Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 370K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

ATomakos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
Παιδιά χαλαρώστε και να σπάσει η καπνότα αν το καταλάβεις είσαι Οκ

Με έχει πάρει τρ που το καταλάβε 10 λεπτά πυ με έπαιρνε αλλά αφού δεν έλυσε μέσα μου όλα καλά
 

ATomakos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
Δεν χρειάζεται να είμαστε υπερβολικοί με ο στοματικό δεν υπάρχει πρόβλημα κάνω ακάποτα χρόνια και γλύφω και εγώ. Ακόμη και από πεζοδρόμιο και δεν έχω πάθει τίποτα απολύτως
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
prin kana 1o imero περιπου γαμησα μια κοπελα απο αφρικη την ψωνισα πο δρομο γτ ημουνα λιγο τιφλα,εβαλα καποτα απλα εχω αγχωθει μηπως μου ειχε κανει καμμια πολυ μικρη τρυπουλα στη καποτα απο το τσιμπουκι γτ εβαζε ελαχιστο δοντακι,γτ στο τελος οταν τιν εβγαλα δεν ελεγξα κατο κατο να δω αν εχει καμμια διαροη,τι λετε ρε παιδια?αμα ειχε καμια τριπα σαν το  κεφαλακι τις κρφιτσας??

Μην ανχωνεσε

γεμισε τον νιπτηρα νερο , φουσκωσε την καποτα και ριχτην μεσα..εαν κανει φυσαλιδες απο καπου χανει και πρεπει να πας συγκρου
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Γιά άλλη μία φορά θα αναφέρω στους φίλους του site τα δερματικά νοσήματα που έπαθαν δύο φίλοι ΟΧΙ από τις κοπέλες αλλά από τα κρεββάτια -σκεύη-σεντόνια καί την πλημελή καθαριότητα. Εντονη, ανυπόφορη φαγούρα σε όλο σχεδόν το σώμα καί πολλά ευρώ για φάρμακα. SERAPIS
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Δεν χρειάζεται να είμαστε υπερβολικοί με ο στοματικό δεν υπάρχει πρόβλημα κάνω ακάποτα χρόνια και γλύφω και εγώ. Ακόμη και από πεζοδρόμιο και δεν έχω πάθει τίποτα απολύτως

Το οτι δεν εχεις παθει τιποτα μεχρι τωρα δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει η πιθανοτητα να παθεις  :S
Ειδικα απο το πεζοδρομιο μαλλον τυχερος ησουν ! ! :priest:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Παιδιά χαλαρώστε και να σπάσει η καπνότα αν το καταλάβεις είσαι Οκ

Με έχει πάρει τρ που το καταλάβε 10 λεπτά πυ με έπαιρνε αλλά αφού δεν έλυσε μέσα μου όλα καλά
Σε πηδαγε τρανς,εσπασε η καποτα και δεν τρεχει τιποτα επειδη δεν σε εχυσε; :uglystupid:
Μηπως μεινεις εγκυος ειναι ο φοβος σου; :headbang: :uglystupid: :uglystupid:
 

ATomakos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
δεν μπορούμε να ζούμε τη ζωή μας με αγχος τότε μην βγαίνεις από τη πόρτα
 

ATomakos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
καλά αγράματος είσαι το σπέρμα μεταδίδει τις ασθένειες άσε που οι επαγγελματίες τρανς πρόσεχουν πιο πολύ από εσένα

πάντως ναι δεν έμεινα έγκυος σκέψου τις γκόμενες που έχουν και αυτό το αγχος
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
καλά αγράματος είσαι το σπέρμα μεταδίδει τις ασθένειες άσε που οι επαγγελματίες τρανς πρόσεχουν πιο πολύ από εσένα

πάντως ναι δεν έμεινα έγκυος σκέψου τις γκόμενες που έχουν και αυτό το αγχος
:uglystupid: :uglystupid:
 

ATomakos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
για να απαντάς με σηματάκια πρέπεις να σε δυσκολεύει η γραφή
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
δεν μπορούμε να ζούμε τη ζωή μας με αγχος τότε μην βγαίνεις από τη πόρτα

Δεν μιλαω για υπερβολες,αλλα η προφυλαξη με πουτανες  :pipa1: ειναι για μενα το αυτονοητο.
Τωρα ο καθενας βεβαια κανει οτι θελει  . . .
 

ATomakos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
ο καθένας όπως νομίζει έχεις δίκιο ζούμε σε μία ελεύθερη κοινωνία
 

ATomakos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
αν και δεν σε έβρισα το ότι δεν απολαμβάνεις τον έρωτα όπως εγώ δεν σε κάνει πιο έξυπνο

ξέρω πολλούς φίλους μου που κάνουν ελεύθερα στοματικό και με τα δύο φύλλα και είναι μία χαρά όπως εγώ και λιγότερο στρεσαρισμένοι από εσένα
 

ATomakos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
Προφανώς δεν θα κάνει κάποιος έμφρων ελεύθερη κολπική (πόσο μάλλον πρωκτική!) επαφή με εκδιδόμενη. (Προσωπικά δεν εννοώ "σπιτιών", εννοώ call girls.)
Οπότε το διακύβευμα είναι το ελεύθερο στοματικό.

Φυσικά και αυτό έχει ένα μικρό (σε σχέση με τα προανεφερθέντα ΠΟΛΥ μικρό!) ρίσκο για ΣΜΝ. Επίσης βέβαια και το φιλί έχει (λογικό).
Οπότε να πάω σε βίζιτα που δεν θα φιλάει (ή δεν θα την φιλάω εγώ, το ίδιο είναι) και θα μου κάνει στοματικό με προφύλαξη δεν μου λέει τίποτα! Ειλικρινά.
Καλύτερα κάθομαι σπίτι μου, γλυτώνω τα λεφτά μου και έχω και μηδενικό κίνδυνο.

Εξ άλλου ο Γιαπωνέζος επιστήμονας που διετύπωσε την τέλεια θεωρεία για την απόλυτη αποφυγή των ΣΜΝ είναι ως γνωστόν ο Μιγκαμίτσι Μικολίσι! :grin: :grin:


Συμφωνώ απολύτως
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
αν και δεν σε έβρισα το ότι δεν απολαμβάνεις τον έρωτα όπως εγώ δεν σε κάνει πιο έξυπνο

ξέρω πολλούς φίλους μου που κάνουν ελεύθερα στοματικό και με τα δύο φύλλα και είναι μία χαρά όπως εγώ και λιγότερο στρεσαρισμένοι από εσένα
Στον κωλο σου μπορεις να βαζεις και να απολαμβανεις οτι θελεις.Οι αρρωστιες και ειδικα το aids αν νομιζεις οτι μεταφερονται με το σπερμα μονο εισαι επικινδυνος
 

ATomakos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
Στον κωλο σου μπορεις να βαζεις και να απολαμβανεις οτι θελεις.Οι αρρωστιες και ειδικα το aids αν νομιζεις οτι μεταφερονται με το σπερμα μονο εισαι επικινδυνος

κοίτα επείδη δεν με ξέρεις προσωπικά δεν μπορείς να με κατηγορείς ότι βάζω σε κίνδυνο άλλους μια και ο καθένας κάνει ότι κάνει με τη συγκατάθεση του δεν
επίσης δεν χρειάζομαι μάθημα πως μεταδίδονται οι ασθένειες
αν φοβάσαι εσύ τότε μην τον παίρνεις και μην το δίνεις αλλά μην κρίνεις τους άλλους
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.544
Πόντοι
41.447
Τα θρεντ συγχωνευθηκαν
υπάρχει ήδη το παρωνβ  θρέντ εδω και πολλούς μήνες για ΣΜΝ κτλ...

Nikos Papadimitriou πριν ανοιξεις καποιο θρέντ καλό είναι να κοιτας αν υπάρχει κάποι ήδη αντιστοιχο....
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Δεν καταλαβαινω πιο ειναι το προβλημα. Αμα εχει σπασει προφυλακτικο κατα τη διαρκεια της πραξης, ουσιαστικα ειναι σα να κανεις ακαποτο. Το ατομο που δεχεται τον πουτσον εχει διπλασιες πιθανοτητες να κολλησει ΣΜΝ απο τον κατοχο του υποπτου πεους.

Ο HIV κολλαει κυριως απο το σπερμα αλλα και απο το αιμα, που διαρρεει απο μικρες αμυχες (που δεν φαινονται με γυμνο ματι) που δημιουργουνται κατα τη διαρκεια της συνουσιας. Ο κωλος τραυματιζεται πιο ευκολα αρα και πιο μεγαλες οι πιθανοτητες.

Ειανι γεγονος οτι απο επικαιρες στατιστικες, οι πουτανες/πουτανοι, αν δεν ειναι χρηστες ενδοφλεβιων ναρκωτικων ουσιων εχουν πιο μικρη πιθανοτητα να ειναι φορεις HIV σε σχεση με τις μη-πουτανες (αμα βρειτε μια να μου πειτε  :grin:)


Το ακαποτο στοματικο δεν ειναι επικινδυνο. Υπαρχει μια θεωρητικη πιθανοτητα. Βεβαια, στο Σαν Φρανσισκο, ειχαν κανει ερευνα για μεταδοση του HIV με αυτον τον τοπο και οντως μεταδοθηκε σε ενα πολυ μικρο ποσοστο σε αυτους που εγλυφαν τον πουτσο ΑΛΛΑ ειχαν σοβαροτατα προβληματα στοματικης υγιεινης (ανοιχτες πληγες, βαριας μορφης ουλιτιδα κλπ).

Π 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom