Νέα

SINNERS, πριβέ VIP πάρτυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The_Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
πλακα πλακα, μ αυτα και μ αυτα πρωτο το νημα παραμενει,,,διαφημιση γινεται..
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
Αρνητική ή θετική?

οπως το δεχθει αυτος π το διαβαζει,,,αλλα κ μονο απο περιεργεια, καποιον παραπανω μπορει να τσιμπησετε...

βεβαια, λενε, και η κακη διαφημιση, διαφημιση ειναι...bad publicity is good publicity...
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
μηπως ειμαι και εγω στο κολπο, και ολη αυτη η αντιπαραθεση ειναι στημενη για να διαφημιστει η παρταρα...!?
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
παντως τωρα, περαν της πλακας, καλο ειναι που γινεται, αλλα αφου γινει καντε απολογισμο, αν αξιζει να γινεται,,,γιατι αυτα καλοντυνονται τα παρτυ, το επιπεδο δεν ελεγχεται του κοσμου, και στην τελικη φτιαγμενα θεαματα για να πεις οτι περασα καλα, δεν κανουν την ουσια της συνατησης....το θεμα ειναι να στε ενα κλαμπ, να γνωριζεστε, να μεγαλωνει συνεχως, και να το διοργανωνετε τακτικα, πχ οπως κανουν κλαμπ αυτοκινησης πχ...η μελη μιας επαγγελματικης ομαδας...η ειδικοτητας..
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
μηπως ειμαι και εγω στο κολπο, και ολη αυτη η αντιπαραθεση ειναι στημενη για να διαφημιστει η παρταρα...!?

Δεν ξέρω τι λες... αλλά κλώνος μου σίγουρα δεν είσαι καθότι πρέπει να είμαι και από τα πολύ λίγα άτομα εδώ που δεν έχουν κλωνάρια.  ;)
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
και κυριως τωρα, επειδη ολοι μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε, και μιλωντας για μεγαλοι μιλαω για ενηλικες, σοβαρα ατομα, αντι να τρωτε χρονο για ολα αυτα συστηστε καποια μελη, βριετε ακρες, η ας πουμε αναθεστε το παλι σε αυτα τα παλικαρακια, χωρις ν ασχολειστε...
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
Δεν ξέρω τι λες... αλλά κλώνος μου σίγουρα δεν είσαι καθότι πρέπει να είμαι και από τα πολύ λίγα άτομα εδώ που δεν έχουν κλωνάρια.  ;)

ε αστειο ηταν και το καταλαβαν πιστευω....και επιπλεον ξανατονιζω, δεν ειμαι κλωνος καποιου,,,εχετε καποιον εχθρο εδω μεσα π παει να σας το χαλασει, γτ το λες..?
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
zadren ποια ειναι ηθεση σου τελικα.?
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
παντως τωρα, περαν της πλακας, καλο ειναι που γινεται, αλλα αφου γινει καντε απολογισμο, αν αξιζει να γινεται,,,γιατι αυτα καλοντυνονται τα παρτυ, το επιπεδο δεν ελεγχεται του κοσμου, και στην τελικη φτιαγμενα θεαματα για να πεις οτι περασα καλα, δεν κανουν την ουσια της συνατησης....το θεμα ειναι να στε ενα κλαμπ, να γνωριζεστε, να μεγαλωνει συνεχως, και να το διοργανωνετε τακτικα, πχ οπως κανουν κλαμπ αυτοκινησης πχ...η μελη μιας επαγγελματικης ομαδας...η ειδικοτητας..

Αγαπητέ doriangray... τα πράγματα είναι πολύ ποιο απλά. Η όλη φάση ξεκίνησε από μία ιδέα που είχα το καλοκαίρι να κάνω με 5 φίλους από εδώ μέσα. Σκοπός ήταν να περάσουμε 24 ώρες ΤΕΛΕΙΑ παρεούλα.
Αυτό ΔΕΝ έγινε όμως ποτέ. Μην ρωτάς γιατί δεν έγινε, κλπ.

Σημασία έχει ότι μετά από πολλές συζητήσεις και πολλές συναντήσεις, πετάξαμε στο τραπέζι την ιδέα να κάνουμε αυτό που θα κάναμε το καλοκαίρι που μας πέρασε, σε μεγαλύτερη κλίμακα και σε μικρότερο χρονικό διάστημα.
Από τότε αγαπητέ... ΜΟΝΟ ΤΡΕΧΟΥΜΕ. Θα μου πεις γιατί τρέχεις? Δεν έχεις άλλες δουλειές? Και βέβαια έχουμε άλλες δουλειές... και οικογένειες έχουμε και δουλειές έχουμε και υποχρεώσεις έχουμε. Αλλά έλα που έχουμε
και μία τρέλα που μας κυνηγά. Και την γουστάρουμε αυτή την τρέλα.

Ασχέτως από αυτό... επειδή εγώ προσωπικά είμαι άνθρωπος ΤΕΛΕΙΟΜΑΝΗΣ, δεν θα υπήρχε περίπτωση να πιάσω ή να αναλάβω κάτι και να μην το κάνω τέλεια. Κάτι λιγότερο από τέλεια θα με έθιγε και θα με ενοχλούσε
αφάνταστα σαν άνθρωπο. Οπότε... ή θα το κάνω και θα πετύχει... ή θα πέσει βράχος και θα με πλακώσει.

:hi:
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
Αγαπητέ doriangray... τα πράγματα είναι πολύ ποιο απλά. Η όλη φάση ξεκίνησε από μία ιδέα που είχα το καλοκαίρι να κάνω με 5 φίλους από εδώ μέσα. Σκοπός ήταν να περάσουμε 24 ώρες ΤΕΛΕΙΑ παρεούλα.
Αυτό ΔΕΝ έγινε όμως ποτέ. Μην ρωτάς γιατί δεν έγινε, κλπ.

Σημασία έχει ότι μετά από πολλές συζητήσεις και πολλές συναντήσεις, πετάξαμε στο τραπέζι την ιδέα να κάνουμε αυτό που θα κάναμε το καλοκαίρι που μας πέρασε, σε μεγαλύτερη κλίμακα και σε μικρότερο χρονικό διάστημα.
Από τότε αγαπητέ... ΜΟΝΟ ΤΡΕΧΟΥΜΕ. Θα μου πεις γιατί τρέχεις? Δεν έχεις άλλες δουλειές? Και βέβαια έχουμε άλλες δουλειές... και οικογένειες έχουμε και δουλειές έχουμε και υποχρεώσεις έχουμε. Αλλά έλα που έχουμε
και μία τρέλα που μας κυνηγά. Και την γουστάρουμε αυτή την τρέλα.

Ασχέτως από αυτό... επειδή εγώ προσωπικά είμαι άνθρωπος ΤΕΛΕΙΟΜΑΝΗΣ, δεν θα υπήρχε περίπτωση να πιάσω ή να αναλάβω κάτι και να μην το κάνω τέλεια. Κάτι λιγότερο από τέλεια θα με έθιγε και θα με ενοχλούσε
αφάνταστα σαν άνθρωπο. Οπότε... ή θα το κάνω και θα πετύχει... ή θα πέσει βράχος και θα με πλακώσει.

:hi:

Συμφωνω απολυτως, γνωριζω τον χρονο και τον μοχθο,γνωριζω το επαγγελμα,  εκτιμω την προσοχη και προσπαθεια, αντιλαμβανομαι την καυλα της ιδεας....αλλα οπως εγραψα και πιο πανω, εχοντας προβλεψει οτι εχεις ασχοληθει με το θεμα κ συνυπολογιζοντας την καυλα σου, εκδηλωσα την αντιθεση μου και την ενσταση μου, για το οτι προωθηθειται επιτηδευμενα και στοχευμενα, σαν να λεμε οτι μια απλη ιδεα, εμπορευματοποιηθηκε, και ακομα πιο αντιθετος ειμαι στο οτι ξοδευεις χρονο, και πιστευω αρκετο, γ αυτο το θεμα,περαν των οικογενειακων υποχρεωσεων και κανα δυο χομπι στον ελ, χρονο σ,,,,αλλιως στην τελικη εξελιξε το και καντο και επαγγελμα στα πλαισια και του μπου...
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
η ας πουμε αναθεστε το παλι σε αυτα τα παλικαρακια, χωρις ν ασχολειστε...

Για ποιά ακριβώς παλικάρια μιλάς πάλι?
Και σε ξαναρωτάω... αντί να κρύβεσαι πίσω από κλωνάρια, γιατί δεν έχεις τον ανδρισμό να βγείς μπροστάτζα να μιλήσεις?
Εγώ προσωπικά ΔΕΝ έχω απολύτως τίποτα να φοβηθώ. Ανοιχτό βιβλίο είμαι. Αντιθέτος, εσύ κρυβόμενος πίσω από ένα οποιοδήποτε nickname με 15 μηνύματα ξαφνικά εμφανίστικες από το πουθενά και είπες...
"Τι να κάνω σήμερα? Αααα... ας μπω για πρώτη φορά στο bou.com και αντί να κοιτάξω για γυναίκες, ας μπω να καυλαντίσω με το πάρτυ του the_Greek και Zadren".

Έχεις αγαπητέ κάτι επικοδομητικό να μας πεις? Πες το. Δεν έχεις? Κακός αλλοιώνεις τον χρόνο σου με κλέφτες, ψεύτες, μιζαδόρους, αεριτζήδες, και προπάντων... ανορθόγραφους.
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
268
Πόντοι
1
αχου τι γλυκουλης...τον παρεξηγησαμε τελικα...ψυχουλα ειναι να βοηθησει θελει
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
Για ποιά ακριβώς παλικάρια μιλάς πάλι?
Και σε ξαναρωτάω... αντί να κρύβεσαι πίσω από κλωνάρια, γιατί δεν έχεις τον ανδρισμό να βγείς μπροστάτζα να μιλήσεις?
Εγώ προσωπικά ΔΕΝ έχω απολύτως τίποτα να φοβηθώ. Ανοιχτό βιβλίο είμαι. Αντιθέτος, εσύ κρυβόμενος πίσω από ένα οποιοδήποτε nickname με 15 μηνύματα ξαφνικά εμφανίστικες από το πουθενά και είπες...
"Τι να κάνω σήμερα? Αααα... ας μπω για πρώτη φορά στο bou.com και αντί να κοιτάξω για γυναίκες, ας μπω να καυλαντίσω με το πάρτυ του the_Greek και Zadren".

Έχεις αγαπητέ κάτι επικοδομητικό να μας πεις? Πες το. Δεν έχεις? Κακός αλλοιώνεις τον χρόνο σου με κλέφτες, ψεύτες, μιζαδόρους, αεριτζήδες, και προπάντων... ανορθόγραφους.

τους the monks αναφερομαι, παλικαρακια...

Δεν καταλαβαινω γτ το παιρνεις τοσο στραβα,,,ουτε κλωνος ειμαι, ουτε να σ χαλασω το παρτυ ενδιαφερει, την γνωμη μ λεω

τι εννοεις να κρυφτω, τι θες ν σ αποκαλυψω δηλαδη,,,?

Ξαναλεω,,,,εχοντας εμπειρια απο αυτα, απο την αρχη τονισα οτι προκειται για φουσκα, που το σπρωχνεις ωραια (γενικα), και νγαζεις και χρηματα ανεξοδα...τι θες αλλο να πω.?
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
Για ποιά ακριβώς παλικάρια μιλάς πάλι?
Και σε ξαναρωτάω... αντί να κρύβεσαι πίσω από κλωνάρια, γιατί δεν έχεις τον ανδρισμό να βγείς μπροστάτζα να μιλήσεις?
Εγώ προσωπικά ΔΕΝ έχω απολύτως τίποτα να φοβηθώ. Ανοιχτό βιβλίο είμαι. Αντιθέτος, εσύ κρυβόμενος πίσω από ένα οποιοδήποτε nickname με 15 μηνύματα ξαφνικά εμφανίστικες από το πουθενά και είπες...
"Τι να κάνω σήμερα? Αααα... ας μπω για πρώτη φορά στο bou.com και αντί να κοιτάξω για γυναίκες, ας μπω να καυλαντίσω με το πάρτυ του the_Greek και Zadren".

Έχεις αγαπητέ κάτι επικοδομητικό να μας πεις? Πες το. Δεν έχεις? Κακός αλλοιώνεις τον χρόνο σου με κλέφτες, ψεύτες, μιζαδόρους, αεριτζήδες, και προπάντων... ανορθόγραφους.

και ναι μπηκα να τρολαρω, και πιαστηκα πο το θεμα που επειδη το γνωριζω εκ των εσω, δεν γουσταρα το τροπο που προβαλεται...

Τα του zadren τα σχολια ειναι και στοχευμενα να τον πικαρουν, γτ παντου ετσι απανταει κ αυτος, και ενω του την εχουν πει αρκετες φορες, στο πουτσο του...


τι αλλο..ξεχασα...?
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Ρε παιδια ελεος προκειται για μια πολυ καλη προσπαθεια που γινεται απο τους συναγωνιστες και αντι να τους επικροτησουμε κοιταμε πως να τους βγαλουμε το ματι η γνωμη μου ειναι να τους αφησουμε να ολοκληρωσουνε την προσπαθεια τους και σε οποιον δεν αρεσει δεν τον υποχρεωνει κανεις να πανε..
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
μου λεγες κατι πριν, οτι εισαι στσ μισα του δρομου και θα γνωριζεις να μας πεις αργοτερα...κατι τετοιο..
Ε ,  και?  Θες να κανω σχολιο και απαντηση σε δικα σου σχολια? Μα φυσικα και δεν θα κανω...Εχεις μπλε κοκκους, ξερω ποιος εισαι δεν εχω πει σε κανενα τιποτα ....βλεπω καλα τα πας εδω με την ομορφη συζητηση που εχεις με τους αλλους...Εμενα τι με χρειαζεσαι?

Αν πεις κατι το σημαντικο τοτε θα παρω θεση...Το να προκαλεις εμενα να με πας στη βολτα που θες, δε νομιζω να ακολουθησω. Μεχρι τωρα εισαι 2 ωρες εδω μεσα και δεν εχεις πει κατι. Οι λοιποι καλα σε πανε εσυ καλα τους πας. εμενα ασε να παρακολουθω. Σου υποσχομαι πως οταν πεις κατι που να αξιζει το σχολιο μου τοτε θα το εχεις. Προς το παρον εχεις μπει εδω μεσα για καυλαντα. Σεβαστο!

ΥΓ δωσε μου το μπλε μαγικο φιλτρο του ασυλου που εχεις και τοτε μπαινω και σε συζητηση μαζι σου...Εως τοτε δεν βλεπω καποιο σοβαρο λογο να απαντησω σε κατι. Παντως σε ευχαριστω παρα πολυ για το ενδιαφερον να με συμπεριλαβεις στη συζητηση σου...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom