Νέα

Σεξ σε στριπτιτζάδικο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα donpedro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

donpedro

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί στα στριπτιτζάδικα δεν περιλαμβάνεται και ένας χώρος προς εκτόνωση...
Είναι δυνατον επι ώρες να σε φτιάχνουν και μετα απλά να φύγεις;
Γιατί δεν βάζουν και ένα χώρο με άλλες κοπέλες που θα σε βοηθούν να coolαρεις και να φύγεις ωραίος άνετος;
έστω και όχι στα επίσημα!
Έχετε τίποτα υπόψιν για εκτόνωση στα στριπτιτζάδικα της Συγγρούς και εκεί γύρω;
Εννοώ μήπως κάποια κοπέλα το κάνει ανεπίσημα!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί στα στριπτιτζάδικα δεν περιλαμβάνεται και ένας χώρος προς εκτόνωση...
Είναι δυνατον επι ώρες να σε φτιάχνουν και μετα απλά να φύγεις;
Γιατί δεν βάζουν και ένα χώρο με άλλες κοπέλες που θα σε βοηθούν να coolαρεις και να φύγεις ωραίος άνετος;
έστω και όχι στα επίσημα!
Έχετε τίποτα υπόψιν για εκτόνωση στα στριπτιτζάδικα της Συγγρούς και εκεί γύρω;
Εννοώ μήπως κάποια κοπέλα το κάνει ανεπίσημα!
φιλε τι ενοης με τι λεκση εκτονοσι
εγο οσες φορε πιγα στιπ κλαμπ γνορισα πολι ορεα κοριτσα που μερικε φορες με αφισαν να του πιασο απο τη μεσουλα και τις κερασ ενα πολι ορεο ποτο,μου ηπαν οτι ειμε καλο πεδι και ευγενικο ,μετα με φιλισαν στο μαγουλακι και μου ηπαν να ξαναπαο,εγο ξαναπιγα τις ξανακερασα και ημουν πολι ευτιχισμενος.μεγαλι εκτονοσι ηταν αυτη
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
φιλε τι ενοης με τι λεκση εκτονοσι
εγο οσες φορε πιγα στιπ κλαμπ γνορισα πολι ορεα κοριτσα που μερικε φορες με αφισαν να του πιασο απο τη μεσουλα και τις κερασ ενα πολι ορεο ποτο,μου ηπαν οτι ειμε καλο πεδι και ευγενικο ,μετα με φιλισαν στο μαγουλακι και μου ηπαν να ξαναπαο,εγο ξαναπιγα τις ξανακερασα και ημουν πολι ευτιχισμενος.μεγαλι εκτονοσι ηταν αυτη

Βοθρε, όπου ανοίξει θρεντ για στριπτιζοθέματα είσαι πρώτη μούρη ε; :2funny: :grin: :grin: :grin: :-X
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Βοθρε, όπου ανοίξει θρεντ για στριπτιζοθέματα είσαι πρώτη μούρη ε; :2funny: :grin: :grin: :grin: :-X
προτη βοθροσαβουρομουρη θεσ να ιπης ομορφη φαρμεκερη οχια,της Μιλου ελπιζο εινε η πιο ομορφι κατακοκινη και πιο σπανια
 

sintec

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μόνο στην Τσεχία το βρήκα αυτό... μετά το στριπτήζ υπάρχει πίσω δωμάτιο λουξ με πολύ σπέσιαλ περιποίηση... κάπου στα 70 ευρώ (αλλά πριν 8 χρόνια), πολύ οργάνωση!
 
OP
OP
D

donpedro

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Για αυτό ακριβώς μιλάω!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κάποτε  τόκανε  το Φιλιπίνι του ... άστο ονόματα δε λέμε  . Τώρα  δεν ξέρω  , αμφιβάλω  ... Επίσης  παλαιότερα κάτι έπαιζε στο νταρκ ρουμ του γνωστού  κλαμπ  , μετά  το επικό ντου  προ διετίας  πρέπει να έχει καταργηθεί . Φίλος στο thread  έχει προβάλει ισχυρισμούς  για μαγαζί που  βρίσκεται σε πάροδο της Συγγρού .
Εγώ  δεν έχω  άποψη , για  τα  εντός  των καταστημάτων για τέτοιες διασκεδάσεις .
Ρ.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Εδώ με το φανάρι ψάχνουμε κανα ρόφημα και σεις λέτε για σεξ... πλάκα κάνουμε;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Εδώ με το φανάρι ψάχνουμε κανα ρόφημα και σεις λέτε για σεξ... πλάκα κάνουμε;
εγο εδο ψαχνο τροπο για να μπω μεσα σε κανα μαγαζι πλεον και να σιζιτισω ευγενικα και πολιτισμενα με μια πολι ομορφη κοπελα που να επιτρεπη να τις αγιξω το χερακι...ποδαρακι...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
εγο εδο ψαχνο τροπο για να μπω μεσα σε κανα μαγαζι πλεον και να σιζιτισω ευγενικα και πολιτισμενα με μια πολι ομορφη κοπελα που να επιτρεπη να τις αγιξω το χερακι...ποδαρακι...

Σιγά μη μένεις εκεί εσύ στο χερακι και το ποδαράκι
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
εγο εδο ψαχνο τροπο για να μπω μεσα σε κανα μαγαζι πλεον και να σιζιτισω ευγενικα και πολιτισμενα με μια πολι ομορφη κοπελα που να επιτρεπη να τις αγιξω το χερακι...ποδαρακι...
να ταξεις βολτα με το οχημα να δεις επιτυχιες!!!!!!
 

Karamanlis

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
γκατζολια που ειμουν φαν, γαμουσα σε δωματια πισω απο τα στριπτιζαδικα..αθηνα δε παιζει αυτο
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ναι  γαμούνε .
Αλλά  τι γαμούνε ,  κάτι Ρουμάνες  πατσαβούρες  που  εδώ  δεν  παίζουν ούτε  καλντερίμι .
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ναι  γαμούνε .
Αλλά  τι γαμούνε ,  κάτι Ρουμάνες  πατσαβούρες  που  εδώ  δεν  παίζουν ούτε  καλντερίμι .
τορα πια πεζουν διστιχος στα αθηναικα στριπομαγαζα και το πεζουν και δισκολες...
μακρια απο μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom