Νέα

Στάση straight μελών του bourdela.com απέναντι σε gay - (Ψηφοφορία)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα avnanovic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Στάση straight μελών του bourdela.com απέναντι σε gay

  • Αποδέχομαι τους gay. Κανένα πρόβλημα.

    Ψήφοι: 106 56,4%
  • Δεν αποδέχομαι τους gay. Θεωρώ την ομοφυλοφιλία κακό.

    Ψήφοι: 82 43,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    188
OP
OP
avnanovic

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
τυπε αμα μπει ο βανακιας με τους κλωνους του και ψηφισουν,το εχουν παρει απο τωρα οι γκεοι    :S :S :S :effemine: :gay:
αχαστο     :S :S :S

καλα το 2ο θα βγει στανταρ απλα να δουμε ποσοστα
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
την δευτερη επιλογη

δεν μπορει να αποδεχομαστε κατι μη  φυσιολογικο

στο κρεβατι τους ας κανουν οτι θελουν  χ@στηκα

μονο να μην προκαλουν με τα καραγκιοζιλικια τους
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Το "σε όλα ναι" και "σε όλα όχι" είναι λάθος σαν poll τύπε.
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Ψήφισα την πρώτη επιλογή (Πιστευω πως η δευτερη θα νικησει γιατι εχω παρατηρησει πολλα μελη να βριζουν τους gays σε πολλα νηματα)

Η δικιά μου στάση ως straight μέλος είναι η εξής:

Ας είναι ο κάθε άνδρας ό,τι θέλει. Δεν έχει νόημα να βρίζουμε τους gay και να τους αντιμετωπίζουμε υποτιμητικα.
Ψάχνοντας στο διαδικτυο ειδα οτι ακομη και σημερα δεν εχει διευκρινιστει από τις ερευνες που εχουν γινει αν γινεσαι gay ή γεννιέσαι και γενικα δεν εχει ακομη ξεκαθαριστει το πως γινεται καποιος ομοφυλοφιλος.

Θεωρω παντως πως οι gays με αυτά που κάνουν και διατρανώνουν συνεχως δεξια και αριστερα πως ειναι περηφανοι ομοφυλοφιλοι δεν βοηθούν το να γίνουν δεκτικοί από τους str8. Δεν ξέρω πχ το gay pride αν βοηθάει. Μοίαζει κάποιες φορές λες και προσπαθούν να πείσουν τους str8 πως πρεπει να γινουν και αυτοι gays σαν να κάνουν πολιτική προπαγάνδα σε άλλο στυλ.

Επίσης υπάρχει ένας υπερβάλλων ζήλος σε κάποιους gays που την πέφτουν σε str8 και προσπαθούν να τους εξαγοράσουν με χρήματα για να τους πάρουν πίπα κλπ μη σεβόμενοι έτσι το γεγονός ότι ο τυπος που εχουν απεναντι τους ειναι str8.

Πρεπει γενικα να γινει προσπαθεια και απο τις δυο πλευρές για να υπάρξει αρμονική συνύπαρξη.
Κι εγω πιστευω οτι το gay pride δεν βοηθαει ιδιαιτερα. Παρολο που υποτιθεται γινεται για να καταλαβουν ολοι οτι εχουν κι αυτοι δικαιωματα, τελικα ειναι καπως υπερβολικο για μερικους το ολο σκηνικο.

Για το οτι καποοι γκει την πεφτουν σε στρειτ εγω θεωρω οτι δεν ειναι κακο. Δεν ειναι κακο να πεις σε καποιον οτι σου αρεσει ακομα και να φας ακυρο. Ισα ισα του δειχνεις οτι ειναι ομορφος. Το θεμας ειναι να μην προκαλλει ο αλλος κατι που ειναι ενοχλητικο και στους στρειτ κατα την δικη μου αποψη
 

mapaman

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
247
Like
16
Πόντοι
1
Θεωρω την ομοφυλοφιλια κακο αλλα αποδεχομαι τους gay, οχι τις αδερφαρες φυσικα.. Και ειμαι κατα της υιοθεσιας τουλαχιστον οχι με τον ιδιο τροπο που γινεται απο τα αντρογυνα. Μπορουν να σπονσοραρουν καποιο παιδι, να περνανε καιρο μαζι αν και αυτο θελει και δωσουν το οκ οι ειδικοι κλπ
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Το πήγες με τη σιγουριά της νίκης και το ύφος των ερωτήσεων/επιλογών θα γυρνούσε μπούμερανγκ...και γύρισε...

Για μενα μια χαρα είναι η ερωτηση και οι 2 επιλογες. Δεν υπαρχει το ενδιαμεσο. Είναι ξεκαθαρο. Ή εχεις πρόβλημα ή δεν εχεις(σε γενικα πλαισια)

Παντως στο αλλο θεμα πιστευα οτι το 90% του site θα εχουν προβλημα με τους γκει αλλα απ οτι φαινεται απο την ψηφοφορια ηδη οι περισσοτεροι δεν εχουν προβλημα.
 
OP
OP
avnanovic

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
Το πήγες με τη σιγουριά της νίκης και το ύφος των ερωτήσεων/επιλογών θα γυρνούσε μπούμερανγκ...και γύρισε...

εγω πιστευα θα νικησει το 2 αλλα προηγειται το 1
αυτο λες;

συμφωνω με gang12345 οτι θα ξεφυγουμε αν βαλουμε μεσοβεζικες επιλογες και ναι και οχι
μια γενικη σταση απλα καλυτερα
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
τι χαζομαρα επιλογες ...

στ'αρχιδια μου τι κανει ο καθενας στο κρεββατι του

αλλα αλλο αυτο αλλο το βαζει ενα φτερο στον γκωλο του και γυροβολαει στο συνταγμα

δεν ειναι ολοι οι γκει ιδιοι, και δεν τους αντιμετωπιζω ολους το ιδιο.
 

Επισκέπτης
Οι πουστηδες ειναι συμμαχοι μας στην ανατροπη της λαμογιακης ταξης πραγματων.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
τυπε νηματοθετη μονο δυο επιλογες σε ψηφοφορια του μπου.κομ???  :o

και θες να συμμετασχουμε κι ολας??  :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Φυσικα και αποδεχομαστε τους gay.
Το θεμα ειναι να αποδεχτουν κι αυτοι/ες την ιδιαιτεροτητα τους και να μην πλασαρονται σαν προτυπα ουτε να πηγαινουν κοντρα στην φυση ζητοντας να μεγαλωνουν παιδια.

 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
Δεν με ενοχλουν.Το τι κανει ο καθενας στην κρεβατοκαμαρα του δικο του θεμα

Τυπε φαντάζομαι ότι δε σε ενοχλεί ούτε να σου βάζει δαχτυλο η πουτανα στο μπουρδελο :S. Περνά από το άλλο νημα να καταθέσεις τις εμπειρίες σου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οι γκαιοι τους στρεητ μας κανουν καλο για 2 λογους.

1 μειωνουν τον ανταγωνισμο οποτε είναι πιο προσεγγισιμη η γκομενα όταν ξερει ότι ψηλος της ταξης είναι δηλωμενη

2 κανουν τις γκομενες πιο καλες στο σεξ γιατι συμβουλεύονται τους φιλους τους, τους γκαιους και αρχιζουν τα πιπα κωλο.

πριν 100 χρονια πχ η γκομενα για να σου κατσει ηθελε γαμο και αν της ζήταγες πιπα σε ελεγε ανωμαλο.
τωρα που οι γκαιοι κρυβονται λιγοτερο και κανουν φιλενάδες γυναικες της επηρεαζουν προς οφελος μας.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
ναι αλλα ομως επειδη οι γυναικες ειναι κατωτερα οντα και ηλιθιες θα αρχισουν να μιμουνται τους τιγκινταγκες και θα θελουν γατακι μετα να παιζουν οποτε θα γεμισουμε τζιβιτζιλουδες

οποτε μια η αλλη θα ερθει
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
643
Πόντοι
86
Εγω λεω κατι άλλο ρε φιλε ποιο ιδιετερο  το κανουν σε αλλα κρατη  μελη της ευρωπης  να μαζευτούμε στο συνταγμα καμια 50,000 ανθρωποι  γκει στρειτ  ζευγάρια λεσβιες τρανς   όλα τα ειδη  και να οργανωθεί μια μεγαλη παρτουζα  για να κανουμε  μια διαμαρτυρια  για όλα αυτά τα μετρα και μνημονια  που περναν και να γινει θεσμος  αυτό   η οργανωση της παρτουζας  
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Μας τα εχετε ζαλισει με τους gay και τις λεσβιες και τους τρανς
Αμα καποιος απ αυτους δεν νιωθει ανετα ας παει Μυκονο και ας μεινει εκει

Εφτασε μια ολοκληρη χωρα να ασχολειται καθε βδομαδα με τον Μπουταρη τα survivors και τα gay prides

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom