Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 369K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Σε ένα καινούργιο θρέντ.
Καινούριε σου απάντησα με PM! Τσεκαρέ το.
Ρε παιδιά μην λέμε ό,τι θέλουμε. Διαβάστε αξιόπιστες,έγκυρες και προπάντων πρόσφατες πηγές! ΄Αλλο το να "φέρεις" τον ιό και άλλο τα συμπτώματα. Αν κάνεις γενική αίματος αναλυτική (να στη γράψει σοβαρός γιατρός λέμε) και πας σε αξιόπιστο διαγνωστικό κέντρο θα φανεί αν υπάρχει υποψία HIV. Για όποιον γνωρίζει τότε θα ξέρει πως αν κολλήσεις κάτι τότε σχεδόν άμεσα "πειράζονται" διάφορα μέσα στον οργανισμό σου!! Και μετά σου λεει ο ειδικός αν θα κάνεις την ειδική εξέταση όπως πολύ σωστά είπατε παίδες. Αλλά για να κάνεις την ειδική εξέταση ναι πρεπει και να περιμένεις λίγο αλλα δεν υπαρχει και λόγος ίσως. ασε που νομίζω ότι είναι και δαπανηρή.Απλά είναι μερικά πράματα μην τα κανουμε πιο δυσκολα και μπερδευόμαστε ανα μεταξύ μας!! Ξέρετε πόσοι είναι φορείς,το έχουν και δεν το ξέρουν ή πόσοι το μαθαίνουν ΤΥΧΑΙΑ όταν πάνε για κάτι άλλο να εξεταστούν ή έχουν 1 ατύχημα και ο υποψιασμένος/γνωστικός μικροβιολογος,γιατρός ή και εκπαιδευόμενος ιατρός το ανακαλύπτουν????
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Ναι βασικά έχει περάσει μια εβδομάδα και δεν έχω κάποιο σύμπτωμα,είμαι κομπλέ.Να κάνω μια απλή γενική αίματος?Θα δείξει αυτή τίποτε?

Μπορεί να είσαι φορέας του ιού και να μην έχεις σύμπτωμα τα επόμενα 30 χρόνια.Άλλο φορέας,άλλο ασθενής.Αν φοβάσαι ότι μπορεί να άρπαξες κάτι να πας σήμερα στο νοσοκομείο Ανδρέας Συγγρός,και να τους πεις τι έγινε.Δεν τους ενδιαφέρει αν τράβηξες μαλακία επειδή δεν έχυνες,αλλά ότι ήρθες σε επαφή με κολπικά υγρά.Πάντως,για να αρπάξεις τον ιό πρέπει να συμβούν σωρευτικά τα παρακάτω:
1)Η κοπέλα να είναι φορέας του ιού.
2)Να είχες κάποια αμυχή,και να ήρθε σε επαφή αίμα σου με υγρά της κοπέλας
3)Να έγινε το μεγάλο "μπουμ" και να πέρασε ο ιός σε εσένα.

Αν σε καθησυχάζει,να σου πω ότι ακόμα και μια αποδεδειγμένα φορέα του ιού να γαμήσεις χωρίς προφυλακτικό,δεν είναι σίγουρο ότι θα αρπάξεις κι εσύ τον ιό.Όπως και αν γαμήσεις μια γκόμενα στην 14 ημέρα του κύκλου της,δε σημαίνει ότι θα γίνεις μπαμπάς.Πάντως,αν φοβάσαι,πήγαινε στο νοσοκομείο.
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Μπορεί να είσαι φορέας του ιού και να μην έχεις σύμπτωμα τα επόμενα 30 χρόνια.Άλλο φορέας,άλλο ασθενής.Αν φοβάσαι ότι μπορεί να άρπαξες κάτι να πας σήμερα στο νοσοκομείο Ανδρέας Συγγρός,και να τους πεις τι έγινε.Δεν τους ενδιαφέρει αν τράβηξες μαλακία επειδή δεν έχυνες,αλλά ότι ήρθες σε επαφή με κολπικά υγρά.Πάντως,για να αρπάξεις τον ιό πρέπει να συμβούν σωρευτικά τα παρακάτω:
1)Η κοπέλα να είναι φορέας του ιού.
2)Να είχες κάποια αμυχή,και να ήρθε σε επαφή αίμα σου με υγρά της κοπέλας
3)Να έγινε το μεγάλο "μπουμ" και να πέρασε ο ιός σε εσένα.

Αν σε καθησυχάζει,να σου πω ότι ακόμα και μια αποδεδειγμένα φορέα του ιού να γαμήσεις χωρίς προφυλακτικό,δεν είναι σίγουρο ότι θα αρπάξεις κι εσύ τον ιό.Όπως και αν γαμήσεις μια γκόμενα στην 14 ημέρα του κύκλου της,δε σημαίνει ότι θα γίνεις μπαμπάς.Πάντως,αν φοβάσαι,πήγαινε στο νοσοκομείο.
Σωωστοοοός!!!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Επίσης,να συμπληρώσω,ότι οι κοπέλες στα στούντιο και στα μπουρδέλα κατά κανόνα περνούν από ιατρικές εξετάσεις.Αν όμως "ψώνισες" καμία μαύρη στην Ευριπίδου,ή κανά πρεζόνι στην 3ης Σεπτεμβρίου στον ΟΚΑΝΑ,τότε οι πιθανότητες να άρπαξες κάτι όχι κατανάγκη AIDS αλλά Ηπατίτιδα κλπ,αυξάνονται με γεωμετρική πρόοδο.Εγώ  φοβάμαι πολύ με τις κοπέλες στα "σπίτια" αλλά φοβάμαι περισσότερο με την "κοπελίτσα" που καμάκωσα στο μπαράκι.Αυτή έχει περισσότερες πιθανότητες να φέρει κάτι μολυσματικό.Θυμάμαι την αντίδραση μιας κοπέλας που γνώρισα ένα βράδυ σε ένα μπαρ,όταν πήγαμε στο σπίτι της-έμενε μόνη-για τα περαιτέρω,και έβγαλα από την τσέπη προφυλακτικό...
"Μεγάλε,με πέρασες για πουτάνα;"
"σε ξέρω μόνο 1 ώρα,δε βγάζω τόσο εύκολα συμπεράσματα.Εσύ δε φοβάσαι μην έχω τίποτα εγώ;"
"αν φοβόμουν τον καθένα δε θα είχα κάνει σεξ για 6 μήνες που χώρισα με τον πρώην μου" "γι'αυτό λέω να χρησιμοποιήσω προφυλακτικό"!!!!

Είναι δύσκολοι καιροί για πρίγκιπες...
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Τα είπες όλα μεγάλε.Μπράβο σου!!! Και ο νοών νοείτω...
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Το πιθανοτερο να μην εχεις τιποτα γιατι οι κοπελες εχουν κανει και καμια εξεταση αλλα κοιτα το να εισαι σιγουρος, δεν τα αφηνουν αυτα να σε τρωει η αμφιβολια.Πες το καπως διακριτικα αφου ντρεπεσαι αλλα πες το.
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Χμ...ναι...εγώ λέω να τ α΄φήσω και άμα μου συμβεί κανά σύμπτωμα τότε να πάω.Πότε αρχίζουν να συμβαίνουν κιαμετά απο πότε ν αρχίσω να πιστεύω πως σχεδόν δεν έχω τίποτα?
 

Επισκέπτης
Χμ...ναι...εγώ λέω να τ α΄φήσω και άμα μου συμβεί κανά σύμπτωμα τότε να πάω.Πότε αρχίζουν να συμβαίνουν κιαμετά απο πότε ν αρχίσω να πιστεύω πως σχεδόν δεν έχω τίποτα?

Τα συμπτωματα μπορει να μην εμφανιστουν ποτε συντροφε αλλα να εχεις τον ιο,
οποτε καλυτερα να κανεις εξετασεις να εισαι σιγουρος.. :rockon:
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Συγνώμη,δηλαδή παίζι κάποιος να έχει τον ιυό και να μη πάθει ποτέ τίποτε?Απο ΄τι εξαρτάται αυτό?
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Χμ...ναι...εγώ λέω να τ α΄φήσω και άμα μου συμβεί κανά σύμπτωμα τότε να πάω.Πότε αρχίζουν να συμβαίνουν κιαμετά απο πότε ν αρχίσω να πιστεύω πως σχεδόν δεν έχω τίποτα?

Ναι έτσι να το κάνεις.Όσο δεν ξέρεις αν έχεις κάτι,θα είσαι υγιής.Εν τω μεταξύ θα σπέρνεις το θάνατο στον υπόλοιπο πληθυσμό...

Άσε τις βλακείες,και αν φοβάσαι πήγαινε στο Συγγρός.Το πιθανότερο είναι να μην έχεις τίποτα,αλλά όσο πιο νωρίς πας τόσο καλύτερα για εσένα και για τους άλλους.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Συγνώμη,δηλαδή παίζι κάποιος να έχει τον ιυό και να μη πάθει ποτέ τίποτε?Απο ΄τι εξαρτάται αυτό?

Οι περισσότεροι είναι φορείς.Λίγοι ασθενούν.Εξαρτάται από τον ίδιο τον οργανισμό του κάθε ατόμου.Εσύ μπορεί να μην πεθάνεις,αλλά αν δεν το ξέρεις και δεν λαμβάνεις μέτρα,θα πεθάνουν άλλοι.Αν αυτό σε παρηγορεί...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Ακούστε τι με προβληματίζει.Πρίν μια εβδομάδα είχα πάει σε πολύ γνωστό studio δε θα πω ποιόόύτε και τι κοπέλα για ευνόητους λόγους.Αφού τη πήδηξα δεν μποούσα να τελειώσω και αφού τράβηξα το προφυλακτικό με τα χέρια μου την έπαιξα καπάκι.Λέτε να χω κολλήσει κανά aids απ'τα κολπικά υγρά?

Φιλε ειναι σιγουρο οτι εχεις AIDS. Στον εγκεφαλο ομως :2funny: :2funny: :2funny:
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Επειδή ότι και να σου πούμε εδώμέσα σίγουρα θα συνεχίσεις να το σκέφτεσαι, καλύτερα αύριο ρώτα κάποιον ειδικό για να σου φύγει τελέιως το άγχος.
Όχι ρε δε παίζει δε πάω ντρέπομαι.
Aμα ντρέπεσαι να πας σε γιατρό ή να κάνεις εξετάσεις, τότε σου προτείνω να κάνεις αμμόλουτρα! Δεν θα σε γιατρέψουν από το AIDS και την ηπατίτιδα, αλλά τουλάχιστον θα έχεις συνηθίσει την ιδέα να σε θάβουν, οπότε θα προετοιμαστείς ψυχολογικά για αυτό που θα πάθεις.
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
7
Πόντοι
6
αν εχει η καποτα καποια κοκκινα στιγματα(εξωτερικα)  μετα απο την πραξη τι σημαινει?
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
αν εχει η καποτα καποια κοκκινα στιγματα (εξωτερικα) μετα απο την πραξη τι σημαινει?
Δεν εχεις διαβάσει τις οδηγίες χρήσης που περιέχονται στη συσκευασία? Εχει λίστα με βλάβες και προβλήματα του υλικού και πιθανές λύσεις. Μήπως δεν εγκατέστησες την καπότα σωστά? Εχεις τους ανάλογους drivers?
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ πάντως πιστεύω πως δενέχω τίποτα και θα σας πώ γιατί.

1)Οι κοπέλες των studio ελέγχονται νομίζω ειδικά για το το δικό τους καλο, και για τη συγκεκριμένη απ'όσο ξέρω δεν έχει ακουστεί κάτι κακό.

2)Ακόυμπησα στις άκρες το προφυλακτικό και δεν τό πιασα με όλη τη χούφτα και το δάχτυλο το βαλα 15 λεπτά πρίν αρχίζω να την παίζω,άρα ο υιός απ'όσο γνωρίζω δεν αντέχει στον αέρα.

3)δεν είχα πληγές

4)Λόγω υπεραιυαισθησίας στο κεφαλάκι, στη μαλακία δεν ακουμ΄πάω έτσι κι αλλίώς εκεί άρα δύσκολο να πέρασε.Στη εξωτερική πέτσα δε νομίζω να παίζει πρόβλημα.

Τώρα για ότι άλλο θα δείξει.
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Ρε μάγκες έλεος εγώ σας λέω το προβληματισμό μου που μπορεί και απλά να είναι μαλακία και σείς το χετε ρίξει στη πλάκα.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Μην αγχωνεσαι φιλε, απ οτι θυμαμαι ηταν η πρωτη σου φορα σε στουντιο γι αυτο εχεις τοσο αγχος, ολοι ετσι κανουν τη πρωτη φορα,δεν εχεις κολλησει τιποτα..

Απλα για να μην το χεις στο μυαλο σου κανε την εξεταση.
 
OP
OP
B

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Ναι πρώτη φορά ήταν.Τόσο άτυχος να μαι να κολλήσω απο κολπικά υγρα που ακούμπησα όταν έβγλα το προφυλακτικό και μετά τον έπαιξα?Ξέρω γω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom