Νέα

Σκότωσαν 20χρονη στα Γλυκά Νερά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolofatseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 178K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.975
Like
18.315
Πόντοι
3.656
Καλα οταν βλεπω αποχαιρετιστήρια μηνύματα σε νεκρο μεσα απο τα κοινωνικά δίκτυα τρελαίνομαι, μου ερχεται να σπασω την οθονη του υπολογιστη! Ηθελα να ηξερα τη σκατα έχουν μεσα στον εγκέφαλο τους!!
Λαικ και φολοου :confused::confused::confused:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Μια χαρα μπορει ο πατερας του 30αρη να του βαλει χερι.
Σοβαρολογεις τωρα?
Πολυ Σουηδια γιναμε.
Δηλαδη ο αλλος οταν γινει 30 ετων, παύει ο πατερας του να τον συμβουλευει. Σοβαρα τωρα?
Σοβαροτατα. Μην κοιτας που ο μεσος ελληνας κανει το χατηρι της μανας του μεχρι τα 60 του, αυτο ειναι το μη φυσιολογικο.
Η μεση ελληνικη οικογενεια ειναι τραγικη, φαντασου θεωρειται νορμαλ να τραβαει το αυτι του 30αρη :2funny: η μανα του κι ο πατερας του. Πατος αποπατος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μια χαρα μπορει ο πατερας του 30αρη να του βαλει χερι.
Σοβαρολογεις τωρα?
Πολυ Σουηδια γιναμε.
Δηλαδη ο αλλος οταν γινει 30 ετων, παύει ο πατερας του να τον συμβουλευει. Σοβαρα τωρα?
γιατι ξερει ο γονιος 50-60-70 ετων απο ιντερνετ και σοσιαλ μιντια?
εμενα η μανα μου μυνημα δεν ξερει να στελνει στο κινητο , ουτε σμαρτφον να χρησιμοποιει γιατι δεν εχει κουμπακια... και εχει τελειωσει ΤΕΙ που για την εποχη της ηταν στο 20% των πιο μορφωμενων. που σημερα ολοι οι συναδελφοι της δουλευουν αποκλειστικα με υπολογιστες οχι τιποτα νυχουδες αισθητικοι.

ο πρωτος μου διευθυντης(40 ετων τότε) στην δουλεια , πριν 14 χρονια, δεν ειχε παρει πρεφα οτι η κορη του 16 χρονων ειχε γεμισει τα σοσιαλ μιντια με φωτογραφιες της με μαγιω (ηταν απο αυτες που μοιαζουν 18 και πολυ πολυ ομορφες) και ειχε και την μανα της-συζυγο του με μαγιω επισης αποκαλυπτικα σε πολλες φωτογραφιες.

οταν τα ανακαλυψε σβηστηκαν απο τους λογαριασμους της οι 450 απο τις 500 φωτογραφιες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.093
Κριτικές
1
Like
33.109
Πόντοι
6.256
Δυστυχώς ζουμε στην εποχή του ¨ποσταρω στα social αρα υπαρχω¨. μακαρι να μπορέσουμε να το ξεπεράσουμε.
Πολυ άνθρωποι θεωρούν τον εαυτο τους ανύπαρκτο αν δεν ανεβάσουν κατι στα social, για αυτο τους βλέπεις να ανεβάζουν μερα παρα μερα το σκυλο τους η τον καφέ που πίνουν σε πλαστικο ποτήρι.
Οι ψωριαρηδες και πριν τα σοσιαλ έδειχναν τον εαυτό τους.

Για ποιο λόγο λέτε να φορτώθηκαν τόσα δάνεια οι Έλληνες τα προηγούμενα χρονια?

Τα δάνεια των ψωριαρηδων πληρώνουμε τωρα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.072
Κριτικές
62
Like
40.598
Πόντοι
8.530
Ισως κραξουν μερικοι...ληστεια μετα φονου ειναι κατι που ΔΥΣΤΥΧΩΣ συμβαινει...εδω μιλαμε και για ζωοκτονια.Στην ποινη θα πρεπει να προστεθει και η προβλεπομενη ποινη για το ατυχο σκυλακι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.388
Κριτικές
1
Like
30.073
Πόντοι
8.006
Πως θα τους πιάσουν έτσι τόσο εύκολα όσο λένε, αν ήταν θα πιαναν κ τους δολοφονους του Καραιβαζ, έκτος κι αν δε θέλουν
Η δολοφονια Καραιβαζ με την δολοφονια στα Γλυκα Νερα ειναι δυο εντελως διαφορετικες περιπτωσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ισως κραξουν μερικοι...ληστεια μετα φονου ειναι κατι που ΔΥΣΤΥΧΩΣ συμβαινει...εδω μιλαμε και για ζωοκτονια.Στην ποινη θα πρεπει να προστεθει και η προβλεπομενη ποινη για το ατυχο σκυλακι.
Εννοειται.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
για αυτο τους βλέπεις να ανεβάζουν μερα παρα μερα το σκυλο τους η τον καφέ που πίνουν σε πλαστικο ποτήρι.
τυπε τις αστακομακαροναδες που ανεβαζουν εγω τις ζηλευω.

πλακα πλακα εγω θα σχολιασω κατι σχετικο με την Σμυρνη πριν γινει η γνωστη καταστροφη, ηταν τοσο πλουσιοι εκει οι ελληνες και ειχαν τοση μανια για επιδειξη που η τραπεζαρια τους ηταν διπλα στην εξωπορτα και τρωγαν με αυτην ανοιχτη για να βλεπουν οι αλλοι οι περαστικοι την αφθονια που ειχαν.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Δυστυχώς ζουμε στην εποχή του ¨ποσταρω στα social αρα υπαρχω¨. μακαρι να μπορέσουμε να το ξεπεράσουμε.
Πολυ άνθρωποι θεωρούν τον εαυτο τους ανύπαρκτο αν δεν ανεβάσουν κατι στα social, για αυτο τους βλέπεις να ανεβάζουν μερα παρα μερα το σκυλο τους η τον καφέ που πίνουν σε πλαστικο ποτήρι.
αυτο ναι...το εχω δει και εγω και ειναι ενας λογος που πλεον δε ακολουθω κανενα στα σοσιαλ γιατι ολοι δεν εχουν τι να κανουν και ανεβαζουν διαφορες μαλακιες απο τη καθημερινοτητα τους.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Εχεις απολυτο δικιο.
Η νεα γενια εχει ξεχασει καποια στοιχειωδη πραγματα, αποβλακωμενη απο τα social media.
Εγω θυμαμαι στην εποχη μου, ελεγαν οι γονεις στα παιδια "μην λετε τιποτα εξω για το τι υπαρχει σπιτι μας ή πώς ειναι το σπιτι μας".
Η μανα μου δεν εβαζε ποτέ μεσα στο σπιτι αγνωστο ανθρωπο (π.χ. για ερευνες, δημοσκοπησεις, πωλητες κλπ).
Τωρα με περισσή άνεση, ολοι δειχνουν τα παντα σε κοινή θεα στα social media.
Τι αποβλακωση ειναι αυτη?
Να δωσω ενα παραδειγμα ακομη.
Καμια φορα ερχεται στα δικαστηρια η συζυγος και ζηταει διατροφη, ειμαι λεει φτωχη και θελω να μου δωσει τοσα ο πρωην συζυγος.
Και την προηγουμενη μερα, παει και αναρτά βιντεάκια απο τα μπουζούκια ή απο διακοπές που πηγε.
Και φυσικα, ο δικηγορος του συζυγου της τα εκτυπωνει και τα φερνει στο δικαστηριο.
Τι ηλιθιος εθισμος ειναι αυτος να πρεπει να δημοσιοποιουμε ακομη και το χεσιμο?
Και μετα κιολας καποιοι φοβουνται οτι θα μας φακελώσει ο Σόρος. Ποιος να σε φακελωσει ρε πιθηκε, μονος σου τα βγαζεις ολα στα φορα.
Ακομη και το πενθος, πρεπει να γινει μεσω social media.
"Καλο ταξιδι αγαπη μου".
Βγαλε το σκασμο ρε πιλοτε, βουλωσε το πια, ολο δηλωσεις και αναρτησεις, κλεισου στον εαυτο σου να θρηνησεις την γυναικα σου που πεθανε τοσο βαναυσα, ΣΚΑΣΕ ΠΙΑ.
φιλε εχεις απολυτο δικιο σε ολα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Αλλα σαμπως και κατι σοβαρο αν ανεβασω λες να ασχολουνται? παπαρια...αμα βαλω τα μουτρα μ θα εχω 100 like,αν βαλω ενα θεμα σοβαρο δε θα ασχοληθει κανεις...ψοφανε για μαλακιες
 

rosos88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
33
Πόντοι
0
Διάβασα ότι είναι κόρη στρατηγού στην αγγλία η μητέρα
 

rosos88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
33
Πόντοι
0
Ισως κραξουν μερικοι...ληστεια μετα φονου ειναι κατι που ΔΥΣΤΥΧΩΣ συμβαινει...εδω μιλαμε και για ζωοκτονια.Στην ποινη θα πρεπει να προστεθει και η προβλεπομενη ποινη για το ατυχο σκυλακι.
Δεν νομίζω να κάνει μεγάλη διαφορά στην ποινή. Το θέμα είναι να τους πιάσουνε πρώτα
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
10
Like
1.354
Πόντοι
506
Είναι προφανές νομίζω οτι οι εργολάβοι του φονικού ήταν τραπεζικοί υπάλληλοι που κάρφωσαν την ανάληψη στους δολοφόνους του πιπινιου
ισως να εχεις δικαιο, εχω ακουσει οτι μετα απο εναληψη μεγαλου αποσου ακολουθει αναλογη επισκεψη...Νομιζω οτι αυτο ειναι, τωρα διαβαζω και για υπερπροβολη της ευζωιας τους.. ολα παιζουν ρολο
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
εμενα μου κανει εντυπωση και καλα κανουν, οτι εχουν κινησει γη και ουρανο να βρουν τους δραστες. Σε αλλες παρομοιες περιπτωσεις δεν ειχε γινει τετοια υπερπροσπαθεια.
Γιατι αραγε?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.388
Κριτικές
1
Like
30.073
Πόντοι
8.006
Διάβασα ότι είναι κόρη στρατηγού στην αγγλία η μητέρα
Η μητέρα της δολοφονημενης εννοεις?
Φιλιππινεζα ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εμενα μου κανει εντυπωση και καλα κανουν, οτι εχουν κινησει γη και ουρανο να βρουν τους δραστες. Σε αλλες παρομοιες περιπτωσεις δεν ειχε γινει τετοια υπερπροσπαθεια.
Γιατι αραγε?
Γιατι παντα στις υποθεσεις που εχουν μεγαλη κοινωνικη κατακραυγη ειναι ζητημα τιμης για την αστυνομια να τις διαλευκανουν
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Πως θα τους πιάσουν έτσι τόσο εύκολα όσο λένε, αν ήταν θα πιαναν κ τους δολοφονους του Καραιβαζ, έκτος κι αν δε θέλουν
Αυτο ειναι αλλου ειδους εγγλημα θα τους πιασουν
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
85
Like
143
Πόντοι
0
Κι εγω απορω με τι κουραγιο καποιος και διαθεση μεσα σε τετοιο πενθος σερφαρει και ποσταρει αποχαιρετηστηρια.Το μονο που μπορει να εξηγησει τετοια σταση ειναι οτι το μοιραζεται με πολλους και νιωθει οτι δεν το περναει μονος του.Το ιδιο απορησα και με τον Πατμανογλου πως μπορεσε τοσο γρηγορΑ να ξεχασει κυριως το θανατο του παιδιου του και να κανει νεα οικογενεια.Αλλα κσι κει λογω ισως και οτι ηταν βαθια θρησκευομενος το ειδε σαν δοκιμασια που πρεπει να ανταπεξελθει.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.836
Πόντοι
456
Η δολοφονια Καραιβαζ με την δολοφονια στα Γλυκα Νερα ειναι δυο εντελως διαφορετικες περιπτωσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εννοειται.
επιμενεις ακομα στην ενοχη του συζυγου?
εγω βαζω τα λεφτα μου σε αλλοδαπους η ελληνοποιημενους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom