Νέα

Σωστή χρήση προφυλακτικού!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
,...πρόσεξε ρε συ πόσο προχω- ήταν ο Ιταλικός στρατός, ...μέχρι και καπότες τους δίνανε !
Αλλά για φαντάσου  εκστρατεία στη Ρωσία ας πούμε που πηγαν οι Ιταλοί, χωρίς καπότες, ενα πράμα,...γίνεται ?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
και ξανά επι τη ευκαιρία
Μαστρογιάννι - Σοφία Λόρεν ,...Ηλιοτρόπιο μιλάμε για ρεσιτάλ ! Οποιος το χει δει καταλαβαίνει τι θα πεί Ρωσία και Ρωσίδες,...
 

Killer

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Οί καπότες σε ένα μέγεθος βγαίνουν; Επειδή η γκόμενα προσπαθούσε να βάλει το προφυλακτικό και δεν εμπαίνε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οί καπότες σε ένα μέγεθος βγαίνουν; Επειδή η γκόμενα προσπαθούσε να βάλει το προφυλακτικό και δεν εμπαίνε.
πού προσπαθουσε να την βαλει ? στον κωλο της ?
 

Killer

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Στο δικό μου το πέος προσπαθούσε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στο δικό μου το πέος προσπαθούσε.
βασικα μην αφηνεις το τεμαχιο να σου φοραει την καποτα.

εκτος απο το οτι εσυ δεν φορας το σουτιεν της (καλα, δεν ορκιζομαι), ειναι αρκετα πιθανο να την τρυπησει αν δεν προσεχει αρκετα με τα νυχια της..

επισης οταν λες δεν μπορουσε, τί διαμετρο εχει το τσουτσούνι σου ????
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
βγαινουν σε πολλα μεγεθη
 

Killer

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Η γκομένα που το μέτρησε είπε 25.
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
θελω ιδιαιτερα μαθηματα με καποια καυλιαρα.  :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Οί καπότες σε ένα μέγεθος βγαίνουν; Επειδή η γκόμενα προσπαθούσε να βάλει το προφυλακτικό και δεν εμπαίνε.

Εχει και XL μεγεθη, αλλα δεν ειναι ευκολο να τα βρεις. Η γνωμη μου ειναι οτι οι καλυτερες ειναι οι Trojan Magnum XL, και παντα παιρνω δυο μαζι μου σε καθε συναντηση. Ειχα την ατυχια να σπασω 3 καποτες Durex στο παρελθον ειτε διοτι δεν τις εβαλαν σωστα, η λογω μεγεθους.

Ολες χωρανε ακομα και σε μεγαλα εργαλεια γιατι ειναι ελαστικες, αλλα θα ειναι τοσο σφυχτες που ο γκουσγκουνης θα αισθανεται δεμενος  :2funny: 
 

Killer

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Εχει και XL μεγεθη, αλλα δεν ειναι ευκολο να τα βρεις. Η γνωμη μου ειναι οτι οι καλυτερες ειναι οι Trojan Magnum XL, και παντα παιρνω δυο μαζι μου σε καθε συναντηση. Ειχα την ατυχια να σπασω 3 καποτες Durex στο παρελθον ειτε διοτι δεν τις εβαλαν σωστα, η λογω μεγεθους.

Ολες χωρανε ακομα και σε μεγαλα εργαλεια γιατι ειναι ελαστικες, αλλα θα ειναι τοσο σφυχτες που ο γκουσγκουνης θα αισθανεται δεμενος  :2funny: 
Ευχαριστώ για της πλήροφορίες που μου έδωσες. Η μάρκα που αναφέρεις την βρίσκεις στα φαρμακεία;
 

Fastmike78

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
    Καλησπέρα σε όλους !


καλο θα ειναι να εχεις μαζι σου και μια φορητη τρομπα με μπαταριες, ωστε επιπροσθετως να πρεσάρεις και αερα εκτος του νερου, διοτι μπορει να εχει ανοιξει μια μικροσκοπικη οπή που να μην ειναι ορατη με γυμνο ματι, ενω με το πρεσαρισμα να ανοιξει και να το καταλαβεις..


ποτέ δεν ξερεις φιλε μου. προσεχουμε για να εχουμε..




αμ πωςςςς ????

  Εχω !! Πως το ήξερες ???  Μετά το βάζω και στο μικροσκόπιο.....


κι εσύ διαφανείς σακούλες σκουπιδιών χρησιμοποιείς και ντρέπεσαι,....σε καταλαβαίνω,...μη τη δεί κανένας τη καπότα και πεί ,..το μαλάκα το μικροτσούτσουνο,...ε ναι έχεις δίκιο.

    Χαίρομαι που με καταλαβαίνεις... 
   
ε σωστά ληγμένες πούτσες θα ρίχνουμε,...δε λέει !

    Αυτό χωρίς πλάκα...μερικοί φαρμακοποιοί κοιμούνται όρθιοι !!


                          Φιλικά

                          Φαστμάικ78
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
  :) E δεν είμαι και ο Κατακουζινός.... εχω άλλη μέθοδο... το βάζω σε κλίβανο αποστείρωσης .
ξεχασες το....


                          ''Φιλικά

                           Φαστμάικ78''
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom