Νέα

Sex στο Βουκουρέστι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astrapm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 241K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Τα σέβη μου προς όλες τις κατευθήνσεις.
Εγώ και οι 2φίλοι μου είμαστε Βουκουρέστι αυτές τις μέρες. Θα μείνουμε μέχρι και Δευτέρα 22/10.
Είναι κάποιος συναγωνιστής που να γνωρίζει τα κόλπα αυτήν την στιγμή στο Βουκουρέστι να βολτάρουμε παρέα?
Αν όχι, επειδή τα threads με τις πληροφορίες είναι αρκετά παλιά, μπορείτε να μας πείτε 2-3 tips & tricks για να κάνουμε κι εμείς τα κουμάντα μας?
Πηγαινε να ακουσεις DENISA!!! :rockon: :rockon:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Πηγαινε να ακουσεις DENISA!!! :rockon: :rockon:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Καλα ρε παιδια, αυτο το τραγουδι δεν θυμιζει απιστευτα, τα ελληνικα σκυλαδικα?
Αν δεν ακουγε καποιος τους στιχους, θα ελεγε οτι ειναι ελληνικο!
Μαλλον μοιαζουμε σε αρκετα με τους ρουμανους.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
είναι κάποιος φίλος που να μένει στο Βουκουρέστι για να μας ενημερώσει για το τι παίζει ???
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Καλα ρε παιδια, αυτο το τραγουδι δεν θυμιζει απιστευτα, τα ελληνικα σκυλαδικα?
Αν δεν ακουγε καποιος τους στιχους, θα ελεγε οτι ειναι ελληνικο!
Μαλλον μοιαζουμε σε αρκετα με τους ρουμανους.
:rockon: :rockon: :rockon:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Τυφλα να χει ο Μπουγας κι ο Κολλιας!

Τελικα τα σκυλοτραγουδα μοιαζουν σε ολες τις χωρες!
Απιστευτο παντως!!!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
μου είπαν φίλοι ότι ξανάνοιξε μπουζουξίδικο στο Βουκουρέστι !!!

αληθεύει ???

ξέρει κάποιος φίλος λεπτομέρειες ?
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
πιέρο, ΑΝ έχεις κάποιο τηλέφωνο από κάποιο καλό κορίτσι στο όμορφο Βουκουρέστι, πληζ στείλε πμ

ευχαριστώ εκ των προτέρων φίλτατε !
 

pern

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές καλησπέρα, θα πάω Βουκουρέστι για τριήμερο. Εχει κανεις εμπειρία από αυτό το σιτε?
επίσης σε μεγαλα ξενοδοχεία πχ hilton παίζει να φάει άκυρο η γκόμενα κάτω και να μην την αφήσουν να ανέβει στο δωμάτιο? (εννοώ να τσεκάρουν κάτω κόσμο, όχι να παει η ίδια να με ψάξει στη reception:-)
και κάτι άσχετο, έχετε να προτείνετε κανένα καλό εστιατόριο? Thanks!
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
579
Like
183
Πόντοι
6
τηλεφωνο απο καποια κοπελα δεν εχω. Εχω σπουδασει στο βουκουρεστι ,οπου εζησα 4 χρονια,φυσιοθεραπεια[1995-99]].Τωρα πηγαινω εκει 3--4 φορες το χρονο για το διδακτορικο μου.Φτηνες κοπελες εχει στο GARA DE NORD με 5 ευρω. καλο εστιατοριο και φτηνο ειναι το la mama .

 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
συναγωνιστές καλησπέρα, θα πάω Βουκουρέστι για τριήμερο. Εχει κανεις εμπειρία από αυτό το σιτε?
επίσης σε μεγαλα ξενοδοχεία πχ hilton παίζει να φάει άκυρο η γκόμενα κάτω και να μην την αφήσουν να ανέβει στο δωμάτιο? (εννοώ να τσεκάρουν κάτω κόσμο, όχι να παει η ίδια να με ψάξει στη reception:-)
και κάτι άσχετο, έχετε να προτείνετε κανένα καλό εστιατόριο? Thanks!

για το Χιλτον δεν ξερω, αλλα στο Ραντισον υπαρχουν προβληματα κυριως τα βραδια... ζητανε ταυτοτητες απ'τις γκομενες και ξενερωνουν...
οταν λεω βραδια, εννοω απο τις 8 και μετα...
 

Επισκέπτης
προσωπικη καταθεση απο Βουκουρεστι!
κανω γενικα σεξοτουρισμο πολλα ετη! απο το 2005
Στο βουκουρεστι βρηκα ενα γκομενακι, το οποιο μου καθησε μονο μια φορα (ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΠΑΚΤΙΚΟ)
και απο συνοδους πηρα το κατωθι με την φιλη της

 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
και πόσο σου πήγε ρε φίλε το τρακάρισμα ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom