Νέα

Σοφία - Φυλής 54Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω συναδελφε..
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Like
148
Πόντοι
1
Το Σοφακι ξεκινησε απο Κεραμεικου την καριερα της.Τοτε δεν μιλαγε καλα ελληνικα και ηξερα και την τσατσα που δουλευε.Αλιμονο αν δεν μπορουμε να ξεχωρισουμε σαλονικια απο αλβανιδα ξεχασα,την εχω δει στον δρομο με τον αλβανο φιλο(νταβατζη)της.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Παιδια δεν θελω να σας φρικαρω,απλα ενημερωνω.Η Σοφια η Αλβανιδα ξεκινησε την καριερα της απο Κεραμεικου με γυμνη πιπα και γαμησι γυμνο με κατι ευρω παραπανω.Φιλος ειχε κολησει παρασημο απο το Σοφακι. Εκεινη για καποιο διαστημα ηταν νοσοκομειο.Οποιος απιστοσ να ρωτησει την τσατσα στο ισογειο στην Κεραμεικου αυτην που δουλευε και πουτανα σ αυτο το μπουρδελο.Οποιος εχει τετοιεσ πληροφοριε για θεματα υγειας για κοπελες να τισ γραφει και να μην τισ κραταει για παρτη του.ΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ!!!

Γυμνο γαμισι? Φιλε πλακα κανεις. Υπαρχουν τετοια πραγματα?
Και τι κολησε αν επιτρεπεται?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
:cheesy: Σοφία my Love!!!
Η Σοφούλα τρελάθηκε τα έδωσε όλα την χάϊδεψα παντού με δάκτυλο, βαθειά πίπα με ρούφηγμα και φιλιά στο στόμα όταν ήμουν από πάνω της. Στα 4 μετά, το τέλειο στήσημο, τελείωσα σχεδόν αμέσως. ήμουν όμως κουρασμένος από τη δουλειά και δεν την πήρα δεύτερη φορά,την άλλη φορά... 
Φιλια στο στόμα?Τι αλλο θα ακουσουμε?ΕΛΕΟΣ-Ερωτες με πουτανακια?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
H Σοφία με παζάρια κάνει τα πάντα. Εγώ με 50 ευρώ είχα ...υποδυθεί τον Ιάπωνα Νασουχίσο Τομουτράκι
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
σε μια επισκεψη μου και ενω περιμενα στο σαλονακι ανοιγει η πορτα του δωματιου και βγαινει εξω ενας 55+ αλλοδαπος μπιχλιαρης και ξενερωσα...
στη συνεχεια περιμεναν μαζι μου στο σαλονακι και αλλοι αλλοδαποι(3+) και ημουν ο μονος Ελληνας..!! οποτε την εκανα με ελαφρα..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
σε μια επισκεψη μου και ενω περιμενα στο σαλονακι ανοιγει η πορτα του δωματιου και βγαινει εξω ενας 55+ αλλοδαπος μπιχλιαρης και ξενερωσα...
στη συνεχεια περιμεναν μαζι μου στο σαλονακι και αλλοι αλλοδαποι(3+) και ημουν ο μονος Ελληνας..!! οποτε την εκανα με ελαφρα..
Και καλά έκανες φίλε...και εγώ το ίδιο κάνω...φυσικά,θα ρωτήσει κάποιος,ξέρεις πρίν ποιός ήταν μέσα?ʼλλο να το ξέρεις όμως και άλλο να το βλέπεις.....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
σε μια επισκεψη μου και ενω περιμενα στο σαλονακι ανοιγει η πορτα του δωματιου και βγαινει εξω ενας 55+ αλλοδαπος μπιχλιαρης και ξενερωσα...
στη συνεχεια περιμεναν μαζι μου στο σαλονακι και αλλοι αλλοδαποι(3+) και ημουν ο μονος Ελληνας..!! οποτε την εκανα με ελαφρα..
Eρωτηση-Απορια-Μετα το γαμησι πλενονται ή καθαριζονται καθολου ?Μερικες παντως ειναι φρεσκα μουνια με ολη τη σημασια της λεξης-Σε μπιχλες μακρια οπως η περιπτωση του φιλου οπως το αφηγειται..
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
σιγα να μην πλενονται.. το πολυ να σκουπιστουν λιγο με κανενα χαρτι..
μονο σε στουντιο μπορει να πληθουν..
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ε τοτε εισαι ο πιο ειδικος να εξακριβώσεις εαν ειναι απο Αλβανια..
ενημερωσε μας..
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Από υπηρεσίες τι λέει? Αφήνει χαιδέματα σε επίμαχα σημεία?
 

mavrospete

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα. Σχετικά με το Σοφάκι, μάλλον το κορίτσι δεν είναι από Ελλάδα. Είχα πάει πριν καιρό στο μαγαζί της στη Φυλής(πάνω με τις σκάλες,όχι κάτω) και καθυστέρησε να έρθει στο δωμάτιο όχι γιατί υπήρχε άλλος πελάτης (όσο είδα δεν είχε άλλο κόσμο, τα δωμάτια άδεια κλπ) αλλά γιατί έγραφε ελληνικές λέξεις σε ένα χαρτί και δεν ήξερε τη σημασία και την ορθογραφία κάτι λέξεων (με ρώτησε κιόλας όταν μπήκε στο δωμάτιο για αυτές-κουφο ε? Στο μπουρδέλο να το παίζεις Μπαμπινιώτης)... Εντάξει το εθνικό σύστημα παιδείας χωλαίνει, αλλά οι λέξεις για τις οποίες ρώτησε (άρθρα, αντωνυμίες) έδειχναν- μπαμ σκαστές ήταν , ότι το κορίτσι δεν είναι από εδώ... Όσον αφορά τις υπηρεσίες συμφωνώ με τα θετικά σχόλια των παραπάνω. Μικρή δέμας αλλά θαυματουργή!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Απο γραμματικη μπορει να μην σκαμπαζει, στα ολοκληρωματα ομως θα πρεπει να ειναι αστερι.  :2funny:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Παιδιά καλισπέρα. Εσείς για πόσο χρονών την κάνετε τη Σοφία; Εμένα μου εχει πεί οτι είναι 22, αλλα δεν την πιστεύω. Αν και εχει γαμώ τα σωματάκια για μικρο-πούτανο, εγω την κόβω για 26 με 27.
Όντως το οτι είναι μικρόσωμη την κάνει να φαίνεται μικρή ηλικιακά...αλλά μάλλον πρέπει να'ναι μεγαλύτερη απ'όσο φαίνεται...γιατί να σου πει ψέματα όμως για την ηλικία της?για γκόμενα την θέλουμε εμείς?

Κατά τ'άλλα όσο και να'ναι, είναι υπέροχη.
 

Επισκέπτης
παιδες 1η καταθεση στην σοφια σημερα.. λοιπον μικροσωμο κοντοπουτανο.... σαν γαμησι δεν μου ειπε τιποτα αλλα η πιπα της με αρρωστησε απιστευτα deepthroat πολυ καλη αν εκανε ακαποτη πιπα θα της εδινα οσα λεφτα ηθελε... αν της το πω λετε να δεχτει????
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.731
Πόντοι
22.915
Την πήρα χτες το απόγευμα, αφου περιμενα 17 λεπτα στο σαλονι και περιπου αλλα τοσα στο δωματιο. Για να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους, η Σοφια είναι μοναδική και δεν κοιταει να σε ξεπεταξει. Δεν αρνειται σε οτι ζητησεις. Για κουλουρι δε ξερω. Για ακαποτο ουτε που το σκεφτομαι. Ηλικιακα πρεπει να ειναι + - 30.
 

Επισκέπτης
δεν σε ξεπεταει αλλα δεν κανει και κατι το εξαιρετικο στο κρεβατι εκτος πιπας!!!! ηλικιακα φιλε δεν μπορεις να την κρινει καθως η φατσα της φαινεται σπαζμενη λογω ταλαιπωριας οχι λογο ηλικιας!!!!
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
254
Πόντοι
286
Μάγκες δυστυχώς εκτός από την πίπα που εγω προσωπικά την κρινω μέτρια τιποτα το αξιολογο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom