Νέα

Sex στο Βουκουρέστι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astrapm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 241K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
αυτη τη στιγμη στο Βουκουρεστι βρισκεις με 75€ την ωρα πιπινακια αματουρακια να μην πιστευεις στα ματια σου!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
oi προιν κkoymoynistes σιμφονα με τα εχιτ πολ περνουνν 55 της εκατο γαμισαν!!!!!  οι ροσοι ξαναρχονται στο ανατολικο μπλοκ  !!! μαλλον θα φτινινει το γαμισι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
αντιγράφω από το ΖΟΥΓΚΛΑ.ΓΡ :

[Buzesku: Η συνοικία των εκατομμυριούχων Ρομά!]
Buzesku: Η συνοικία των εκατομμυριούχων Ρομά!

Πρώτη καταχώρηση: Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2012, 17:29


Στο Βουκουρέστι της Ρουμανίας βρίσκεται μία από τις πλουσιότερες περιοχές στον κόσμο. Το όνομα αυτής είναι Buzesku και είναι γνωστή ως «η συνοικία των εκατομμυριούχων Ρομά».

Στο Buzesku, λοιπόν, υπάρχουν περίπου 800 σπίτια, τα οποία ανήκουν σε Ρομά και τα οποία κοστολογούνται από 2 έως 30 εκατομμύρια δολάρια έκαστο! Όπως θα καταλάβατε, πρόκειται για το ρουμάνικο… Beverly Hills!

Αξίζει ενδεικτικά να αναφερθεί ότι ο «Βασιλιάς» των Τσιγγάνων της Ρουμανίας, τίτλος που κληρονόμησε από τον πατέρα του, Florian Chioaba, έχει 50- 80 εκατ. ευρώ ετήσιο εισόδημα, ενώ οι μισές τουλάχιστον από τις περίπου 300 οικογένειες που ανήκουν στη φυλή Koldashov, διαθέτουν σπίτια αξίας € 3.000.000

Πηγή:
Επιμέλεια: Δήμητρα Μπιλάλη

Τελευταία ενημέρωση: Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2012, 17:29
και τα 20πλασια να εχουν παλι σκατογυφτοι ειναι
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
αυτη τη στιγμη στο Βουκουρεστι βρισκεις με 75€ την ωρα πιπινακια αματουρακια να μην πιστευεις στα ματια σου!

δώσε σύντεκνε κανένα λινκ, τηλέφωνο ή πληροφορία

έστω και με γραπτό μήνυμα
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
δώσε σύντεκνε κανένα λινκ, τηλέφωνο ή πληροφορία

έστω και με γραπτό μήνυμα

απο το καλοκαιρι και μετα, εχω κανει "δεσμο" με φοιτητρια 21 Μαιων... κατι 2ημερα και 3ημερα που ανεβαινω, ειμαι συνεχεια μαζι της και δεν πολυασχολουμαι με βιζιτες...
το facebook και το hi5 ειναι πολυ δημοφιλη εκει... οσες εχουν σεξυ εως ξεκωλε φωτογραφιες, ειναι εν δυναμει βιζιτες... θελει βεβαια χρονο, αλλα το αποτελεσμα σε αποζημιωνει...
οποτε ειναι να πας, στειλε πμ να σου δωσω και καποια τηλεφωνα...
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
είσαι αρχηγός

σε ευχαριστώ
 

perpetouas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
10
πριν λίγο καιρό βρέθηκα στο Βουκουρέστι για δουλειά όπου και συνάντησα ενα φίλο απο τα παλιά ο οποιος μένει μόνιμα εκεί.
Με πήγε σε μια περιοχή (δεν ξερω πως την λένε, ουτε που είναι), με παλιά σπίτια , μονοκατοικίες σε μία τύπισα που έκανε μασάζ , χαλαρωτικό και ερωτικό, δηλαδη σου έπαιρνε πίπα στο τέλος. Εκανε φοβερό μασάζ καμια ώρα, απο τα καλύτερα που εχω κάνει και στο τέλος τα ρουφαγε ολα στο στόμα! :pipa2: ηταν ενα μιλφ γυρω στα σαράντα αλλά με υπεροχο κορμί. Το θεμα ηταν οτι μόνο πίπα έκανε, οχι σεξ. Δυο ώρες με έλιωσε η ρουφιάνα! ΔΕν ξέρω ποσο κόστισε, ηταν κερασμένο απο τον φίλο.Τωρα θα μου πεις τι τα γράφεις αφου δεν εχεις λεπτομέριες και στοιχεία; έτσι για να το μοιραστώ και ενημερωση μηπως καποιος ξέρει περισσότερα.
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Ψάχνω για καμιά Ρουμάνα ή Βουλγάρα ανεξάρτητη, να μένει ή να μπορεί να έρχεται Θεσσαλονίκη.

Ευχαριστώ πολύ όσους μπορούν να βοηθήσουν.

Επίσης, ψάχνω για παρέα για άνοδο στη Βουλγαρία ή Ρουμανία από Θεσσαλονίκη.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.930
Κριτικές
178
Like
39.562
Πόντοι
21.896
Ψάχνω για καμιά Ρουμάνα ή Βουλγάρα ανεξάρτητη, να μένει ή να μπορεί να έρχεται Θεσσαλονίκη.

Ευχαριστώ πολύ όσους μπορούν να βοηθήσουν.

Επίσης, ψάχνω για παρέα για άνοδο στη Βουλγαρία ή Ρουμανία από Θεσσαλονίκη.
στο θρεντακι της αλβανιας ξεχασες να γραψεις μαν :grin: :grin:
 

fetishxxx79

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
Διαβασα ολο το θρεντακι με προσοχη, αυτο που θελω εγω να πω ειναι οτι αυτη τη στιγμη στο Βουκουρεστι βρισκεις οτι τραβαει η ψυχη σου, απο πιπινια φοιτητριες μεχρι μιλφ, απο ζευγαρια μεχρι τραβεστι και τρανσεξουαλ, τα παντα ολα δηλαδη. Τιμες? απο 100 λει (22 euro) μεχρι 500 λει (115 euro) ανα ωρα, αναλογος τι ζηταει ο καθενας και ποσα εχει να διαθεσει. Αυτα απο μενα για το Βουκουρεστι. Αν μπορω να φανω χρησιμος σε καποιον φιλο που ενδιαφερετε ας μην διστασει να ρωτησει.
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
το 2004 που ειχα παει βουκουρεστι γαμαγες απο 3 ευρω.με 100 ευρω την ειχες για ενα 24ωρο την κοπελα.εγω πηρα μια με 50ε για ολο το βραδυ
 

fetishxxx79

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
το 2004 που ειχα παει βουκουρεστι γαμαγες απο 3 ευρω.με 100 ευρω την ειχες για ενα 24ωρο την κοπελα.εγω πηρα μια με 50ε για ολο το βραδυ
ακομα παιζουν χαμηλες τιμες φιλε μου, οπως ειπα και ποιο πανω αναλογος τι θελει ο καθενας, αν δεν σε χαλανε τα τσιγγανακια μπορεις να βρεις και με 50 λει (11,5 euro) για μια ωρα και με 200 λει (45 euro) για ολο το βραδυ. Εγω φιλε μου ηρθα πρωτη φορα στην Ρουμανια το 2001 και πιστεψε με υπηρχαν περιοχες που γαμουσες και με ενα σαντουιτς, το Βουκουρεστι παντως ως πρωτευουσα παντα ηταν λιγο ποιο ακριβο στις τιμες, οχι μονο για σεξ αλλα γενικοτερα, το ιδιο συμβαινει και τωρα.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Διαβασα ολο το θρεντακι με προσοχη, αυτο που θελω εγω να πω ειναι οτι αυτη τη στιγμη στο Βουκουρεστι βρισκεις οτι τραβαει η ψυχη σου, απο πιπινια φοιτητριες μεχρι μιλφ, απο ζευγαρια μεχρι τραβεστι και τρανσεξουαλ, τα παντα ολα δηλαδη. Τιμες? απο 100 λει (22 euro) μεχρι 500 λει (115 euro) ανα ωρα, αναλογος τι ζηταει ο καθενας και ποσα εχει να διαθεσει. Αυτα απο μενα για το Βουκουρεστι. Αν μπορω να φανω χρησιμος σε καποιον φιλο που ενδιαφερετε ας μην διστασει να ρωτησει.

Αν θέλεις γράψε 2-3 πληροφορίες για τα μέρη που βρισκεις τις κοπέλες.
Σε ποιά μπαρ ή ότι είναι, σε τί τιμές, που βρίσκονται, που είδες καλές, που μέτριες, που μάπα.
Πρακτικές πληροφορίες για κάποιοιν που σκοπεύει να πάει και θέλει κάτι να οργανώσει.
Ευχαριστώ.
 

fetishxxx79

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
Αν θέλεις γράψε 2-3 πληροφορίες για τα μέρη που βρισκεις τις κοπέλες.
Σε ποιά μπαρ ή ότι είναι, σε τί τιμές, που βρίσκονται, που είδες καλές, που μέτριες, που μάπα.
Πρακτικές πληροφορίες για κάποιοιν που σκοπεύει να πάει και θέλει κάτι να οργανώσει.
Ευχαριστώ.
Πιατσα με φτηνες κοπελες θα βρεις στην περιοχη gara de nord τριγυρο απο τον σταθμο των τρενων, οι τιμες που παιζουν ειναι απο 10 ευρω μεχρι 30 ευρω για μια ωρα, οι περισοτερες ειναι τσιγγανες, η περιοχη θελει λιγο προσοχη μιας και κυκλοφορουν και νταβαδες αλλα και εμποροι ναρκωτικων, εγω παντως ποτε δεν ειχα προβλημα οσες φορες περασα απο εκει αλλα για καποιον που δεν του αρεσει να βλεπει αγριοφατσες δεν το προτεινω. Στριπτιζαδικα με κοπελες που κανουν και βιζιτες υπαρχουν αρκετα οπως επισης υπαρχουν και τα ξακουστα salon de masaj οπου οι κοπελες εκτος απο μασαζ προσφερουν και τα υπολοιπα :P οι τιμες που παιζουν σε αυτα τα μασαζαδικα ειναι απο 100 εως 400 λει δηλαδη απο 22 εως 90 ευρω εξαρτατε παντα απο το τι ζηταει ο καθενας. Επισης υπαρχουν 10δες call girls που κανουν επισκεψη η δεχοντε σε δικο τους μερος, τις βρισκεις απο διαφορα σαιτ αγγελιων οπου εχουν και τις φωτο τους, οι τιμες τους παιζουν αναλογα με τα προσοντα της καθεμιας απο 100 εως και 300 λει την ωρα για incall δηλαδη απο 22 εως 70 ευρω, υπαρχουν αρκετα καλα κομματια με αναλογιες μοντελου. Για περισοτερες πληροφοριες η για κατι συγκεκριμενο που θες να ρωτησεις θα χαρω να σε βοηθησω αν μπορω βεβαια.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Πιατσα με φτηνες κοπελες θα βρεις στην περιοχη gara de nord τριγυρο απο τον σταθμο των τρενων, οι τιμες που παιζουν ειναι απο 10 ευρω μεχρι 30 ευρω για μια ωρα, οι περισοτερες ειναι τσιγγανες, η περιοχη θελει λιγο προσοχη μιας και κυκλοφορουν και νταβαδες αλλα και εμποροι ναρκωτικων, εγω παντως ποτε δεν ειχα προβλημα οσες φορες περασα απο εκει αλλα για καποιον που δεν του αρεσει να βλεπει αγριοφατσες δεν το προτεινω. Στριπτιζαδικα με κοπελες που κανουν και βιζιτες υπαρχουν αρκετα οπως επισης υπαρχουν και τα ξακουστα salon de masaj οπου οι κοπελες εκτος απο μασαζ προσφερουν και τα υπολοιπα :P οι τιμες που παιζουν σε αυτα τα μασαζαδικα ειναι απο 100 εως 400 λει δηλαδη απο 22 εως 90 ευρω εξαρτατε παντα απο το τι ζηταει ο καθενας. Επισης υπαρχουν 10δες call girls που κανουν επισκεψη η δεχοντε σε δικο τους μερος, τις βρισκεις απο διαφορα σαιτ αγγελιων οπου εχουν και τις φωτο τους, οι τιμες τους παιζουν αναλογα με τα προσοντα της καθεμιας απο 100 εως και 300 λει την ωρα για incall δηλαδη απο 22 εως 70 ευρω, υπαρχουν αρκετα καλα κομματια με αναλογιες μοντελου. Για περισοτερες πληροφοριες η για κατι συγκεκριμενο που θες να ρωτησεις θα χαρω να σε βοηθησω αν μπορω βεβαια.
τυπε οι ρουμανες ειναι τσιγγανες ,σλαβες ,τι σκατα ειναι?
 

fetishxxx79

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
τυπε οι ρουμανες ειναι τσιγγανες ,σλαβες ,τι σκατα ειναι?
Δεν ειναι ολες τσιγγανες φυσικα και οχι, απλα υπαρχουν αρκετοι τσιγγανοι στην ρουμανια, περιπου το 20% της χωρας νομιζω ειναι τσιγγανοι. Οι ρουμανοι νομιζω ειναι ενα εθνος μιξ Ρωμαιων-Dacians και πλεον μετα και την εγκατασταση των τσιγγανων θα βρεις και μιξ ρουμανων-τσιγγανων κτλ. επισης να μην ξεχασω να αναφερω οτι υπαρχουν διαφορετικες φυλες τσιγγανων, μερικοι ειναι μελαμψοι οπως και οι δικοι μας στην ελλαδα και αλλοι ειναι εντελως νορμαλ σε σημειο να μην μπορεις να τους ξεχωρισεις απο τους κανονικους ρουμανους.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
@@για μονιμους βουκουρεστι
αν
εχει καποιος χησημοποιησει τα σαιτ μικρων αγγελιων?και πιο ειναι το καλυτερο αυτη την στιγμη?
ειναι αξιοπιστες- αληθινες οι φωτογραφιες?εννοειται θα εχει και μουφα,αλλα γενικα λεω
ντανκε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom