Νέα

Σολωνος 80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
:lheel:Εμένα η Αννα ούτε φραπέ. Με πετσέτα ήταν το μασάζ
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Για τι δέσποινα ξέρουμε τπτ?
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Εγω πάντως μια φορά που πήγα κατά λάθος εισέπραξα ένα αρκετά καλό μασάζ σε ωραίο χώρο.
Στις πόσες επισκέψεις αναμένεται να "ξεκλειδώσει" ο κατάλογος με τις εξτρά υπηρεσίες?
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Στις πόσες επισκέψεις αναμένεται να "ξεκλειδώσει" ο κατάλογος με τις εξτρά υπηρεσίες?
Εξαρτάται το πόσο μαλάκα θα σε κόψουν οτι είσαι...
Αντί να ρίχνετε άκυρο σε κάτι τέτοια κωλομάγαζα μπας και κλείσουν και συνέλθουν, πάτε σαν καλοί αγαπούληδες που είσαστε και τους τα ακουμπάτε με το όνειρο οτι μπορεί και κάποια στιγμή να γαμήσετε.
Καλύτερα να πάτε να τα ρίξετε σε καμιά γκομενίτσα του δρόμου.Πιο πολλές πιθανότητες έχετε να σας καθήσει παρά να πετάτε τα 60άρια και τα 80άρια εδώ και εκεί
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Εξαρτάται το πόσο μαλάκα θα σε κόψουν οτι είσαι...
Αντί να ρίχνετε άκυρο σε κάτι τέτοια κωλομάγαζα μπας και κλείσουν και συνέλθουν, πάτε σαν καλοί αγαπούληδες που είσαστε και τους τα ακουμπάτε με το όνειρο οτι μπορεί και κάποια στιγμή να γαμήσετε.
Καλύτερα να πάτε να τα ρίξετε σε καμιά γκομενίτσα του δρόμου.Πιο πολλές πιθανότητες έχετε να σας καθήσει παρά να πετάτε τα 60άρια και τα 80άρια εδώ και εκεί
:thumbsup: :thumbsup:...60αρια καλα ειναι ...100 και 120 δινουν μερικοι,και ουτε το χερακι δεν πιανουν... :jerking: :jerking:..παιδες τα εχω ξαναπει πολλες φορες...ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΑΥΤΑ,θελετε?..αν ναι καλως,αν οχι,σταρχιδια μας και αλλου...τελος. :s&m_2: :s&m_2:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
+1

Εγώ απλώς ρώτησα γιατί κάθε φορά που λέμε οτι ένα μαγαζί ειναι στα "δεν" εμφανίζεται κάποιος ή κάποιοι και λέει εγω "εφαγα" και άμα ξέρεις και άμα πας μερικές φορές κτλπ και παπαριές χωρίς να λέει τίποτα ουσίας λες και περιμένει κάνα βραβείο γιατί έχει το χρυσό πούτσο.
Δεν μας λέει όμως πόσες φορές πήγε και πόσα ακούμπησε γιατί αν πήγε 5 φορές για να του βαρέσουν μια μαλακία προφανώς και το μαγαζί είναι στα δεν. Και στη κομμώτρια όταν πήγα καμιά 10αριά φορές της έριξα και ενα μανίκι μετά. Όλα έχουν το κόστος τους.


 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
+1
Εγώ απλώς ρώτησα γιατί κάθε φορά που λέμε οτι ένα μαγαζί ειναι στα "δεν" εμφανίζεται κάποιος ή κάποιοι και λέει εγω "εφαγα" και άμα ξέρεις και άμα πας μερικές φορές κτλπ και παπαριές χωρίς να λέει τίποτα ουσίας λες και περιμένει κάνα βραβείο γιατί έχει το χρυσό πούτσο.
Δεν μας λέει όμως πόσες φορές πήγε και πόσα ακούμπησε γιατί αν πήγε 5 φορές για να του βαρέσουν μια μαλακία προφανώς και το μαγαζί είναι στα δεν. Και στη κομμώτρια όταν πήγα καμιά 10αριά φορές της έριξα και ενα μανίκι μετά. Όλα έχουν το κόστος τους.
Δεν χρειάζεται να σου πει στις πόσες φορές "έφαγε".Από τη στιγμή που δεν σου προσφέρουν μπριζόλα από την πρώτη φορά, τότε του ρίχνεις μαύρο και πας στο επόμενο.
Αυτά τα μαγαζιά που θέλουμε εμείς πρέπει να κάνουν συγκεκριμένη δουλειά και όχι υπονοούμενα και ίσως και μπορεί και θα δούμε.
Εαν είσαι συνειδητοποιημένος και θες απλά και μόνο μασάζ υπάρχουν πολλά καταστήματα που προσφέρουν επαγγελματικότατο μασάζ που κυριολεκτικά σε ξεβιδώνουν και σε πολύ πιο λογικές τιμές (και με απόδειξη παρακαλώ και όχι μαύρα) και πας εκεί.
Τα μαγαζιά που ζητάμε εμείς εδώ πέρα θέλουμε να κάνουν συγκεκριμένα πράγματα.
Τώρα όσοι από εδώ μέσα εν γνώση τους πάνε και ξαναπάνε και τα σκάνε με την προοπτική οτι κάποτε θα γαμήσουν, το λιγότερο που μπορώ να πω είναι οτι είναι μεγάλοι τρόμπες και χαλάνε και την ποιάτσα.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Δεν χρειάζεται να σου πει στις πόσες φορές "έφαγε".Από τη στιγμή που δεν σου προσφέρουν μπριζόλα από την πρώτη φορά, τότε του ρίχνεις μαύρο και πας στο επόμενο.
Αυτά τα μαγαζιά που θέλουμε εμείς πρέπει να κάνουν συγκεκριμένη δουλειά και όχι υπονοούμενα και ίσως και μπορεί και θα δούμε.
Εαν είσαι συνειδητοποιημένος και θες απλά και μόνο μασάζ υπάρχουν πολλά καταστήματα που προσφέρουν επαγγελματικότατο μασάζ που κυριολεκτικά σε ξεβιδώνουν και σε πολύ πιο λογικές τιμές (και με απόδειξη παρακαλώ και όχι μαύρα) και πας εκεί.
Τα μαγαζιά που ζητάμε εμείς εδώ πέρα θέλουμε να κάνουν συγκεκριμένα πράγματα.
Τώρα όσοι από εδώ μέσα εν γνώση τους πάνε και ξαναπάνε και τα σκάνε με την προοπτική οτι κάποτε θα γαμήσουν, το λιγότερο που μπορώ να πω είναι οτι είναι μεγάλοι τρόμπες και χαλάνε και την ποιάτσα.

Είμαι εγγεγραμένος απο το 2005 αλλά εξακολουθώ να εκπλήσσομαι με την ευχέρεια που μου προσφέρονται συμβουλές εδω μέσα.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Ε καλά, δεν δίνω και συμβουλές.Ο καθένας έχει το ελεύθερο να κάνει οτι θέλει.Απλά την άποψή μου λέω για το πως θα ήθελα να είναι τα πράγματα.
Και επειδή αυτά τα "ιδρύματα" καλώς ή κακώς (καλώς κατ εμέ) γνωρίζονται από τον έναν στον άλλο με βάση την εμπειρία που αποκόμησαν (όπως πχ εδώ μέσα) και δεν είναι εύκολο να το βρει κάποιος άσχετος έτσι απλά περνώντας στο δρόμο και βλέποντας ένα κουδούνι με την ονομασία "μασαζ" ή "στουντιο", εμείς είμαστε που έχουμε τη δύναμη να κάνουμε ζημιά σε όποια "ιδρύματα" δεν προσφέρουν αυτά που υποτίθεται οτι προσφέρουν.
Γιατί όταν έχεις 60 και 80 ευρώ τη μισή ώρα πχ και δεν εκδίδεις αποδείξεις, άρα σημαίνει οτι προσφέρεις και επιπλέον υπηρεσίες.
Στη Μάρνης μια φορά πριν χρόνια, μόνο ταυτότητα που δεν μου είχαν ζητήσει...Τους ξέχεσα και έφυγα.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Ε καλά, δεν δίνω και συμβουλές.Ο καθένας έχει το ελεύθερο να κάνει οτι θέλει.Απλά την άποψή μου λέω για το πως θα ήθελα να είναι τα πράγματα.
Και επειδή αυτά τα "ιδρύματα" καλώς ή κακώς (καλώς κατ εμέ) γνωρίζονται από τον έναν στον άλλο με βάση την εμπειρία που αποκόμησαν (όπως πχ εδώ μέσα) και δεν είναι εύκολο να το βρει κάποιος άσχετος έτσι απλά περνώντας στο δρόμο και βλέποντας ένα κουδούνι με την ονομασία "μασαζ" ή "στουντιο", εμείς είμαστε που έχουμε τη δύναμη να κάνουμε ζημιά σε όποια "ιδρύματα" δεν προσφέρουν αυτά που υποτίθεται οτι προσφέρουν.
Γιατί όταν έχεις 60 και 80 ευρώ τη μισή ώρα πχ και δεν εκδίδεις αποδείξεις, άρα σημαίνει οτι προσφέρεις και επιπλέον υπηρεσίες.
Στη Μάρνης μια φορά πριν χρόνια, μόνο ταυτότητα που δεν μου είχαν ζητήσει...Τους ξέχεσα και έφυγα.

Και εγώ μαζί σου είμαι. Απλώς αρκετά μηνύματά πρίν έκανα μια απλή ερώτηση και αντι για απάντηση με έχετε πεί μαλάκα, τρόμπα και οτι χαλάω την πιάτσα. Και όλα αυτά τη στιγμή που επί της ουσίας συμφωνώ με αυτά που λέτε!
Στο συγκεκριμένο μαγαζί βρέθηκα πρίν μήνες απο ατύχημα. Μου έκανα ένα πολύ καλό μασάζ με 17 ευρώ και μου έδωσε και 2 προσφορές.
Επειδή το μασάζ ήταν πραγματικά καλό και θέλω να ξαναπάς αναρωτιόμουν απλώς αν "ξεκλειδώνει" ο κατάλογος με τις εξτρά υπηρεσίες με το σκεπτικό οτι αφού πάω που πάω τι ωραία που θα ήτανε να είχαμε και ενα happy end ωστε να γίνει η φάση 2 σε 1 και να μην χρειάζεται να πηγαίνω αλλού για μασάζ και αλλού για φραπάζ.
Τόσο απλό. 

-
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Αν κατάλαβες οτι αναφερόμουν σε σένα τότε να σου ζητήσω συγνώμη.
Τα υποκοριστικά που ανέφερα πάνε σε αυτούς που ενώ γνωρίζουν πως έχει η κατάσταση εξακολουθούν να κάνουν καταθέσεις στα εν λόγω ιδρύματα.Εγώ με αυτούς τα βάζω.
Κι εγώ στο παρελθόν την είχα πατήσει όπως κι εσύ και έδωσα ένα 80άρι τότε (πριν αρκετά χρόνια), και έμεινα με το πουλί στο χέρι.Και όταν τη ρώτησα εαν θα το κάνουμε μου είπε ίσως την επόμενη φορά...
Αυτό με τα "ξεκλειδώματα" που λες, και μόνο που το αναφέρεις , με το μπαρδόν αλλά μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι όταν το ακούω.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Αν κατάλαβες οτι αναφερόμουν σε σένα τότε να σου ζητήσω συγνώμη.
Τα υποκοριστικά που ανέφερα πάνε σε αυτούς που ενώ γνωρίζουν πως έχει η κατάσταση εξακολουθούν να κάνουν καταθέσεις στα εν λόγω ιδρύματα.Εγώ με αυτούς τα βάζω.
Κι εγώ στο παρελθόν την είχα πατήσει όπως κι εσύ και έδωσα ένα 80άρι τότε (πριν αρκετά χρόνια), και έμεινα με το πουλί στο χέρι.Και όταν τη ρώτησα εαν θα το κάνουμε μου είπε ίσως την επόμενη φορά...
Αυτό με τα "ξεκλειδώματα" που λες, και μόνο που το αναφέρεις , με το μπαρδόν αλλά μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι όταν το ακούω.

Δεν είμαι παρεξήγας. Απλώς προσωπικά θα προτιμούσα το φόρουμ να εστιάζει περισσότερο σε χρήσιμη ενημέρωση από οτι σε προσωπικές απόψεις. Πιστεύω είναι κάπως ανισόβαρο και πρέπει κανείς να διαβάσει πολλές σελίδες στο κάθε θέμα για να μάθει κάτι πραγματικά χρήσιμο.
Σε οτι αφορά τα "πεταμένα" 80άρια, προσωπικά είμαι παθόν στο Μαρούσι στη θησέως 27. 'Εδωσα 8οαρι για να λάβω μασάζ με πετσέτα και από σπόνδα χάιδεμα στις κάτω αρχιδότριχες. Δεν ξαναπήγα όμως και ας ήταν σίγουρο ότι ξεκλειδώνουν οι υπηρεσίες σε επόμενη επίσκεψη. Μονο και μόνο που κατέθεσα χωρίς να λάβω και ας ήταν πρώτη φορά μου αρκούσε. Εχω πάθει και κανα δυο ακόμα σε Πειραιά που πήγα να γαμήσω μετά το μασάζ και πήρα με το ζόρι μια ξερή μαλακία.
Στη Σόλωνος έδωσα 17 τα οποία ήταν λίγα για αυτό που πήρα.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Σε αυτό με την ενημέρωση έχεις δίκιο.Πρέπει να διαβάσεις αρκετές σελίδες και πρέπει και να έχεις υπόψη σου οτι οι εμπειρίες που παραθέτει ο καθένας εδώ μέσα είναι πολύ υποκειμενικές.Γι αυτό πρέπει να διαβάζεις τις εμπειρίες πολλών για να βγάλεις ένα κάποιο ας το πούμε ασφαλές συμπέρασμα.
Πολλά τα χαρακτηριστικά παραδείγματα όπου στην ίδια μασατζού, άλλοι έχουν αναφέρει οτι περάσαν τέλεια και αλλοι οτι πέρασαν χάλια.Παίζει και με τι διάθεση θα βρεις τον παρτενέρ, το πόσο ευγενής είσαι ή αγενής σε αυτά που ζητάς, το εαν είσαι καθαρός ή όχι, ακόμα και το εαν τυχαίνει να σε γουστάρει η γκόμενα...
Μου έχει τύχει περιπτωση να έχω πάει σε μπουρδέλο, να είμαι μέσα με την κοπέλα και να γουστάρει τόσο πολύ που καθήσαμε αρκετή ώρα μέσα και στο τέλος ποιάσαμε και την κουβέντα.Και έξω να περιμένει κόσμος και να ακούμε την τσατσά να φωνάζει και η γκόμενα να την γράφει κανονικά και να χασκογελάει.Σε κάποια στιγμή άκουσα απέξω από το δωμάτιο κάποιος να λέει: "μα τι κάνει ο μαλάκας τόση ώρα μέσα;"  :2funny:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Ναι, σίγουρα, αυτό είναι δεδομένο οτι κάποιες φορές θα παίξει ρόλο και η χημεία. Με εμένα σπάνια συμβαίνει γιατί δεν είμαι αρκετά συγκρατημένος.
Οι χειρότεροι παντως είναι αυτοί που γράφουν με υπονοούμενα οτι λαμβάνουν υπηρεσίες από το χρυσό κατάλογο και οτι αυτοί ξέρουν περισσοτερα από εμάς κτλπ. Αμα λαμβάνεις ειδικές υπηρεσίες μόνο για την πάρτυ συ μεγάλε γιατί μας το λές εδω μέσα αφού εμείς δεν μπορούμε να έχουμε τις ίδιες παροχές? Δεν σε επιβράβευε η μανούλα σου μικρό και αναζητάς απεγνωσμένα αναγνώριση?

 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Και εγώ μαζί σου είμαι. Απλώς αρκετά μηνύματά πρίν έκανα μια απλή ερώτηση και αντι για απάντηση με έχετε πεί μαλάκα, τρόμπα και οτι χαλάω την πιάτσα. Και όλα αυτά τη στιγμή που επί της ουσίας συμφωνώ με αυτά που λέτε!
Στο συγκεκριμένο μαγαζί βρέθηκα πρίν μήνες απο ατύχημα. Μου έκανα ένα πολύ καλό μασάζ με 17 ευρώ και μου έδωσε και 2 προσφορές.
Επειδή το μασάζ ήταν πραγματικά καλό και θέλω να ξαναπάς αναρωτιόμουν απλώς αν "ξεκλειδώνει" ο κατάλογος με τις εξτρά υπηρεσίες με το σκεπτικό οτι αφού πάω που πάω τι ωραία που θα ήτανε να είχαμε και ενα happy end ωστε να γίνει η φάση 2 σε 1 και να μην χρειάζεται να πηγαίνω αλλού για μασάζ και αλλού για φραπάζ.
Τόσο απλό. 

-
νικ στο συγκεκριμενο μαγαζι η ολη ιστορια ειναι, αν σου περισσευουν τα 80-100 ευρω, να πας μια φορα και να τα δωσεις ωστε να γινει η καταγραφη και πιστοποιηση , και η επομενη πρεπει να ειναι σε σχετικα κοντινη χρονικη περιοδο (πχ εντος του μηνος) ωστε να σε θυμαται η σεριφ. εγω (οταν υπηρχαν λεφτα) αυτο εκανα και σε ολα αυτα τα "κλειστα" υποτιθεται παω τωρα και ρωταω στη ψυχρα ποια μπριζολιαζεται και ποια οχι. το 99% σκυλομπριζολιαζεται για να μη το πω αλλιως...
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
νικ στο συγκεκριμενο μαγαζι η ολη ιστορια ειναι, αν σου περισσευουν τα 80-100 ευρω, να πας μια φορα και να τα δωσεις ωστε να γινει η καταγραφη και πιστοποιηση , και η επομενη πρεπει να ειναι σε σχετικα κοντινη χρονικη περιοδο (πχ εντος του μηνος) ωστε να σε θυμαται η σεριφ. εγω (οταν υπηρχαν λεφτα) αυτο εκανα και σε ολα αυτα τα "κλειστα" υποτιθεται παω τωρα και ρωταω στη ψυχρα ποια μπριζολιαζεται και ποια οχι. το 99% σκυλομπριζολιαζεται για να μη το πω αλλιως...
Ετσι ακριβως!
 
OP
OP
G

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Γενικα τα θεωρουμενα premium μασατζιδικα παιζουν στα 100 εως και 150 καποια.
Τα λεω ετσι επειδη εχουν καλυτερο περιβαλλον και ωραιοτερες κοπελες απο αυτα των 60-80.
Δεν θελουν παρε-δωσε στο ιντερνετ και κουβεντα στα φορουμ, εχουν τον τροπο τους να
προσελκυουν πελατια και γουσταρουν σταθερους πελατες, με τη μια αν δεν πας συστημενος απο
καλο πελατη, θας "φας" πετσετα κατα πασα πιθανοτητα ή το πολυ κανα φραπε.
Οποτε αν πας "μονος" πρεπει να εισαι διατεθιμενος να παιξεις με τους ορους τους
και η μπριζολα ψηνεται.
Εννοειται πως υπαρχουν και εξαιρεσεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom