Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 446K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Κ εγώ έτσι πίστευα, αλλά ο Πάπας λόγω Σαββίδη λέει ότι έχουμε πολύ καλό όνομα εκεί .... Πάπα, εγώ δε θέλω οικογένεια , λευκά ρωσιδάκια με ροζ μουνάκια θέλω !!!
Να πάτε τότε Αργεντινή όπου ο Ωνάσης είχε καλύτερο όνομα  :2funny:
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
καλησπερα,ξερει κανενας αν υπαρχει κανενα καλο μασατζιδικο στα σοφια?
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
καλησπερα,ξερει κανενας αν υπαρχει κανενα καλο μασατζιδικο στα σοφια?

που να γαμάς? Η χειρομαλακία? Αν μπεις όλα τα μασάζ στο adam i eva.bg προσφέρουν χειρομαλακία και πάει περίπου 40 λέβα το μισάωρο. Αλλά σου λένε να βγάλω και ρούχα άλλα 20 λέβα.. πάει 60... οπότε σίγουρα για να γαμήσεις πρέπει να παει και άλλα τόσα...

Είχα γαμήσει παλιά μία ωραία 40αρα και με καλό μασάζ.. Θα ψάξω να βρω την αγγελία να στη δώσω.
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
εισαι πολυ ωραιος φιλε,ευχαριστω
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους... έχει να προτείνει κάποιος κάτι της προκοπής για Σοφια;; Είτε call girl είτε μασάζ;
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Έλα φίλε, αυτή είναι η αγγελία και είχα μείνει ευχαριστημένος.


Ώριμη, 40άρα αλλά με πολύ ωραίο βυζί και σώμα και πολύ καλό τσιμπούκι(ακαπέλα) και μασάζ. Όπως βλέπεις γράφει )με μετάφραση)

massage with French 40lv for 30min. and 70 lv for 1 hour. I also have a massage for those who want to pamper more ... 60min.100lv.clubs many extras ..... call me ..........

French ειναι το τσιμπουκι. Δηλαδη στη μιση ωρα με 40 λέβα μόνο έχει μασάζ τσιμπούκι. Και 70 μία ωρα. Στα 100 είναι και το γαμήσι που είναι μία ώρα. Μπορεί βέβαια να σου πει δώσε παραπάνω , αλλά μην ψαρώσεις. Εγώ επειδή είχα πάει με φίλο και μίλησα στα βουλγαρικά (τα αγγλικά της είναι ελάχιστα) την παζάρεψα 2 sessions από μία ώρα το ένα τσιμπούκι/γαμήσι για 80 λέβα το κάθε session. Βέβαια έχει κανά 2 χρόνια περίπου ίσως 2μιση. Όπως και να έχει να επιμείνεις, μασάζ, πίπα, γαμήσι μία ώρα 100 λέβα. Είναι καλά. Και αν έχεις και φίλο και της πεις 200, θα δεχτεί σίγουρα. Περιμένω κριτική αν την τιμήσεις.

υγ: Να πεις αζ σαμ στάρι κλιέντ ι ίσκαμ ντομράτα τσενά. Δηλαδή είμαι παλιός πελάτης και θέλω καλή τιμή.
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ πολύ για την εκτενή πληροφορία σου... αλλά η αλήθεια είναι πως θέλω να παίξω σε κάτι πιο τρυφερό...! Με 50 ευρώ γαμας και Αθήνα 45 άρα με κοιλιτσα που κάνει μασάζ! Ευχαριστώ πολύ όμως!!!
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Σε ευχαριστώ πολύ για την εκτενή πληροφορία σου... αλλά η αλήθεια είναι πως θέλω να παίξω σε κάτι πιο τρυφερό...! Με 50 ευρώ γαμας και Αθήνα 45 άρα με κοιλιτσα που κάνει μασάζ! Ευχαριστώ πολύ όμως!!!

Οκ! Απλά δεν έχω πολύ εμπειρία στο πληρωμένο. Το κάνω αραιά και που και όλο σε φόλες πέφτω επειδή έχει χαλάσει η χώρα. Αυτή ήταν παρα πολύ τίμια γιαυτο κ την προτείνω. Γενικά δεν είμαι αρμόδιος για πληρωμένα, πιο πολύ ελεύθερος καμακερ είμαι κ light sponsor.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.458
Κριτικές
20
Like
1.787
Πόντοι
5.015
Οταν λες light sponsor πως το εννοεις; με ενδιαφερει το ειδος αυτο μια και ανεβαινω σχετικα συχνα. Δωσε καμια ιδεα πως να παιξω το παιχνιδι με καμια τρυφερη υπαρξη..
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Οταν λες light sponsor πως το εννοεις; με ενδιαφερει το ειδος αυτο μια και ανεβαινω σχετικα συχνα. Δωσε καμια ιδεα πως να παιξω το παιχνιδι με καμια τρυφερη υπαρξη..

Θα σου πω φίλε μου. Πάντα προσπαθώ το δωρεάν. Εννοείται έξοδοι ανατολικη Ευρώπη τους πληρώνει ο άντρας. Όταν κάνεις μια δυο τρεις τεσσερεις και δεν τραβάει, αλλά κρατάει επικοινωνία μαζί σου και μιλάει, αυτό είναι σημάδι ότι θέλει κάτι... Ή ότι δε θέλει ακόμη να γαμηθεί, αλλά από το να τη βγάζεις και να ξοδεύεσαι, καλύτερα να κάνεις μία πρόταση και αν δε τη δεχτεί και αυτή, να ξεκόψεις. Εννοείται ότι για να κάνεις πρόταση πρέπει να είναι 7 plus μουνί, αλλιώς δεν αξίζει, συν ότι χαλάμε την πιάτσα καθώς μετά το κάθε μπάζο θα έχει απαιτήσεις.

Παράδειγμα... Καμάκωσα παλιά μία μουνάρα από bar rock n rolla. Μιλούσαμε fb συνέχεια, καλός χαρακτήρας, καλή επικοινωνία, αλλά ποτέ δεν έβγαινε γιατί είχε γκόμενο. Ούτε στο φιλικό. Ε, το καλοκαίρι της λέω.. γουστάρεις λίγες μέρες διακοπές Ελλάδα? Μου λέει άμεσα ναι και με χαρά. Ε αυτό ήταν... Έκανα τις διακοπές μου, κάλυψα και αυτήν και 5 μέρες πέρασα ζάχαρη... Το αμάξι θα πήγαινε από Σόφια Λευκάδα αν τις έκανα μόνος τις διακοπές. Το ξενοδοχείο το ίδιο θα πληρωνόταν. Τα φαγητά μισά δικά μου θα ήταν. Στην ουσία κάλυψα το φαγητό της, πες ενα 30αρι τη μέρα δηλαδή βαριά 200 και είχα μία μουνάρα δίπλα μου 5 μέρες. Και όχι μόνο αυτό, έχουμε γίνει και lovers πλέον, έρχεται σπίτι μου μόνο για γαμήσι (φοβάται να βγούμε λόγω γκόμενου) και έχουμε σταθερή σχέση. Γιαυτό, επειδή ήταν καλός χαρακτήρας, Πορτογαλία που πήγα να δω ΑΕΚ την πήρα μαζί μου. Εκεί κόστισε τα φαγητά συν ένα αεροπορικό 180. Άλλα γαμήσια ατελείωτα εκεί 4 μέρες. Για μένα αυτό λέγεται light sponsoring... Γιατί δεν έχεις να κάνεις με επαγγελματία ή λαμόγιο... Πρέπει να σε γουστάρει κιόλας... Απλά είναι το δόλωμα σε μια δύσκολη περίπτωση...

Υπάρχουν φυσικά και παραλλαγές, κυρίως Ουκρανία.. Αν κάποια ζητήσει λεφτά λες δεν είμαι sex tourist... Θέλω σχέση.. Αλλά άμα θες να σου κάνω ένα δωρο πχ ένα φορεμα το οποίο κανει 100 ευρω περιπου, αλλα θέλω να είμαστε μαζί 2-3 μέρες... Για να το δεχτεί αυτό, που αυτά τα λεφτά τα βγαζει σε 1-2 ώρες, σημαίνει σε θέλει και λίγο... οπότε στο σεξ πιστεψε με θα περασεις πιο καλά απότι με μία πουτάνα. Αυτό για μένα είναι το light sponsoring, ελπίζω να βοήθησα.

υγ: Θα γράψω και στο νήμα του Κιέβου σύντομα με φωτος για ένα λευκορωσιδάκι που κατέβασα
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Σε ευχαριστώ πολύ για την εκτενή πληροφορία σου... αλλά η αλήθεια είναι πως θέλω να παίξω σε κάτι πιο τρυφερό...! Με 50 ευρώ γαμας και Αθήνα 45 άρα με κοιλιτσα που κάνει μασάζ! Ευχαριστώ πολύ όμως!!!

Φίλε βοήθησα αλλά χάθηκες. Ούτε pm απαντάς, ούτε report στο νήμα... Όχι βέβαια ότι είσαι και ο πρώτος.. Απλά κάποια στιγμή καταντάει κουραστικό ..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.880
Like
10.233
Πόντοι
2.406
Θα σου πω φίλε μου. Πάντα προσπαθώ το δωρεάν. Εννοείται έξοδοι ανατολικη Ευρώπη τους πληρώνει ο άντρας. Όταν κάνεις μια δυο τρεις τεσσερεις και δεν τραβάει, αλλά κρατάει επικοινωνία μαζί σου και μιλάει, αυτό είναι σημάδι ότι θέλει κάτι... Ή ότι δε θέλει ακόμη να γαμηθεί, αλλά από το να τη βγάζεις και να ξοδεύεσαι, καλύτερα να κάνεις μία πρόταση και αν δε τη δεχτεί και αυτή, να ξεκόψεις. Εννοείται ότι για να κάνεις πρόταση πρέπει να είναι 7 plus μουνί, αλλιώς δεν αξίζει, συν ότι χαλάμε την πιάτσα καθώς μετά το κάθε μπάζο θα έχει απαιτήσεις.

Παράδειγμα... Καμάκωσα παλιά μία μουνάρα από bar rock n rolla. Μιλούσαμε fb συνέχεια, καλός χαρακτήρας, καλή επικοινωνία, αλλά ποτέ δεν έβγαινε γιατί είχε γκόμενο. Ούτε στο φιλικό. Ε, το καλοκαίρι της λέω.. γουστάρεις λίγες μέρες διακοπές Ελλάδα? Μου λέει άμεσα ναι και με χαρά. Ε αυτό ήταν... Έκανα τις διακοπές μου, κάλυψα και αυτήν και 5 μέρες πέρασα ζάχαρη... Το αμάξι θα πήγαινε από Σόφια Λευκάδα αν τις έκανα μόνος τις διακοπές. Το ξενοδοχείο το ίδιο θα πληρωνόταν. Τα φαγητά μισά δικά μου θα ήταν. Στην ουσία κάλυψα το φαγητό της, πες ενα 30αρι τη μέρα δηλαδή βαριά 200 και είχα μία μουνάρα δίπλα μου 5 μέρες. Και όχι μόνο αυτό, έχουμε γίνει και lovers πλέον, έρχεται σπίτι μου μόνο για γαμήσι (φοβάται να βγούμε λόγω γκόμενου) και έχουμε σταθερή σχέση. Γιαυτό, επειδή ήταν καλός χαρακτήρας, Πορτογαλία που πήγα να δω ΑΕΚ την πήρα μαζί μου. Εκεί κόστισε τα φαγητά συν ένα αεροπορικό 180. Άλλα γαμήσια ατελείωτα εκεί 4 μέρες. Για μένα αυτό λέγεται light sponsoring... Γιατί δεν έχεις να κάνεις με επαγγελματία ή λαμόγιο... Πρέπει να σε γουστάρει κιόλας... Απλά είναι το δόλωμα σε μια δύσκολη περίπτωση...

Υπάρχουν φυσικά και παραλλαγές, κυρίως Ουκρανία.. Αν κάποια ζητήσει λεφτά λες δεν είμαι sex tourist... Θέλω σχέση.. Αλλά άμα θες να σου κάνω ένα δωρο πχ ένα φορεμα το οποίο κανει 100 ευρω περιπου, αλλα θέλω να είμαστε μαζί 2-3 μέρες... Για να το δεχτεί αυτό, που αυτά τα λεφτά τα βγαζει σε 1-2 ώρες, σημαίνει σε θέλει και λίγο... οπότε στο σεξ πιστεψε με θα περασεις πιο καλά απότι με μία πουτάνα. Αυτό για μένα είναι το light sponsoring, ελπίζω να βοήθησα.

υγ: Θα γράψω και στο νήμα του Κιέβου σύντομα με φωτος για ένα λευκορωσιδάκι που κατέβασα
ωραιος ταργκετ
μου θυμιζεις τα ..χαλια μου
προ δεκαετιας!!!  :grin:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.880
Like
10.233
Πόντοι
2.406

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Θα σου πω φίλε μου. Πάντα προσπαθώ το δωρεάν. Εννοείται έξοδοι ανατολικη Ευρώπη τους πληρώνει ο άντρας. Όταν κάνεις μια δυο τρεις τεσσερεις και δεν τραβάει, αλλά κρατάει επικοινωνία μαζί σου και μιλάει, αυτό είναι σημάδι ότι θέλει κάτι... Ή ότι δε θέλει ακόμη να γαμηθεί, αλλά από το να τη βγάζεις και να ξοδεύεσαι, καλύτερα να κάνεις μία πρόταση και αν δε τη δεχτεί και αυτή, να ξεκόψεις. Εννοείται ότι για να κάνεις πρόταση πρέπει να είναι 7 plus μουνί, αλλιώς δεν αξίζει, συν ότι χαλάμε την πιάτσα καθώς μετά το κάθε μπάζο θα έχει απαιτήσεις.

Παράδειγμα... Καμάκωσα παλιά μία μουνάρα από bar rock n rolla. Μιλούσαμε fb συνέχεια, καλός χαρακτήρας, καλή επικοινωνία, αλλά ποτέ δεν έβγαινε γιατί είχε γκόμενο. Ούτε στο φιλικό. Ε, το καλοκαίρι της λέω.. γουστάρεις λίγες μέρες διακοπές Ελλάδα? Μου λέει άμεσα ναι και με χαρά. Ε αυτό ήταν... Έκανα τις διακοπές μου, κάλυψα και αυτήν και 5 μέρες πέρασα ζάχαρη... Το αμάξι θα πήγαινε από Σόφια Λευκάδα αν τις έκανα μόνος τις διακοπές. Το ξενοδοχείο το ίδιο θα πληρωνόταν. Τα φαγητά μισά δικά μου θα ήταν. Στην ουσία κάλυψα το φαγητό της, πες ενα 30αρι τη μέρα δηλαδή βαριά 200 και είχα μία μουνάρα δίπλα μου 5 μέρες. Και όχι μόνο αυτό, έχουμε γίνει και lovers πλέον, έρχεται σπίτι μου μόνο για γαμήσι (φοβάται να βγούμε λόγω γκόμενου) και έχουμε σταθερή σχέση. Γιαυτό, επειδή ήταν καλός χαρακτήρας, Πορτογαλία που πήγα να δω ΑΕΚ την πήρα μαζί μου. Εκεί κόστισε τα φαγητά συν ένα αεροπορικό 180. Άλλα γαμήσια ατελείωτα εκεί 4 μέρες. Για μένα αυτό λέγεται light sponsoring... Γιατί δεν έχεις να κάνεις με επαγγελματία ή λαμόγιο... Πρέπει να σε γουστάρει κιόλας... Απλά είναι το δόλωμα σε μια δύσκολη περίπτωση...

Υπάρχουν φυσικά και παραλλαγές, κυρίως Ουκρανία.. Αν κάποια ζητήσει λεφτά λες δεν είμαι sex tourist... Θέλω σχέση.. Αλλά άμα θες να σου κάνω ένα δωρο πχ ένα φορεμα το οποίο κανει 100 ευρω περιπου, αλλα θέλω να είμαστε μαζί 2-3 μέρες... Για να το δεχτεί αυτό, που αυτά τα λεφτά τα βγαζει σε 1-2 ώρες, σημαίνει σε θέλει και λίγο... οπότε στο σεξ πιστεψε με θα περασεις πιο καλά απότι με μία πουτάνα. Αυτό για μένα είναι το light sponsoring, ελπίζω να βοήθησα.

υγ: Θα γράψω και στο νήμα του Κιέβου σύντομα με φωτος για ένα λευκορωσιδάκι που κατέβασα

ωραιος φιλε,αυτην περυσι την εβγαλες?φετος εβγαινες αυτους τους 3 μηνες?εκανες τιπτοτε με καμια?
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
ωραιος φιλε,αυτην περυσι την εβγαλες?φετος εβγαινες αυτους τους 3 μηνες?εκανες τιπτοτε με καμια?

Φέτος έχω πάρει μια μπατσίνα, μέτρια 4άρι, αλλά γούσταρα για τη φάση, επειδή την πετυχαίνω στα σύνορα κάθε φορά που πηγαίνω Σερβία και την καμάκωσα και γούσταρα έτσι για να χω να λέω ότι καμάκωσα μπατσίνα συνοριακό. Μία μουνάρα 8άρι λευκορωσίδα που κατέβασα ρουμανία γιατί είχα κάτι δουλειές και μία 40 φεύγα μιλφ 5άρι ρουμάνα στο ίδιο ταξίδι. Αυτός ο απολογισμός έως τώρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom