Νέα

Σεξακι με φεμινίστρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavouras13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
υπάρχει λύσις, εντατικά σεμινάρια Animal Trainer

μια φορά κι έναν καιρό μέσα στο 90 με την τότε μου γκόμενα, είμαστε για ποτό και σκάει μια γνωστή της (καλοκαιράκι) που είναι αξύριστη μασχάλες, πόδια, σαν καθολικιά σπανιόλα, και βρωμάει κιόλας ιδρωτίλα. Η τύπισσα ήταν αυτό που λέμε ''φεμινίστρια'' με αριστεροακραίες καταβολές πολιτικών πεποιθήσεων και στάση ζωής ημιρωβινσόνος. Για κλίβανο !

Με ενδιαφέρον παρακολούθησα τι έλεγε, ήταν σα να παίζει κασέτα. Μόλις κέρασα τη φίλη μου ξεκίνησε να λέει κάτι και προσφέρθηκα να της κεράσω το ποτό της. Μανιασμένη λοιπόν άρχισε να προσβάλει και καλά ότι έτσι αγοράζουμε τα θηλυκά κλπ κλπ κλπ. Δεν πρόλαβα να απαντήσω, η γκόμενα μου της έριξε ένα χέσιμο πατόκορφο και το περίσσευμα του ποτού της το έχυσε κάτω, την έδιωξε. Δεν την ξαναπέτυχα πουθενά, αν και πολύ θα το ήθελα να τη φτύσω στη μούρη με χλέπα πρωινή.

είναι όλα στραβά στα κεφάλια τους, παρανοημένα, υπερβολικά κι αφύσικα. Περαστικά τους.
εμένα μια φορά μου έτυχε μία που κυνηγά να κανονίσουμε να πάμε για φαγητό κ μου άρχισε τις φεμινιστικές παπαριές έκατσα την άκουγα δεν μιλαγα έρχεται ο λογαριασμός 46 ευρώ δίνω πενηνταρικο κ της λέω Είναι 23 στον καθένα μένει μαλακό κ με κοιταγε στραβωσε τα μούτρα τα έβγαλε με το ζόρι μου τα έδωσε κ μου λέει εγώ ήξερα ότι οι κύριοι κερνάνε κ της απαντάω κ εγώ ήξερα ότι οι φεμινίστριες είναι φεμινίστριες σε όλα όχι μόνο όπου τις συμφέρει περνώ τα λεφτά μου φέρνει κ τα ρέστα το γκαρσονι κ της τα αφήνω όλα πάνω στο τραπέζι κ της λέω αυτά για ταξί δεν αντέχω να ακούσω άλλες φεμινιστικές μαλακίες από μια καταφαντασιαν φεμινίστρια κ φεύγω...
Η τύπισσα είχε κ μου μίλαγε ένα εξάμηνο την πιδηξα ένα βράδυ που τα είχα τσούξει κ εξαφανίστηκα
Με βρήκε μετά από μια βδομάδα κ μου έκανε παράπονα ότι χάθηκα κ ότι είχαμε περάσει ωραια κ της απάντησα
Σου έκατσα να βρω την ηρεμία μου όχι για να τα μπλέξουμε πήρες αυτό που ήθελες εγώ πέρασα καλά καλή συνέχεια
Ακόμα κ τώρα αν με δει μου την πέφτει κ ας είναι μπροστά κ η γυναίκα μου
Κ έχει βρει έναν μαλακα τον κάνει ότι θέλει κ τον ακούς να λέει είναι φεμινίστρια ισότητα έχουμε είμαστε στο 2020
Δεν ξέρω κ εγώ πως δεν τον έχω ρωτήσει ακόμα αν τα κέρατα τα μοιράζονται η αν τα κουβαλάει μόνος
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
εμένα μια φορά μου έτυχε μία που κυνηγά να κανονίσουμε να πάμε για φαγητό κ μου άρχισε τις φεμινιστικές παπαριές έκατσα την άκουγα δεν μιλαγα έρχεται ο λογαριασμός 46 ευρώ δίνω πενηνταρικο κ της λέω Είναι 23 στον καθένα μένει μαλακό κ με κοιταγε στραβωσε τα μούτρα τα έβγαλε με το ζόρι μου τα έδωσε κ μου λέει εγώ ήξερα ότι οι κύριοι κερνάνε κ της απαντάω κ εγώ ήξερα ότι οι φεμινίστριες είναι φεμινίστριες σε όλα όχι μόνο όπου τις συμφέρει περνώ τα λεφτά μου φέρνει κ τα ρέστα το γκαρσονι κ της τα αφήνω όλα πάνω στο τραπέζι κ της λέω αυτά για ταξί δεν αντέχω να ακούσω άλλες φεμινιστικές μαλακίες από μια καταφαντασιαν φεμινίστρια κ φεύγω...
Η τύπισσα είχε κ μου μίλαγε ένα εξάμηνο την πιδηξα ένα βράδυ που τα είχα τσούξει κ εξαφανίστηκα
Με βρήκε μετά από μια βδομάδα κ μου έκανε παράπονα ότι χάθηκα κ ότι είχαμε περάσει ωραια κ της απάντησα
Σου έκατσα να βρω την ηρεμία μου όχι για να τα μπλέξουμε πήρες αυτό που ήθελες εγώ πέρασα καλά καλή συνέχεια
Ακόμα κ τώρα αν με δει μου την πέφτει κ ας είναι μπροστά κ η γυναίκα μου
Κ έχει βρει έναν μαλακα τον κάνει ότι θέλει κ τον ακούς να λέει είναι φεμινίστρια ισότητα έχουμε είμαστε στο 2020
Δεν ξέρω κ εγώ πως δεν τον έχω ρωτήσει ακόμα αν τα κέρατα τα μοιράζονται η αν τα κουβαλάει μόνος
δύο ερωτήσεις....
1)τωρα πρόσφατα έγινε το σκηνικό, η πριν χρόνια?
2)το χοτελ δώρο η πληρώσες?
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.923
Κριτικές
14
Like
3.705
Πόντοι
2.777
όλα αυτά αρσενικοί μου συναθλητές είναι ενθύμια φρίκης
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
Το σεξ τι σχέση έχει με τον φεμινισμό;

Εγώ νόμιζα ότι το σεξ το κάνουμε για απόλαυση (και τεκνοποίηση).

Αυτά είναι παπαριές των γυναίκων για να έχουν έλεγχο πάνω στον άντρα.

Π
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.124
Κριτικές
3
Like
1.406
Πόντοι
496
Πριν λίγους μήνες, λόγω αγαμίας πήγα σε μια αριστερίστικη φεμινιστική, αντιρατσιστική ομάδα, μπας και βρω κάποια να πηδήξω.
Η ομάδα είναι αρκετά hardcore. Οι μισές είναι κοντές χοντρές λεσβίες με ξυρισμένα κεφάλια και μαύρα ρούχα. Αρκετοί γκει και γενικά υπάρχει ένα μίσος στο πατριαρχικό μοντέλο.
Ανάμεσα στο σωρό υπήρχε και μια οριακά φακαμπλ που δεν φαινόταν λεσβία και ήταν σχετικά γλυκιά και προσεγγίσιμη. Μετά από λίγο καιρό και αφού πλήρωνα στις εξόδους μας, φτάσαμε στο κρεβάτι.

Με το που ξεκινάμε σχεδόν μου σπρώχνει το κεφάλι στο αξύριστο και τριχωτό μουνί της να την γλύψω. Εγώ που ούτως ή άλλως δεν πολυγουστάρω γλυφομούνι αρχίζω να πανικοβάλλομαι, αλλά δείχνω χαρακτήρα και αρχίζω να γλύφω απαλά. Εννοείται ότι έφαγα τρίχες αλλά κάθε τόσο σταματούσα να πάρω μια αναπνοή και να βγάλω από το στόμα μου όσες τρίχες μπορούσα. Όταν εγώ ζήτησα πίπα, μου αρνήθηκε λέγοντας ότι "ο φαλλός λατρεύεται για χιλιάδες χρόνια, τώρα είναι η σειρά να λατρευτεί το αιδοίο".  Όταν πήγα να μπω μέσα της μου λέει "όχι εσύ από πάνω" και ανέβηκε αυτή επάνω μου. Και λόγω έλλειψης τσιμπουκιού και λόγω στάσης, η στύση μου ήταν πολύ περιορισμένη. Εκείνη ανεβοκατέβαινε στην κοιλιά μου σχεδόν αδιάφορη για την (μη) ύπαρξη του πούτσου μου.  Αισθανόμουν σαν παρατηρητής σε έναν ιδιότυπο γυναικείο αυνανισμό.

Μετά πήγα να μπω πισωκολλητά και μου είπε πώς δεν της αρέσει, γιατί είναι "πολύ σεξιστική στάση, με τον άντρα σε θέση επιβήτορα". Προσπάθησα να την πάρω σε πλάγιο ιεραποστολικό, ώστε να μην είμαι από πάνω της, αλλά μπλεκόντουσαν τα μπούτια μας και δεν μπορούσα να τον βάλω καλά. Εν πάση περιπτώσει, κατάφερα να χύσω. Την ώρα που έβγαζα το προφυλακτικά και το άφηνα στο πάτωμα μου είπε θυμωμένη "Πώς βγάζεις έτσι το προφυλακτικό;". "Πώς το έβγαλα;" ρωτάω με απορία. "Το έβγαλες πολύ προσβλητικά και το πέταξες στο πάτωμα! Τελικά είσαι σεξιστής!" Ειλικρινά δεν ήξερα αν έπρεπε να κλάψω ή να γελάσω.

ΥΓ: Θα πάνε νομίζω με δυο λεσβίες φίλες της κάμπινγκ στην Ίο και μου είπε αν θέλω να πάω κι εγώ. Το σκέφτομαι...
ΥΓ2: Τι κάνει ο άνθρωπος όταν δε βρίσκει να γαμήσει. (για μένα το λέω)
ΥΓ3: Έχω την υποψία ότι μπορεί να πηδιέται με διάφορους λάθρο, που τους βοηθάει "να ενταχθούν και να νοιώσουν ευπρόσδεκτοι"

Αυτά.

κλαμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
σκάει μια γνωστή της (καλοκαιράκι) που είναι αξύριστη μασχάλες, πόδια, σαν καθολικιά σπανιόλα, και βρωμάει κιόλας ιδρωτίλα. Η τύπισσα ήταν αυτό που λέμε ''φεμινίστρια'' με αριστεροακραίες καταβολές πολιτικών πεποιθήσεων και στάση ζωής ημιρωβινσόνος.

Μόλις περιέγραψες τις πανσπουδαστηκάριες μέχρι και το 2005. ΟΛΕΣ.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Κάτι τέτοια μου είχε πει και ένας φίλος που είχε γαμήσει Σουηδέζες φεμινίστριες. Μπορούν κάλλιστα να διακόψουν ή να σταματήσουν το σεξ, αν θεωρήσουν ότι τις προσβάλει κάποια στάση ! Μιλάμε ότι είναι άρρωστες και αυτές και η ιδεολογία τους...
Είχαμε πάει για γλυκό με δύο Σουηδέζες. Πέφτει λίγο παγωτό στο στήθος της μιας και της το λέω. Μου είπε ότι στη Σουηδία μπορεί να μου κάνει μήνυση για σεξουαλική παρενόχληση.
Όπως καταλαβαίνετε, ΔΕ γάμησα.
Δεν παίρνεις το ρίσκο για κανέναν λόγο
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Πριν λίγους μήνες, λόγω αγαμίας πήγα σε μια αριστερίστικη φεμινιστική, αντιρατσιστική ομάδα, μπας και βρω κάποια να πηδήξω.
Η ομάδα είναι αρκετά hardcore. Οι μισές είναι κοντές χοντρές λεσβίες με ξυρισμένα κεφάλια και μαύρα ρούχα. Αρκετοί γκει και γενικά υπάρχει ένα μίσος στο πατριαρχικό μοντέλο.
Ανάμεσα στο σωρό υπήρχε και μια οριακά φακαμπλ που δεν φαινόταν λεσβία και ήταν σχετικά γλυκιά και προσεγγίσιμη. Μετά από λίγο καιρό και αφού πλήρωνα στις εξόδους μας, φτάσαμε στο κρεβάτι.

Με το που ξεκινάμε σχεδόν μου σπρώχνει το κεφάλι στο αξύριστο και τριχωτό μουνί της να την γλύψω. Εγώ που ούτως ή άλλως δεν πολυγουστάρω γλυφομούνι αρχίζω να πανικοβάλλομαι, αλλά δείχνω χαρακτήρα και αρχίζω να γλύφω απαλά. Εννοείται ότι έφαγα τρίχες αλλά κάθε τόσο σταματούσα να πάρω μια αναπνοή και να βγάλω από το στόμα μου όσες τρίχες μπορούσα. Όταν εγώ ζήτησα πίπα, μου αρνήθηκε λέγοντας ότι "ο φαλλός λατρεύεται για χιλιάδες χρόνια, τώρα είναι η σειρά να λατρευτεί το αιδοίο".  Όταν πήγα να μπω μέσα της μου λέει "όχι εσύ από πάνω" και ανέβηκε αυτή επάνω μου. Και λόγω έλλειψης τσιμπουκιού και λόγω στάσης, η στύση μου ήταν πολύ περιορισμένη. Εκείνη ανεβοκατέβαινε στην κοιλιά μου σχεδόν αδιάφορη για την (μη) ύπαρξη του πούτσου μου.  Αισθανόμουν σαν παρατηρητής σε έναν ιδιότυπο γυναικείο αυνανισμό.

Μετά πήγα να μπω πισωκολλητά και μου είπε πώς δεν της αρέσει, γιατί είναι "πολύ σεξιστική στάση, με τον άντρα σε θέση επιβήτορα". Προσπάθησα να την πάρω σε πλάγιο ιεραποστολικό, ώστε να μην είμαι από πάνω της, αλλά μπλεκόντουσαν τα μπούτια μας και δεν μπορούσα να τον βάλω καλά. Εν πάση περιπτώσει, κατάφερα να χύσω. Την ώρα που έβγαζα το προφυλακτικά και το άφηνα στο πάτωμα μου είπε θυμωμένη "Πώς βγάζεις έτσι το προφυλακτικό;". "Πώς το έβγαλα;" ρωτάω με απορία. "Το έβγαλες πολύ προσβλητικά και το πέταξες στο πάτωμα! Τελικά είσαι σεξιστής!" Ειλικρινά δεν ήξερα αν έπρεπε να κλάψω ή να γελάσω.

ΥΓ: Θα πάνε νομίζω με δυο λεσβίες φίλες της κάμπινγκ στην Ίο και μου είπε αν θέλω να πάω κι εγώ. Το σκέφτομαι...
ΥΓ2: Τι κάνει ο άνθρωπος όταν δε βρίσκει να γαμήσει. (για μένα το λέω)
ΥΓ3: Έχω την υποψία ότι μπορεί να πηδιέται με διάφορους λάθρο, που τους βοηθάει "να ενταχθούν και να νοιώσουν ευπρόσδεκτοι"

Αυτά.
Έκλαψα!!  :2funny: :2funny:
Τι κάνει ο άνθρωπος όταν δε βρίσκει να γαμήσει... για μένα το λέω, λέει! Εντάξει, τα σπας! Κάτι τέτοιες χιουμοριστικές, συνειδητοποιημένες και απόλυτα αληθινές ατάκες είναι όλα τα λεφτά! Respect! Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Αφου  ηταν φεμινιστρια γιατι πληρωνες στις εξοδους?
εκεί το ξεχνάνε οι περισσότερες ειναι φεμινίστριες στα δικαιώματα
Εγώ μια γνώρισα  στη ζωή μου που έβγαζε το πορτοφόλι πριν καν έρθει ο λογαριασμός  κ αν πλήρωνα την επόμενη πλήρωνε






κ την παντρεύτηκα
 

Μαριος77

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2018
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
63
Πόντοι
0
Σωστός αν και το πιο πιθανό είναι ότι αυτή δεν είναι φεμινίστρια. Οπως έλεγε για τους αριστερούς και γενικά όλα αυτά τα συναφή ένας φίλος "Τα δικά τους δικά τους και τα ξένα μαζικά".
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Ξυλο γαμησι και στρατιωτικο περιπατο.
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
507
Κριτικές
2
Like
636
Πόντοι
86
Είχαμε πάει για γλυκό με δύο Σουηδέζες. Πέφτει λίγο παγωτό στο στήθος της μιας και της το λέω. Μου είπε ότι στη Σουηδία μπορεί να μου κάνει μήνυση για σεξουαλική παρενόχληση.
Όπως καταλαβαίνετε, ΔΕ γάμησα.
Δεν παίρνεις το ρίσκο για κανέναν λόγο
Για ποιόν λόγο να σου κάνει μήνυση; Επειδή της είπες ότι είχε πέσει παγωτό στο στήθος της; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom