Νέα

Σολωνος 80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

13_varvatos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2014
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αξιζει τα 100; Μασαζ ξέρει η τσάμπα σε λαδωνει;
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
Αξιζει τα 100; Μασαζ ξέρει η τσάμπα σε λαδωνει;

το καλό μασάζ με τι κριτήρια το κρίνεις ? δηλαδή θέλεις θεά σε εμφάνηση ,μασάζ φυσιοθεραπευτριας και μπριζίλα ,σε βλέπω λίγο υπερβολικό ή νομίζω ?
 

13_varvatos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2014
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Θέλω ένα δυνατό μασαζακι και μια παπούλια. Ζητάω πολλα;
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Μια καστανη μικρή σε ηλικία με πολύ καλό ύψος κ σώμα ποια είναι ρε παιδιά?
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Κιομως είδα μια καστανη μικρή σε ηλικία πολύ ωραία
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
ρε παιδες εκει πας με ραντεβου; η πας χτυπας λες ηρθα και μπαινεις; λεω να παω δευτ-τριτη εκει αλλα δεν εχω ξαναπαει στο συγκεκριμενο. εσεις λετε μιας και δεν με ξερουν να φαω πετσετα στην αρχη; παω σε διαφορα αλλα και Σ10 πιο παλια οταν επαιζε η χρυσα. ειναι αδερφακι καποιου αλλου; μπας και το πλασαρω ετσι και  :pipa1:  απο την πρωτη φορα;;;; για πειτε καμια ιδεα οσοι ειστε γνωστοι του καταστηματος!  εδω η με πμ αν μπορειτ! ευχαριστω!
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
ρε παιδες εκει πας με ραντεβου; η πας χτυπας λες ηρθα και μπαινεις; λεω να παω δευτ-τριτη εκει αλλα δεν εχω ξαναπαει στο συγκεκριμενο. εσεις λετε μιας και δεν με ξερουν να φαω πετσετα στην αρχη; παω σε διαφορα αλλα και Σ10 πιο παλια οταν επαιζε η χρυσα. ειναι αδερφακι καποιου αλλου; μπας και το πλασαρω ετσι και  :pipa1:  απο την πρωτη φορα;;;; για πειτε καμια ιδεα οσοι ειστε γνωστοι του καταστηματος!  εδω η με πμ αν μπορειτ! ευχαριστω!
ειναι παραρτημα της Λυκ. 10 της κυριας Ελενας. Η σεριφισσα (μαρινα) ειναι ανηψια της. αν δεν εχεις ξαναπαει δεν το βλεπω να τρως με τη πρωτη εκτος αν πετυχεις καμια κοπελλα που να ηταν παλια σε αλλο μαγαζι στο οποιο να ησουν πελατης.
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
ναι δεν εχω ξαναπαει και σκεφτομαι το 100ρικο-κα που πρεπει να σκασω πρωτα για να με γνωρισουν. τσαμπα λεφτα ειναι αυτα και δεν αξιζει. το ειχα κανει παλια αυτο καπου στο κολωνακι παλι δεν θυμαμαι οδο αλλα ο αριθμος ηταν 6 η 8.  πηγα 3-4 φορες με πετσετα και αφου στο τελος επαιξε φουλ ξενερωσα απιστευτα με  :jerking: που ειχα κανει. δεν αξιζε ουτε 5€ το προγραμμα. τελος παντων! ευχαριστω πολυ παντος!
 

kostpoli

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
54
Like
8
Πόντοι
0
Εχω περασει καναδυο φορες απο το συγκεκριμενο και διαθεσιμη ηταν μονο η Τζουλια, αλλα δεν επελεξα. Ξερει κανεις να ενημερωσει τι λεει κι αν αξιζει κατι?
 
OP
OP
G

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Εχω περασει καναδυο φορες απο το συγκεκριμενο και διαθεσιμη ηταν μονο η Τζουλια, αλλα δεν επελεξα. Ξερει κανεις να ενημερωσει τι λεει κι αν αξιζει κατι?
Εχει μερικες -οπως η Τζοθλια και η Κωνσταντινα- φουλ
 

xizas

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Δυνατή σε τι? στο μασάζ, στο φουλ πρόγραμμα, σε όλα?

Στο μαγαζι αυτο πολλες προσφερουν φουλ προγραμμα, συμπεριλαμβανομενων των Τζουλια, Κωνσταντινας,
Αννας (Ρουμανα), Ρουμπη (Βραζιλιανα) κ.τ.λ Για μενα η Τζουλια δεν αξιζει πολυ απο εξωτερικη εμφανιση,
αλλα γουστα ειναι αυτα. Μια φορα που την πηρα ειχε βαλει παρα πολυ κρεμα, πραγμα που ειναι η πρωτη
φορα που μου συμβαινει σε μασατζιδικο.....



 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
Στο μαγαζι αυτο πολλες προσφερουν φουλ προγραμμα, συμπεριλαμβανομενων των Τζουλια, Κωνσταντινας,
Αννας (Ρουμανα), Ρουμπη (Βραζιλιανα) κ.τ.λ Για μενα η Τζουλια δεν αξιζει πολυ απο εξωτερικη εμφανιση,
αλλα γουστα ειναι αυτα. Μια φορα που την πηρα ειχε βαλει παρα πολυ κρεμα, πραγμα που ειναι η πρωτη
φορα που μου συμβαινει σε μασατζιδικο.....
η μαιρα να υποθεσω εχει φυγει απο δω ε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom