Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 369K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Ναι πρώτη φορά ήταν.Τόσο άτυχος να μαι να κολλήσω απο κολπικά υγρα που ακούμπησα όταν έβγλα το προφυλακτικό και μετά τον έπαιξα?Ξέρω γω?
κουλαρε. ειχε ειτζ η γκομενα και το μελετας τοσο;
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
και να την ρωτήσεις...άμα γλιτώσεις το φούσκο....τι περιμένεις να σου πεί? έχω?
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ακούστε τι με προβληματίζει.Πρίν μια εβδομάδα είχα πάει σε πολύ γνωστό studio δε θα πω ποιόόύτε και τι κοπέλα για ευνόητους λόγους.Αφού τη πήδηξα δεν μποούσα να τελειώσω και αφού τράβηξα το προφυλακτικό με τα χέρια μου την έπαιξα καπάκι.Λέτε να χω κολλήσει κανά aids απ'τα κολπικά υγρά?
OYTE μια στο ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ φιλαρακο μου!! :) Να κοιμασαι ησυχος!! :) Συνηθως μια αρνητικη σχετικα εμπειρια (οπως λες δυσκολευοσουν να τελειωσεις, συνδεεται ευκολοτερα με φοβιες οπως πχ αυτη του ιου του Hiv)Επισης απο τα γραφομενα σου προκυπτει οτι εισαι πρωταρης.Κανω λαθος?Αρα λογικο θα ειναι να εχεις παραπανω φοβο απο οσο πρεπει για τα Σεξουαλικα Μεταδιδομενα Νοσηματα...
   AN υποθεσουμε οτι η κοπελια ηταν φορεας του Hiv(κατι τρομερα σπανιο εως αδυνατο,μια και οι πιο πολλες κανουν ιατρικες εξετασεις αιματος και κολπικου υγρου ανα τακτα χρονικα διαστηματα)τοτε η ποσοτητα του ιου θα ηταν ΤΟΣΟ πολυ μικρη στα ΛΙΓΟΣΤΑ ιχνη κολπικου υγρου που θα ειχες στα χερια σου που ακομη και μια μικρη αμυχουλα να ειχες στο δερμα του πεους, θα ηταν αδυνατο αυτη να συμπεσει με ικανη ποσοτητα hiv ωστε να μπει ο ιος απο τη λυση της συνεχειας του δερματος...Αν θες μπορεις να περιγραψεις αυτα που μοιραστηκες εδω μαζι μας και στο τηλ 210-7222222 που ειναι η γραμμη πληροφοριων και υποστηριξης σχετικα με το hivΗ επικοινωνια σου στη γαρμμη αυτη θα ειναι τελειως μα τελειως ανωνυμη οποτε δεν εχεις λογο να εχεις κολληματα η ντροπες...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Παιδια εχω πει επανηλημενως οτι δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα που λετε. Οι κοπελες και ειδικα στα γνωστα studio εξεταζονται ανα πολυ ταχτα χρονικα διαστηματα και δεν υπαρχει πυθανοτητα να εχουν aids!!! Προς Θεου συγκεντρωθητε λιγο!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ με κοπέλα γνωστή,πολύ γνωστού studio πήγα.Λές να μην ανησυχώ?
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εγώ με κοπέλα γνωστή,πολύ γνωστού studio πήγα.Λές να μην ανησυχώ?
Σταματα ρε συ σου λεω να εχεις βλακοδεις φοβιες για τα κοριτσια!!! Ειναι ολα πεντακαθαρα!!! Ασε που θα ειχε μαθευτει τετοιο πραγμα πολυ γρηγορα. Ολα τα κοριτσια ειναι αρκετα χρονια σε αυτην την δουλεια. Δεν ειναι ουρανοκατεβατες. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Εγώ με κοπέλα γνωστή,πολύ γνωστού studio πήγα.Λές να μην ανησυχώ?

Απ΄ότι κατάλαβα,δεν έχεις τι να γράψεις και μας δουλεύεις.Ή πήγαινε σε γιατρό να του πεις τι έγινε,ή πάψε να μας πρήζεις τ'αρχίδια με το "πρόβλημα" σου.Νομίζεις ότι θα σε παρακαλέσουμε να πας στον γιατρό;Κακό του κεφαλιού σου...Και όσο για το επιχείρημα ότι πήγες σε "γνωστή" κοπέλα,είναι γελοίο.Και αν είναι γνωστή τι έγινε;Αλήθεια,τις ανησυχίες σου τις είπες στην κοπέλα ή τις κρατούσες για εμάς;
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
μην ανησυχείς φίλε αλλά να ξέρεις ότι θα πρέπει και να προσέχεις  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Παιδια εχω πει επανηλημενως οτι δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα που λετε. Οι κοπελες και ειδικα στα γνωστα studio εξεταζονται ανα πολυ ταχτα χρονικα διαστηματα και δεν υπαρχει πυθανοτητα να εχουν aids!!! Προς Θεου συγκεντρωθητε λιγο!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Αυτο δεν ειναι βεβαια ο πρωτος λογος εφυσηχασμου...σε καποια στουντιο ας πουμε που προσφερεται ακαποτο στοματικο,θα ελεγα οτι αυτα που γραφεις φιλτατε ΚΟΜΑΝΤΟ δεν ισχυουν... διοτι για την κοπελα που κανει ελευθερο στοματικο δεν υπαρχει καμμια εγγυηση...απλα...

Οπως και να χει...αν καποιος φοραει σκουφακι τοσο στο κολπικο,πρωκτικο,αλλα ακομη και στο ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ μειεωνει τκατα πολυ τις πιθανοτητες για να κολλησει τον Hiv,αλλα και αλλες σοβαρες λοιμωδεις σεξουαλικα μεταδιδομενες νοσους...
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Λέγοντας γνωστή εννοώ ότι δεν είναι καμία άκυρη τσιγγάνα της Φυλής αλλά κοπέλα γνωστή στο site που της γίνονται και κριτικές.Απο κεί και πέρα δεν είπα ότι θέλω να με παρακαλέσετε,απλά ώς μικρός 20χρ.δεν ξέρω τι να κάνω και έχω διαβάσει πως κρύβονται πολλά γύρω απο το aids.Πολλοί έχουν πεί πως τους βρήκαν θετικούς και τους γέμισαν με θανατηφόρα χάπια χωρίς να έχουν τίποτα.Κατάλαβες τωρα φίλε imaginas.gr γιατί σας πρήζώ,όπως λες εσύ τ αρχίδια?
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Αυτο δεν ειναι βεβαια ο πρωτος λογος εφυσηχασμου...σε καποια στουντιο ας πουμε που προσφερεται ακαποτο στοματικο,θα ελεγα οτι αυτα που γραφεις φιλτατε ΚΟΜΑΝΤΟ δεν ισχυουν... διοτι για την κοπελα που κανει ελευθερο στοματικο δεν υπαρχει καμμια εγγυηση...απλα...

Οπως και να χει...αν καποιος φοραει σκουφακι τοσο στο κολπικο,πρωκτικο,αλλα ακομη και στο ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ μειεωνει τκατα πολυ τις πιθανοτητες για να κολλησει τον Hiv,αλλα και αλλες σοβαρες λοιμωδεις σεξουαλικα μεταδιδομενες νοσους...
Συμφωνω μαζι σου σε αυτο. Αλλο ομως να μην εφυσηχαζουμε και αλλο να εχουμε αρρωστημενες φοβιες. Το μονο συγουρο τωρα πια ειναι η μαλακια. Ολα τα αλλα θελουν προσοχη. Ακομα και η γκομενα σου. :rockon: :rockon: :rockon:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Λέγοντας γνωστή εννοώ ότι δεν είναι καμία άκυρη τσιγγάνα της Φυλής αλλά κοπέλα γνωστή στο site που της γίνονται και κριτικές.Απο κεί και πέρα δεν είπα ότι θέλω να με παρακαλέσετε,απλά ώς μικρός 20χρ.δεν ξέρω τι να κάνω και έχω διαβάσει πως κρύβονται πολλά γύρω απο το aids.Πολλοί έχουν πεί πως τους βρήκαν θετικούς και τους γέμισαν με θανατηφόρα χάπια χωρίς να έχουν τίποτα.Κατάλαβες τωρα φίλε imaginas.gr γιατί σας πρήζώ,όπως λες εσύ τ αρχίδια?

Αν ήσουν 15-16 ετών να το καταλάβω.Είσαι λες 20 ετών,και δεν ξέρεις πώς μεταδίδεται το AIDS και τι μέτρα πρέπει να λαμβάνεις για να προστατευτείς;Και θέλεις να ξέρουμε εμείς αν σου μεταδόθηκε το AIDS ή όχι;Αν είχα "το χάρισμα" να βλέπω από την οθόνη του Η/Υ να είσαι σίγουρος ότι θα έβλεπα τα 5+1 μπαλάκια του τζόκερ να πλουτίσω...Σού είπαμε να πας στο γιατρό,και μας λες ότι ντρέπεσαι...Αν ντρέπεσαι,τι άλλο να κάνουμε;Να σε πάρουμε από το χέρι;Ή τράβα στο γιατρό να του πεις τις ανησυχίες σου ή σταμάτα την ιστορία εδώ...
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Συμφωνω μαζι σου σε αυτο. Αλλο ομως να μην εφυσηχαζουμε και αλλο να εχουμε αρρωστημενες φοβιες. Το μονο συγουρο τωρα πια ειναι η μαλακια. Ολα τα αλλα θελουν προσοχη. Ακομα και η γκομενα σου. :rockon: :rockon: :rockon:
Δεν ειναι το ιδιο...οι κοπελες που εκδιδονται ειναι πολυ περισοστερο ΕΚΤΕΘΗΜΕΝΕΣ,αρα οφειλουμε να ειμαστε προσεκτικοτεροι...Τωρα αν η γκομενα σου ειναι μια που πηδιεται δεξια κι αριστερα και εχετε ελευθερη σχεση,η μια που δεν την ξερεις τη κουμασι ειναι, λογικο ειναι να θελει ΤΡΕΛΗ προσοχη...ισως ακομη μεγαλυτερη και απο αυτη απεναντι στις εκδιδομενες γυαναικες...Απο εκει και περα...η μαλακια ειναι ασφαλης σιγουρα,αλλα απο καπου αλλου θα το βρεις αν κατσεις σπιτι σου και μαλακιζεσαι πχ μπορει να γινει κανενας σεισμος και να σου ερθει το σπιτι στο κεφαλι :rolleyes: Λεμε τωρα :rolleyes:  
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Συγνώμη,απλά βρήκα κάτι....εδώ 
Συμπληρωματικά, να πούμε ότι εάν σπέρμα ή κολπικά υγρά, πέσουν πάνω στο δέρμα ή στα μαλλιά, δεν υπάρχει κίνδυνος μετάδοσης του ιού, μιας και δεν μπορεί να διαπεράσει το δέρμα —εξαίρεση(!) υπάρχει αν πέσει σε ανοιχτή πληγή· οι πιθανότητες και πάλι είναι ελάχιστες όμως.

εγώ δεν έιχα και δεν έχω ανοιχτή πληγή στο πέος.Τώρα βέβαια δεν γνωρίζω το κεφάλι του πέου που θεωρείται κρέας θεωρείται πιθανή είσοδος?Γιατί όσο να ναι στον αυνανισμό ακουμπάει το ''μολυσμένο΄΄πιθανών χέρι το κεφαλάκι.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Τώρα βέβαια δεν γνωρίζω το κεφάλι του πέου που θεωρείται κρέας θεωρείται πιθανή είσοδος?Γιατί όσο να ναι στον αυνανισμό ακουμπάει το ''μολυσμένο΄΄πιθανών χέρι το κεφαλάκι.

Eσυ τι λες ρε παικτη;Εννοειται οτι ειναι πιθανη εισοδος,ελεος..
Αλλα πιο πολλες πιθανοτητες ειναι να κολλησεις κατι αμα ερθει σε επαφη το πουλι σου αμεσα με κολπικα υγρα παρα εμμεσα..

Πηγαινε να κανεις εξετασεις, θα δεις οτι δε θα χεις τιποτα αλλα αμα συνεχισεις ετσι, απο το αγχος σου θα αποκτησεις σπαστικη κολιτιδα,ελκος και σμηγματορροικη δερματιτιδα..

Και να ξερεις οτι αυτο που κανεις και το συνεχιζεις κιολας προσβαλει την κοπελα,μιας που ειναι και γνωστη στο σαιτ...
 

GreatPenis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Είναι σχετικά απίθανο να κολλήσει κάποιος τον ιό χωρίς άμεση επαφή με το αίμα η τα κολπικά υγρά….. διότι ο συγκεκριμένως ιός καταστρέφετε κατά την επαφή του με τον αέρα λόγο τις φύσης αυτού…επειδή όμως πρέπει να είμαστε προβλέψιμοι καλό θα ήταν να γίνει ένα τεστ όταν ο μικροοργανισμός βρίσκετε ακόμα στην μορφή του HIV και δεν έχει εκδηλώσει συμπτώματα άνοσο-ανεπάρκειας (AIDS) κατά το οποίο καταστρέφονται τα λευκά αιμοσφαίρια καθιστώντας ανίκανο τον οργανισμό να παράγει αντισώματα για την καταπολέμηση ασθενειών που τυχών θα προσβάλουν τον οργανισμό…και λέω για το HIV διότι υπάρχει μια περίπτωση να χορηγηθούν
Αντιρετροϊκά για την καταστολή τις νόσου πριν εκδηλωθεί σε όλο τις το φάσμα…
Είχα ένα ανάλογο περιστατικό κάποτε με μια ιερόδουλη που λογικά ήταν αδύνατον να προσβληθώ αλλά μόνο η σκέψη σε κάνει να αγχώνεσαι…μόλις επιστρέψω από μια συναντήσει στην Ρωσία θα το κάνω και εγώ...
 

kostas34

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
0
Το ερώτημα είναι απλό:

Τι θεωρείτε ποιο επικίνδυνο στοματικό?

1) Πουτάνα ακάποτο ΧΩΡΙΣ τελείωμα στο στόμα (δηλ. προετοιμασία)
2) Γκόμενα ακάποτο φυσικά(!), ΜΕ τελείωμα στο στόμα
3) Δεν ξέρω, δεν απαντώ

Πρώτα ψηφίστε ότι νομίζετε και μετά διαβάστε παρακάτω τα αναμενόμενα επιχειρήματα της κάθε άποψης.

Οι γνώστες του αντικειμένου ας προσφέρουν και κάποια στοιχεία παρακαλώ.
Υπάρχουν άλλα σχετικά θέματα ασφαλώς αλλά νομίζω ότι το ερώτημα αυτό σαν ψηφοφορία, βοηθάει όλους και ενδέχεται να εκπλαγούμε από τα αποτελέσματα.

 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Εννοείς επικίνδυνο για σένα ή για τη γκόμενα το 2ο;;
Εσύ γιατί να κινδυνεύεις περισσότερο λόγω του τελειώματος; :think:

Αν έχει κανείς ιατρική εξήγηση ας τη μοιραστεί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom