Νέα

Σοφία - Φυλής 54Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Μή μας τα λες μισά... Γίνε πιο αναλυτικός... Έκανε κάνα εξτρό ?(το εξτρό - τα εξτρά)

Λοιπον το καλοκαιρι που τη ρωτησα το σκεφτηκε πολλη ωρα και μου ειπε 80 extra για κουλουρι.

 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Με ένα 50άρικο την κέρασα Johnny Floker στο πρόσωπο (κλειστό το στόμα) Κάνει τα πάντα. Όταν της πεις , "Κάνεις με παραπάνω λεφτά κάτι?". Θα σου πει, "Εσείς πόσα μου δίνετε" . Και αρχίζει ένα παζάρι τύφλα να έχουν τα καλοκαιρινά σίριαλ των μεταγραφών του Ολυμπιακού.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Με ένα 50άρικο την κέρασα Johnny Floker στο πρόσωπο (κλειστό το στόμα) Κάνει τα πάντα. Όταν της πεις , "Κάνεις με παραπάνω λεφτά κάτι?". Θα σου πει, "Εσείς πόσα μου δίνετε" . Και αρχίζει ένα παζάρι τύφλα να έχουν τα καλοκαιρινά σίριαλ των μεταγραφών του Ολυμπιακού.

Ναι και εμενα με ρωτησε και της ειχα πει κατι χαμηλο νομιζω και μου ζητησε 80. Ρε παιδια 80+20 η 25 δε θυμαμαι για ενα 10λεπτο?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Ναι και εμενα με ρωτησε και της ειχα πει κατι χαμηλο νομιζω και μου ζητησε 80. Ρε παιδια 80+20 η 25 δε θυμαμαι για ενα 10λεπτο?
Μια φορά της το έκανα. Δε θα της το ξανακάνω. Για μια φορά χαλάλι το 50άρικο. Να μπει στο βιογραφικό , όχι τίποτ'άλλο..
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
η κοπελα δουλευε  παλια  στη  λιοσιων.
ειναι  παρα  πολυ  καλη  στη  δουλεια  της
ειχα  φαει  κολλημα  μαζι  της
δεν  ειναι  ελληνιδα.
απο  αλβανια  ειναι.
μενει  κυψελη.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Like
148
Πόντοι
1
Παιδια δεν θελω να σας φρικαρω,απλα ενημερωνω.Η Σοφια η Αλβανιδα ξεκινησε την καριερα της απο Κεραμεικου με γυμνη πιπα και γαμησι γυμνο με κατι ευρω παραπανω.Φιλος ειχε κολησει παρασημο απο το Σοφακι. Εκεινη για καποιο διαστημα ηταν νοσοκομειο.Οποιος απιστοσ να ρωτησει την τσατσα στο ισογειο στην Κεραμεικου αυτην που δουλευε και πουτανα σ αυτο το μπουρδελο.Οποιος εχει τετοιεσ πληροφοριε για θεματα υγειας για κοπελες να τισ γραφει και να μην τισ κραταει για παρτη του.ΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ!!!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Σωστός ο Ζαν Μπατιστ , έτσι να ενημερώνουμε ρε παίδες , μην κολλήσουμε και τίποτα , γιατί πάνω στην κάυλα μας παρασυρόμαστε ... να σαι καλά φιλαράκο
 

Επισκέπτης
surfboy εχεισ απολιτο δικιο!ι καυλα μασ παρασιρει και κανουμε πραγματα περα απο τον ελενχο μας!!!ατιμι αρροστια ι καυλα!~!!!!!
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
zan batist λες σιγουρα για την ιδια για να μην γινονται παρεξηγησεις τοσα ατομα εδω λεμε απο Θεσαλλονικη εσυ που ξερεις οτι ειναι απο Αλβανια και ηταν στην Κεραμεικου πριν???
 
OP
OP
K

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
:cheesy: Σοφία my Love!!!
Πήγα την Πέμπτη απόγευμα κατά τις 7 το μωράκι ήταν εκεί. Μπήκα με 20 ευρώ ;)΄ήρθε, μωρό μου μου έλειψες της λέω σε είχα χάσει. Μα εγώ εδώ είμαι πως με έχασες; Μμμ από το καλοκαίρι έχω να σε δω, ξέρεις έχω μια σχέση τώρα και είναι δύσκολο... Αλλά πρέπει να ξέρεις ότι σε γουστάρω πολύ, είσαι κάβλα μωρό μου και όταν έρχομε εδώ είναι μόνο για σένα αν δεν σε βρω φεύγω. Η Σοφούλα τρελάθηκε τα έδωσε όλα την χάϊδεψα παντού με δάκτυλο, βαθειά πίπα με ρούφηγμα και φιλιά στο στόμα όταν ήμουν από πάνω της. Στα 4 μετά, το τέλειο στήσημο, τελείωσα σχεδόν αμέσως. ήμουν όμως κουρασμένος από τη δουλειά και δεν την πήρα δεύτερη φορά,την άλλη φορά...  Στο τέλος την ρώτησα αν δουλεύει και εκτός του μαγαζιού αλλά δυστυχώς είπε όχι με ρώτησε γιατί και της είπα ότι θα είχαμε περισότερο χρόνο... έδειξε να το ψιλοσκέφτεται ποιός ξέρει ίσως κάποια στιγμή το όνειρο γίνει πραγματικότητα, άλλωστε τα χρήματα θα είναι περισότερα γι'αυτή και όλα δικά της  :dancing: :dancing: :dancing:
 
OP
OP
K

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
:) Ααα και είναι Αλβανίδα, αλλά εμείς δεν είμαστε ρατσιστές :dancing:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
δηλαδή μετα τις 5 που σχολάω είναι στο 54? να την τιμήσουμε την κοπέλα να δουμε τι καπνό φουμάΡΕΙ
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες το σοφάκι είναι μια ξανθιά μικροκαμωμένη στην φυλής 54 συνήθως απογευματινή βάρδια?αυτό για την ασθένεια ισχύει????
 

Επισκέπτης
ναι αυτι ειναι!οσο για τιν ασθενεια που λες δε γνοριζο φιλε!παιζει απογευματινες βαρδιες!!!
 

liakoss1984

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ ρε μέγα scouter και ανταποκριτη!!!!Γρήγορη απάντηση....είχα περάσει τις προάλες αλλά δεν ήμουν σίγουρος ότι ήταν αυτή.η πλάκα είναι οτι μόλις μπήκα ήταν δύο παλικάρια και μιλάγανε για πολύ ώρα(μάλλον απο εδώ)και μετά από καμποση ώρα έμαθα τι κάνει και πόσο.
 

Επισκέπτης
πιτσιλα τι καυλιαρι !!!!περιμενουμε εντιποσεις σου απο το σοφακι!!!
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες το τίμησα το σοφάκι την περασμένη εβδομάδα. είναι η κοντή, ξανθιά με ωραίο σωματάκι? αν είναι αυτή, ε΄΄ιναι αλβανίδα, παίδες. πάντως στο κρεβάτι έιναι πολυ καλή και εχει και συμμετοχή. στην πίπα δεν παιζεται είναι πρώτη.γενικα΄συνιστατια για πιτσ΄΄ιλισμα.
 

Επισκέπτης
το σοφακι ειναι απογευματινο πουτανακι!!!
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι ακομα εκει το πορνιδιο???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom