Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 444K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Batko

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Οποιος Σοφιανιτης θελει να συναντηθουμε για εναν καφε ας στειλει ενα πμ
 

Anonymous.g

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.Σπουδαζω στη Σόφια.Μεχρι τώρα πήγαινα σε κορίτσια που είχαν δικό τους χώρο.Ομως θέλω να πάρω 2-3 κοριτσακια που δεν έχουν δικό τους χώρο.Ξενοδοχειο προτείνουν αυτές ή τους λέμε εμείς που θέλουμε κ έρχονται;Πόσο έχει το δωμάτιο; Παίζουν ξενοδοχεία ημιδιαμονης όπως στην Αθήνα,γιατί θέλω να κάτσω με τα κορίτσια 1-2 ώρες ή πληρώνω για μια μέρα;
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές.Σπουδαζω στη Σόφια.Μεχρι τώρα πήγαινα σε κορίτσια που είχαν δικό τους χώρο.Ομως θέλω να πάρω 2-3 κοριτσακια που δεν έχουν δικό τους χώρο.Ξενοδοχειο προτείνουν αυτές ή τους λέμε εμείς που θέλουμε κ έρχονται;Πόσο έχει το δωμάτιο; Παίζουν ξενοδοχεία ημιδιαμονης όπως στην Αθήνα,γιατί θέλω να κάτσω με τα κορίτσια 1-2 ώρες ή πληρώνω για μια μέρα;
Υπαρχουν ξενοδοχεια ημιδιαμονης πχ Μοντεσιτο 40λβ για 3ωρες 50λβ λουξ δωματιο αλλα ειναι περιπου τα ιδια επησις ξεν Ναντεζδα και υπαρχουν και δωματια ημιδιαμονης στην ιδια τιμη 40λβ 3 ωερες
 

Klarion

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες, ανεβαινω Σοφια  σε 2 μερουλες. Ξερουμε κανενα καλο ΜΙΛΦ? Σημειωτεον, δεν εχω πειρα στο ζητημα, δεν μιλαω βουλγαρικα, και ψαχνω και καλο ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ. κεντρο προς Lions Bridge η διαμονη μου... τι μου προτεινετε?
 

Klarion

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
....φιλε μου συμφορουμιτη ευχαριστω για την αμεση απαντηση αλλα 150 ευρω ειναι παρα πολλα και τιμες Ελβετιας για να παρω μια MILF με τον αντρα της Παρον!!! οτι και αν ειναι η αλλη!!!! οχι στην Βουλγαρια !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
....φιλε μου συμφορουμιτη ευχαριστω για την αμεση απαντηση αλλα 150 ευρω ειναι παρα πολλα και τιμες Ελβετιας για να παρω μια MILF με τον αντρα της Παρον!!! οτι και αν ειναι η αλλη!!!! οχι στην Βουλγαρια !!!
Κανένα πρόβλημα ο καθένας κάνει τις επιλογές του απλά η Βουλγαρία δεν είναι αυτή που νομίζετε έχει αλλάξει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
....φιλε μου συμφορουμιτη ευχαριστω για την αμεση απαντηση αλλα 150 ευρω ειναι παρα πολλα και τιμες Ελβετιας για να παρω μια MILF με τον αντρα της Παρον!!! οτι και αν ειναι η αλλη!!!! οχι στην Βουλγαρια !!!

Μπορείς μήπως συνάδελφε, να μας δώσεις και δημοσίως το λίνκ της προτεινόμενης αγγελίας για
να γελάσει κάθε πικραμένος; Μήπως το μιλφοκελεπούρι των 150 ευρώ με τον γκόμενο παρόντα, έχει και όλως τυχαίως αγγελία
στο adamieva; Λύσε μας κι αυτή την αποριούλα... :grin:
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Αφου αφήνετε εναν Βούλγαρο να σας παραμυθιάζει αντιγράφωντας κριτικές από άλλα sites είσαστε άξιοι της τυχης σας.....με τα ναρκαλια τσιγγανακια που σας πλασσάρει.
Αλλωστε το ζήτημα είναι ελευθερη αγορά έχεις γουσταρεις πληρωνεις αν δεν εχεις χρημα στο πορτοφόλι κάνεις απλά τουμπεκί δεν παραπονιέσαι για τις τιμές ο καθένας αξιολογεί όσο θέλει τις υπηρεσίες του και όσο βρίσκει κάποιον να τα σκάει μαγκιά του.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
20
Like
1.736
Πόντοι
5.015

Από τον έμπειρο Popov η όποιον άλλο έχει εμπειρια περιμένω σχόλια...150 ευρα αλλά φαίνεται ομορφούλα.Τα φθηνά τα φάγαμε στη μάπα όχι άλλο καρβουνο
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1

Από τον έμπειρο Popov η όποιον άλλο έχει εμπειρια περιμένω σχόλια...150 ευρα αλλά φαίνεται ομορφούλα.Τα φθηνά τα φάγαμε στη μάπα όχι άλλο καρβουνο

Του βάζεις δύσκολα δεν βρισκει απο τα αλλα sites κριτικες να γραψει και ειναι ακριβη για τα γουστα του δεν ειναι γυφτακι
Μπράβο της όμως κρατάει καλά την πιάτσα όπως ανέφερα και προηγουμένως αυτές που αξίζουν έχουν πλέον ευρωπαικές τιμές ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΑΙΑ Η ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης

Από τον έμπειρο Popov η όποιον άλλο έχει εμπειρια περιμένω σχόλια...150 ευρα αλλά φαίνεται ομορφούλα.Τα φθηνά τα φάγαμε στη μάπα όχι άλλο καρβουνο

Φίλε, δεν πρέπει να παραπονιέσαι όμως, καθώς κάποτε σου ξεφύγανε και τα (τότε) φθηνά και καλά.... :rolleyes:
Για την συγκεκριμένη κοπέλα που ρωτάς, θεωρώ ότι με δεδομένα Βουλγαρίας είναι πανάκριβη στα 150 ευρώ για υπεραπλό πρόγραμμα. Όπως θα έχεις παρατηρήσει, δεν πλασάρεται ως call-girl της Σόφιας, αλλά ως city tour
(αυτοαποκαλούμενη μάλιστα ως high-class courtesan) με έδρα τη Σόφια και με προγραμματισμένες τουρνε, σε Αγγλία, Ολλανδία, Μονακό (Κάννες), Ιταλία. Από αυτό που βλέπω, δεν θεωρώ ότι είναι κάτι ιδιαίτερο για να ζητάει τα συγκεκριμένα χρήματα στο συγκεκριμένο απλό πρόγραμμα της ώρας. Περισσότερο, πιστεύω ότι απευθύνεται σε ψώνια
νεόπλουτους Βούλγαρους, που φαντασιώνονται ότι πηδάνε κάτι το πολύ εκλεκτό έως και σοφιστικέ. Όμως, δεν θεωρώ ότι για έναν Έλληνα, ειδικά με τις πολλές και καλύτερες επιλογές cg, ct και ανεξάρτητων στην Ελλάδα, σε αυτό το επίπεδο τιμών (και με πλουσιότερο πρόγραμμα περιλαμβανόμενο) συντρέχει λόγος να ασχοληθεί με τη συγκεκριμένη περίπτωση. Βέβαια, ο καθένας ξέρει την τσέπη και τα γούστα του, οπότε περί ορέξεως κλπ. Προσωπικά, δεν θα επεδίωκα ποτέ να δώσω 300 λβ σε μια τέτοια περίπτωση, διότι το ποσό είναι υπερβολικό, αν σκεφτείς ότι η Σίσυ που σου είχα προτείνει και ήταν το απόλυτο πιπινοαστέρι της Σόφιας, από τα 120, τελικά το έφτασε στα 220λβ προτού σταματήσει. Το ίδιο ίσχυε παλιότερα και για τη Μάσα τη Ρωσίδα που έπαιζε στα 200λβ προτού σταματήσει και αυτή. Τα σέβη μου  :hi:


 

Συνημμένα

  • sisy1.jpg
    sisy1.jpg
    101,3 KB · Εμφανίσεις: 275
  • Masha.jpg
    Masha.jpg
    70,2 KB · Εμφανίσεις: 270

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
20
Like
1.736
Πόντοι
5.015
Φίλε, δεν πρέπει να παραπονιέσαι όμως, καθώς κάποτε σου ξεφύγανε και τα (τότε) φθηνά και καλά.... :rolleyes:
Για την συγκεκριμένη κοπέλα που ρωτάς, θεωρώ ότι με δεδομένα Βουλγαρίας είναι πανάκριβη στα 150 ευρώ για υπεραπλό πρόγραμμα. Όπως θα έχεις παρατηρήσει, δεν πλασάρεται ως call-girl της Σόφιας, αλλά ως city tour
(αυτοαποκαλούμενη μάλιστα ως high-class courtesan) με έδρα τη Σόφια και με προγραμματισμένες τουρνε, σε Αγγλία, Ολλανδία, Μονακό (Κάννες), Ιταλία. Από αυτό που βλέπω, δεν θεωρώ ότι είναι κάτι ιδιαίτερο για να ζητάει τα συγκεκριμένα χρήματα στο συγκεκριμένο απλό πρόγραμμα της ώρας. Περισσότερο, πιστεύω ότι απευθύνεται σε ψώνια
νεόπλουτους Βούλγαρους, που φαντασιώνονται ότι πηδάνε κάτι το πολύ εκλεκτό έως και σοφιστικέ. Όμως, δεν θεωρώ ότι για έναν Έλληνα, ειδικά με τις πολλές και καλύτερες επιλογές cg, ct και ανεξάρτητων στην Ελλάδα, σε αυτό το επίπεδο τιμών (και με πλουσιότερο πρόγραμμα περιλαμβανόμενο) συντρέχει λόγος να ασχοληθεί με τη συγκεκριμένη περίπτωση. Βέβαια, ο καθένας ξέρει την τσέπη και τα γούστα του, οπότε περί ορέξεως κλπ. Προσωπικά, δεν θα επεδίωκα ποτέ να δώσω 300 λβ σε μια τέτοια περίπτωση, διότι το ποσό είναι υπερβολικό, αν σκεφτείς ότι η Σίσυ που σου είχα προτείνει και ήταν το απόλυτο πιπινοαστέρι της Σόφιας, από τα 120, τελικά το έφτασε στα 220λβ προτού σταματήσει. Το ίδιο ίσχυε παλιότερα και για τη Μάσα τη Ρωσίδα που έπαιζε στα 200λβ προτού σταματήσει και αυτή. Τα σέβη μου  :hi:
no no
Φίλε, δεν πρέπει να παραπονιέσαι όμως, καθώς κάποτε σου ξεφύγανε και τα (τότε) φθηνά και καλά.... :rolleyes:
Για την συγκεκριμένη κοπέλα που ρωτάς, θεωρώ ότι με δεδομένα Βουλγαρίας είναι πανάκριβη στα 150 ευρώ για υπεραπλό πρόγραμμα. Όπως θα έχεις παρατηρήσει, δεν πλασάρεται ως call-girl της Σόφιας, αλλά ως city tour
(αυτοαποκαλούμενη μάλιστα ως high-class courtesan) με έδρα τη Σόφια και με προγραμματισμένες τουρνε, σε Αγγλία, Ολλανδία, Μονακό (Κάννες), Ιταλία. Από αυτό που βλέπω, δεν θεωρώ ότι είναι κάτι ιδιαίτερο για να ζητάει τα συγκεκριμένα χρήματα στο συγκεκριμένο απλό πρόγραμμα της ώρας. Περισσότερο, πιστεύω ότι απευθύνεται σε ψώνια
νεόπλουτους Βούλγαρους, που φαντασιώνονται ότι πηδάνε κάτι το πολύ εκλεκτό έως και σοφιστικέ. Όμως, δεν θεωρώ ότι για έναν Έλληνα, ειδικά με τις πολλές και καλύτερες επιλογές cg, ct και ανεξάρτητων στην Ελλάδα, σε αυτό το επίπεδο τιμών (και με πλουσιότερο πρόγραμμα περιλαμβανόμενο) συντρέχει λόγος να ασχοληθεί με τη συγκεκριμένη περίπτωση. Βέβαια, ο καθένας ξέρει την τσέπη και τα γούστα του, οπότε περί ορέξεως κλπ. Προσωπικά, δεν θα επεδίωκα ποτέ να δώσω 300 λβ σε μια τέτοια περίπτωση, διότι το ποσό είναι υπερβολικό, αν σκεφτείς ότι η Σίσυ που σου είχα προτείνει και ήταν το απόλυτο πιπινοαστέρι της Σόφιας, από τα 120, τελικά το έφτασε στα 220λβ προτού σταματήσει. Το ίδιο ίσχυε παλιότερα και για τη Μάσα τη Ρωσίδα που έπαιζε στα 200λβ προτού σταματήσει και αυτή. Τα σέβη μου  :hi:


Τα χάσαμε αυτά τα κορμιά...τα είχα προσπαθήσει 1-2 φορές αλλά δεν έκατσε... Πάντως αυτή την περίοδο στο άλλο η ξηρασία είναι δεδομένη...99 % φολα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
no no

Τα χάσαμε αυτά τα κορμιά...τα είχα προσπαθήσει 1-2 φορές αλλά δεν έκατσε... Πάντως αυτή την περίοδο στο άλλο η ξηρασία είναι δεδομένη...99 % φολα

Λοιπόν, λύθηκε το αίνιγμα της "high class" Μόνικας, καθώς το πρόσωπο μου φάνηκε από κάπου γνωστό.
Πρόκειται για την παλιά Αλμπένα, φόλα ολκής που έπαιζε παλιότερα στα 100λβ και είχε το παρατσούκλι
στην πιάτσα "το λαδωμένο μαλλί". Ομολογουμένως σουλουπώθηκε πολύ εμφανησιακά αλλά όσο και αν προσπαθεί
να περάσει νέο προφίλ σε "κυριλλέ παραλλαγή" το ταπεινό παρελθόν της δεν μπορεί να κρυφτεί. Γι' αυτήν
είχα γράψει και παλιότερα. Είναι σαφές, ότι τα δήθεν τουριστιλίκια που μοστράρει είναι μούφα για να
ρίχνει στάχτη στα μάτια προκειμένου να δικαιολογήσει το νέο concept. Βαζώ εδώ μια παλαιότερη φωτογραφία
που ισούται με χίλιες λέξεις, της εν λόγω wanna be αριστοκρατικής κοκότας των 150 ευρώ.... :jerking:

 
 

Συνημμένα

  • Албена-Моника.png
    Албена-Моника.png
    297,8 KB · Εμφανίσεις: 205

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1


Υπάρχουν VIP η τουλάχιστον έτσι πλασσάρονται αν κάποιος  Βούλγαρος από το Μπουργκάς δεν έχει να τις πληρώσει είναι άλλο θέμα αυτές για να ζητάνε τόσα έχουν πελάτες αλλά όπως συνήθως ότι δεν φθάνει η αλεπού .......
Ξέρω περίπτωση Βούλγαρου που έσκασε 1000 ευρώ για τρείς ώρες
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Παραθετω κατι πολυ συνηθισμενο τελευταια να προσεχετε ! Γράφει καποιος απο ενα αλλο Βουλγαρικο site την εμπειρρία του

"0882999700 - Αν συναντήσετε μια πουτάνα με αυτόν τον αριθμό για να ξέρετε ότι είναι απάτη. έρχεται γαμιέται και από τη στιγμή που γυρίζετε την πλάτη σας σας εκλεψε χρήματα ή τιμαλφή. Προσοχή, είναι γεμάτο από τετοιες σήμερα
ΥΓ: Είμαι 100% σίγουρος ότι με έσφαξε γιατί μένω μόνος και ξέρω ποσα χρήματα εχω και καταλαβαίνω τηνέλλειψή τους."

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.798
Κριτικές
178
Like
39.357
Πόντοι
21.896
εδω εμενα δεν εκλεψε η σκατογυφτισσα που πηα στην οδο λεφσκι κια νομιζα οτι εχασα ενα πενηνταρικο
δινω 70 τοις εκατο να με εκλεψε και 30 να μου επεσε απο τα σκαλια κια παλι καλα που οταν παω με αυτες δεν παιρνω πολλα λεφτα παρα μονο οσα χρειζεται κ αντε κανενα πενηνταρικο παραπανω

προσωπικα αποφευγω να τις βαζω στο μερος μου διοτι και σε βαζουν στην ααμονη μεχρι να σε σκασουν οποτε κ μπαζο να ειναι την αφηνεις να περασει μετα απο αναμονη πολλων λεπτω ν και κατακαυλωμενος

συμπερασμα η βουλγαρια σε πλωρωμενο ερωτα ειναι για μονιμους και οχι ξενους τουριστρες
επισης και μονιμος να εισαι καλο ειναι να πηγαινεις στο μερος της οποτε αμα δεις αλλη απο φωτογραφια την κανεις λεκος διακριτικα και χωρις να μπαιεις σε επεξηγησεις

επισης οταν μπαιις φαινεται απο το προσωπο συνηθως αν ειναι καλη ή οχι

το 1998 γαμουσαμε με 50 λεβα υποδοχες στα κλαμπ σσ ντρακουλα κλαμπ πλοβντιβ απο νταβατζη μια ωρα δυο γαμησια και τωρα ουτε για πλακα διοτι αλλαξαν οι εποχες

γενικα ελληνας σεξοτουριστας στην βουλγαρια το θεωρω χασιμο χονο εκτος ν εχει στανταρακια τηλεφωνα απο δικο του ανθρωπο
 

Kastoras33

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Καμία ενημέρωση για Σόφια;;; τι παίζει;
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κανένα πρόβλημα ο καθένας κάνει τις επιλογές του απλά η Βουλγαρία δεν είναι αυτή που νομίζετε έχει αλλάξει
εγω πριν 4 χρονια ισως 5 περασα τελεια χωρις να βγω εξω βραδυ.
γαμησα 3 απο ενα παρκο που εκανα γυμναστικη,ενα τσιγκανακι και μια πολυ καλη
απο το ανταμιεβα.ηταν μαιος τελος που πηγα σοφια
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
στο αεροδρομιο σοφια πηρα τωτε βουλγαρικο νουμερο.
τωρα που βαζω μικρη καρτα στο κινητο αν ξερετε
θα μου την κοψουν και φτιαξουν εκει?
για να μπορω να περνω βιζιτες τηλεφωνικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom