Νέα

Σολωνος 80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
περσυ τυχαια ειχα βρεθει εκει με το κουπονι των 22 στο χερι. η σεριφισσα που λετε η ψηλη με το εκφυλο ντεκολτε κ τα κατσαρα μαλλια μου συστησε την μασερ μου χωρις να επιλεξω εγω. στην αρχη μου φανηκαν επαγγελματιες, μετα ομως απο λιγο, τυχαια με ακουμπουσε στο μασαζ ειτε με τα βυζια της ειτε οπως  μπορουσε και ξεκινησε να μου λεει πως πολλοι πελατες παρεξηγουν το μασαζ και θελουν και αλλα πραγματα. μαλακια δικη μου που δεν επιασα ποτε το υπονουμενο  αλλα εκει ψιλοκαταλαβα οτι κατι γινεται. η μασερ ηταν ψιλονταρντανα με μεγαλα βυζια κ μου φανηκε ψευδη. μιλαγε ακαταπαυστα και σχεδον ως το περας της συνεδριας μου 'χε ολοκληρωσει την ιστορια της ζωης της. γνωριζει καποιος ποια αναφερω ;
 

xizas

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
περσυ τυχαια ειχα βρεθει εκει με το κουπονι των 22 στο χερι. η σεριφισσα που λετε η ψηλη με το εκφυλο ντεκολτε κ τα κατσαρα μαλλια μου συστησε την μασερ μου χωρις να επιλεξω εγω. στην αρχη μου φανηκαν επαγγελματιες, μετα ομως απο λιγο, τυχαια με ακουμπουσε στο μασαζ ειτε με τα βυζια της ειτε οπως  μπορουσε και ξεκινησε να μου λεει πως πολλοι πελατες παρεξηγουν το μασαζ και θελουν και αλλα πραγματα. μαλακια δικη μου που δεν επιασα ποτε το υπονουμενο  αλλα εκει ψιλοκαταλαβα οτι κατι γινεται. η μασερ ηταν ψιλονταρντανα με μεγαλα βυζια κ μου φανηκε ψευδη. μιλαγε ακαταπαυστα και σχεδον ως το περας της συνεδριας μου 'χε ολοκληρωσει την ιστορια της ζωης της. γνωριζει καποιος ποια αναφερω ;

Ναι την ξερω αλλα εχει φυγει τωρα. Νομιζω το ονομα της ηταν Κατια. Δεν ελεγε και τιποτα εκτος απο το γεγονος οτι ηταν
amateur. Αρκετα γεματη, αλλα με ωραιο προσωπο ομως. Μιλουσε συνεχεια και μλου ειχε πει την ιστορια της ζωης της και μενα.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Η Τζούλια ρωσίδα μιλφ η κάνω λάθος με καλα :tits2:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Συνεδρια με Στέλλα. Μελαχρινή μπλε μάτια. Το σώμα φαίνεται καλό όχι τέλειο δε την είδα χωρίς ρουχα. Γενικά πολύ όμορφη! Εκτόνωση και τπτ άλλο με 80. Πολύ σπαστικό που στο κατάστημα σου φέρνουν οποία θέλουν χωρίς να παρουσιάσουν τις επιλογες. Επίσης 3 φορές εκεί ακόμα δεν έχω μπριζολιασει
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Μια μελαχρινή με βαμμένο καστανό μαλι ήταΒ πόρτα, όχι η συνηθισμένη σεριφισα, ξέρει κανείς όνομα?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Συνεδρια με Στέλλα. Μελαχρινή μπλε μάτια. Το σώμα φαίνεται καλό όχι τέλειο δε την είδα χωρίς ρουχα. Γενικά πολύ όμορφη! Εκτόνωση και τπτ άλλο με 80. Πολύ σπαστικό που στο κατάστημα σου φέρνουν οποία θέλουν χωρίς να παρουσιάσουν τις επιλογες. Επίσης 3 φορές εκεί ακόμα δεν έχω μπριζολιασει

Τακτικη Ομηρου & Λυκαβητού!!
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Μια μελαχρινή με βαμμένο καστανό μαλι ήταΒ πόρτα, όχι η συνηθισμένη σεριφισα, ξέρει κανείς όνομα?
συνηθως πορτα οταν λειπει , και τωρα που θα λειπει για καιρο η μεγαλη μαρινα, κανει η πιτσιρικα συνονοματη μαρινα κι αυτη, αδυνατη, ωραια χειλακια, αλογοουρα ωραιο μωρο...
 

xizas

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Συνεδρια με Στέλλα. Μελαχρινή μπλε μάτια. Το σώμα φαίνεται καλό όχι τέλειο δε την είδα χωρίς ρουχα. Γενικά πολύ όμορφη! Εκτόνωση και τπτ άλλο με 80. Πολύ σπαστικό που στο κατάστημα σου φέρνουν οποία θέλουν χωρίς να παρουσιάσουν τις επιλογες. Επίσης 3 φορές εκεί ακόμα δεν έχω μπριζολιασει

Ειναι αμαρτια στις τοσο δυσκολες μερες μας να πεταμε τα χρηματα μας ετσι. Ακους εκει, πηγες 3 φορες και δεν πηρες φουλ. Κανε εξηγηση
την επομενη φορα και μην περασεις εαν δεν παρεις αυτο που θελεις. Ολες εκει δινουν μπριζολα εκτος της Ρεβεκκας (που παει μονο μεχρι
πιπα γενικα, αν και εμενα μου εχει κατσει μετα απο καθαρη εξηγηση που τις εχω κανει στο δωματιο πριν περασουμε) και μιας καινουργιας,
μικρης σε ηλικια, ονοματι Μαριαννας.




 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Ειναι αμαρτια στις τοσο δυσκολες μερες μας να πεταμε τα χρηματα μας ετσι. Ακους εκει, πηγες 3 φορες και δεν πηρες φουλ. Κανε εξηγηση
την επομενη φορα και μην περασεις εαν δεν παρεις αυτο που θελεις. Ολες εκει δινουν μπριζολα εκτος της Ρεβεκκας (που παει μονο μεχρι
πιπα γενικα, αν και εμενα μου εχει κατσει μετα απο καθαρη εξηγηση που τις εχω κανει στο δωματιο πριν περασουμε) και μιας καινουργιας,
μικρης σε ηλικια, ονοματι Μαριαννας.

Μεγάλε είσαι σίγουρος οτι μπριζολιαζοντε όλες εκτός απο τις 2 που λες? Θες να μας πείς οτι μπριζολιάζετε η Μάγδα για παράδειγμα?

 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
706
Κριτικές
1
Like
368
Πόντοι
26
Συνεδρια με Στέλλα. Μελαχρινή μπλε μάτια. Το σώμα φαίνεται καλό όχι τέλειο δε την είδα χωρίς ρουχα. Γενικά πολύ όμορφη! Εκτόνωση και τπτ άλλο με 80. Πολύ σπαστικό που στο κατάστημα σου φέρνουν οποία θέλουν χωρίς να παρουσιάσουν τις επιλογες. Επίσης 3 φορές εκεί ακόμα δεν έχω μπριζολιασει

Φίλε ειλικρινά θέλω να σε συναντήσω και να σε συγχαρώ προσωπικά.Μέχρι πριν διαβάσω το post σου νόμιζα οτι ο μεγαλύτερος μαλάκας στην Ελλάδα ήταν αυτός που λέει στη διαφήμιση για κάτι μπάλες στα παιδάκια, αλλά μετά το post σου αναθεωρώ...
Τελικά το λεφτά υπάρχουν του ΓΑΠ αρχίζω να πιστεύω οτι δεν ήταν καθόλου ψέμα...
Εαν το είχα εγώ το εν λόγω κατάστημα, όχι 80 θα το είχα, αλλά 280...  :rockon:
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
με το κουπονι των 22 δηλαδη να μην προσπαθησω καν ε;;  :uglystupid:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Συνεδρια με Στέλλα. Μελαχρινή μπλε μάτια. Το σώμα φαίνεται καλό όχι τέλειο δε την είδα χωρίς ρουχα. Γενικά πολύ όμορφη! Εκτόνωση και τπτ άλλο με 80. Πολύ σπαστικό που στο κατάστημα σου φέρνουν οποία θέλουν χωρίς να παρουσιάσουν τις επιλογες. Επίσης 3 φορές εκεί ακόμα δεν έχω μπριζολιασει

Ρε σεις, τις ντρέπεστε ή τις φοβάστε? Είστε διατεθειμένοι να δώσετε 80 ευρώ (και καλώς να τα δώσετε) και δεν καθαρίζετε τι θέλετε από πριν μπείτε στο δωμάτιο? Π ο υ τ ά ν ε ς είναι, και δεν λέω, να τις σέβεστε σαν ανθρώπους και γυναίκες, αλλά αν δεν θέλουν να κάνουν ότι εσείς θέλετε, γυρίστε και φύγετε. Για όνομα του Θεού. Τα έχουμε πει τόσες φορές!!!!!!!
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Φίλε ειλικρινά θέλω να σε συναντήσω και να σε συγχαρώ προσωπικά.Μέχρι πριν διαβάσω το post σου νόμιζα οτι ο μεγαλύτερος μαλάκας στην Ελλάδα ήταν αυτός που λέει στη διαφήμιση για κάτι μπάλες στα παιδάκια, αλλά μετά το post σου αναθεωρώ...
Τελικά το λεφτά υπάρχουν του ΓΑΠ αρχίζω να πιστεύω οτι δεν ήταν καθόλου ψέμα...
Εαν το είχα εγώ το εν λόγω κατάστημα, όχι 80 θα το είχα, αλλά 280...  :rockon:
Πολύ ευγενική απάντηση. ΣΥΓΝΩΜΗ φόρουμ που έδωσα τρεις φορές από 80 ευρώ σε χι χρονικό διάστημα. Δε θα το ξανακάνω.Κ φυσικά δε πρόκειται να ξανακάνω κριτική γιατί όλο και κάποιος κομπλεξας θα έρθει να μου την πειμε υφακι σαν χούλιγκαν του πι σι. Ελεος με τους αλανθαστους κομπλεξικους. (μιλάω μόνο για τον ένα που μιλησε τόσο κομπλεξικα τα υπόλοιπα σχόλια καλοδεχουμενα φυσικά)
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
706
Κριτικές
1
Like
368
Πόντοι
26
Πολύ ευγενική απάντηση. ΣΥΓΝΩΜΗ φόρουμ που έδωσα τρεις φορές από 80 ευρώ σε χι χρονικό διάστημα. Δε θα το ξανακάνω.Κ φυσικά δε πρόκειται να ξανακάνω κριτική γιατί όλο και κάποιος κομπλεξας θα έρθει να μου την πειμε υφακι σαν χούλιγκαν του πι σι. Ελεος με τους αλανθαστους κομπλεξικους. (μιλάω μόνο για τον ένα που μιλησε τόσο κομπλεξικα τα υπόλοιπα σχόλια καλοδεχουμενα φυσικά)
Έλα μωρέ παρεξηγιάρη....Αμάν πια! δεν σε είπα και καμπούρη...παρεξιγιάρη ε παρεξιγιάρη.Άντε το παίρνω πίσω και σου ζητάω και ταπεινά συγνώμη που ήμουν τόσο απότομος...
Πάντως εδώ που τα λέμε δεν δικιολογείσαι να μην ξέρεις τιμές και υπηρεσίες που προσφέρουν τα καταστήματα.Έχεις και πολλά περισσότερα post από μένα.Είναι κρίμα να πας να τους τα δίνεις τα 80άρια και να πηγαίνουν άκλαυτα.Όχι τίποτα άλλο αλλά όταν τις συνηθίσουμε τις μασαζούδες σε τέτοιες "υπηρεσίες" και τιμές, μετά σηκώνουν τον αμανέ ψηλά και βγαίνουμε όλοι χαμένοι...
Και πάλι συγνώμη που ήμουν απότομος μαζί σου αν και εγώ χάρην αστεϊσμού το έκανα και όχι για νασε προσβάλλω..
΄Αλλωστε όλοι λίγο έως πολύ μαλακίες κάνουμε συνέχεια.Δεν είμαστε αλάνθαστοι...
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
706
Κριτικές
1
Like
368
Πόντοι
26
να ρωτήσω μάγκες εδώ σε αυτές τις τιμές που λέει τρώμε και κοκό?


Δεν κατάλαβα
Εαν η τιμή είναι αυτή που βλέπω , δηλαδή τα 22 ευρώ, τότε το μόνο κοκό που μπορεί κάποιος να περιμένει είναι καμιά τουλούμπα ή κανά εκλαιράκι....
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Δεκτη η συγνωμη.ζητάω κ Ηώ ΣΥΓΝΩΜΗ για την δικιά μου κακή ίσως απάντηση. Πέραν από τους χαρακτηρισμους για τα άλλα δέχομαι ότι έχεις δίκιο φυσικά κ εσύ κ οι άλλοι συναγωνιστες
 

pmanos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Εαν η τιμή είναι αυτή που βλέπω , δηλαδή τα 22 ευρώ, τότε το μόνο κοκό που μπορεί κάποιος να περιμένει είναι καμιά τουλούμπα ή κανά εκλαιράκι....

Χαχαχαχα Θεός. Όποιος θέλει δηλαδή συμπληρώνει μέχρι το 80άρι για φραπεδιά? Για να συνοδέψω το γλυκό!
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
706
Κριτικές
1
Like
368
Πόντοι
26
Δεκτη η συγνωμη.ζητάω κ Ηώ ΣΥΓΝΩΜΗ για την δικιά μου κακή ίσως απάντηση. Πέραν από τους χαρακτηρισμους για τα άλλα δέχομαι ότι έχεις δίκιο φυσικά κ εσύ κ οι άλλοι συναγωνιστες
Δεν χρειάζεται συγνώμη.Απλά εγώ προσωπικά, λόγω της φύσης του forum δεν παίρνω καθόλου στα σοβαρά τις όποιες "βρισιές" μιας και η κατάσταση εδώ μέσα , εκτός από την σωστή ενημέρωσή μας , είναι περισσότερο και για το χαβαλέ μας.
Εαν πχ με έβριζε κάποιος άλλος σε άλλο forum θα γινόμασταν μπουκιές... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom