευγονικης , ειναι σιγουρα δυνατον ελαττωματικα DNA να διορθωθουν.
Ετσι θα μπορουσαν ναεξαλειφθουν εκτος απο την ομοφυλοφιλια , ακόμη και η νοητικη υστερηση , η σχιζοφρενεια , η μεσογειακη αναιμια και τεραστιο πληθος ασθενειων που ταλαιπωρουν δια βιου ανθρωπους αλλα και τις οικογενειες τους.
Απλα που να προσπαθησει η συγχρονη κοινωνια και επιστημη για κατι τετοιο!!!!!

Ο στοχος ειναι η εδραιωση της ομοφυλοφιλιας και περαιτερω αναπτυξη της. Με καταλληλες γεννετικες τροποποιησεις των τροφιμων που προκαλουν καταλληλες ορμονες ωστε οι επομενες γενιες να ειναι πιο επιρρεπεις στην ομοφυλοφιλια. Με την απανταχου διαφημιση της και προωθηση της απο τα ΜΜΕ και τις κυβερνησεις.

Φυσικα αυτο γινεται μονο στις χωρες τις δυσης. Γιατι ο στοχος των παγκοσμιων εξουσιαστων ειναι η εξοντωση της ανωτερης φυλης  που ειναι η μονη από ολες που μπορει να σταθει εμποδιο εναντια στην παγκοσμια δικτατορια.
ΤΗΣ ΛΕΥΚΗΣ ΦΥΛΗΣ
 

Trelobourdelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
134
Κριτικές
10
Like
279
Πόντοι
291
ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΜΩΣ όπως τα λέει ο politis, οσο αφορά τις γκέι υιοθεσίες λίγες μέρες πρίν ήμουν προβληματισμένος ως αρνητικός, αλλά αφενός κάτι η εναλλακτική των παιδιών που είναι κάτι σκουπιδο-ιδρύματα στόχοι παιδόφιλων, αφετέρου κάτι str8 φασιστο γονείς που δέρνουν κόσμο με τα παιδιά τους αγκαλιά.... Ε τι σκατά, χειρότερα απο αυτά δεν υπάρχουν.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
ενα πρωι

μπαμπας ελα παιδι μου να φας

η μαμα σου ετοιμασε το γαλα σου

URL]]
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.158
Κριτικές
3
Like
1.317
Πόντοι
566
Ψηφισα το "Δεν αποδέχομαι τους gay".

Ο λογος ότι θελουν δικαιώματα των ετεροφυλοφιλων που ταιριαζουν στις επιλογές τους.

Είναι γνωστό πως η επαφη 2 ομοφυλοφιλων δεν δημιουργεί απογόνους και αυτό είναι μια πραγματικότητα.

Δεν εχω προβλημα με μια μορφή "νομικής ενωσης" κατι σαν γάμος μεταξύ τους, ομως αυτό δεν θα πρεπει να οδηγεί στην υιοθεσία παιδιών. Το οτι ζητουν το δικαιωμα της υιοθεσίας είναι τουλαχιστον απαραδεκτο.

 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
πηραν αερα οι πισωγλεντηδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom