Νέα

Σεξακι με φεμινίστρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavouras13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.742
Πόντοι
6.256
το θεματακι προσφερεται τυπε με λιγο σπρωξιμο :S :S :S

Μπα τυπε μολις αρχισουμε το μπαχαλεμα θα μπει ο γνωστος κομπλεξας να το διαγραψει....πρεπει βεβαια να μαζευτουμε οι παλιοι καλοι μπαχαλακηδες να ριξουμε ενα τελευταιο αποχαιρετιστηριο μπαχαλεμα! :S :S :S
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
10
Like
1.330
Πόντοι
506
Με το που ξεκινάμε σχεδόν μου σπρώχνει το κεφάλι στο αξύριστο και τριχωτό μουνί της να την γλύψω. Εγώ που ούτως ή άλλως δεν πολυγουστάρω γλυφομούνι αρχίζω να πανικοβάλλομαι, αλλά δείχνω χαρακτήρα και αρχίζω να γλύφω απαλά. Εννοείται ότι έφαγα τρίχες αλλά κάθε τόσο σταματούσα να πάρω μια αναπνοή και να βγάλω από το στόμα μου όσες τρίχες μπορούσα.

ΥΓ: Θα πάνε νομίζω με δυο λεσβίες φίλες της κάμπινγκ στην Ίο και μου είπε αν θέλω να πάω κι εγώ. Το σκέφτομαι...
Αυτά.
Για μια στιγμη..λες οτι δεν σου αρεσε η σουπα με το μακρι χοντρο φιντε, εαν σε ζητησουν να φας 3 πιατα, εσυ τι θα κανεις;
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Ούτε εγώ ξέρω γιατί με κάλεσε. Δηλαδή δεν με κάλεσε ακριβώς, το ανέφερε σε στιλ "αν θέλεις έλα κι εσύ". Και να σου πω την αλήθεια φοβάμαι τις λεσβίες οι οποίες είναι αρκετά επιθετικές και μπορεί να στραβώσουν μαζί μου γιατί ίσως θέλουν να κάνουν φάση μαζί της. Και να χαλαστούμε όλοι.
ρε φιλε συγνωμη που θα σου μιλησω χοντρα αλλα θα το παω οσο πιο ομορφα μπορω...
υπαρχει κατι που λεγετε αυτοσεβασμος ένα άλλο που λεγετε εγωισμος κ ένα τριτο που λεγετε αξιοπρεπεια
για ένα γαμιση τα πατησες όλα κατω
ειπαμε μουνοδουλιαση ειπαμε αγαμια
αλλα ως ενα σημειο
τι να σου πω...
ΑΝ όλα αυτά είναι αληθεια...
ζωη σου είναι κανεις ότι θες...
εγω θα της ειχα σκασει μουτζα από το πρωτο δευτερολεπτο κ θα την εκανα...
όχι να μου εχει βγαλει την παναγια κ να σκέφτομαι να παω κ διακοπες μαζι της...
κ μετα αναρωτιεσται γιατι είναι ολες μεσα στις απαιτησεις...
προσεχε μηπως σου ζητησει να σε στραποναρει κιολας γιατι το να γαμας μονο εσυ είναι σεξιστικο...
ελεος απλα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.419
Πόντοι
2.487
Τωρα με τον
Κουλη οι γκομενες θα αναβαθμιστους. Θυμαμαι στο πνεπιστημιο δαπ με πκς ετη φωτος μακρυα
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Πριν λίγους μήνες, λόγω αγαμίας πήγα σε μια αριστερίστικη φεμινιστική, αντιρατσιστική ομάδα, μπας και βρω κάποια να πηδήξω.
Η ομάδα είναι αρκετά hardcore. Οι μισές είναι κοντές χοντρές λεσβίες με ξυρισμένα κεφάλια και μαύρα ρούχα. Αρκετοί γκει και γενικά υπάρχει ένα μίσος στο πατριαρχικό μοντέλο.
Ανάμεσα στο σωρό υπήρχε και μια οριακά φακαμπλ που δεν φαινόταν λεσβία και ήταν σχετικά γλυκιά και προσεγγίσιμη. Μετά από λίγο καιρό και αφού πλήρωνα στις εξόδους μας, φτάσαμε στο κρεβάτι.

Με το που ξεκινάμε σχεδόν μου σπρώχνει το κεφάλι στο αξύριστο και τριχωτό μουνί της να την γλύψω. Εγώ που ούτως ή άλλως δεν πολυγουστάρω γλυφομούνι αρχίζω να πανικοβάλλομαι, αλλά δείχνω χαρακτήρα και αρχίζω να γλύφω απαλά. Εννοείται ότι έφαγα τρίχες αλλά κάθε τόσο σταματούσα να πάρω μια αναπνοή και να βγάλω από το στόμα μου όσες τρίχες μπορούσα. Όταν εγώ ζήτησα πίπα, μου αρνήθηκε λέγοντας ότι "ο φαλλός λατρεύεται για χιλιάδες χρόνια, τώρα είναι η σειρά να λατρευτεί το αιδοίο".  Όταν πήγα να μπω μέσα της μου λέει "όχι εσύ από πάνω" και ανέβηκε αυτή επάνω μου. Και λόγω έλλειψης τσιμπουκιού και λόγω στάσης, η στύση μου ήταν πολύ περιορισμένη. Εκείνη ανεβοκατέβαινε στην κοιλιά μου σχεδόν αδιάφορη για την (μη) ύπαρξη του πούτσου μου.  Αισθανόμουν σαν παρατηρητής σε έναν ιδιότυπο γυναικείο αυνανισμό.

Μετά πήγα να μπω πισωκολλητά και μου είπε πώς δεν της αρέσει, γιατί είναι "πολύ σεξιστική στάση, με τον άντρα σε θέση επιβήτορα". Προσπάθησα να την πάρω σε πλάγιο ιεραποστολικό, ώστε να μην είμαι από πάνω της, αλλά μπλεκόντουσαν τα μπούτια μας και δεν μπορούσα να τον βάλω καλά. Εν πάση περιπτώσει, κατάφερα να χύσω. Την ώρα που έβγαζα το προφυλακτικά και το άφηνα στο πάτωμα μου είπε θυμωμένη "Πώς βγάζεις έτσι το προφυλακτικό;". "Πώς το έβγαλα;" ρωτάω με απορία. "Το έβγαλες πολύ προσβλητικά και το πέταξες στο πάτωμα! Τελικά είσαι σεξιστής!" Ειλικρινά δεν ήξερα αν έπρεπε να κλάψω ή να γελάσω.

ΥΓ: Θα πάνε νομίζω με δυο λεσβίες φίλες της κάμπινγκ στην Ίο και μου είπε αν θέλω να πάω κι εγώ. Το σκέφτομαι...
ΥΓ2: Τι κάνει ο άνθρωπος όταν δε βρίσκει να γαμήσει. (για μένα το λέω)
ΥΓ3: Έχω την υποψία ότι μπορεί να πηδιέται με διάφορους λάθρο, που τους βοηθάει "να ενταχθούν και να νοιώσουν ευπρόσδεκτοι"

Αυτά.

τυπε πιο φτηνα κ ποιοτικα θα σ ερχοταν να πας στο μεταξι
συγνωμη αλλα με τετοια χαμηλα στανταρτς θα τη πατας συνεχεια..
 
OP
OP
Kavouras13

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
545
Πόντοι
301
Κι εγώ δεν το περίμενα έτσι - δεν πήγαινα για κάτι τέτοιο εξαρχής. Απλά έκανα υπομονή για να μη χαλάσει το σκηνικό.
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.934
Πόντοι
9.596
τυπε πιο φτηνα κ ποιοτικα θα σ ερχοταν να πας στο μεταξι
συγνωμη αλλα με τετοια χαμηλα στανταρτς θα τη πατας συνεχεια..

...ε...μην τον στείλουμε και στο μετάξι τον άνθρωπο...κάτσε...

...πασά μου σε ένα μασαζάκι πρέπει να σε πάμε εσένα...μία ωρίτσα...να έρθεις στα ίσια σου...

...αφού πρώτα σου κάνουμε μια πλύση στομάχου βέβαια...για να βγουν οι όποιες τρίχες... :2funny: :2funny: :2funny:...
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Κι εγώ δεν το περίμενα έτσι - δεν πήγαινα για κάτι τέτοιο εξαρχής. Απλά έκανα υπομονή για να μη χαλάσει το σκηνικό.

κλεισιμο του σκηνικου με κατουρημα στην σαπια θα ηταν μια χαρα
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
...ε...μην τον στείλουμε και στο μετάξι τον άνθρωπο...κάτσε...

...πασά μου σε ένα μασαζάκι πρέπει να σε πάμε εσένα...μία ωρίτσα...να έρθεις στα ίσια σου...

...αφού πρώτα σου κάνουμε μια πλύση στομάχου βέβαια...για να βγουν οι όποιες τρίχες... :2funny: :2funny: :2funny:...

καποιοι αντρες εδω μεσα λενε οτι δεν ξυριζονται γτ δεν ειναι πουστηδες..
σαυτους αξιζουν τα τριχωτα μουνια να φτυνουν και να φτυνουν κ σταματημο να μην εχουν για να δουν τη γλυκα οι ασχετοι.
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.934
Πόντοι
9.596

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.135
Πόντοι
24.596
καποιοι αντρες εδω μεσα λενε οτι δεν ξυριζονται γτ δεν ειναι πουστηδες..
σαυτους αξιζουν τα τριχωτα μουνια να φτυνουν και να φτυνουν κ σταματημο να μην εχουν για να δουν τη γλυκα οι ασχετοι.
ποσους εχεις τσιμπουκωσει και εχουν κολλησει οι αρχιδοτριχες σαν μουστακι στην μαπα σου :think: :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.135
Πόντοι
24.596

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.721
Πόντοι
34.267
Ρε τι γίνεται στον κόσμο..... :think:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.127
Πόντοι
26.336

Συνημμένα

  • DE0CE07F-5F65-4261-965F-3F2A6133137E.gif
    DE0CE07F-5F65-4261-965F-3F2A6133137E.gif
    3,5 MB · Εμφανίσεις: 73

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom