Νέα

Sex στο Βουκουρέστι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astrapm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 241K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

betonsex 88

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
   καλό τύπε.


  Ό,τι είναι ο Σαράφης στα Τρίκαλα, είναι και το σεξ στο Βουκουρέστι.


  :grin:
δεν εχω αει τρικαλα ουτε βουκουρεστι!
εξ ου κι η ερωτηση
το αλλο ποστ μου,πως διαφημιζονται οι υπηρεσιες εκει?
εχεις αποψη?
θενκς
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Η αληθεια ειναι οτι ακολουθω την τακτικη συναγωνιστη που ανεφερε παραπανω για καμακι μεσω fb..Δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι αποτελεσματικη..Οσοι εχετε αποτελεσματα διαφωτιστε με..Σε δυο μηνες θα ειμαι πανω...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
αποτελεσματα?πηγες οντως?

δυστυχως πηγα-γυρισα αυθημερον στις αρχες του μηνα :(
μολις που προλαβα να ριξω ενα μανικι σε μια Ντανα σε απαρταμεντ στη πιατσα αμζεϊ στο στενο που ειναι η συναγωγη, βοηθεια μας :)
κοστος 50 λεϊ
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Η αληθεια ειναι οτι ακολουθω την τακτικη συναγωνιστη που ανεφερε παραπανω για καμακι μεσω fb..Δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι αποτελεσματικη..Οσοι εχετε αποτελεσματα διαφωτιστε με..Σε δυο μηνες θα ειμαι πανω...

τσεκαρε και το sentimente.ro ειχα σηκωσει αρκετα μουνια μεταξυ 2004-2009
ενας φιλος βεβαια μου πε οτι εχει χαλασει το σαϊτ και ειναι γεματο ενοικιαζομενες και θειτσες
δε χανεις ομως τιποτα ..
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Τρίτη βράδυ μετά το τέλος του αγώνα της Ελλάδας με Ρουμανία βόλτα στο Βουκουρέστι. Πολλά σεξομάγαζα για όλα τα γούστα. Γενικώς έχει καλές επιλογές
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Παιδια θα ηθελα επισης να με βοηθησετε στο θεμα φαγητου-εστιατοριων και διασκεδασης..Ποια ειναι τα δυνατα μερη?Τι τιμες παιζουν γενικα?Το κοστος ζωης ανταποκρινεται στους χαμηλους μισθους των Ρουμανων?Διαβασα ολο το thread αλλα λογω του οτι οι απαντησεις ειναι και σχετικα παλιες θα ηθελα ενα γρηγορο update απο καποιον παικτη!Ευχαριστω!
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Παιδια θα ηθελα επισης να με βοηθησετε στο θεμα φαγητου-εστιατοριων και διασκεδασης..Ποια ειναι τα δυνατα μερη?Τι τιμες παιζουν γενικα?Το κοστος ζωης ανταποκρινεται στους χαμηλους μισθους των Ρουμανων?Διαβασα ολο το thread αλλα λογω του οτι οι απαντησεις ειναι και σχετικα παλιες θα ηθελα ενα γρηγορο update απο καποιον παικτη!Ευχαριστω!
Α, επισης να πω οτι θα ανεβω γυρω στα μεσα Φλεβαρη..Αν επηρεαζει αυτο τα πραγματα διαφωτιστε με...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Α, επισης να πω οτι θα ανεβω γυρω στα μεσα Φλεβαρη..Αν επηρεαζει αυτο τα πραγματα διαφωτιστε με...

αν προκειται να πας για πρωτη φορα καλυτερα για σενα να πας την ανοιξη
τωρα σε οτι αφορα το φαγητο και τη διασκεδαση υπαρχουν τα παντα
εξαρταται ποσα θες να χαλασεις ...
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
αν προκειται να πας για πρωτη φορα καλυτερα για σενα να πας την ανοιξη
τωρα σε οτι αφορα το φαγητο και τη διασκεδαση υπαρχουν τα παντα
εξαρταται ποσα θες να χαλασεις ...
Οχι μεσα Φλεβαρη θα παω γιατι εχει κανονιστει..Απλα θα ηθελα να μου πεις το κοστος π.χ. σε ενα καλο εστιατοριο, η εισοδος σε κλαμπ κλπ σε τι τιμες παιζουν..? Διαβασα σε οικονομικο σαιτ οτι ο μεσος μισθος στη Ρουμανια ειναι περι τα 2.200 RON δλδ καπου 500 ευρω οποτε φανταζομαι οτι η ζωη θα ειναι φτηνη..
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Οχι μεσα Φλεβαρη θα παω γιατι εχει κανονιστει..Απλα θα ηθελα να μου πεις το κοστος π.χ. σε ενα καλο εστιατοριο, η εισοδος σε κλαμπ κλπ σε τι τιμες παιζουν..? Διαβασα σε οικονομικο σαιτ οτι ο μεσος μισθος στη Ρουμανια ειναι περι τα 2.200 RON δλδ καπου 500 ευρω οποτε φανταζομαι οτι η ζωη θα ειναι φτηνη..

η ζωη δεν ειναι φθηνη για τους Ρουμανους ποτε δεν ηταν
μπορεις να φας με 50 λει αλλα και με 300+ εξαρταται οπως εγραψα που και τι θες να φας
τα ποτα αν θυμαμαι σωστα ειναι στα ιδια επιπεδα τιμων με εδω αν υπολογισεις οτι τα βαζουν με μεζουρα - στην πραξη ειναι το μισο περιεχομενο
η μπυρα ειναι φτηνη και το κρασι
ομως βραδυ εχω αρκετο καιρο να βγω - μονο ημερησιες επισκεψεις κανω πλεον - αλλα δεν πρεπει να εχουν αλλαξει τραγικα οι τιμες σε σχεση με 1,5-2 χρονια πριν
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
η ζωη δεν ειναι φθηνη για τους Ρουμανους ποτε δεν ηταν
μπορεις να φας με 50 λει αλλα και με 300+ εξαρταται οπως εγραψα που και τι θες να φας
τα ποτα αν θυμαμαι σωστα ειναι στα ιδια επιπεδα τιμων με εδω αν υπολογισεις οτι τα βαζουν με μεζουρα - στην πραξη ειναι το μισο περιεχομενο
η μπυρα ειναι φτηνη και το κρασι
ομως βραδυ εχω αρκετο καιρο να βγω - μονο ημερησιες επισκεψεις κανω πλεον - αλλα δεν πρεπει να εχουν αλλαξει τραγικα οι τιμες σε σχεση με 1,5-2 χρονια πριν
Για μας εννοω φθηνη που κουβαλαμε σκληρο ευρω...Δλδ μου λες οτι θελω πανω κατω 40 ευρω τη μερα για φαγητο ποτο?Πολλα μου φαινονται...Ειχα την εντυπωση οτι θα ηταν παρακατω οχι τζαμπα μην τρελαθουμε για πρωτευουσα χωρας μιλαμε εστω και του ανατολικου μπλοκ..
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Για μας εννοω φθηνη που κουβαλαμε σκληρο ευρω...Δλδ μου λες οτι θελω πανω κατω 40 ευρω τη μερα για φαγητο ποτο?Πολλα μου φαινονται...Ειχα την εντυπωση οτι θα ηταν παρακατω οχι τζαμπα μην τρελαθουμε για πρωτευουσα χωρας μιλαμε εστω και του ανατολικου μπλοκ..

να φας και να πιεις 2-3 ποτα θες ενα τριανταρι
για πηδημα παρε κοριτσα απο anuntul.ro μη μπλεξεις με μασαζερι και κωλαδικα - δεν εχω παει ποτε και δε ξερω τι παιζει αλλα εχει αναφερθει οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο
στις αγγελιες οι τιμες για να σου ρθουν στο σπιτι για μια ωρα περι τα 200 λει
το γαμησι ειναι φτηνο κατ εμε
υπολογισε οτι το αντιστοιχο ρομουνι στην Αθηνα ζηταει εκατο ευρα 
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720

πχ τουτο δω ζηταει 150 λει
αντε να μην ειναι 20 χρονων αλλα 25 ε και ?
μπορει φευγοντας να σου ζητησει λεφτα για το ταξι και καλα
και παλι ομως το παιρνεις φτηνοτερα απο να το γαμουσες Αθηνα

μου λειπει το Βουκουρεστι ...  :(
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Οχι μεσα Φλεβαρη θα παω γιατι εχει κανονιστει..Απλα θα ηθελα να μου πεις το κοστος π.χ. σε ενα καλο εστιατοριο, η εισοδος σε κλαμπ κλπ σε τι τιμες παιζουν..? Διαβασα σε οικονομικο σαιτ οτι ο μεσος μισθος στη Ρουμανια ειναι περι τα 2.200 RON δλδ καπου 500 ευρω οποτε φανταζομαι οτι η ζωη θα ειναι φτηνη..

μπρο, η καλη ζωη στο Βουκου ειναι ακριβη
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
μπρο, οσοι φιλοι κατεβηκαν Ελλαδα, πανω στο 3μηνο...μελαγχολησαν

συμφωνω !
τωρα πια μονο ημερησιες επισκεψεις και ανευ διανυκτερευσης ....
αχχχ ξυνεις πληγες ...
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
συμφωνω !
τωρα πια μονο ημερησιες επισκεψεις και ανευ διανυκτερευσης ....
αχχχ ξυνεις πληγες ...

μπρο, η ποιοτητα ζωης (Φλορεασκα/Χεραστραου κλπ) μαζι με τα..νατουραλ ασσετς ειναι πολλα παρσεκς μπορστα...τα ξερεις

εχει 'μαζεψει' κ η αγορα εργασιας για εξ πατς...δυστυχως

 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
μπρο, η ποιοτητα ζωης (Φλορεασκα/Χεραστραου κλπ) μαζι με τα..νατουραλ ασσετς ειναι πολλα παρσεκς μπορστα...τα ξερεις

εχει 'μαζεψει' κ η αγορα εργασιας για εξ πατς...δυστυχως

ειμαι σε αλλο αντικειμενο πλεον που δεν " δικαιολογει" την διανυκτερευση στο Βουκουρεστι καπου καπου παιρνω την πρωινη πτηση και γυριζω το βραδυ ετσι για να ξελεγραρω λιγο ... Κυπρο παω συχνα αλλα ειναι για τον πουτσο εκει ...
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
ειμαι σε αλλο αντικειμενο πλεον που δεν " δικαιολογει" την διανυκτερευση στο Βουκουρεστι καπου καπου παιρνω την πρωινη πτηση και γυριζω το βραδυ ετσι για να ξελεγραρω λιγο ... Κυπρο παω συχνα αλλα ειναι για τον πουτσο εκει ...

ειχα 3 φιλους για wknd - ενα ΠΣΚ δεν ειναι τπτ, εφοσον ξερεις Βουκου κ 8α κινη8εις οπως πρεπει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom