Νέα

Σεξ σε στριπτιτζάδικο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα donpedro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Σεμνα και ταπεινα,και οχι για να περιαυτολογησω...οποια μου κανει κλικ (στα εσωψυχα μου παντα) τη βγαζω γκομενα για διαστημα 3-6 μηνων και μου ερχεται φθηνοτερα (προχειροι υπολογισμοι στα μισα).Τουτεστιν επισκεψη Πεμπτη και Παρασκευη ως συνηθως απο 4 πικολα 200,00 το μαλι.Ητοι 1600,00 μηνιαιως.Ενω τωρα Τεταρτη και Σαββατο που δεν δουλευω το απογευμα καφε και φαγητο 100,00 χοντρικα και κρεβατι μετα.

Υ.Γ. Η ηλικια της πρεπει να ειναι απο 27-28 και ανω.Να τα εχει δει ολα και να γουσταρει να ψιλοαραξει.
 

Anal_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Τσεχια-Πραγα. Εκει που τα στριπτιτζαδικα εχουν και δωματια για "παστελωμα".

Αποφυγετε το τουριστικο μερος της πολης στην βιντσεσλας σκουεαρ γιατι θα σας πιασουν τον κωλο. :rockon:
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Εγώ πάντως αν και δεν είμαι του strip έχω ακούσει από φιλαράκι big spender ότι του χει κάτσει για γαμήσι γκόμενα στο prive πάνω στον χορό... Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αλλά μια άλλη φορά που αμφισβήτησα τον τύπο σε ανάλογη κραυγαλέα ιστορία με αποστόμωσε με αποδείξεις (videάκι)
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
γκατζολια που ειμουν φαν, γαμουσα σε δωματια πισω απο τα στριπτιζαδικα..αθηνα δε παιζει αυτο

Σε ποιό λες ;;;
Στο παπαγάλο και στο Diamonds σίγουρα δε παίζει δωμάτιο.
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Για δωματιο που γαμας δεν εχω ακουσει,ξερω ομως σε μαγαζι (δεν ξερω αν κανει να το πω εδω) που με 50 ευρουλακια σε παει πανω για πριβε χορο και σου κανει πιπα η γκομενα.Εγω δεν εχω δωσει λεφτα γιατι το θεωρω μαλακια να μου παρουν μια πιπα για 50 ευρω αλλα μου εχουν κανει προταση στο συγκεκριμενο μαγαζι πολλες κοπελες.Παιζει ακομα και το αλλο σκηνικο,πολλες κανουν βιζιτα.Εμενα μου ειχε πει μια απο αυτες Ελληνιδα μαλιστα, 150 ευρω αλλα δεν μπηκα σε λεπτομεριες.Αλλα και παλι να υπαρχει μαγαζι που γαμας κατω απο 100 δεν προκειται να πεσει..(και λιγα λεω).
 
OP
OP
D

donpedro

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Λοιπόν...
Έχετε να προτείνεται τίποτα τελικά?
Ήρθε η ώρα μιας τσάρκας...
 

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Στην Κύπρο πάντως με 35 ευρω γαμάς σε όλα τα στριπτιτζαδικα κι εσείς μου λέτε οτι πάτε και χαλάτε 50 και 100 ευρω για να έρθει η κοπέλα πάνω σας και να σας φιλήσει στο μάγουλο
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Στην Κύπρο πάντως με 35 ευρω γαμάς σε όλα τα στριπτιτζαδικα κι εσείς μου λέτε οτι πάτε και χαλάτε 50 και 100 ευρω για να έρθει η κοπέλα πάνω σας και να σας φιλήσει στο μάγουλο

Δηλαδή; Να πεταγόμαστε Κύπρο 2 φορές την εβδομάδα;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Στην Κύπρο πάντως με 35 ευρω γαμάς σε όλα τα στριπτιτζαδικα κι εσείς μου λέτε οτι πάτε και χαλάτε 50 και 100 ευρω για να έρθει η κοπέλα πάνω σας και να σας φιλήσει στο μάγουλο

Easy Jet πάντως για Milano έμαθα έχει και με 100€, αν παίζει ανάλογο μπορεί να συμφέρει :cheesy:. Αλλά τώρα.... άμα τις γαμάνε όλοι  :2funny: :2funny: δεν λέει. Εδώ τις imported τις γαμάνε μόνο οι μπράβοι :2funny:, άλλη αξία
 

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή; Να πεταγόμαστε Κύπρο 2 φορές την εβδομάδα;

Πήγαινε μια φορά το μήνα. Αν χαλάς 100 ευρω τη βδομάδα ας πούμε στ κωλομπαρα εδώ, σε ένα μηνα είναι 400 ευρώ. Τόσα θες για εισητήρια και διαμονή για ένα 3ημερο. Ε δίνεις μια 150αρα ακόμα και περνάς πολύ καλύτερα απ'οσο περνάς εδω
 

kostasdoboj

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
144
Like
2
Πόντοι
1
Στην Κυπρο ειχα γαμησει ενα μουνι απιστευτο σε στριπτιτζαδικο με 25 λιρες...τι μου θυμισες τωρα...
 
OP
OP
D

donpedro

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Πάλι πίσω είμαστε δηλαδή...
Ακόμα και σ'αυτο το απλό πράγμα...
τσ τσ τσ...
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
πειτε μου αν πηγαιναμε στο στριπ και ξεραμε οτι θα γαμαγαμε οποια θελαμε με λιγα ευρωπουλα πιστευετε οτι θα ηταν καλυτερα?

μηπως παμε εκει γιατι ξερουμε πως το παιχνιδι ολο ειναι οτι ξερουμε ποσο δισκολο ειναι να σου κατσει η κοπελα και μαλιστα χωρις αμεση πληρωμη?

δηλαδη μηπως ολο το σκηνικο ειναι να αποδειξουμε στον εαυτο μας οτι αυτο που θελαμε το καταθεραμε ασχετως ποσα εχουμε χαλασει στο μαγαζι(παντα στα ορια της λογικης και του πορτοφολιου μας)

αν απλα θελουμε να γαμησουμε υπαρχουν τοσες πολλες επιλογες και μαλιστα με καλυτερες κοπελες απο αυτες που δουλευουν στα στριπ. μη ξεχνατε τι ζημια κανει το σκοταδι και το ποτο.

οσοι εχουν εμπειριες απο στριπτιζουδες ξερουν οτι οι περισσοτερες δεν ειναι παρα το κοριτσακι της διπλανης πορτας σε εμφανηση. λιγες ξεχοριζουν και βεβαια εκει κοιταζουμε εμεις οι παιχτες του επικυνδινου αυτου παιχνιδιου

μηπως επιλεγουμε στριπτιζουδες και οχι αλλες γυναικες γιατι υποσυνειδητα ξερουμε οτι απλα θελουμε την περιπετεια χωρις τον κινδυνο του να κολησουμε γιατι πιστευουμε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να κολησουμε γιατι ουτε αυτη θα το θελει και εμεις δεν προκειτε να παμε στριπτιζου στη μανουλα μας?

μερικες φορες ομως την παταμε και βρισκουμε τον εαυτο μας σε ενα στροβιλο ερωτηματων και διλληματων :think: :tickedoff: :headbang: :huh:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
μηπως παμε εκει γιατι ξερουμε πως το παιχνιδι ολο ειναι οτι ξερουμε ποσο δισκολο ειναι να σου κατσει η κοπελα και μαλιστα χωρις αμεση πληρωμη?

δηλαδη μηπως ολο το σκηνικο ειναι να αποδειξουμε στον εαυτο μας οτι αυτο που θελαμε το καταθεραμε ασχετως ποσα εχουμε χαλασει στο μαγαζι(παντα στα ορια της λογικης και του πορτοφολιου μας)

είπες μεγάλη κουβέντα ...
απλά δεν είναι η μόνη κουβέντα...
έχει και συνέχεια ...
τρελό θέμα συζήτησης για τέτοια ώρα ...
respect πάντως !!!
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
είπες μεγάλη κουβέντα ...
απλά δεν είναι η μόνη κουβέντα...
έχει και συνέχεια ...
τρελό θέμα συζήτησης για τέτοια ώρα ...
respect πάντως !!!

μαλλον το σαιτ πρεπει να προνοησει και ανοιξει νεο θεμα με τον Ασκιτη το σεξοτρελογιατρο για να δινει συμβουλες στους στριποπληκτους
 

acered

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
εχει συμβει σε φιλο---
δεν λεω μαγαζι
παλια πηγαινα 1-2 φιρες το μηνα
μια φορα σκαει μια πολυ μετρια την οποια ποτε δεν ειχα δει στο μαγαζι
λεει στο φιλο θες να χυ ς στο νιμου???
τον πηρε πριβε 90 ευρω 9 καρτες το 2003
εγινε φαση
μετα με ρωταει της λεω οχι
τα 90 δεν τα δινα για αυτη-μετα απο λιγο εφυγε μαγαζι
ειπε στο φιλο αν θελει βυζιτα σπιτι 300 ευρω η σε γνωστο
δεν ηταν του μαγαζιου στανταρ κοπελα
αλλα τετοιο πραγμα 1 φορα ετυχε να το δω ο ιδιος κ οχι απο ιστορια ραδιο αρβυλα
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Παιδες ακουστε τι μου συνεβη χθες που πηγα σε  ενα στριπτιζαδικο
εδω στον λαγανα!!
<<Πηγα για μαλλι και βγηκα κουρεμενος>>!!!
Παω λοιπον στο στριπτιζαδικο περνω ενα ποτο  και υστερα απο λιγο
ερχεται η
κοπελα(θεομουνο ξανθο) γνωριζομαστε και μου ζηταει να παμε για χορο prive.
Kαι τις λεω θα μπορουσαμε να κανουμε κατι πιο <<extreme>> και να σου δωσω περισσοτερα
λεφτα.Αντι για 20 να σου δωσω 100!!Θα μπορουσαμε να κανονισουμε κανα ραντεβουδακι αυριο
στο ξενοδοχειο σου;΄Και μου λεει ευθυς,ελπιζω να χεις ενα καλο βραδυ,καλυνηχτα!!!
Μετα απο λιγο φευγω, παω σε ενα αλλο στριπτιζαδικο στον Λαγανα!!Παραγγελνω ποτο και ερχεται
μια μαυροτσουκαλη(πω ρε γαμο την τυχη μου την πουτανα),λεμε τα τυπικα και μου ζηταει να παμε για χορο,με αυτην φυσικα και να με πληρωνε δεν θα εκανα κατι μαζι της αφου μ αηδιαζουν η μαυρες!!Και ομως γαμο την τυχη μου αυτη δεχτηκε να μου δωσει τον αριθμο της και τον αριθμο του δωματιου της,της λεω πηγαινω λιγο και κατσε στον καναπε και θα σε καλεσω μολις πιω το ποτο μου!!Μολις βρηκα ευκαιρια κ την εκανα και απο κει μεσα ,τα εχοντας με την τυχη μου λεγοντας γιατι σε μενα,γιατι:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom