Νέα

Σωστή χρήση προφυλακτικού!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το βιαστικό φόρεμα καπότας σε πεσμένο πούτσο αφήνει να περάσει αέρας στη μυτούλα-κορυφή αυτής,εμποδίζοντάς τη να κινείται ενιαία (ως ένα σώμα)με τον πούτσο.Δηλαδή εμποδίζεται η φυσική κίνηση της πόσθης(πετσάκι) προς και από τη βάλανο.Ακόμα και βαθιά πίπα να σου κάνει η κοπέλα ,δύσκολα να κρατήσεις πλήρη στύση καθώς μαγκώνει το πετσάκι στην καπότα (συμπτώματα μουδιάσματος η και πόνου).Το περισσότερο κομμάτι της καπότας σπρώχνεται προς τον κορμό του πούτσου κατά το πήδημα και το μπροστινό κομμάτι καπότας τεντώνει στο πουτσοκέφαλο καταπιέζοντάς το και συρρικνώνοντάς το (κατά περίπτωση) με κίνδυνο να σπάσει η καπότα.
Το ίδιο συμβαίνει όταν η κοπέλα σου φορέσει την καπότα καπάκι ανοίγοντάς την περιμετρικά με τα δάκτυλα σαν σακούλα ψώνιων σε πλήρη στύση.Γιατί αφήνει να μπει αέρας στην κορυφή της.
Κάποιοι πονάνε από την αρχή,βγάζουν το σκασμό και συνεχίζουν έτσι είτε από άγνοια (έστω και στιγμιαία) είτε φοβούμενοι μήπως εκνευρίσουν την πουτάνα και τους επιστρέψει τον εκνευρισμό.Αρκετοί μέσα στην κάβλα τους δεν δίνουν σημασία και στο τέλος αναρωτιούνται:"γιατί πόναγα από την αρχή;" η "γιατί πόνεσα όταν έχυνα;" η "γιατί δεν έχυσα;".

Dr Πουτανγαμών, πες αλεύρι...η Ντενίζα σε γυρεύει :2funny: :2funny: :2funny:
Κριτική Πουτανγαμών για Ντενίζα:
{...όταν κάνει πίπα με πονάει, δεν καταλαβαίνω τί συμβαίνει...δεν βάζει καλά το προφυλακτικό , τί να πω... Πάντως ποναγα αφόρητα. Η κοπέλα οφείλω να πω ότι ήταν πάρα πολύ φιλότιμη, αλλά όσο πέρναγε η ώρα τόσο έπεφτε η...τάση από τον πόνο. Αφού είχε περάσει αρκετή ώρα, έβγαλα το προφυλακτικό να κάνω με το χέρι πάνω της. Βγάζοντας το προφυλακτικό , έβγαλα ένα "Αουτς" που πρέπει να ακούστηκε 3 οικοδομικά τετράγωνα παραπέρα...
Δεν έγινε τίποτα στο τέλος, έφυγα άπραγος...}

Κάποιες κοπέλες τη βάζουν λανθασμένα σκοπίμως για να μην έχεις πλήρη στύση και να προστατεύσουν το μουνί τους,αψηφώντας τον κίνδυνο να σπάσει μπροστά που τεντώνει,βασιζόμενες στη γρήγορη αντίληψή τους επ'αυτού και σε κόβουν εγκαίρως ξενερώνοντάς σε.Οι περισσότερες από συνήθεια για εξοικονόμιση χρόνου και είναι πολλές.

Βάζοντας την καπότα σωστά:
1.ΠΙΕΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΗΣ ΚΑΠΟΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΕΙΚΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΧΕΡΙ ΤΟΝ ΔΑΚΤΥΛΙΟ ΤΗΣ ΚΑΠΟΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΡΜΟ ΤΟΥ ΠΕΟΥΣ
                                                      η
2.ρουφώντας η κοπέλα το κορυφαίο τμήμα της καπότας (που περιέχει την μυτούλα)  μέχρις ότου στεγανοποιηθεί από αέρα ενώ συγχρόνως κατεβάζει τον δακτύλιο της καπότας στον κορμό του πέους,

καταλαβαίνεις τη σωστή αίσθηση που πρέπει να έχεις,χωρίς αέρα στην μυτούλα,με την καπότα να εισχωρεί στο αυλάκι της πόσθης και να κινείται ως ένα σώμα με την πόσθη.

Και μετά ΑΠΑΙΤΕΙΣ από την κοπέλα να την βάζει σωστά η την φοράς μόνος σου.
     
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Γράψε και την δικιά σου κριτική για το ίδιο θέμα , με τη Λολίτα από Μιχαήλ Βόδα
 

Επισκέπτης
Και ενώ της τό'χα πει:"Πρόσεξε να την βάλεις σωστά"
Δεν με άφηνε να την φορέσω εγώ!.Δυό φορές έβαλε δυο καπότες λανθασμένα με τον ίδιο τρόπο!:ανοίγοντάς την περιμετρικά με τα δάκτυλα σαν σακούλα ψώνιων και έμπαινε αέρας.ΗΜΑΡΤΟΝ...40 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Την τρίτη καπότα την έβαλα εγώ.

Όταν επιμένω λοιπόν για την σωστή χρήση προφυλακτικού προστατεύω την μετέπειτα ευχαρίστησή μου αφού πολλές κοπέλες την βάζουν λανθασμένα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Η γκομένα που το μέτρησε είπε 25.
διαμετρο 25 χιλιοστα εννοεις ?? με τί το μετρησε το τσουτσούνι ??

:think: Σε μήκος αναφέρεται?
Παρεπιμπτόντως ό παρακάτω τύπος,  χρησιμοποιεί XXl.
Μεγάλη οικονομία σουλέεεωωωω!!!!
Τα κόβει στα 10 και  δένει τις άκρες!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • MIKROPOYTSOS.jpg
    MIKROPOYTSOS.jpg
    30,2 KB · Εμφανίσεις: 90

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Σε μήκος αναφέρεται!!!
Παρεπιμπτόντως ό παρακάτω τύπος,  χρησιμοποιεί XXl.
Μεγάλη οικονομία σουλέεεωωωω!!!!
Τα κόβει στα 3 και  δένει τις άκρες!!!
Και είναι και καβλωμένος ο τύπος :2funny:
 

chrisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
να κανω μια ερωτηση και εγω... τα προφυλακτικα που εχουν τα σπιτακια ειναι καλα? εστω και κινεζικα..εχουν προστασια ? οσες φορες εχω παει παντα αυτα χρησιμοποιω δεν εχω δικα μου... εκει στο μεταξουργειο παντως τα προφυλακτικα δεν ειχα ποτε σπασμενο...προστατευουν ? η να ανησυχω?
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
εμένα με πιάνει αλλεργία με τα latex και χρησιμοποιώ δικά μου non latex.
Ίσως να είμαι αλλεργικός στην σπερματοκτόνο επικάλυψη.
 

chrisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
να κανω μια ερωτηση και εγω... τα προφυλακτικα που εχουν τα σπιτακια ειναι καλα? εστω και κινεζικα..εχουν προστασια ? οσες φορες εχω παει παντα αυτα χρησιμοποιω δεν εχω δικα μου... εκει στο μεταξουργειο παντως τα προφυλακτικα δεν ειχα ποτε σπασμενο...προστατευουν ? η να ανησυχω?

Σε αυτο ομως που ρωτησα? προστατευουν η ειναι σαπια ετσι απλα τα βαζουν για να παρουν τα 15 ευρω? αν ομως το καναν ετσι θα ειχαν κολλησει οι μισοι απο δω μεσα ? ξερω γω...ρωταω απλα..!
 

kasperghost

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Είστε απίστευτοι παιδιά με σώνετε... και έλεγα γιατί πονούσα κάθε φορά που έβαζα προφυλακτικό ενώ αυτό με το ξετύλιγμα ποτέ δεν έπαιξε :(
Αυτά τα trojan magnum XL ξέρετε διαστάσεις? Δηλαδή έναν 19cm x 5cm χωράνε? ξέρετε άλλες μάρκες?
Ποτέ δεν είχα προσέξει να υπάρχουνε στα supermarket γενικότερα XL από διάφορες μάρκες(όχι πως ήξερα τι να ψάξω ακριβώς), μήπως μπορείς να τα βρείς μόνο απο φαρμακεία?
Ευχαριστώ για τις όποιες απαντήσεις σχετικά με το θέμα.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Είστε απίστευτοι παιδιά με σώνετε... και έλεγα γιατί πονούσα κάθε φορά που έβαζα προφυλακτικό ενώ αυτό με το ξετύλιγμα ποτέ δεν έπαιξε :(
Αυτά τα trojan magnum XL ξέρετε διαστάσεις? Δηλαδή έναν 19cm x 5cm χωράνε?

Κατα την γνωμη μου τα καλυτερα στην αγορα. Αν ξερει κανεις που μπορω να τα βρω Αθηνα(οχι απο ιντερνετ) ας  μας ενημερωσει!

Ενα απο τα προβληματα με τα στενα (μικρα) προφυλακτικα ειναι οτι πιεζουν το πεος και δεν γινεται καλη αιματωση. Αν προκειτε να δωσετε 250 για ενα αξιολογο μωρο, γιατι να μην δωσετε αλλα 5-6 ευρω για προφυλακτικα που σας ταιριαζουν για να το ευχαρηστηθητε!!
 

Επισκέπτης
στα hondos εχει τα παντα

εγω στελνω τη γυναικα να τα παρει γιατι στα ταμεια εχει μονο πιπινακια....βασικα δε με αφηνει αυτη να παω... ξες φανταζομαι πως θα κοιτανε οταν θα πας στο ταμειο το XL προφυλακτικο ε?  :tits2:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
στα hondos εχει τα παντα

εγω στελνω τη γυναικα να τα παρει γιατι στα ταμεια εχει μονο πιπινακια....βασικα δε με αφηνει αυτη να παω... ξες φανταζομαι πως θα κοιτανε οταν θα πας στο ταμειο το XL προφυλακτικο ε?  :tits2:

Πηγα στην Μητροπολεως και δεν ειχαν!!  ;)
 

Επισκέπτης
δεν ειχε γενικα ή δεν ειχε αυτο που ψαχνεις? περιεργο ... σε οσα εχω παει εχει

τεσπα σε κανα μεγαλο σουπερμαρκετ πηγες? νομιζω ειχα δει στο carreffure (γαλλικά γιοκ  :2funny: )
 

KINKY QUEEN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Είστε απίστευτοι παιδιά με σώνετε... και έλεγα γιατί πονούσα κάθε φορά που έβαζα προφυλακτικό ενώ αυτό με το ξετύλιγμα ποτέ δεν έπαιξε :(
Αυτά τα trojan magnum XL ξέρετε διαστάσεις? Δηλαδή έναν 19cm x 5cm χωράνε? ξέρετε άλλες μάρκες?
Ποτέ δεν είχα προσέξει να υπάρχουνε στα supermarket γενικότερα XL από διάφορες μάρκες(όχι πως ήξερα τι να ψάξω ακριβώς), μήπως μπορείς να τα βρείς μόνο απο φαρμακεία?
Ευχαριστώ για τις όποιες απαντήσεις σχετικά με το θέμα.

Ενημερωτικά υπάρχουν προφυλακτικά πέρα από τα XL και με διαφορετικές διαστάσεις σε φάρδος αλλά και με διαφορετική πίεση σε δίαφορα σημεία για μεγαλύτερη διέγερση.Αυτα που αναφέρω είναι σουηδικά και υπάρχουν σε sex shop.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom