Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 371K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Ο HIV κολλαει κυριως απο το σπερμα αλλα και απο το αιμα, που διαρρεει απο μικρες αμυχες (που δεν φαινονται με γυμνο ματι) που δημιουργουνται κατα τη διαρκεια της συνουσιας. Ο κωλος τραυματιζεται πιο ευκολα αρα και πιο μεγαλες οι πιθανοτητες.
Αυτο του λεω και δεν καταλαβαινει!
 

vtgreek

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδιά! είμαι λίγο άκυρος αλλα ακουστε με! λοιπον εγω το 2008 ειχα κάνει με μια κοπελα απροφύλακτο σεξ (1 μονο φορα) μετα απο 4 μερες ανεβασα πυρετο αλλα την επομενη μερα αισθανόμουνα καλύτερα και αρχισα παλι τα ξενυχτια μετα απο 10 μερες απο την επαφη ξανα αρρωστησα με υψηλο πυρετο, μετα απο 4 μερες ημουν μια χαρα! δηλαδη δυο βδομαδες μετα την επαφη ημουν εντελώς καλα! μετα άρχισα να αγχώνομαι για aids ,πηρα τηλ στο συγγρου και μου είπαν να παω μετα απο δυο μηνες να κανω εξετασεις, τελικα πηγα μετα απο δυο μηνες οχι στο συγγρου αλλα στην βιοϊατρική τα οποία ολα βγηκαν αρνητικα! ρωτησα και την κοπελα που εκανα sex εαν εχει τιποτα και μου είπε οχι αλλα δεν την εμπιστεύομαι.Η κοπελα ξερω πως μεχρι στιγμης ειναι ακομα οκ και δεν εχει τιποτα. Τώρα το ειχα αφήσει ολο αuτο το γεγονος πιστεύοντας πως ειμαι οκ αλλα διαβαζοντας παλι διαφορα ποστς αρχισα να ξανα αγχώνομαι, υπαρχη περιπτωση να εχω aids, δεν μπορω να κοιμηθω απο το ανχος μου.
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
γεια σας παιδιά! είμαι λίγο άκυρος αλλα ακουστε με! λοιπον εγω το 2008 ειχα κάνει με μια κοπελα απροφύλακτο σεξ (1 μονο φορα) μετα απο 4 μερες ανεβασα πυρετο αλλα την επομενη μερα αισθανόμουνα καλύτερα και αρχισα παλι τα ξενυχτια μετα απο 10 μερες απο την επαφη ξανα αρρωστησα με υψηλο πυρετο, μετα απο 4 μερες ημουν μια χαρα! δηλαδη δυο βδομαδες μετα την επαφη ημουν εντελώς καλα! μετα άρχισα να αγχώνομαι για aids ,πηρα τηλ στο συγγρου και μου είπαν να παω μετα απο δυο μηνες να κανω εξετασεις, τελικα πηγα μετα απο δυο μηνες οχι στο συγγρου αλλα στην βιοϊατρική τα οποία ολα βγηκαν αρνητικα! ρωτησα και την κοπελα που εκανα sex εαν εχει τιποτα και μου είπε οχι αλλα δεν την εμπιστεύομαι.Η κοπελα ξερω πως μεχρι στιγμης ειναι ακομα οκ και δεν εχει τιποτα. Τώρα το ειχα αφήσει ολο αuτο το γεγονος πιστεύοντας πως ειμαι οκ αλλα διαβαζοντας παλι διαφορα ποστς αρχισα να ξανα αγχώνομαι, υπαρχη περιπτωση να εχω aids, δεν μπορω να κοιμηθω απο το ανχος μου.
τραβα ξανα για εξετασεις να χαλαρωσεις
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
γεια σας παιδιά! είμαι λίγο άκυρος αλλα ακουστε με! λοιπον εγω το 2008 ειχα κάνει με μια κοπελα απροφύλακτο σεξ (1 μονο φορα) μετα απο 4 μερες ανεβασα πυρετο αλλα την επομενη μερα αισθανόμουνα καλύτερα και αρχισα παλι τα ξενυχτια μετα απο 10 μερες απο την επαφη ξανα αρρωστησα με υψηλο πυρετο, μετα απο 4 μερες ημουν μια χαρα! δηλαδη δυο βδομαδες μετα την επαφη ημουν εντελώς καλα! μετα άρχισα να αγχώνομαι για aids ,πηρα τηλ στο συγγρου και μου είπαν να παω μετα απο δυο μηνες να κανω εξετασεις, τελικα πηγα μετα απο δυο μηνες οχι στο συγγρου αλλα στην βιοϊατρική τα οποία ολα βγηκαν αρνητικα! ρωτησα και την κοπελα που εκανα sex εαν εχει τιποτα και μου είπε οχι αλλα δεν την εμπιστεύομαι.Η κοπελα ξερω πως μεχρι στιγμης ειναι ακομα οκ και δεν εχει τιποτα. Τώρα το ειχα αφήσει ολο αuτο το γεγονος πιστεύοντας πως ειμαι οκ αλλα διαβαζοντας παλι διαφορα ποστς αρχισα να ξανα αγχώνομαι, υπαρχη περιπτωση να εχω aids, δεν μπορω να κοιμηθω απο το ανχος μου.

ετσι όπως τα λες στανταρ αλλά θα στα πει καλύτερα ο ντοκτορε απολυτος
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Το έχω ξαναπει και παλιοτερα εδω, είναι κακό -πολυ κακο - για ΄σενα τον ίδιο κυρίως να ψάχνεις ιατρικές συμβουλες σε διαφορα φορουμ και ειδικα εδω μεσα που θα μπουνε να σε τρομοκρατήσουν για να κανουν την πλακα τους.

Συμβουλεψου  απο κοντα ένα γιατρό..μοιράσου τις ανησυχίες με κάοιον που ξερει.

επισης και τα συμπτώματα που αναφέρεις δεν είναι αρκετα...
ένιωσες κουρασμενος? είδες καποιο πρήξιμο πχ στις μασχάλες? ο λαιμος σου πονάει ή καταπινεις με δυσκολία?

αν θες κάνε και μια εξεταση για ηπατιδα Β (όχι επειδή θα έχεις!! αλλα επιδή πρεπει όλοι οι νεοι - οι ενεργοι σεξουαλικά - να κάνουν)
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
:2funny: :2funny:τραβα για εξετασεις ρε να σου φυγει το αγχος
 

vtgreek

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Το έχω ξαναπει και παλιοτερα εδω, είναι κακό -πολυ κακο - για ΄σενα τον ίδιο κυρίως να ψάχνεις ιατρικές συμβουλες σε διαφορα φορουμ και ειδικα εδω μεσα που θα μπουνε να σε τρομοκρατήσουν για να κανουν την πλακα τους.

Συμβουλεψου  απο κοντα ένα γιατρό..μοιράσου τις ανησυχίες με κάοιον που ξερει.

επισης και τα συμπτώματα που αναφέρεις δεν είναι αρκετα...
ένιωσες κουρασμενος? είδες καποιο πρήξιμο πχ στις μασχάλες? ο λαιμος σου πονάει ή καταπινεις με δυσκολία?

αν θες κάνε και μια εξεταση για ηπατιδα Β (όχι επειδή θα έχεις!! αλλα επιδή πρεπει όλοι οι νεοι - οι ενεργοι σεξουαλικά - να κάνουν)

οταν ειχα κανει εξετασεις τοτε ειχα κανει για ολα τα αφροδισια και ηταν ολα αρνητικα. Μονο υψηλο πυρετο ειχα και ειχα βγαλει και φουσκες στην γλωσσα, ο γιατρος μου ειχε πει τοτε πως ηταν λογο τις αντιβιωσης.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
τοτε ηρεμησε λιγο...
εφοσον έκανες εξετάσεις και μιλησες με γιατρο όλα καλα..

αν έχεις αμφιβολίες, επανελαβε τις εξετάσεις - οχι τώρα - αλλα μετα απο κάποιο διαστημα

προσπάθησε να έχεις παντα προφυλακτικο μαζί σου, εστω και το πορτοφόλι (αν και δεν είναι το ιδανικο μερος).. προτίμησε τα ευκολοφόρετα ωστε να μην έχει κινδυνο να σπάσει κλπ
δεν υπαρχει μια ή 100 φορες στο να κολλήσει κάποιος ένα ΣΜΝ...
απλα παίζεις με τις πιθανότητες...

ελπιζω να σε βοηθησα...

α και σε προειδοποιώ...σε λιγο κάποιο μέλος θα ποστάρει κάσες... επομενως δες το χαλαρωτικα..ως ένα ψυχοθεραπευτικο τρόπο να αποβάλλεις το άγχος σου...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
γεια σας παιδιά! είμαι λίγο άκυρος αλλα ακουστε με! λοιπον εγω το 2008 ειχα κάνει με μια κοπελα απροφύλακτο σεξ (1 μονο φορα) μετα απο 4 μερες ανεβασα πυρετο αλλα την επομενη μερα αισθανόμουνα καλύτερα και αρχισα παλι τα ξενυχτια μετα απο 10 μερες απο την επαφη ξανα αρρωστησα με υψηλο πυρετο, μετα απο 4 μερες ημουν μια χαρα! δηλαδη δυο βδομαδες μετα την επαφη ημουν εντελώς καλα! μετα άρχισα να αγχώνομαι για aids ,πηρα τηλ στο συγγρου και μου είπαν να παω μετα απο δυο μηνες να κανω εξετασεις, τελικα πηγα μετα απο δυο μηνες οχι στο συγγρου αλλα στην βιοϊατρική τα οποία ολα βγηκαν αρνητικα! ρωτησα και την κοπελα που εκανα sex εαν εχει τιποτα και μου είπε οχι αλλα δεν την εμπιστεύομαι.Η κοπελα ξερω πως μεχρι στιγμης ειναι ακομα οκ και δεν εχει τιποτα. Τώρα το ειχα αφήσει ολο αuτο το γεγονος πιστεύοντας πως ειμαι οκ αλλα διαβαζοντας παλι διαφορα ποστς αρχισα να ξανα αγχώνομαι, υπαρχη περιπτωση να εχω aids, δεν μπορω να κοιμηθω απο το ανχος μου.
Φουλ υποχονδριος εισαι!!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
γεια σας παιδιά! είμαι λίγο άκυρος αλλα ακουστε με! λοιπον εγω [size=24pt]το 2008 [/size]ειχα κάνει με μια κοπελα απροφύλακτο σεξ (1 μονο φορα) μετα απο 4 μερες ανεβασα πυρετο αλλα την επομενη μερα αισθανόμουνα καλύτερα και αρχισα παλι τα ξενυχτια μετα απο 10 μερες απο την επαφη ξανα αρρωστησα με υψηλο πυρετο, μετα απο 4 μερες ημουν μια χαρα! δηλαδη δυο βδομαδες μετα την επαφη ημουν εντελώς καλα! μετα άρχισα να αγχώνομαι για aids ,πηρα τηλ στο συγγρου και μου είπαν να παω μετα απο δυο μηνες να κανω εξετασεις, τελικα πηγα μετα απο δυο μηνες οχι στο συγγρου αλλα στην βιοϊατρική τα οποία ολα βγηκαν αρνητικα! ρωτησα και την κοπελα που εκανα sex εαν εχει τιποτα και μου είπε οχι αλλα δεν την εμπιστεύομαι.Η κοπελα ξερω πως μεχρι στιγμης ειναι ακομα οκ και δεν εχει τιποτα. Τώρα το ειχα αφήσει ολο αuτο το γεγονος πιστεύοντας πως ειμαι οκ αλλα διαβαζοντας παλι διαφορα ποστς αρχισα να ξανα αγχώνομαι, υπαρχη περιπτωση να εχω aids, δεν μπορω να κοιμηθω απο το ανχος μου.

Ασε να περάσει λίγος καιρός ακομα  :rockon:

 

vtgreek

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω ολους οσους εχουν απαντηση!! :)

Ασε να περάσει λίγος καιρός ακομα  :rockon:

ε δεν το ειχα αφησει, ειχα κανει εξετασεις μετα απο δυο μηνες που με συμβουλεψαν στο συγγρου και βγηκαν καθαρα! η αληθεια ειναι πως ειμαι λιγο υποχονδριος και ανχωνομαι ευκολα. :(
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
που είναι οι κάσες ρε παιδιά ;  :think: νομίζω ότι η ιατρική ομάδα έχει χάσει το τατς της  :rolleyes:
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Κοιτα φιλε, εκανες ακαποτο, οποτε ειχες πιθανοτητες να κολλησεις κατι. Το πιο βασικο ειναι ηπατιτιδα Β. Κολλαει αρκετα ευκολα. HIV και ηπατιτιδα C, αρκετα δυσκολο να κολλησες αμα ηταν ετσι ολος ο κοσμος θα ηταν οροθετικος.

Αφροδισια, ναι, εχεις πιθανοτητες να ειχες τσιμπησει με μια φορα, αλλα θα εβλεπες καποια σημαδια (στον πουτσο σου και τη γυρω περιοχη οχι συστεμικα, οπως πυρετος κλπ).

Τωρα, αφου εκανες τεστ για HIV και βγηκε αρνητικο εισαι οκ! Προχωρα με τη ζωη σου. Σου προτεινω να κανεις τεστ για ηπατιτιδες Β και Γ, και αν εισαι αρνητικος για το anti-S (ειναι αντισωμα που σου τσεκαρουν για την ηπατιτιδα Β) πηγαινε να κανεις το εμβολιο. Για την ηπατιτιδα Γ, δεν υπαρχει εμβολιο αλλα δεν υπαρχει και κινδυνος εφ'οσον δεν τρυπιεσαι η χτυπας τατουαζ, ολη την ωρα.

Πιστευω οτι εισαι ψιλο-υποχονδριος και αυτο σου κανει πολυ κακο.

Π
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom