Νέα

SINNERS, πριβέ VIP πάρτυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The_Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 198K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Συμφωνω απολυτως, γνωριζω τον χρονο και τον μοχθο,γνωριζω το επαγγελμα,  εκτιμω την προσοχη και προσπαθεια, αντιλαμβανομαι την καυλα της ιδεας....αλλα οπως εγραψα και πιο πανω, εχοντας προβλεψει οτι εχεις ασχοληθει με το θεμα κ συνυπολογιζοντας την καυλα σου, εκδηλωσα την αντιθεση μου και την ενσταση μου, για το οτι προωθηθειται επιτηδευμενα και στοχευμενα, σαν να λεμε οτι μια απλη ιδεα, εμπορευματοποιηθηκε, και ακομα πιο αντιθετος ειμαι στο οτι ξοδευεις χρονο, και πιστευω αρκετο, γ αυτο το θεμα,περαν των οικογενειακων υποχρεωσεων και κανα δυο χομπι στον ελ, χρονο σ,,,,αλλιως στην τελικη εξελιξε το και καντο και επαγγελμα στα πλαισια και του μπου...


Δεν είμαστε επαγγελματίας του χώρου αγαπητέ. Εσύ μπορεί και να είσαι...δεν το γνωρίζω βέβαια αυτό, αλλά ούτε λέω και διάφορα του τύπου "θα σας πάρουν με τις πέτρες".
Μην φοβάσε όμως, ειλικρινά δεν πάμε να σου φάμε το ψωμί. Ειλικρινά το λέω αυτό. Δεν θα μπούμε στα χωράφια σου.
Άλλωστε μία φρατζόλα Δόξα εν υψίστοις Θεώ, ακόμα μπορούμε να την αγοράσουμε και από μόνοι μας.

Όσο αφορά γιατί το ανακοινώσαμε εδώ, γιατί κάναμε σελίδα facebook, γιατί το προωθούμε επιτηδευμένα και στοχευμένα (όπως λες) είναι απλά τα πράγματα και πάλι.
Απευθυνόμαστε σε ένα συγκεκριμένο χώρο με συγκεκριμένους ανθρώπους. Εσύ και εγώ είμαστε σε αυτό το website γιατί φίλε το παραδέχεσαι δεν το παραδέχεσαι... μας αρέσουν τα μουνιά.
Άρα που έπρεπε να απευθυνθώ και να το ανακοινώσω? Στην ενορία της γειτονιάς μου την ερχόμενη Κυριακή???
Μην τρελαθούμε κιόλας.



τους the monks αναφερομαι, παλικαρακια...
Δεν καταλαβαινω γτ το παιρνεις τοσο στραβα,,,ουτε κλωνος ειμαι, ουτε να σ χαλασω το παρτυ ενδιαφερει, την γνωμη μ λεω
τι εννοεις να κρυφτω, τι θες ν σ αποκαλυψω δηλαδη,,,?
Ξαναλεω,,,,εχοντας εμπειρια απο αυτα, απο την αρχη τονισα οτι προκειται για φουσκα, που το σπρωχνεις ωραια (γενικα), και νγαζεις και χρηματα ανεξοδα...τι θες αλλο να πω.?

Οι the Monks αγαπητέ γίνανε για χαβαλέ και για να μην είμαστε μπροστάτζα με τα κανονικά μας ονόματα. Μήπως να σου πούμε και που μένουμε?
Οι the Monks  είναι κάτι όπως τα nickname μας εδώ μέσα. Εσύ γιατί έκανες προφίλ ως doriangray και δεν έβαλες το κανονικό σου ονοματεπώνυμο?????

Την γνώμη σου εννοήτε ότι και μπορείς να την εκφέρεις... αλλά ο τρόπος που ξεφύτρωσες από το πουθενά, με ένα προφίλ που έχει 15 μηνύματα εκ των οποίων τα 10 είναι
γραμμένα μέσα σε αυτό το νήμα... μόνο καλοπροαίρετα δεν θα το έλεγα.
Μιλας σε προηγούμενα πόστ σου να "αφήσουμε τα παλικάρια να αναλάβουν". Και σε ρώτησα "ποια παλικάρια?".
Εσύ γιατί δεν αφήνεις αυτόν που σε έβαλε να αναλάβει από εδώ και πέρα? Εμείς φίλε δεν έχουμε παλικάρια από πίσω μας γιατί είμαστε από μόνοι μας παλικάρια και λεβέντες,
αντιθέτως με εσένα που είσαι (τουλάχιστον στα δικά μου μάτια) μαριονέτα.

 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Ρε παιδια ελεος προκειται για μια πολυ καλη προσπαθεια που γινεται απο τους συναγωνιστες και αντι να τους επικροτησουμε κοιταμε πως να τους βγαλουμε το ματι η γνωμη μου ειναι να τους αφησουμε να ολοκληρωσουνε την προσπαθεια τους και σε οποιον δεν αρεσει δεν τον υποχρεωνει κανεις να πανε..
μην παρασυρεστε....ο φιλος δεν θελει να μας βγαλει κανενα ματι...άλλη ειναι η δουλεια του...προχωραμε...οποιος ειναι μεσα ας ερθει....σε οποιον δεν αρεσει απλα ας μην ερθει....και οποιος βγαζει την κακογαμησια τΟυ εδω μεσα ας μας προτεινει κατι καλυτερο να κανουμε εκεινο το βραδυ και υποσχομαι να ερθω απο τους πρωτους...

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
Ε ,  και?  Θες να κανω σχολιο και απαντηση σε δικα σου σχολια? Μα φυσικα και δεν θα κανω...Εχεις μπλε κοκκους, ξερω ποιος εισαι δεν εχω πει σε κανενα τιποτα ....βλεπω καλα τα πας εδω με την ομορφη συζητηση που εχεις με τους αλλους...Εμενα τι με χρειαζεσαι?

Αν πεις κατι το σημαντικο τοτε θα παρω θεση...Το να προκαλεις εμενα να με πας στη βολτα που θες, δε νομιζω να ακολουθησω. Μεχρι τωρα εισαι 2 ωρες εδω μεσα και δεν εχεις πει κατι. Οι λοιποι καλα σε πανε εσυ καλα τους πας. εμενα ασε να παρακολουθω. Σου υποσχομαι πως οταν πεις κατι που να αξιζει το σχολιο μου τοτε θα το εχεις. Προς το παρον εχεις μπει εδω μεσα για καυλαντα. Σεβαστο!

ΥΓ δωσε μου το μπλε μαγικο φιλτρο του ασυλου που εχεις και τοτε μπαινω και σε συζητηση μαζι σου...Εως τοτε δεν βλεπω καποιο σοβαρο λογο να απαντησω σε κατι. Παντως σε ευχαριστω παρα πολυ για το ενδιαφερον να με συμπεριλαβεις στη συζητηση σου...

Καλα σημασια δε σ δωσαμε οπως γραφεις, προσπαθω να σε τρολαρω να πεταξεις καμια μαλακια...και αφου. ξερεις και ποιος ειμαι...και με μπλε κοκκους,,,ωχωχωχ τι παθαμαε απο τον κυρ Ζαντρεν...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.648
Κριτικές
61
Like
39.916
Πόντοι
22.785
μην παρασυρεστε....ο φιλος δεν θελει να μας βγαλει κανενα ματι...άλλη ειναι η δουλεια του...προχωραμε...οποιος ειναι μεσα ας ερθει....σε οποιον δεν αρεσει απλα ας μην ερθει....και οποιος βγαζει την κακογαμησια τΟυ εδω μεσα ας μας προτεινει κατι καλυτερο να κανουμε εκεινο το βραδυ και υποσχομαι να ερθω απο τους πρωτους...

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
.............

.......... ΚΑΤΆΛΑΒΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ....... ΟΠΟΟΤΕ ΙΔΟΥ.....

upload pics
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Χαρας την υπομονη σας παντως παιδες αυτο εχω να πω. :hi:
Απο την μυτη σαν το εχουν βγαλει ορισμενοι..
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Καλα σημασια δε σ δωσαμε οπως γραφεις, προσπαθω να σε τρολαρω να πεταξεις καμια μαλακια...και αφου. ξερεις και ποιος ειμαι..
και με μπλε κοκκους,,,ωχωχωχ τι παθαμαε απο τον κυρ Ζαντρεν...

Αγαπητό τέκνο του Θεού και εσύ... doriangray. Πως θα σου φαινόταν σαν ιδέα να αφήσουμε τις παπα(ρολογίες) και να απολογηθούμε αφού πρώτα μας
σταυρώσετε μπροστά σε όλους μετά από την "καταστροφική" εκδήλωση που θα κάνουμε? Την επόμενη μέρα, θα έχετε πολλά να πείτε. Υπέρ και κατά.
Ειδικά για τους κακεντρεχείς άνθρωπους, θα είναι η καλύτερη τους ημέρα.
Μέχρι τότε όμως...???
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
Δεν είμαστε επαγγελματίας του χώρου αγαπητέ. Εσύ μπορεί και να είσαι...δεν το γνωρίζω βέβαια αυτό, αλλά ούτε λέω και διάφορα του τύπου "θα σας πάρουν με τις πέτρες".
Μην φοβάσε όμως, ειλικρινά δεν πάμε να σου φάμε το ψωμί. Ειλικρινά το λέω αυτό. Δεν θα μπούμε στα χωράφια σου.
Άλλωστε μία φρατζόλα Δόξα εν υψίστοις Θεώ, ακόμα μπορούμε να την αγοράσουμε και από μόνοι μας.

Όσο αφορά γιατί το ανακοινώσαμε εδώ, γιατί κάναμε σελίδα facebook, γιατί το προωθούμε επιτηδευμένα και στοχευμένα (όπως λες) είναι απλά τα πράγματα και πάλι.
Απευθυνόμαστε σε ένα συγκεκριμένο χώρο με συγκεκριμένους ανθρώπους. Εσύ και εγώ είμαστε σε αυτό το website γιατί φίλε το παραδέχεσαι δεν το παραδέχεσαι... μας αρέσουν τα μουνιά.
Άρα που έπρεπε να απευθυνθώ και να το ανακοινώσω? Στην ενορία της γειτονιάς μου την ερχόμενη Κυριακή???
Μην τρελαθούμε κιόλας.



Οι the Monks αγαπητέ γίνανε για χαβαλέ και για να μην είμαστε μπροστάτζα με τα κανονικά μας ονόματα. Μήπως να σου πούμε και που μένουμε?
Οι the Monks  είναι κάτι όπως τα nickname μας εδώ μέσα. Εσύ γιατί έκανες προφίλ ως doriangray και δεν έβαλες το κανονικό σου ονοματεπώνυμο?????

Την γνώμη σου εννοήτε ότι και μπορείς να την εκφέρεις... αλλά ο τρόπος που ξεφύτρωσες από το πουθενά, με ένα προφίλ που έχει 15 μηνύματα εκ των οποίων τα 10 είναι
γραμμένα μέσα σε αυτό το νήμα... μόνο καλοπροαίρετα δεν θα το έλεγα.
Μιλας σε προηγούμενα πόστ σου να "αφήσουμε τα παλικάρια να αναλάβουν". Και σε ρώτησα "ποια παλικάρια?".
Εσύ γιατί δεν αφήνεις αυτόν που σε έβαλε να αναλάβει από εδώ και πέρα? Εμείς φίλε δεν έχουμε παλικάρια από πίσω μας γιατί είμαστε από μόνοι μας παλικάρια και λεβέντες,
αντιθέτως με εσένα που είσαι (τουλάχιστον στα δικά μου μάτια) μαριονέτα.
Γνωριζψ την εννοια του branding σε αυτον τον τομεα...πριν σ ανεφερα ενα αλλο ονομα πχ...οι the pigs...και καθε κεντρο, κλαμπ συνεργαζεται με μια τετοια φουσκα...βεβαια αυτοι ειναι κατι αμορφωτοι μπαρμεν, και το χουν για επαγγελμα...

Ρε φιλε γ να τελειωνουμε μεαυτη την βλακεια...ουτε στον ιδιο χωρο επαγγελματικα ειμαι, ουτε καποιου κλωνος ειμαι, ουτε με νοιαζει αν θα γινει η δε θα γινει το παρτυ......Επειδη γνωριζω αυτα π γνωριζω για τον χωρο, το παρτυ προωθειται ακομψα, και με επιπλεον σκοπο το κερδος, και δεν συμφωνω σε αυτο κ το εκφραζω...

Σας ξαναπα, καλα κανετε και το κανετε, καλα κανετε και κονοματε, αλλα Τα γουστα σας/χομπυ σας κτλ, οταν γυρνανε σε μπιζνα, και βρισκουν προσφορο εδαφος για διαφημιση εδω μεσα, ειναι ακομψο...

 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Λοιπόν παλικάρια μόλις έμαθα πρόγραμμα, γύρω στις 18:00 θα είμαι Αθήνα παραδίδω την πουτανοφορα που λέει και ο φίλος στον συνέταιρο να φύγει για Θεσσαλονίκη ετοιμάζομαι και αφού μου στείλετε την σχετική πρόσκληση.... Έφτασα!τα παιδιά τουλάχιστον εμένα με κρατούν ενημερο. Όσο για εσάς που δεν σας αρέσει η ιδέα έχω να σας κάνω πολλές προτάσεις για Σάββατοβραδο.και αν γουστάρετε σας στέλνω και στα βόρεια δωρεάν βόλτα ΑΛΛΑ σας παρακαλώ έχει πολύ ωραία νήματα το site.....αλλάξτε κανάλι!!!!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Ελληνα, μην ξαναδωσεις εκει ουτε μια απαντηση...εκτος και αν δεν σε ενδιαφερει η συνευρεση αυτη...coprente??
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
Λοιπόν παλικάρια μόλις έμαθα πρόγραμμα, γύρω στις 18:00 θα είμαι Αθήνα παραδίδω την πουτανοφορα που λέει και ο φίλος στον συνέταιρο να φύγει για Θεσσαλονίκη ετοιμάζομαι και αφού μου στείλετε την σχετική πρόσκληση.... Έφτασα!τα παιδιά τουλάχιστον εμένα με κρατούν ενημερο. Όσο για εσάς που δεν σας αρέσει η ιδέα έχω να σας κάνω πολλές προτάσεις για Σάββατοβραδο.και αν γουστάρετε σας στέλνω και στα βόρεια δωρεάν βόλτα ΑΛΛΑ σας παρακαλώ έχει πολύ ωραία νήματα το site.....αλλάξτε κανάλι!!!!

Εδω εχει δικιο ο συν-μοναχος, φανταζομαι ενοχλειται ο κοσμος που οντως θα τον ενδιεφερε ενα τετοιο παρτυ,,,,

την γνωμη μ την ειπα οποτε μην σας κουραζω πια,,,,αμα θελει καποιος κατι παραπανω με pm,,,, αν και σας τα ειπα παιδες....

Παρεπιμπτοντως...επειδη με καποιον φαινεται τα χετε τσουγκρισει, και εχετε διαφορες, και για να μην σας βαλω σε μανουρα...να ξερετε,,,δεν μ εβαλε καποιος , ουτε κλωνος καποιου ειμαι...πειραζει ενα νεο μελος που εγραψε κατι...αμεσως ειναι στημενος..ε, μα..



 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Εδω εχει δικιο ο συν-μοναχος, φανταζομαι ενοχλειται ο κοσμος που οντως θα τον ενδιεφερε ενα τετοιο παρτυ,,,,

την γνωμη μ την ειπα οποτε μην σας κουραζω πια,,,,αμα θελει καποιος κατι παραπανω με pm,,,, αν και σας τα ειπα παιδες....

Παρεπιμπτοντως...επειδη με καποιον φαινεται τα χετε τσουγκρισει, και εχετε διαφορες, και για να μην σας βαλω σε μανουρα...να ξερετε,,,δ[size=10pt][size=10pt]εν μ εβαλε καποιος , ουτε κλωνος καποιου ειμαι...πειραζει ενα νεο μελος που εγραψε κατι.[/size][/size]..αμεσως ειναι στημενος..ε, μα..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Moutro69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2016
Μηνύματα
234
Like
16
Πόντοι
1
ημουν 99% συμφωνος να μη δοθει το ονομα του μαγαζιου υστερα απο συζητηση με τον ''γεροντα''...αλλα τωρα ειμαι 1000% συμφωνος...καλα κανατε και δεν δινετε το ονομα του μαγαζιου ....αν ειναι δυνατον και την τελευταια στιγμη...τραβανε ζορια τα παλικαρια...ζορια που χρηζουν εξεταση απο ψυχιατρο...προστατεψτε το event οσο καλυτερα γινετε!!!
Εγώ δεν εχω καταλάβει τι ζόρια τραβάτε να το κρατήσετε κρυφο,
αφου 1-2 ΠΜ να στείλει κάποιος θα του το πουν,
απλά κρατηστε την εισοδο αποκλειστικα με προσκλησεις και τέλειωσε το θέμα.
Εκτός αν περιμένετε celebrities απο το Hollywood  και φοβάστε για Paparazzzi
:gay: :gay: :gay: :gay: :gay:

Ο zadren ξαφνικα, απ εκει που μολις τον ρωταγες κατι σου ειχε μια ειρωνια και μια μαλακια ετοιμη, ξαφνικα εχει γινει πρωτος στα PR και στο customer relatinship..?Zadren ψαχνω guest relations manager για το ξενοδοχειο μου, ενδιαφερεσαι...?

το πρόσεξα και εγώ , όλο γλύκα σε όλους εκτός από εμένα αχαχαχαχαχα,
σοβαρά τώρα, καλά κάνει, αφου ειναι διοργανωτής δεν μπορεί να ειναι και υβριστής, είναι ασχήμια.

Το πριβέ πάρτυ φίλε σημαίνει ότι ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΚΑΡΥΔΙΑΣ ΚΑΡΥΔΙ ΜΕΣΑ... Δηλαδή, παπάτζες, κομπλεξικοί, προβληματικοί, άμυαλοι, τύπου σαν
και εσένα είναι που μας κάνουν όλο και ποιο πολύ το πως θα σας κρατήσουμε στην απέξω. Και τρόποι υπάρχουν.

Παρόλο που μου είσαι συμπαθής εδώ κάνεις λάθος,
ποιος είσαι εσύ που κρινεις τα άλλα μέλη ? Σου υπενθμίζω ότι το πάρτυ  είναι του ΒΟΥ, για μέλη του ΒΟΥ, και όχι ενα δικό σας απλά πάρτυ που διαφιμίζετε εδώ. Δεν θα έπρεπε λοιπόν να κρίνουν οι Αντμιν και οι μοντς για το ποιος είναι σοβαρός και ποιος όχι ? Αν κάποιο μέλος παρεξηγηθεί επειδη ειναι μέλος και έφαγε πόρτα από εσάς που είστε απο τα μεγαλομέλη του Βου, και φύγει από το ΄φορουμ, αυτό δεν ειναι χασούρα για το παρόν φόρουμ ? Οπότε δεν θα έπρεπε το φόρουμ να κάνει την επιλογή μελών ?

 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
Ελληνα, μην ξαναδωσεις εκει ουτε μια απαντηση...εκτος και αν δεν σε ενδιαφερει η συνευρεση αυτη...coprente??

καλα εσυ εισαι αλλου γ αλλου...συνομωσιολογιες κ παρασκηνιο ονειρευεσαι...

τι ασχολειστε με το γερο ρε παιδες..?
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Το νήμα φτιάχτηκε για να μάθουν οι ενδιαφέρομενοι τα σχετικά με το πάρτυ και την έκβαση των " εργασιών ".δεν καταλαβαίνω τους λόγους ασυμφωνιας.οποιος γουστάρει πληρώνει και έρχεται. Κάπου πιο πριν διάβασα ότι θα μαζευτούν μια ομάδα άνεργοι,αργοσχολοι κλπ κλπ. Ατομα που διαθέτουμε πόσα σε cg μόνο όλα αυτά που αναφέρθηκαν δεν είμαστε.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
καλα εσυ εισαι αλλου γ αλλου...συνομωσιολογιες κ παρασκηνιο ονειρευεσαι...

τι ασχολειστε με το [size=10pt]γερο[/size] ρε παιδες..?
μα ξερεις πολυ καλα πως δεν ειμαι γερος....στο ειπαν πριν μπεις εδω μεσα πως ειμαι.....

τες πα ασε τους αλλους εδω μεσα....δεν ξερουν αυτα που ξερουμε οι 2 μας  ;)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Γνωριζψ την εννοια του branding σε αυτον τον τομεα...πριν σ ανεφερα ενα αλλο ονομα πχ...οι the pigs...και καθε κεντρο, κλαμπ συνεργαζεται με μια τετοια φουσκα...βεβαια αυτοι ειναι κατι αμορφωτοι μπαρμεν, και το χουν για επαγγελμα...
Ρε φιλε γ να τελειωνουμε μεαυτη την βλακεια...ουτε στον ιδιο χωρο επαγγελματικα ειμαι, ουτε καποιου κλωνος ειμαι, ουτε με νοιαζει αν θα γινει η δε θα γινει το παρτυ......Επειδη γνωριζω αυτα π γνωριζω για τον χωρο, το παρτυ προωθειται
ακομψα
, και με επιπλεον σκοπο το κερδος, και δεν συμφωνω σε αυτο κ το εκφραζω...
Σας ξαναπα, καλα κανετε και το κανετε, καλα κανετε και κονοματε, αλλα Τα γουστα σας/χομπυ σας κτλ, οταν γυρνανε σε μπιζνα, και βρισκουν προσφορο εδαφος για διαφημιση εδω μεσα, ειναι ακομψο...

Από όλα αυτά που είπες θα σου απαντήσω σε αυτά που έχω με κόκκινα γράμματα.... για να τελειώνουμε με αυτή την βλακεία όπως πολύ σωστά είπες.

1)  Προωθούμε το πάρτυ άκομψα? Δηλαδή πως θα ήταν το κομψό κατά την δική σου γνώμη?

2)  Επιπλέον σκοπός είναι το κέρδος? Δηλαδή ας πουμε για παράδειγμα... εσύ έχεις κάποιο μαγαζί/κλαμπ που θα μπορούσε να μας δώσει τον χώρο του τσάμπα?
    Εάν ναι... έλα σε πμ να μιλήσουμε και να συννενοηθούμε να το κάνουμε εκεί.  Έχεις????? Εάν ΔΕΝ έχεις... ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ την λέξη κερδοσκοπία. Θα σε παρακαλούσα πολύ!

3)  Καλά κάνουμε και κονομάμε??? Και θα σου ξαναπώ για ακόμη μία και τελευταία φορά. Έχεις κάποιο μαγαζί/κλάμπ που θα μπορούσε να αναλάβει την όλη διοργάνωση τσάμπα????
    Εάν ναι... πες το μας να μην τραβιόμαστε άδικα με παζάρια και μαλακίες.
    Γνωρίζεις τι θα παρέχουμε στους καλεσμένους εκείνη την βραδυά? Γνωρίζεις? Ούτε οι ίδιοι οι καλεσμένοι δεν γνωρίζουν.... μας δείχνουν εμπιστοσύνη προς το παρόν.
    Βέβαια την επόμενη ημέρα θα ξέρουμε εάν θα άξιζε η εμπιστοσύνη τους ή όχι.
    Παρόλα αυτά.... θα σε ρωτήσω και πάλι. Γνωρίζεις εάν το κόστος εισόδου είναι αισχροκέρδια από μέρους μας ή μήπως αυτά που θα παρέχουμε εκείνη την βραδυά δείξουν
    ότι όχι μόνο δεν βγάζουμε, αλλά βάζουμε κιόλας???? Λέω τώρα εγώ.
    Άρα... άσε τις "μπίζνες" όπως τις λες γιατί μόνο μπίζνες δεν είναι φίλε.


Και ας ελπίσουμε... και ευελπιστώ... ότι εδώ τελειώνουμε και με αυτή την "βλακεία" όπως και την αποκαλείς.


:hi:
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
μα ξερεις πολυ καλα πως δεν ειμαι γερος....στο ειπαν πριν μπεις εδω μεσα πως ειμαι.....

τες πα ασε τους αλλους εδω μεσα....δεν ξερουν αυτα που ξερουμε οι 2 μας  ;)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε φιλε, γ να μην γινει προσωπικο...στειλε πμ να μιλησουμε και στο τηλ, ν σου δειξω οτι δεν ειμαι καποιος π νομιζεις....δε φταιει σε κατι κ ο αλλος,,,,,αλλιως θα συνεχιζα να σε τρολαρω κ γαυτο...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom