Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 444K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Ρε σεις, αυτή το παίζει τώρα σε σχέση, με έναν μούτρα σκουπιδιάρη και βλέπω και παιδί... αλλά και το playboy φόρα παρτίδα.. παράξενα πράγματα...

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ρε σεις, αυτή το παίζει τώρα σε σχέση, με έναν μούτρα σκουπιδιάρη και βλέπω και παιδί... αλλά και το playboy φόρα παρτίδα.. παράξενα πράγματα...


Αυτή που τώρα πλασάρεται ως Lea Maleeva (το κανονικό της), είναι η γνωστή Εσκορτίρα για την οποία
έχουν γραφτεί σχόλια και σε προηγούμενες σελίδες και σε άλλα σχετικά νήματα. Υπερτιμημένη περίπτωση
και ειδικά μετά το playboy που της ανέβασε το κασε. Στον αγώνα είναι αρκετά καλή αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο
και θα πρέπει όλοι να έχουν υπόψη, ότι τα 250 λβ στο μισάωρο είναι για υπεραπλό πρόγραμμα. Για οτιδήποτε άλλο
(ακόμα και για φιλιά στο σώμα) χρεώνει από +50λβ για το κάθε ένα, οπότε το τελικό ποσό για μια ικανοποιητική
συνάντηση με τα στοιχειώδη, εκτροχιάζεται με το "καλημέρα". Φυσικά, ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του
και στα "θέλω" του, αλλά είναι καλό να έχει προκαταβολικά μια αντικειμενική εικόνα για όσα ισχύουν
ώστε να μην βρεθεί προ εκπλήξεων.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Αυτή που τώρα πλασάρεται ως Lea Maleeva (το κανονικό της), είναι η γνωστή Εσκορτίρα για την οποία
έχουν γραφτεί σχόλια και σε προηγούμενες σελίδες και σε άλλα σχετικά νήματα. Υπερτιμημένη περίπτωση
και ειδικά μετά το playboy που της ανέβασε το κασε. Στον αγώνα είναι αρκετά καλή αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο
και θα πρέπει όλοι να έχουν υπόψη, ότι τα 300 λβ είναι για υπεραπλό πρόγραμμα. Για οτιδήποτε άλλο
(ακόμα και για φιλιά στο σώμα) χρεώνει από +50λβ για το κάθε ένα, οπότε το τελικό ποσό για μια ικανοποιητική
συνάντηση με τα στοιχειώδη, εκτροχιάζεται με το "καλημέρα". Φυσικά, ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του
και στα "θέλω" του, αλλά είναι καλό να έχει προκαταβολικά μια αντικειμενική εικόνα για όσα ισχύουν
ώστε να μην βρεθεί προ εκπλήξεων.
Ευχαριστούμε για της πάντα εγκυρες πληροφορίες,πιο φθηνά θα μου βγει να καλέσω καμία από Ουκρανία για τριημερο
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Αυτή που τώρα πλασάρεται ως Lea Maleeva (το κανονικό της), είναι η γνωστή Εσκορτίρα για την οποία
έχουν γραφτεί σχόλια και σε προηγούμενες σελίδες και σε άλλα σχετικά νήματα. Υπερτιμημένη περίπτωση
και ειδικά μετά το playboy που της ανέβασε το κασε. Στον αγώνα είναι αρκετά καλή αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο
και θα πρέπει όλοι να έχουν υπόψη, ότι τα 250 λβ στο μισάωρο είναι για υπεραπλό πρόγραμμα. Για οτιδήποτε άλλο
(ακόμα και για φιλιά στο σώμα) χρεώνει από +50λβ για το κάθε ένα, οπότε το τελικό ποσό για μια ικανοποιητική
συνάντηση με τα στοιχειώδη, εκτροχιάζεται με το "καλημέρα". Φυσικά, ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του
και στα "θέλω" του, αλλά είναι καλό να έχει προκαταβολικά μια αντικειμενική εικόνα για όσα ισχύουν
ώστε να μην βρεθεί προ εκπλήξεων.

ε τι τους περασες τους Βουλγαρους ,ευρωπαιοι γινανε  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ναι, ένα 20% περίπου. Καλά, προφανώς από τη χώρα της αγαμίας καλύτερα είναι παντού στην Ευρώπη. Ειδικά Βουλγαρία. Απλά για εμά που ζήσαμε τις καλές εποχές, μας ζορίζει η κατάσταση.. αλλά εννοείται καλύτερα, δε το συζητώ... Έστω 6 καλά τουλάχιστον το χρόνο θα τα πάρεις.. Ενώ Ελλάδα ζήτημα να πάρεις 2-3,

τι 2-3 το χρονο εδω εχουμε εναν φιλο π ειναι 10χρονια με μια ελλεηνιδα και δν ειναι κανενας 50+
30+ ειναι το παλικαρι  :humpleg: :humpleg: :S :S :S :S
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Φίλε, το ξανθό είναι τουρκοβουλγάρα από Βάρνα και παλιότερα ήταν γνωστή στην πιάτσα
ως "μπιζουδάκι". Είχε κάποτε αγγελία στην οποία παρείχε ως έξτρα, ακάποτο
πήδημα κανονικό ή άναλ. Δεν νομίζω ότι πρέπει να προτείνονται εδώ μέσα
τέτοιες περιπτώσεις με επικίνδυνη "προϊστορία". Γνώμη μου.

παράτησες το άθλημα εδώ και καιρό, αλλά όπως και να το κάνουμε είσαι λαγωνικό,  :respect: εγώ σιγά μην τη θυμόμουν αν είχαν περάσει τόσα χρόνια. εδώ δεν θυμάμαι χθες τι έφαγα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Αυτή που τώρα πλασάρεται ως Lea Maleeva (το κανονικό της), είναι η γνωστή Εσκορτίρα για την οποία
έχουν γραφτεί σχόλια και σε προηγούμενες σελίδες και σε άλλα σχετικά νήματα. Υπερτιμημένη περίπτωση
και ειδικά μετά το playboy που της ανέβασε το κασε. Στον αγώνα είναι αρκετά καλή αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο
και θα πρέπει όλοι να έχουν υπόψη, ότι τα 250 λβ στο μισάωρο είναι για υπεραπλό πρόγραμμα. Για οτιδήποτε άλλο
(ακόμα και για φιλιά στο σώμα) χρεώνει από +50λβ για το κάθε ένα, οπότε το τελικό ποσό για μια ικανοποιητική
συνάντηση με τα στοιχειώδη, εκτροχιάζεται με το "καλημέρα". Φυσικά, ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του
και στα "θέλω" του, αλλά είναι καλό να έχει προκαταβολικά μια αντικειμενική εικόνα για όσα ισχύουν
ώστε να μην βρεθεί προ εκπλήξεων.

εμ όπως λέει μια παροιμία ''καλόμαθε η γριά στα σύκα''  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
καλά λένε ότι η Αθήνα είναι το πιο VFM μέρος της Ευρώπης

η Αθήνα όντως είναι το πιο VFM μέρος της Ευρώπης όσο αφορά πάντα το πληρωμένο. για μη πληρωμένο όμως πιστεύω είναι η Αθήνα από τις τελευταίες στην Ευρώπη μαζί με την Κωνσταντινούπολη στην Τουρκία αν θεωρηθεί και η Τουρκία ότι ανοίκει στην Ευρώπη.
 

Anonymous.g

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κ χρόνια πολλά!Από Δευτέρα που τελειώνουν οι πασχαλινές διακοπές επιστρέφω  Σόφια.Σκέφτομαι να πάρω τη Lidor

Έχει προταθεί από popov στο παρελθόν κ θέλω να τη δοκιμάσω.Ξέρουμε αν στο πρόγραμμα της μιας ώρας επιτρέπει 2 εκσπερματώσεις ή αν έχουμε όσες βολές θέλουμε μέχρι να τελειώσει η ώρα;
Είχε ακουστεί παλιότερα ότι  δούλευε μόνο με Βούλγαρους ισχύει;
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Καλησπέρα κ χρόνια πολλά!Από Δευτέρα που τελειώνουν οι πασχαλινές διακοπές επιστρέφω  Σόφια.Σκέφτομαι να πάρω τη Lidor

Έχει προταθεί από popov στο παρελθόν κ θέλω να τη δοκιμάσω.Ξέρουμε αν στο πρόγραμμα της μιας ώρας επιτρέπει 2 εκσπερματώσεις ή αν έχουμε όσες βολές θέλουμε μέχρι να τελειώσει η ώρα;
Είχε ακουστεί παλιότερα ότι  δούλευε μόνο με Βούλγαρους ισχύει;
Γεια σου φιλε γενικα εχει καλες κριτικες οτι αξιζει τα λεφτα που ζηταει παντως αν δεν μιλας Βουλγαρικα λιγο απιθανο να σε αφησει δυο η οσες φορες θες
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.966
Κριτικές
178
Like
39.586
Πόντοι
21.896
αυτην καπου την ξερω αλλα που στο διαολο την ξερω--θα σκασω
 

Grfet

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0

Καλησπερα παιδες, ανεβαινω Σοφια περιπου σε ενα μηνα. Ξερουμε κατι για αυτες? Σημειωτεον, δεν εχω πειρα στο σπορ, μιλαω οκ βουλγαρικα, και ψαχνω και extra service bdsm-femdom (οχι strap).

Ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σας!
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1

Καλησπερα παιδες, ανεβαινω Σοφια περιπου σε ενα μηνα. Ξερουμε κατι για αυτες? Σημειωτεον, δεν εχω πειρα στο σπορ, μιλαω οκ βουλγαρικα, και ψαχνω και extra service bdsm-femdom (οχι strap).

Ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σας!

Για δοκιμασε και πες μας..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Grfet

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
20
Like
1.738
Πόντοι
5.015
Περιπου 1 στις 1000 η περιπτωση να ειναι οκ...

Πηγαινε στο νημα με τις προτασεις βρες την simona στο alo.bg και ασε τα αλλα

Καλησπερα παιδες, ανεβαινω Σοφια περιπου σε ενα μηνα. Ξερουμε κατι για αυτες? Σημειωτεον, δεν εχω πειρα στο σπορ, μιλαω οκ βουλγαρικα, και ψαχνω και extra service bdsm-femdom (οχι strap).

Ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σας!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Περιπου 1 στις 1000 η περιπτωση να ειναι οκ...

Πηγαινε στο νημα με τις προτασεις βρες την simona στο alo.bg και ασε τα αλλα

Αγγελίες στο adamieva, που δεν παίζουν παράλληλα και στο alo, είναι μούφες.
Τα τηλέφωνα των δύο αυτών αγγελιών, οδηγούνε σε πολλαπλές προτάσεις διαφορετικών κοριτσιών,
πράγμα που σημαίνει ότι εξυπηρετείται κάποιο γράφειο με το ίδιο αυτό τηλέφωνο
και στέλνει στα ραντεβού ό,τι νά 'ναι. Αυτό ισχύει και με τα ονόματα των εμφανιζόμενων
κοριτσιών καθώς και με τις διαφορετικές φωτογραφίες τους. Ειδικά για άτομο χωρίς
σχετική εμπειρία, επιλογή από adamieva ισοδυναμεί με εγγυημένη φόλα και χαμένα λεφτά. Γνώμη μου.
Πολύ σωστά παραπέμπεις τον φίλο σε δοκιμασμένη επιλογή από alo.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Καλά ρε σεις
Ακόμα με την Σοφια ασχολείστε???  :think:
Πέρασαν 25 χρόνια από τότε..που αξιζε
 

ArisThess

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Επειδή θα πάω Σόφια το τριήμερο θα ήθελα να μάθω ποιο σαιτ είναι ασφαλές να δω για κοπέλα εκεί. Αν υπάρχει καμία συγκεκριμένη πρόταση θα εκτιμηθεί. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom