Νέα

Skype της γυναίκας μου * Κάνει ShOws *

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PetrosMarianna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είναι 29 χρόνων,Θα γουστάρατε σκαιπ Show μαζί της ;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    103
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
129
Like
3.214
Πόντοι
441
Φίλε άκρη εδώ μέσα δεν θα βρεις και κακώς άνοιξες το τόπικ. Ωστόσο μοιάζει πάρα πολύ με την δικιά μου σε όλα από τη φώτο που ανέβασες, σκάλωσα νόμιζα ότι είναι η δικιά μου χαχαχα
:))) Χαχα τρελε μου :))) εεε το κατάλαβα ρε ...αποτι κατάλαβα δεν έχουν και κάτι άλλο να κάνουν .εγώ πήγα δουλειά γύρισα και αυτοί ήταν ακόμα εδώ και σχολίαζαν τι λες τώρα ρε χααχα
 

Erwtimatias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2022
Μηνύματα
63
Like
149
Πόντοι
0
:))) Χαχα τρελε μου :))) εεε το κατάλαβα ρε ...αποτι κατάλαβα δεν έχουν και κάτι άλλο να κάνουν .εγώ πήγα δουλειά γύρισα και αυτοί ήταν ακόμα εδώ και σχολίαζαν τι λες τώρα ρε χααχα
Εγώ θα ήθελα να τα πούμε στο skype αν γουστάρεις, βέβαια χωρίς να με ενδιαφέρει το show ούτε ανταλλαγή υλικού κλπ. Απλά να ανταλλάξουμε απόψεις αν σε ψήνει.
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
129
Like
3.214
Πόντοι
441
Αμ δε που θα γλυτώνατε από τη μόδα με το πουτανιλίκι ... είναι γλυκά τα μαύρα τύπε ε ?

Μιλάμε για στόκο.
Λόγους εχεμύθειας και έχεις όνομα Πετρος-Μαριαννα.

Καλά πήγε αυτό.

Λες και αν έκανε προφίλ η γυναίκα σου, θα έπρεπε να βάλει και το αφμ της.
Και εσύ είσαι τόσο ρε φίλε ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ. Που νομίζεις ότι με λένε και έτσι ....ρε από το κακό στο χειρότερο το πάτε το θρεντ ...συνεχίστε όσο θέλετε

.όλα λάθος τα καναμετε χαχ απίστευτοι
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Και εσύ είσαι τόσο ρε φίλε ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ. Που νομίζεις ότι με λένε και έτσι ....ρε από το κακό στο χειρότερο το πάτε το θρεντ ...συνεχίστε όσο θέλετε

.όλα λάθος τα καναμετε χαχ απίστευτοι
Συγγνώμη ξεχάστηκα.
Πέτρος Μαριάννα, και ο Πέτρος είναι ντελιβερας.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Και εσύ είσαι τόσο ρε φίλε ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ. Που νομίζεις ότι με λένε και έτσι ....ρε από το κακό στο χειρότερο το πάτε το θρεντ ...συνεχίστε όσο θέλετε

.όλα λάθος τα καναμετε χαχ απίστευτοι

Άλλα παραθέτεις άλλα απαντάς ... να καταλήξουμε ότι το κάνετε για την καύλα σας αλλά άλλη γλύκα το μαύρο χρήμα
 

Giorgos_Papadopoulos

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
822
Πόντοι
1.590
Το τερπνόν της καύλας μετά του ωφελίμου του χρήματος.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.934
Κριτικές
60
Like
24.318
Πόντοι
20.486
Καλησπέρα τσακάλια μου :)
Με την γυναικάρα μου από φέτος ξεκινήσαμε να κάνουμε φάσεις ...(Τρίο) στην ουσία .Γουστάραμε πολύ και συνεχίζουμε ,αυτά σε άλλο νήμα βέβαια .

Εδώ είμαι για να σας πω ότι είναι ακόμα μια που εξτασιαζεται να την πληρώνουν για να κάνει κόλπα και να εκπληρώνει τις επιθυμίες αντρών On Camera .

Βέβαια θέλει και το αντίτιμο της .Δεν είναι καμία παλαβιαρα να θέλει 100 ευρώ για μισή ώρα π.χ

Όποιος πιστός μου λέει :*


(Επισης επειδή παντρεμένοι είμαστε και τα σκαιπ τα κάνει χωρίς; Μάσκα αλλιώς νόημα δεν έχει και επειδή έχουμε και παιδιά χρειαζόμαστε εχεμύθεια δηλαδή μια να θέλετε να ανεβάσετε καμία φωτογραφία της δεν θα έλεγα όχι ίσα ίσα θα γουσταρα αλλά όχι προσοπω,προσοπω κομμένο πάντα , αλλιώς μετά πάμε σε άλλα μονοπάτια δικαιοσύνης ) νασται καλά πασάδες μου :* και εύχομαι να γνωριστούμε και καλύτερα γιατί είμαστε ζευγάρι ανοιχτό μυαλό ;)
Τύπε εμείς που ενδιαφερόμαστε να γαμησουμε :zfuck:
Πότε θα μπει στις διαθέσιμες επιλογές ? :think:
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
129
Like
3.214
Πόντοι
441
Τύπε εμείς που ενδιαφερόμαστε να γαμησουμε :zfuck:
Πότε θα μπει στις διαθέσιμες επιλογές ? :think:
Έτσι όπως κάναμε το θρεντ γαμησετα . Όποιος ενδιαφέρεται για οτιδήποτε πριβέ μύνημα γιατί θα συνεχίζουν εδώ οι κριτές του σάιτ να διδασκουν
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
5
Like
5.413
Πόντοι
1.336
Πάντως πως γίνεται μονίμως ένα μπαχαλεμα σε κάποια τοπικς είναι μαγικό. Κάνει θρεντ μια κοπέλα; Είναι ακριβή, είναι χοντρή, είναι λεπτή, είναι το ένα είναι το άλλο (και δεν μιλάω για κριτική επί υπηρεσιών. Μιλάω για σωρεία σχολίων χωρίς δοκιμή).
Κάνει το θέμα αυτό ο τύπος; Γιατί 20€/20λεπτο, γιατί δεν κάνει η γυναίκα σου το θέμα, γιατί το κάνετε ενώ έχετε παιδιά, γιατί σας αρέσει το μαύρο χρήμα. Λες και όλες οι επαγγελματίες με τις οποίες πηγαίνουμε έχουν ταμειακή μηχανή και τις πληρώνουμε με κάρτα στο POS τους.
Εάν έχετε την υπόνοια ότι ο άνθρωπος εκμεταλλεύεται την γυναίκα του, ακολουθήστε τις νόμιμες οδούς για να διερευνηθεί. Αλλιώς ας αφήσουμε τον καθένα να απολαμβάνει ο,τι του αρέσει, ασχέτως εάν εμείς συμφωνούμε ή το αποδεχόμαστε.
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
129
Like
3.214
Πόντοι
441
Πάντως πως γίνεται μονίμως ένα μπαχαλεμα σε κάποια τοπικς είναι μαγικό. Κάνει θρεντ μια κοπέλα; Είναι ακριβή, είναι χοντρή, είναι λεπτή, είναι το ένα είναι το άλλο (και δεν μιλάω για κριτική επί υπηρεσιών. Μιλάω για σωρεία σχολίων χωρίς δοκιμή).
Κάνει το θέμα αυτό ο τύπος; Γιατί 20€/20λεπτο, γιατί δεν κάνει η γυναίκα σου το θέμα, γιατί το κάνετε ενώ έχετε παιδιά, γιατί σας αρέσει το μαύρο χρήμα. Λες και όλες οι επαγγελματίες με τις οποίες πηγαίνουμε έχουν ταμειακή μηχανή και τις πληρώνουμε με κάρτα στο POS τους.
Εάν έχετε την υπόνοια ότι ο άνθρωπος εκμεταλλεύεται την γυναίκα του, ακολουθήστε τις νόμιμες οδούς για να διερευνηθεί. Αλλιώς ας αφήσουμε τον καθένα να απολαμβάνει ο,τι του αρέσει, ασχέτως εάν εμείς συμφωνούμε ή το αποδεχόμα
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
129
Like
3.214
Πόντοι
441
Η ζήλια η κόμπλεξ είναι ...δεν υπάρχει τρίτη εξήγηση .... Και ακόμα δεν έχω σχολιάσει κάποιον βλέπεις ...αν διάβασες ....

Και τα τρία που κανουμε άμα σας παραθέσω τα άτομα έτσι και έχουμε πάρει 50 λεπτά από άτομα που βρεθήκαμε να μου πέσει το αρχιδι ...άσε φίλε ....καλά τα λες ....ενώ τα cam models που βλέπουν είναι ηθικά και από εμάς πιο άνθρωποι.
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα
Βρε αφήστε τους ανθρώπους να κάνουν το κέφι τούς.
Τους φάγατε.
Παιδια μια χαρά ηστε μην ακούτε κανένα οποίος γουστάρει σας βλέπει, σε όποιον δεν αρέσετε μπορεί να πάει παρακάτω, ελευθερία έχουμε δημοκρατία έχουμε .
Ευχαριστώ πολύ
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
129
Like
3.214
Πόντοι
441
Καλησπέρα στην παρέα
Βρε αφήστε τους ανθρώπους να κάνουν το κέφι τούς.
Τους φάγατε.
Παιδια μια χαρά ηστε μην ακούτε κανένα οποίος γουστάρει σας βλέπει, σε όποιον δεν αρέσετε μπορεί να πάει παρακάτω, ελευθερία έχουμε δημοκρατία έχουμε .
Ευχαριστώ πολύ
Νασαι καλά ρε μοντέλο .... Απλά νασαι καλά .
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
Απόλυτα σεβαστό είναι αυτό που λες , όπως και να δείξεις αδιαφορία στα σχόλια τα οποία θεωρείς έξω από την δική σου λογική και συμπεριφορά.
Οπότε ο καθένας μπορεί να λέει και να σχολιάζει ελεύθερα ότι θέλει αλλά το κατά πόσο είναι σωστά και στέκουν αυτά που λέει, και αν αξίζει να ασχοληθεί κανείς μαζί του, το κρίνει το άτομο στο απευθύνεται.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.034
Πόντοι
11.956
Μια ερώτηση έκανα ????..για να μπορώ να κάνω σχόλιο
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
5
Like
5.413
Πόντοι
1.336
Ασε μας ρε φιλε μπαινει ο καθενας εδω και λεει το μακρυ του και το κοντο του.
Θα σε περασω καστιγκ πριν σου κατσω, γουσταρω να γαμιεμαι αλλα θελω να με πληρωνεις κιολας, γαμιεμαι για λεφτα αλλα δεν ειμαι πουτανα, εκδιδω τη γυναικα μου αλλα δεν ειμαι νταβας, το κανω για τα καημενα τα παιδακια μου και αλλα τετοια ωραια.
Και μετα θιγεστε και οταν σας κρινουμε.
Αμα δε γουσταρετε κριτικη να βρειτε αλλη δουλεια.
Εδω το site δημιουργηθηκε για να κρινουμε.
Η κριτική δεν ταυτίζεται με το μπαχαλεμα.
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
5
Like
5.413
Πόντοι
1.336
Μπαχαλεμα στο site κανετε εσεις με τα βλακωδη θρεντ που ανοιγετε
Άποψη σου και σεβαστή, αλλά άστοχη για εμένα. Εφόσον το θέμα έχει να κάνει με το σεξ, είναι για εμένα λογικό και αποδεκτό. Για εμένα πχ είναι βλακωδη τα θέματα που αφορούν πολιτική, ομάδες και σχολιασμό της επικαιρότητας, καθώς είναι τελείως εκτός της θεματολογίας του site. Δεν βλέπω να μπαίνει κανείς και να το μπαχαλευει. Ούτε θα αρχίσω να γράφω με προσβλητική και επιθετική διάθεση επειδή γράφουν άσχετα, για εμένα, θέματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom