Νέα

Σοφία - Φυλής 54Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα. την ειχα πρωτοπαρει πριν 4 χρονια στο μεταξουργειο και μου ειχε πει οτι ειναι 21. ειναι αλβανιδα. ειχε παρα πολυ στενο μουνακι τοτε. αργοτερα δουλευε στη χωματιανου στη λιοσιων και τωρα ειναι φυλης. πολυ καλη πιπα
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
1
Να ρωτήσω κάτι σχετικά με το Σοφάκι? Σάββατα δουλεύει? και αν απο τι ώρα και μετά;
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Και εμενα αυτη ειναι η απορια μου,τα Σαββατα ειναι εκει..?
 

Επισκέπτης
Κάθε μέρα δουλεύει το Σοφάκι εκτός απο τις δευτέρες που έχει ρεπό. Και πάντα απογευματινή βάρδια μετα τις 17:00. Επίσεις τις κυριακές αν δεν κάνω λαθος δουλεύει απο τις 11:00 τ0 πρώι. Εχω να την επισκευτώ 2 εβδομάδες δε νομίζω να έχει αλλάξει το πρόγραμμα της αυτό είναι.
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
1
Τίποτα νεότερο από τη Σοφία; Την επισκεύθηκε κανείς πρόσφατα; Λέω να περάσω αύριο
 
OP
OP
K

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Είναι καιρός να περάσω από το Σοφάκι σήμερα το απόγευμα ελπίζω να δουλεύει. Μετά λέω να πάρω και ένα κωλαράκι σο Μεταξουργείο. Για να δούμε πόσο τυχερός θα είμαι... :dancing:
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
1

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Σίγουρα ήταν στο πόστο της την Τρίτη (14/08) το απόγευμα - από τις 17:30 και μετά... το service της, όπως πάντα άψογο...
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
σήμερα πέρασα απο το σοφάκι και περίμενα μέχρι τις 5.30 αλά δεν ήταν. 'ισως πήγε διακοπες
 

Επισκέπτης
παιδες πριν 3-4 μερες την πετυχα στο γνωστο μπουρδελακι της (Φ54)
 
OP
OP
K

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Μετά από μια αποχή από το site και του αθλήματος της τσάρκας, 2 μηνών περίπου λόγω ανωτέρας βίας, επανήλθα. Αρκετοί ξέρουν για το κολλημά μου με το Σοφάκι γι'αυτό κάθε νέο της είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτο, λέω να περάσω αύριο να τις κάνω μια επίσκεψη.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.152
Πόντοι
14.565
Απαντήστε όσοι ξέρετε για να αλλάξω τον τίτλο του thread.
 

Επισκέπτης
Δεν θυμάμαι αν είναι Α ή Β, είναι σίγουρα πάντως στο κάτω μπουρδέλο, όχι στο ακριβώς δίπλα που ανεβαίνεις σκαλιά.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.152
Πόντοι
14.565
Οk, thanks, 54Β λοιπόν. Άλλαξα τον τίτλο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Πάντα εγγύηση...
 
OP
OP
K

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να ενημερώσω για το Σοφάκι.'Οσο πάει και γίνεται καλύτερη. Βέβαια σε όσους είναι τακτικοί πελάτες όπως η αφεντιά μου...Την τιμώ μια φορά την εβδομάδα και πάω σε άλλη μόνο αν δίνει κώλο. Είμαι πλέον τακτικός έχουμε γνωριστεί αρκετά. Το προγραμμά της σε εμένα περιλαμβάνει ακάποτο τσιμπούκι που το άρχισε μόνη της χωρίς να το ζητήσω και γλύψιμο αρχιδιών, και αν θέλει τελείωμα μέσα στο στόμα, μου το έχει κάνει 2 φορές ως τώρα. Μάλιστα τη δεύτερη φορά λόγω κολλήματος δικού μου (ψυχολογικά χάλια) ενώ στην αρχή σηκώθηκε μετα έπεσε  και κόλλησα ακόμα περισσότερο, τόσο όσο να της πώ άστο γιά την άλλη φορά. Αυτή συνέχεισε πίπα ακάποτη 10 λεπτά και βάλε μέχρι που τελείωσα στο στόμα της. Δεν σε αφήνει ποτέ παραπονεμένο....Κάθε φορά δεν ζητάω τίποτα απλά της αφήνω πρωτοβουλία να κάνει ότι θέλει και μέχρι τώρα τα πάει περίφημα. Βέβαια παίζει ρόλο και η συμπεριφορά μου η καθαριότητα, όπως και το κέφι της και η δική της όρεξη. Αυτά. :)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Tο σοφακι ρε παιδες οντως ειναι πυραυλος, αλλα εαν κανει ετσι ευκολα ακαποτα και τα παιρνει και στο στομα τοτε δεν διαφερει και πολυ απο τις αλλες πουτανες που τα παιρνουν και αυτες ετσι φορα παρτιδα. Απλα ειναι πολυ ομορφοτερη και σου ξυπναει αγρια ενστικτα :cheesy:

Προσωπικη μου γνωμη : κριμα που προσφερει τετοιες υπηρεσιες, ακομα και σε τακτικους πελατες.
 
OP
OP
K

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Μιλάω από προσωπική πείρα, δεν ξέρω αν το κάνει και σε άλλους και πόσους. Όποιος έχει την ίδια εμπειρία ας γράψει να μάθουμε. :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom