Νέα

Σολωνος 80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
μόνο δυο κοπέλες παρούσες;

το φουλ στα 80;

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
περασμα προσφατα απο το μαγαζι. ωραια δωματια και αρκετα καλος μεσος ορος εμφανισης των κοριτσιων. δεν ειναι για μιλφολατρεις αφου οσες ειδα ηταν νεαρες . ουτε για βυζολατρεις επισης . εμφανισιακα για τα γουστα μου η μαρινα ειναι η καλυτερη αλλα φτανει μονο μεχρι φραπε. επισης αξιοπροσεκτο ενα μελαχρινο (λατινα κατα δηλωση) με το ονομα μαϊρα το οποιο προσφερει φουλ υπηρεσιες. τιμες κολωνακιου και για να παρεις φουλ υπηρεσιες πρεπει να φερεις τον δικο σου "εξοπλισμο".
...φιλε μου δυστηχως και στα δυο,εχω ενσταση...πριν κανενα 2μηνο που ειχα παει,οχι μονο δεν ειχα μαζι μου εξοπλισμο,αλλα σκυλογαμησα και την μελαχρινη που ανοιγει,χωρις πολλα πολλα..κατευθειαν στο ψητο... :woldman: :woldman: :woldman:
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
...φιλε μου δυστηχως και στα δυο,εχω ενσταση...πριν κανενα 2μηνο που ειχα παει,οχι μονο δεν ειχα μαζι μου εξοπλισμο,αλλα σκυλογαμησα και την μελαχρινη που ανοιγει,χωρις πολλα πολλα..κατευθειαν στο ψητο... :woldman: :woldman: :woldman:
για το αν η λαδοκορη μαρινα δινει φουλ μπριζολα απο την αρχη , δεν εχω προσωπικη αποψη αφου αυτο μου μεταφερθηκε απο τη σεριφισα. τωρα αν θελει 3-4 επισκεψεις για να το κανει ντε και καλα σαν τακτικος πελατης, δεν το αποκλειω αλλα με αυτες τις τιμες εγω προσωπικα δεν θα το επιχειρησω. αυτο για τα προφυλακτικα οντως παλαιοτερα δεν υπηρχε, αλλα στην τελευταια επισκεψη  ζητηθηκε. και σε αλλα μαγαζια το ζηταγαν για καποια περιοδο και μετα το σταματησαν.
ιβαν οχι δεν ηταν μονο 2 κοριτσια. ειδα τουλαχιστον 5. ολες νεαρες σε ηλικια. η σεριφισα μου ειπε οτι οι δυο φτανουν μεχρι "ενος σημειου" ενω οι αλλες ειναι πιο "απελευθερωμενες".
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.952
Κριτικές
490
Like
36.496
Πόντοι
41.447

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Ειδα τις προαλλες 2 ομορφα κομματια.Το ενα το λεγανε Βασω,το αλλο δεν θυμαμαι.Η σεριφ Μαρινα μου ειπε πως δεν προχωρανε στο ελαχιστο ουτε με σφαιρες.Ποιος να βρει τωρα κεφια να τις δοκιμαζει για να δει αν μπορει να παιξει κατι παραπανω!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
ΡΕ ΣΕΙΣ...ΔΕΝ ΤΙΣ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ?? ΠΑΖΑΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ?? ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ, ΡΕ...ΞΥΠΝΑΤΕ...
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Ενταξει φιλε μου.Υπαρχουν ομως και αλλες εκει αξιολογες μαλιστα που δινουν ρεστα.Ολα τα εχει το ιδρυμα!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Ειδα τις προαλλες 2 ομορφα κομματια.Το ενα το λεγανε Βασω,το αλλο δεν θυμαμαι.Η σεριφ Μαρινα μου ειπε πως δεν προχωρανε στο ελαχιστο ουτε με σφαιρες.Ποιος να βρει τωρα κεφια να τις δοκιμαζει για να δει αν μπορει να παιξει κατι παραπανω!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:....καλο και αυτο...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Μπαίνει οταν είναι μόνη της  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
536
Πόντοι
96
Εγώ όταν είχα πάει μου έκανε αρκετά καλό μασάζ ένα ωραίο μελαχροινάκι. Δεν μου φάνηκε το μαγαζί να προσφέρει εξτρά αλλά όπως πάντα σε αυτές τις περιπτώσεις οι τακτικοί πελάτες θα έχουν σίγουρα καλύτερο service από μένα που ήμουν τυχάρπαστος. Σίγουρα θα ξαναπάω πάντως για ένα μασάζ γιατί γύριζα από ταξίδι πιασμένος.
 
OP
OP
G

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Μια-δυο φορες με ΕΥΓΕΝΕΙΑ και σαφηνεια στη Μαρινα (υπευθυνη) και ολα θα παρουν τους, στο 100ρικο
με τις περισσοτερες κοπελες.
 

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Μπαίνει οταν είναι μόνη της  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πέρα απ' την πλάκα, εγώ νομίζω ότι μπορεί και να μπει σε full προστατευμένη φάση, π.χ. μόνη όπως λες, εκτός ωραρίου και με το αντίστοιχο αντίτιμο. εγώ δεν έχω περάσει, αλλά σε κουβέντα που είχαμε δεν μου το απέκλεισε, το αντίθετο μάλιστα...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
πέρα απ' την πλάκα, εγώ νομίζω ότι μπορεί και να μπει σε full προστατευμένη φάση, π.χ. μόνη όπως λες, εκτός ωραρίου και με το αντίστοιχο αντίτιμο. εγώ δεν έχω περάσει, αλλά σε κουβέντα που είχαμε δεν μου το απέκλεισε, το αντίθετο μάλιστα...
Μπορει να ειναι ετσι,μπορει ομως να ειναι και η πολιτικη που απλα ακολουθει.Μακαρι να σου βγει,αλλα δεν το βλεπω και ευκολο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom