Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 442K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
7-10 Μαρτίου θα ε΄΄ιμαι Σόφια.
Θα σας ενημερώσω αν βρω κάτι καλό!!
:)
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
το 2014 πηγα σοφια και περασα τελεια με το ανταμιεβα.μου ηρθε μουναρα με το μερσεντες που οδυγουσε
καμια πενηνταρια ευρω θα εδωσα
 

Geomentoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2017
Μηνύματα
120
Like
258
Πόντοι
21
το 2014 πηγα σοφια και περασα τελεια με το ανταμιεβα.μου ηρθε μουναρα με το μερσεντες που οδυγουσε
καμια πενηνταρια ευρω θα εδωσα
Αυτές οι εποχές έχουν φύγει ανεπιστρεπτί.
Ανεβαίνω στην Σοφία κάθε χρόνο δύο - τρεις φορές, τα καλά σπανίζουν και είναι πανάκριβα.
Ο παράδεισος του πληρωμένου έρωτα στα Βαλκάνια είναι η Αθήνα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.650
Κριτικές
15
Like
11.226
Πόντοι
3.846
το 2014 πηγα σοφια και περασα τελεια με το ανταμιεβα.μου ηρθε μουναρα με το μερσεντες που οδυγουσε
καμια πενηνταρια ευρω θα εδωσα
Πώς δε μας έγραψες πώς πέρασες και τη δεκαετία του 90..
Τα πάντα άλλαξαν μετά το COVID και έχεις τον κάθε κακομοίρη να γράφει άκυρες εντυπώσεις από δέκα+ χρόνια πριν.
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Καλησπέρα καλησπέρα! :)
Ζητώ συγνώμη για την καθυστέρηση!

Είναι αληθείς οι φωτογραφίες. Δεκτική σε ΟΛΑ. Καθαρή! Και ευγενική. Έμεινε 1 ώρα και δεν έκλεψε καθόλου.

Ήθελα να δοκιμάσω ένα milf. Είναι πολύ περπατημένη και θέλει να ελέγχει την κατάσταση.
Στήθηκε όμως πολύ καλά 2 φορές στα 4 και το ευχαριστήθηκα.

Είχα και μία επαφή με τρανς. Αλλά δεν σαν ενδιαφέρει το θέμα φαντάζομαι. :))
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.650
Κριτικές
15
Like
11.226
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα καλησπέρα! :)
Ζητώ συγνώμη για την καθυστέρηση!

Είναι αληθείς οι φωτογραφίες. Δεκτική σε ΟΛΑ. Καθαρή! Και ευγενική. Έμεινε 1 ώρα και δεν έκλεψε καθόλου.

Ήθελα να δοκιμάσω ένα milf. Είναι πολύ περπατημένη και θέλει να ελέγχει την κατάσταση.
Στήθηκε όμως πολύ καλά 2 φορές στα 4 και το ευχαριστήθηκα.

Είχα και μία επαφή με τρανς. Αλλά δεν σαν ενδιαφέρει το θέμα φαντάζομαι. :))
ωραίος!
Έκλεισα ταξίδι για μέσα Απρίλη για Σόφια. Πρώτη φορά.

Έχω κάποιες απορίες. Οι τιμές στη σελίδα που ΄έβαλες αφορούν επίσκεψη στο χοτέλ μου ή στον χώρο της κοπέλας; Επίσης, αυτά που λέει για CIM κλπ περιλαμβάνονται στην τιμή της ώρας ή είναι έξτρα;
Γενικά υπάρχουν μπουρδελάκια στο κέντρο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.650
Κριτικές
15
Like
11.226
Πόντοι
3.846
Δηλαδή και η Σόφια ψόφησε;
Κανείς δεν έχει πάει πρόσφατα να μεταφέρει καμία άποψη;
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.690
Κριτικές
30
Like
19.758
Πόντοι
8.746
Όποιος είναι ως τουρίστας σόφια και θέλει να πληρώσει για σεξ, απλά να περιμένει την επιστροφή στην αθήνα.
Από το λεκανοπέδιο και πάνω (σόρρυ καρντάσια) χάος...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.650
Κριτικές
15
Like
11.226
Πόντοι
3.846
Όποιος είναι ως τουρίστας σόφια και θέλει να πληρώσει για σεξ, απλά να περιμένει την επιστροφή στην αθήνα.
Από το λεκανοπέδιο και πάνω (σόρρυ καρντάσια) χάος...
Ρε κουμπάρε, Αθήνα δε μένουμε και ξέρουμε πού να πάμε και τι να κάνουμε όταν είμαστε εκεί. Ίσα ίσα και εγώ αναφέρω στα άλλα θέματα για Έλληνες να μην ψάχνουν για σεξοτουρισμό σε άλλες χώρες στην Ευρώπη όπως παλιά.
Αλλά για όσους ερχόμαστε από άλλες χώρες, γουστάρουμε λίγο παιχνίδι, καλό είναι να παίρνουμε καμία πρόσφατη άποψη. Πχ όπως έκανε το παληκάρι παραπάνω, αλλά που δεν ξαναμπήκε από τότε για να δώσει πιο πολλές πληροφορίες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.690
Κριτικές
30
Like
19.758
Πόντοι
8.746
Ρε κουμπάρε, Αθήνα δε μένουμε και ξέρουμε πού να πάμε και τι να κάνουμε όταν είμαστε εκεί. Ίσα ίσα και εγώ αναφέρω στα άλλα θέματα για Έλληνες να μην ψάχνουν για σεξοτουρισμό σε άλλες χώρες στην Ευρώπη όπως παλιά.
Αλλά για όσους ερχόμαστε από άλλες χώρες, γουστάρουμε λίγο παιχνίδι, καλό είναι να παίρνουμε καμία πρόσφατη άποψη. Πχ όπως έκανε το παληκάρι παραπάνω, αλλά που δεν ξαναμπήκε από τότε για να δώσει πιο πολλές πληροφορίες.
Οκ πιο λιανά...
98 στις 100 φορές στη γείτονα χώρα, αν δεν είσαι καλός γνώστης της εκεί "αγοράς" και ομιλείς καλά τη βουλγαρική, απλά ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΣ ΗΤΤΑ. ΑΛΛΑ ΧΟΝΤΡΗ ΗΤΤΑ ΛΕΜΕ...
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Για μασάζ ψαχτηκες καθόλου;
Ψωνηστηρι γενικά παίζει;
Είδες μαγαζιά που παίζει παιχνίδι;
Είμαι 50 ετών. :)
Για εμένα, ωραίο είναι ένα καλό φαγητό, 2-3 ποτά σε ωραίο μπαρ και ένα ωραίο κορίτσι για σεξ. Γέρασα Ε; :))))
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.856
Κριτικές
32
Like
928
Πόντοι
3.305
Στην Βουλγαρία σε ποια πόλη θα περάσεις ωραία από άποψη να έχει strip για βράδυ βόλτα,να πάρεις κοπέλα στο ξενοδοχείο σου και γενικά να περάσεις ωραία.
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Στην Βουλγαρία σε ποια πόλη θα περάσεις ωραία από άποψη να έχει strip για βράδυ βόλτα,να πάρεις κοπέλα στο ξενοδοχείο σου και γενικά να περάσεις ωραία.
Νομίζω Βάρνα , τους καλοκαιρινούς μήνες.....Γνώμη μου!
:)
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.650
Κριτικές
15
Like
11.226
Πόντοι
3.846
Έφτασα χτες Σόφια για κάποιες επαγγελματικές συναντήσεις και πραγματικά καιρό είχα να δω τόσες σκατοφατσες.
Από τη στιγμή που προσγειώθηκε το αεροπλάνο και πήρα το μετρό δεν είδα μια ωραία Βουλγάρα μέχρι να φτάσω στο διαμέρισμα μου.

Πήγα για ένα city tour με έναν ξεναγό και διάφορους τουρίστες, και εκεί τζιφος από ωραίες γυναίκες. Βασικά ξεκίνησε βροχή, ενώ είχε τρομερό ήλιο νωρίτερα και μετά δεν σταμάτησε να βρέχει.. Όμως γνώρισα μια Ισραηλινή από αυτό το group, της έπιασα την παρλα και τελικά καταλήξαμε για φαγητό σε ένα παραδοσιακό βουλγαρικο εστιατόριο στο κέντρο. 3 μήνες ταξιδεύει στη Βουλγαρία, πήγε και Μπάνσκο και Βάρνα. Δυστυχώς πετούσε το βράδυ για Ισραήλ, οπότε δεν έπαιξε τίποτα παραπάνω.
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Έφτασα χτες Σόφια για κάποιες επαγγελματικές συναντήσεις και πραγματικά καιρό είχα να δω τόσες σκατοφατσες.
Από τη στιγμή που προσγειώθηκε το αεροπλάνο και πήρα το μετρό δεν είδα μια ωραία Βουλγάρα μέχρι να φτάσω στο διαμέρισμα μου.

Πήγα για ένα city tour με έναν ξεναγό και διάφορους τουρίστες, και εκεί τζιφος από ωραίες γυναίκες. Βασικά ξεκίνησε βροχή, ενώ είχε τρομερό ήλιο νωρίτερα και μετά δεν σταμάτησε να βρέχει.. Όμως γνώρισα μια Ισραηλινή από αυτό το group, της έπιασα την παρλα και τελικά καταλήξαμε για φαγητό σε ένα παραδοσιακό βουλγαρικο εστιατόριο στο κέντρο. 3 μήνες ταξιδεύει στη Βουλγαρία, πήγε και Μπάνσκο και Βάρνα. Δυστυχώς πετούσε το βράδυ για Ισραήλ, οπότε δεν έπαιξε τίποτα παραπάνω.
Μπορούμε να βοηθήσουμε;
:)
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.650
Κριτικές
15
Like
11.226
Πόντοι
3.846
Επίσης μίλησα με 2 από τα πιο γνωστά μασατζιδικα για να δω τι μπορούμε να κάνουμε.
Αλλά πανάκριβες οι υπηρεσίες. Ξεκινάνε από 40€ τα τελείως απλά μασάζ και για nuru θες κανένα 70ρι ευρώ για μισάωρο με παίξιμο μέσα.

Και πιάσιμο δεν αφήνουν προς μουνί, οπότε ξεχνάτε έξτρα καταστάσεις.
Καλά τι μαλακες είναι αυτοί εδώ Σόφια.
Πολωνία έπαιρνα μασάζ με 57€ και στο τέλος έπαιζε 69 στο παίξιμο και μπορούσες να παίξεις και εσύ το μουνάκι της γκόμενας.
Εδώ τους έριξα άκυρο. Να πάνε να γαμηθουν οι κλέφτες.
Θα δώσω 60€ όταν γυρίσω να σκίσω καμία Ρωσίδα όσο θέλω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom