Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

Zeygariathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
154
Πόντοι
0
Φίλε μου δεν νομίζω πως υπάρχει κάτι παραπάνω που πρέπει να συμπληρώσω, στην ανάρτηση μου, για την συνάντηση. Οποίος έχει κάνει τέτοια ραντεβού νομίζω καταλαβαίνει την διαφορά μεταξύ ερωτισμού και πρόστυχου.
Αδερφέ μου είμαι άσχετος από ότι κατάλαβες από μασαζ .. ρωτάω για να μάθω τι παίζει ..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Μια επισημανση : Περισσοτερες αριθμητικα,οι αντιπαραθεσεις μεταξυ συναγωνιστων παρα η πληροφορηση! Νοιωθω οτι καπου εχει χαθει η μπαλλα.................
Και αυτό γίνεται γιατί μερικά μέλη έχουν " αναλάβει " να σώσουν και να προστατεύσουν τους άλλους από κακοτοπιές οικονομικές και ατομικές
 

alex(1)

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
79
Like
118
Πόντοι
0
Είμαι ανάμεσα σε Κέλλυ και ξενια από βελβετ , αν κάποιος έχει δοκιμασει ας στείλει ένα μύνημα
 

kanch

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ παίζει τίποτα?
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Αδερφέ μου είμαι άσχετος από ότι κατάλαβες από μασαζ .. ρωτάω για να μάθω τι παίζει ..
«Αν δεν βρέξεις κωλο ψάρι δεν τρως», λέει ο λαός. Αλλά ας γράψω κάποια πραγματάκια.

Κατα την γνώμη μου υπάρχουν 2 κατηγορίες κοριτσιών που κάνουν μασάζ κατ’ οίκον.

Η πρώτη αφορά αυτές που πιθανότατα κάποια στιγμή κατά την διάρκεια του ραντεβού θα παρουσιάσουν τον τιμοκατάλογο με τις έξτρα υπηρεσίες που προσφέρουν, η’ ευγενικά κάποια στιγμή ρωτάει ο πελάτης.

Ωστόσο, ο επιθετικός παίχτης ( θέλει εμπειρία, αλλιώς η κοπέλα μπορεί να νιώσει ότι προσβάλλεται) θέτει από την αρχή την βάση στην οποία θα κινηθεί το ραντεβού, ώστε σε περίπτωση που θεωρήσει ότι δεν θα ικανοποιηθεί να μην χάσει χρόνο και χρήμα και να ακυρώσει την συνέδρια.

Πρόσεξε τώρα, οι υπηρεσίες αυτές μπορεί κάποιες φορές να διαφέρουν από πελάτη σε πελάτη ανάλογα με την διάθεση της κοπέλας, την οικειότητα που έχει αναπτυχθεί, την οικονομική επιφάνεια του πελάτη (όπως αυτή διαπιστώνεται από την κοπέλα) κτλ.

Όπως καταλαβαίνεις οι κοπέλες αυτής της κατηγορίας και ειδικότερα οι σωστές επαγγελματίες, προσπαθούν να φτιάξουν ένα κλίμα ερωτισμού με τον πελάτη ώστε να προχωρήσουν σε υπηρεσίες πέραν του μασάζ. Όταν ξεφεύγουμε από την χειρομαλάξη η συνέδρια πέρνει άλλη τροπή. Κάπου εκεί μπορεί κανείς να πει ότι ξεκινάει η προστυχιά.

Στην δεύτερη κατηγορία, κατά την γνώμη μου, κατατάσσονται οι κοπέλες αυτές που δεν έχουν τιμοκατάλογο. Συνήθως δεν προχωράνε σε έξτρα υπηρεσίες. Όπως γράφουμε εμείς εδώ είναι στα ΔΕΝ. Ωστόσο κάποιες φορές κάποιοι τζογαδόροι του μασάζ μπορεί να δοκιμάσουν εκεί την τύχη τους, με ελάχιστες πιθανότητες επιτυχίας.

Τέλος, όπως θα διαπιστώσεις, εδώ αναφέρονται συχνά διαφορά μαγαζια που έχουμε κατατάξει στα ΝΑΙ. Δηλαδή, οι κοπέλες που απασχολούνται σε αυτά αφορούν την πρώτη κατηγορία.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Εδώ παίζει τίποτα?
Στα ΔΕΝ..
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Τα massage που παίρνω είναι πάντα δύωρα. Οπότε συζητάω αρκετά μετά για τα έξτρα της κοπέλας σε βαθμό που να ικανοποιούν και τα δύο μέρη και να μην ξεφεύγουν της πραγματικότητας, πάντα αναλογιζόμενος τον χώρο του massage και όχι τον χώρο των cg.

JOY:
ΑΝΝΑ: Ζητούσε για φραπέ/καλαμάκι κάτι 60ρια. Συνυπολογίζοντας πάντα τα στάνταρ (100 2 ώρες massage) με τα έξτρα (60/καλαμάκι + αν για παραπάνω) μου φαίνονταν πολλά.
ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ: 100 το massage και 50 φουλ με μπριζόλα.

ΑΡΤ:
MINA: Ξεκίνησε κάτι παλαβά του στύλ, 150, μετά 100, τελικά δέχτηκε με +60. 100 (2 ώρες massage) +60 φουλ με μπριζόλα.

Για κάποιες από τις υπόλοιπες, που θα ξαναδοκιμάσω και θα προσπαθήσω, θα ενημερώσω εκ νέου.
Φιλε Πέτρο στείλε ινφο για Δήμητρα από Αττικα ;;
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.

παλιός στο φόρουμ, πολλά χρόνια τώρα, ξεκίνησα να γράφω κάποτε, έπεσε λιγο τραμπουκισμός, ξενέρωσα, αλλά παρακολουθώ συνέχεια, ειδικότερα σοβαρά μέλη που τοποθετούνται με ακρίβεια και εμπεριστατωμένα βάσει των εμπειριών τους. Σταματώ εδω, για να μην κουράζω και κρεμάω το νήμα.

Νέος στην Ελλάδα, στον χώρο του κατοίκον massage, από τον Ιανουάριο συγκεκριμένα, επιτρέψτε να καταθέσω/μοιραστώ εμπειρίες μου μετά από πάρααααα πολλεεεεεές σελίδες ανάγνωσης και δοκιμών.

JOY:
ΑΦΡΟΔΙΤΗ: Ωραία γκόμενα για τα γούστα μου, τατουάζ που με τρελαίνουν, λίγο μπάσα φωνή, δεν με χαλάει, μεγάλο βυζί που με φτιάχνει, το μασάζ της καλό, με πετσέτα, αρκετά δυνατό που της το ζήτησα και το έκανε, συζητήσεις σεξουαλικές κατά τη διάρκεια, μου σήκωνε πετσέτα και καλά για να τον δει, περνούσε από κοντά και ακουμπούσε/χάιδευε. Δεν ζήτησα κάτι περισσότερο, αλλά διαβάζοντας πριν και δοκιμάζοντας την καταλαβαίνω ότι προχωράει σε κάτι επιπλέον.
ΑΝΝΑ: Ψηλή, αδύνατη, μέτρια απο κοντά για τα δικά μου γούστα, μικρό στήθος, ωραίος κώλος, μιλάει αρκετά, γελάει συνέχεια, μέτριο εώς αδιάφορο το massage της, με πετσέτα, από μόνη της μετά από λίγο μου έλεγε κάνω κάτι παραπάνω, την είχα με τα εσώρουχα, χωρίς λεφτά επιπλέον, μου το έπιασε για να με ετοιμάσει, αλλά τα νούμερα που πετούσε για τα "παραπάνω" ήταν για αλλού για αλλού, οπότε δεν μπήκα καν στην διαδικασία να το συζητήσω περαιτέρω.
ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ: Μικρούλι σε μέγεθος, ξανθούλι, μέτριο προς καλό προσωπάκι, μικρά όλα επάνω της, ήρεμο χαλαρωτικό μασαζάκι, με πετσέτα, με τα εσώρουχα χωρίς έξτρα χρήματα, προχώρησε φουλ σε ήρεμους ρυθμούς, με μικρό επιπλέον κόστος.
ΝΙΚΗ: Ωραία γκόμενα, τρομερό βυζί, ωραίο κορμί, massage αδιάφορο, με πετσέτα, είχαμε σεξουαλικές συζητήσεις, αλλά ρε παιδιά της μιλούσα και δεν άκουγε, δεν μπορώ να καταλάβω αν είχε κάποιο πρόβλημα ή ηταν αλλού, περνούσε/ακουμπούσε, αλλά επειδή είχα λίγο ξενερώσει δεν προχώρησα την κουβέντα για επιπλέον. Είδα μια δυνασχέτηση στο τέλος στο πρόσωπο της.

ATTICA:
ΔΗΜΗΤΡΑ: Όμορφη για τα δικά μου γούστα. Ωραίο σώμα. μεγάλο βυζί. Ωραίος κώλος. Έφτιαξε ατμόσφαιρα στο δωμάτιο με δικά της αξεσουάρ με ήχους και φωτισμό, καλό massage, με πετσέτα, περνούσε χαίδευε/ακουμπούσε, σεξουαλικές συζητήσεις, μου πρότεινε να προχωρήσει, αλλά επειδή με είχε φτιάξει πολύ της ζήτησα φουλ, όπου αφού μου το επαιζε λίγο δύσκολη, τελικά δεν την άφησα. Θα το ξανα προσπαθήσω μπας και.
ΧΡΙΣΤΙΝΑ: Την κηνυγάω μέρες τώρα αλλά η τηλεφωνήτρια μου λέει ότι αυτό τον καιρό δεν εργάζεται/μπορεί.

ΑΡΤ:
MINA: Δεν την λες άσχημη, δεν την λες και όμορφη, για τα δικά μου γούστα, όλο το κορμί καλό, massage αισθησιακό που έσκυβε πάνω μου κατά τη διάρκεια και σιγοτραγουδούσε, με πετσέτα, της είπα για φουλ, μου έλεγε, όχι, δεν, αν το μάθει το γραφείο κλπ, ζήτησε κάτι αστρονομικά ποσά, κλείσαμε πολύ καλά όμως, σχετικά καλό το φουλ της.
ΕΛΕΝΗ: Όμορφο προσωπάκι, μικρή σε ηλικία, μεγαλο βυζί, massage καλό με πετσέτα, στα δεν μου έδειχνε καθόλη τη διάρκεια, αλλά δοκιμάστηκε άλλες δυο φορές που πλέον έχω την αίθηση μετά απο ζυζητήσεις, ότι προχωράει. Αν γνωρίζει κάτι κάποιος, θα το εκτιμούσα.
ΣΤΑΥΡΙΝΑ: Όμορφο μωρό. Τρομερό σώμα. Μικρή σε ηλικία. Μαγκωμένη αρκετά, αδιάφορο massage με πετσέτα, προσεκτική πολύ από όπου περνούσε. Το massage της ήταν μόνο μπρούμητα, πλάτη πόδια, γλουτούς και από μπροστά μόνο πόδια, μηρούς. Χέρια στήθος δεν. Παραξενεύθηκα, ρώτησα και μου είπε ότι συνήθως δεν κάνει εκεί. Τι να πω. Στα δεν έδειχνε συνέχεια, οπότε ούτε καν ρώτησα. Τι να πω, θα το προσπαθήσω λίγο ακόμα. Αλλά έχει φοβερό κορμί.

Έχω συνέχεια ακόμα, όποτε θα κρατήσω το νήμα ενήμερο και θα συνεχίσω να ενημερώνομαι σχετικά.
Ζητάσω ειλικρινά συγγνώμη για το σεντόνι μου.
Φιλε Πέτρο στείλε πμ για Δήμητρα από Αττικα
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.290
Πόντοι
1.011
Παίχτηκαν δύο συνεδρίες τις τελευταίες μέρες, η μία standarάκι και η άλλη νέα δοκιμή.

Βαλέρια από Lux: 5-6η συνεδρία με την συγκεκριμένη, όλες έχουν στεφθεί με επιτυχία, μασάζ τίμιο και τελείωμα με (επιλεκτικό) καλαμάκι στα +30. Πιστεύω ότι πάει και πιο πέρα το γράμμα.
Μαίρη από Joy: Πρώτη δοκιμή και με την κοπέλα και με το γραφείο. Στο viber φαινόταν λίγο πιο τσόντα, από κοντά ήταν πιό γλυκιά, με 3άρι πεσμένο βυζί. Μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο, τέλος με καλαμάκι ακά στα +30. Δεν ήταν κακή εμπειρία, αλλά μάλλον δεν θα επαναλάβω

Και τα δύο γραφεία ήταν κομπλέ στην συνεννόηση.

Στα πιο φιλοσοφικά, νιώθω σαν να άρχισα να βαριέμαι λίγο το μασαζ κατ' οίκον, νομίζω θέλουμε καμία ανανέωση, είναι λες και είναι όλο τα ίδια και τα ίδια η φάση
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201
Παίχτηκαν δύο συνεδρίες τις τελευταίες μέρες, η μία standarάκι και η άλλη νέα δοκιμή.

Βαλέρια από Lux: 5-6η συνεδρία με την συγκεκριμένη, όλες έχουν στεφθεί με επιτυχία, μασάζ τίμιο και τελείωμα με (επιλεκτικό) καλαμάκι στα +30. Πιστεύω ότι πάει και πιο πέρα το γράμμα.
Μαίρη από Joy: Πρώτη δοκιμή και με την κοπέλα και με το γραφείο. Στο viber φαινόταν λίγο πιο τσόντα, από κοντά ήταν πιό γλυκιά, με 3άρι πεσμένο βυζί. Μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο, τέλος με καλαμάκι ακά στα +30. Δεν ήταν κακή εμπειρία, αλλά μάλλον δεν θα επαναλάβω

Και τα δύο γραφεία ήταν κομπλέ στην συνεννόηση.

Στα πιο φιλοσοφικά, νιώθω σαν να άρχισα να βαριέμαι λίγο το μασαζ κατ' οίκον, νομίζω θέλουμε καμία ανανέωση, είναι λες και είναι όλο τα ίδια και τα ίδια η φάση
Και εγώ το ίδιο έχω πάθει... έχω αρχίσει και βαριέμαι τις ίδιες και τις ίδιες...
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Παίχτηκαν δύο συνεδρίες τις τελευταίες μέρες, η μία standarάκι και η άλλη νέα δοκιμή.

Βαλέρια από Lux: 5-6η συνεδρία με την συγκεκριμένη, όλες έχουν στεφθεί με επιτυχία, μασάζ τίμιο και τελείωμα με (επιλεκτικό) καλαμάκι στα +30. Πιστεύω ότι πάει και πιο πέρα το γράμμα.
Μαίρη από Joy: Πρώτη δοκιμή και με την κοπέλα και με το γραφείο. Στο viber φαινόταν λίγο πιο τσόντα, από κοντά ήταν πιό γλυκιά, με 3άρι πεσμένο βυζί. Μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο, τέλος με καλαμάκι ακά στα +30. Δεν ήταν κακή εμπειρία, αλλά μάλλον δεν θα επαναλάβω

Και τα δύο γραφεία ήταν κομπλέ στην συνεννόηση.

Στα πιο φιλοσοφικά, νιώθω σαν να άρχισα να βαριέμαι λίγο το μασαζ κατ' οίκον, νομίζω θέλουμε καμία ανανέωση, είναι λες και είναι όλο τα ίδια και τα ίδια η φάση
Κοίταξε αν παίρνεις κάθε εβδομάδα από 2,3 φορές είναι λογικό να βαρεθείς! Θα έχεις κάνει με όλες! :grin:
Άν παίρνεις 2,3 φορές τον Μήνα νομίζω αξίζει εφόσον είσαι του αθλήματος....
 

Petros30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
210
Πόντοι
0
«Αν δεν βρέξεις κωλο ψάρι δεν τρως», λέει ο λαός. Αλλά ας γράψω κάποια πραγματάκια.

Κατα την γνώμη μου υπάρχουν 2 κατηγορίες κοριτσιών που κάνουν μασάζ κατ’ οίκον.

Η πρώτη αφορά αυτές που πιθανότατα κάποια στιγμή κατά την διάρκεια του ραντεβού θα παρουσιάσουν τον τιμοκατάλογο με τις έξτρα υπηρεσίες που προσφέρουν, η’ ευγενικά κάποια στιγμή ρωτάει ο πελάτης.

Ωστόσο, ο επιθετικός παίχτης ( θέλει εμπειρία, αλλιώς η κοπέλα μπορεί να νιώσει ότι προσβάλλεται) θέτει από την αρχή την βάση στην οποία θα κινηθεί το ραντεβού, ώστε σε περίπτωση που θεωρήσει ότι δεν θα ικανοποιηθεί να μην χάσει χρόνο και χρήμα και να ακυρώσει την συνέδρια.

Πρόσεξε τώρα, οι υπηρεσίες αυτές μπορεί κάποιες φορές να διαφέρουν από πελάτη σε πελάτη ανάλογα με την διάθεση της κοπέλας, την οικειότητα που έχει αναπτυχθεί, την οικονομική επιφάνεια του πελάτη (όπως αυτή διαπιστώνεται από την κοπέλα) κτλ.

Όπως καταλαβαίνεις οι κοπέλες αυτής της κατηγορίας και ειδικότερα οι σωστές επαγγελματίες, προσπαθούν να φτιάξουν ένα κλίμα ερωτισμού με τον πελάτη ώστε να προχωρήσουν σε υπηρεσίες πέραν του μασάζ. Όταν ξεφεύγουμε από την χειρομαλάξη η συνέδρια πέρνει άλλη τροπή. Κάπου εκεί μπορεί κανείς να πει ότι ξεκινάει η προστυχιά.

Στην δεύτερη κατηγορία, κατά την γνώμη μου, κατατάσσονται οι κοπέλες αυτές που δεν έχουν τιμοκατάλογο. Συνήθως δεν προχωράνε σε έξτρα υπηρεσίες. Όπως γράφουμε εμείς εδώ είναι στα ΔΕΝ. Ωστόσο κάποιες φορές κάποιοι τζογαδόροι του μασάζ μπορεί να δοκιμάσουν εκεί την τύχη τους, με ελάχιστες πιθανότητες επιτυχίας.

Τέλος, όπως θα διαπιστώσεις, εδώ αναφέρονται συχνά διαφορά μαγαζια που έχουμε κατατάξει στα ΝΑΙ. Δηλαδή, οι κοπέλες που απασχολούνται σε αυτά αφορούν την πρώτη κατηγορία.Μεσ
Με σεβασμό, δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο.
(παρεπιπτόντως, δύο δημοσιεύσεις μου δεν κοινοποιήθηκαν)
 

Petros30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
210
Πόντοι
0
Φιλε Πέτρο στείλε πμ για Δήμητρα από Αττικα
Αγαπητέ DECO, το σύστημα δεν μου επιτρέπει να στείλω πμ. Αν κάποιο από τα σεβαστά παλαιά μέλη επιτρέπουν να αναφερθώ δημόσια σε συγκεκριμένες ερωτήσεις σου παρακαλώ θα το κάνω. Φιλικά.
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.290
Πόντοι
1.011
Κοίταξε αν παίρνεις κάθε εβδομάδα από 2,3 φορές είναι λογικό να βαρεθείς! Θα έχεις κάνει με όλες! :grin:
Άν παίρνεις 2,3 φορές τον Μήνα νομίζω αξίζει εφόσον είσαι του αθλήματος....

Ναι δεν έχεις άδικο, νομίζω είμαι κάπου στην μέση, πιστεύω είμαι στο 4-5 το μήνα
 

alex(1)

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
79
Like
118
Πόντοι
0
Μου στείλανε φωτό μια Μαρίνα από βελβετ φαίνεται καλό αν δοκιμάσει κάποιος ας γραψει
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Είμαι ανάμεσα σε Κέλλυ και ξενια από βελβετ , αν κάποιος έχει δοκιμασει ας στείλει ένα μύνημα

κελλυ την εχω δοκιμασει εγω . Πολυ ωραια παρουσια, μελαχρινη , λεπτη και πολυ καλο τυπακι. 50+20 φραπε.
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Γνωρίζει κανείς για Μίρνα και Αναστασια απο yourmassage αν προχωρανε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom