Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
114
Like
455
Πόντοι
21
Κλείσιμο ραντεβού πολύ εύκολα και εξυπηρετικά μέσω Viber με την Ζωή για 1.5 ώρα.

Η Ζωή στην ώρα της. Χαμογελαστή και ομιλητική. Τόσο - όσο.
Όσοι την ξέρουν από παλιά, θα καταλάβουν. Είναι παλιά κα(βλα)ραβάνα και σε "κόβει" πολύ γρήγορα τι σ άρεσει και πόσο σόσιαλ προτιμάς

Αφού ενημέρωσα πως ενδιαφέρομαι για τάντρα, περάσαμε στον πρώτο γύρο -69- για να φύγουν τα πολλά. Ντουζάκι μετά μαζί και απόλαυσα το τάντρα που κάνει, όπως ελάχιστες στο χώρο μπορούν και ξέρουν να το προσφέρουν. Αν μπορείς και για όσο μπορείς να κρατηθείς, θα το απολαύσεις μέχρι το μεδούλι σου.

Μια δεύτερη εκτόνωση στο τέλος του μασάζ και μετά κουβεντούλα όμορφη και ήρεμη. Οι δύο γύροι είχαν φραπέ σε εναλασσόμενους ρυθμούς που η Ζωή ξέρει και σε απογειώνει και εξαιρετικό ρουφηχτό καλαμάκι. Υπήρξε πρόταση και για μπριζόλα αλλά επέλεξα τις προηγούμενες περιποιήσεις.

Η Ζωή αν και έχει μεγαλώσει, το σώμα της έχει ακόμα πολύ ομορφες καμπύλες και σιλικονάτα, πολύ ωραία στην αίσθηση και στην αφή, βυζιά, ενώ το στόμα της και τη γλώσσα της τα χειρίζεται μερακλίδικα όπως μόνο μια πολύ έμπειρη στο στοματικό, γυναίκα ξέρει να κάνει.

Γενικά μια εξαιρετική συνεύρεση με άδειασμα κυριολεκτικά και μεταφορικά.

Κόστος 70 γραφείο, 50 Ζωή.
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Πολυς ο ντόρος για τη ζωή..δαιμονακια μου βαλατε στο κεφάλι να τη δοκιμάσω...στο μεταξύ όλη η Αθήνα διαβάζω ψωνίζει deluxe massage kai joy massage...διαβαζω deluxe joy deluxe joy μάλιστα μάλιστα...αυτό το πυροβόλο που έχουν πρώτο πρώτο εκεί στο joy στη πλατφόρμα τους τι λέει;έχει σταμπαριστει αυτό....
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.087
Κριτικές
8
Like
2.886
Πόντοι
736
σε ποιο πυροβολο αναφερεσαι φιλε?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.087
Κριτικές
8
Like
2.886
Πόντοι
736
τοσο δυνατη η Αννα??
 

Petros30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
210
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε. Χαίρομαι να διαβάζω τέτοιες ενημερώσεις. Ωραίο σεντόνι που είπε και ο tonos17!

Δυο διευκρινίσεις θα ήθελα μόνο.

Όταν λες φουλ εννοείς μπριζόλα;

Θα ήταν νομίζω χρήσιμο να μας δώσεις και ένα φάσμα τιμών για τα έξτρα, ώστε να γνωρίζουμε περίπου που κυμαίνονται, σε περίπτωση που θέλουμε να χαλαρώσουμε με τα κορίτσια.
Τα massage που παίρνω είναι πάντα δύωρα. Οπότε συζητάω αρκετά μετά για τα έξτρα της κοπέλας σε βαθμό που να ικανοποιούν και τα δύο μέρη και να μην ξεφεύγουν της πραγματικότητας, πάντα αναλογιζόμενος τον χώρο του massage και όχι τον χώρο των cg.

JOY:
ΑΝΝΑ: Ζητούσε για φραπέ/καλαμάκι κάτι 60ρια. Συνυπολογίζοντας πάντα τα στάνταρ (100 2 ώρες massage) με τα έξτρα (60/καλαμάκι + αν για παραπάνω) μου φαίνονταν πολλά.
ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ: 100 το massage και 50 φουλ με μπριζόλα.

ΑΡΤ:
MINA: Ξεκίνησε κάτι παλαβά του στύλ, 150, μετά 100, τελικά δέχτηκε με +60. 100 (2 ώρες massage) +60 φουλ με μπριζόλα.

Για κάποιες από τις υπόλοιπες, που θα ξαναδοκιμάσω και θα προσπαθήσω, θα ενημερώσω εκ νέου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Γνωριμία και με την Νίκη (πρώην Osmose , τώρα Best1massage sto Instagram) που στέφτηκε με επιτυχία !
Κατα την ολιγοήμερη παρουσία μου στην Αθήνα εκτέλεσα άλλη μια από τις επιθυμίες μου για απόλαυση ... είχα δει φωτογραφία της στην σελίδα του Osmose , ΕΙχα διαβάσει κριτικές φίλων κατα το πλείστον θετικές και ξαφνικά βλέπω την αλλαγή του γραφείου στο best1. Επικοινωνία με μνμ στο Instagram, και κλείσιμο συνάντησης στην παραλιακή μεσημέρι με την Νίκη που ήταν ελεύθερη για μια ωρα .
Αφιξη στο Gls, κλείσιμο δωματίου και αποστολή αριθμού στο γραφείο ... προετοιμασία πάλι στο μπάνιο για νέο φρεσκάρισμα και αναμονή . Μετά από λίγο κτυπημα στην πόρτα !
Εισοδος μιας ωραίας μελαχρινής , ωραίο πρόσωπο όπως στην φωτογραφία , σώμα λίγο γεμάτο με λίγα κιλα παραπάνω από φωτογραφία , αλλά όμορφα κατανεμημένα μέσα από το όμορφο , απλό , ριχτό φόρεμα που αναδείκνυε το όμορφο σώμα της Νίκης . Συστάσεις και έκατσε απέναντι μου στην πολυθρόνα όπου ανταλλάξαμε πληροφορίες μας .
Μετά από λίγο δηλώνει ότι θέλει να φρεσκαριστεί , αφαιρεί τα ρούχα και πηγαίνει στο μπάνιο . Επιστροφή και αλλαγή από την πολυθρόνα στο κρεβάτι όπου ξεκινήσαμε το πρόγραμμα μας !
Ωραίο αίσθημα στην επαφή των σωμάτων μας , σφιχτό συνολικά , ωραίο στήθος με πολύ καλή ανταπόκριση στην περιποίηση μου , ανταλλαγή θερμών φιλιών και σιγά σιγά προσπάθεια μου να περιποιηθω την Νίκη σε όλο το σώμα της ... που δέχτηκε με μεγάλη χαρά και ανταπόκριση , πολύ καθαρή , μυρωδάτη , υγρή και απολαυστική σε όλα ?? !
Αλλαγή ρόλων με την σειρά μου για περιποίηση από την Νίκη ! Πολύ καλή κσι θερμή χρήση όλων των ερωτογενων σημείων του σώματος της με μεγάλη απόλαυση και για τους δυο !
Πλησιάζοντας στο τέλος της συνάντησης μέτρα προστασίας και πολύ όμορφη κατάληξη εντός όπως συνήθως γίνεται μετά από μια πολύ ευχάριστη ωρα μεταξύ δυο ανθρώπων που αφήνονται στην απόλαυση τους !
Ευχαριστώ τους φίλους που με τις κριτικές τους για την Νίκη , μου έδωσαν την ευκαιρία να διαβάσω , να κρίνω , να αποφασίσω και να πραγματοποιήσω μια όμορφη και ευχάριστη συνάντηση με την υπέροχη Νίκη !
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα.Μήπως μπορεί να μου στείλει κάποιος το τηλ της Ιουλίας στο Περιστέρι?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Μηπως μπορω να εχω το τηλεφωνο της θειας Ελενης και της Ιουλιας Περιστερι..Ευχαριστω!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Γνωριμία και με την Νίκη (πρώην Osmose , τώρα Best1massage sto Instagram) που στέφτηκε με επιτυχία !
Κατα την ολιγοήμερη παρουσία μου στην Αθήνα εκτέλεσα άλλη μια από τις επιθυμίες μου για απόλαυση ... είχα δει φωτογραφία της στην σελίδα του Osmose , ΕΙχα διαβάσει κριτικές φίλων κατα το πλείστον θετικές και ξαφνικά βλέπω την αλλαγή του γραφείου στο best1. Επικοινωνία με μνμ στο Instagram, και κλείσιμο συνάντησης στην παραλιακή μεσημέρι με την Νίκη που ήταν ελεύθερη για μια ωρα .
Αφιξη στο Gls, κλείσιμο δωματίου και αποστολή αριθμού στο γραφείο ... προετοιμασία πάλι στο μπάνιο για νέο φρεσκάρισμα και αναμονή . Μετά από λίγο κτυπημα στην πόρτα !
Εισοδος μιας ωραίας μελαχρινής , ωραίο πρόσωπο όπως στην φωτογραφία , σώμα λίγο γεμάτο με λίγα κιλα παραπάνω από φωτογραφία , αλλά όμορφα κατανεμημένα μέσα από το όμορφο , απλό , ριχτό φόρεμα που αναδείκνυε το όμορφο σώμα της Νίκης . Συστάσεις και έκατσε απέναντι μου στην πολυθρόνα όπου ανταλλάξαμε πληροφορίες μας .
Μετά από λίγο δηλώνει ότι θέλει να φρεσκαριστεί , αφαιρεί τα ρούχα και πηγαίνει στο μπάνιο . Επιστροφή και αλλαγή από την πολυθρόνα στο κρεβάτι όπου ξεκινήσαμε το πρόγραμμα μας !
Ωραίο αίσθημα στην επαφή των σωμάτων μας , σφιχτό συνολικά , ωραίο στήθος με πολύ καλή ανταπόκριση στην περιποίηση μου , ανταλλαγή θερμών φιλιών και σιγά σιγά προσπάθεια μου να περιποιηθω την Νίκη σε όλο το σώμα της ... που δέχτηκε με μεγάλη χαρά και ανταπόκριση , πολύ καθαρή , μυρωδάτη , υγρή και απολαυστική σε όλα ?? !
Αλλαγή ρόλων με την σειρά μου για περιποίηση από την Νίκη ! Πολύ καλή κσι θερμή χρήση όλων των ερωτογενων σημείων του σώματος της με μεγάλη απόλαυση και για τους δυο !
Πλησιάζοντας στο τέλος της συνάντησης μέτρα προστασίας και πολύ όμορφη κατάληξη εντός όπως συνήθως γίνεται μετά από μια πολύ ευχάριστη ωρα μεταξύ δυο ανθρώπων που αφήνονται στην απόλαυση τους !
Ευχαριστώ τους φίλους που με τις κριτικές τους για την Νίκη , μου έδωσαν την ευκαιρία να διαβάσω , να κρίνω , να αποφασίσω και να πραγματοποιήσω μια όμορφη και ευχάριστη συνάντηση με την υπέροχη Νίκη !
Αν έχεις την καλοσύνη στείλε μου ένα πμ σε παρακαλώ
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
972
Like
856
Πόντοι
86
Εχετε χαζεψει ?
130 για 2 ωρες μασαζ απο μια μετρια 40αρα και μια φραπεδια?
Ημαρτων ρε που θα ελεγε και ο Γεωργιου.
κι εγώ πολλά τα βρίσκω , αλλά προφανώς , υπάρχουν αρκετοί που τα δίνουν , (γιατί έχουν πολλά και δεν τούς νοιάζει? , έχουν λίγα , αλλά είναι σκορπαλευρηδες?, εκείνοι το ξέρουν), πάντως υπάρχουν αρκετοί, ώστε , οι "κατ΄οίκον" να δουλεύουν αρκετά ώστε οι τιμές τους να μην κατεβαίνουν ... πάντως , από ότι φαίνεται παρά την 12ετή κρίση υπάρχει ακόμα χαρτί. και δες το και διαφορετικά , αν κάποια το είχε 30€ και έκανε 5 ραντεβού τη μέρα , έβγαζε 150€....το πάει 50€ , θα πέσει , ίσως, λίγο η δουλειά της , θα κάνει π.χ. 3 ραντεβού , πάλι 150€ βγάζει και τής μένουν και δύο ώρες ελεύθερες να κάνει και τις δουλειές της ... κερδισμένη είναι ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Τα massage που παίρνω είναι πάντα δύωρα. Οπότε συζητάω αρκετά μετά για τα έξτρα της κοπέλας σε βαθμό που να ικανοποιούν και τα δύο μέρη και να μην ξεφεύγουν της πραγματικότητας, πάντα αναλογιζόμενος τον χώρο του massage και όχι τον χώρο των cg.

JOY:
ΑΝΝΑ: Ζητούσε για φραπέ/καλαμάκι κάτι 60ρια. Συνυπολογίζοντας πάντα τα στάνταρ (100 2 ώρες massage) με τα έξτρα (60/καλαμάκι + αν για παραπάνω) μου φαίνονταν πολλά.
ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ: 100 το massage και 50 φουλ με μπριζόλα.

ΑΡΤ:
MINA: Ξεκίνησε κάτι παλαβά του στύλ, 150, μετά 100, τελικά δέχτηκε με +60. 100 (2 ώρες massage) +60 φουλ με μπριζόλα.

Για κάποιες από τις υπόλοιπες, που θα ξαναδοκιμάσω και θα προσπαθήσω, θα ενημερώσω εκ νέου.
Στο δυωρο συμφωνώ για να πάρεις πλήρες πακέτο από κορίτσια που ξέρουν καλό μασαζ για να το ευχαριστηθείς και μετά την κατάληξη την αποφασίζεις από κοινού με αυτά !
Στην μια ωρα δεν απολαμβάνεις το σύνολο της συνεδρίας !
Ωραίες οι ατομικές κριτικές σου φίλε !
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Τα massage που παίρνω είναι πάντα δύωρα. Οπότε συζητάω αρκετά μετά για τα έξτρα της κοπέλας σε βαθμό που να ικανοποιούν και τα δύο μέρη και να μην ξεφεύγουν της πραγματικότητας, πάντα αναλογιζόμενος τον χώρο του massage και όχι τον χώρο των cg.

JOY:
ΑΝΝΑ: Ζητούσε για φραπέ/καλαμάκι κάτι 60ρια. Συνυπολογίζοντας πάντα τα στάνταρ (100 2 ώρες massage) με τα έξτρα (60/καλαμάκι + αν για παραπάνω) μου φαίνονταν πολλά.
ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ: 100 το massage και 50 φουλ με μπριζόλα.

ΑΡΤ:
MINA: Ξεκίνησε κάτι παλαβά του στύλ, 150, μετά 100, τελικά δέχτηκε με +60. 100 (2 ώρες massage) +60 φουλ με μπριζόλα.

Για κάποιες από τις υπόλοιπες, που θα ξαναδοκιμάσω και θα προσπαθήσω, θα ενημερώσω εκ νέου.
Μπράβο η Νίνα έριξε απαιτήσεις. Τουλάχιστον άξιζε στο κρεβάτι ή αντε να τελειώνει?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
κι εγώ πολλά τα βρίσκω , αλλά προφανώς , υπάρχουν αρκετοί που τα δίνουν , (γιατί έχουν πολλά και δεν τούς νοιάζει? , έχουν λίγα , αλλά είναι σκορπαλευρηδες?, εκείνοι το ξέρουν), πάντως υπάρχουν αρκετοί, ώστε , οι "κατ΄οίκον" να δουλεύουν αρκετά ώστε οι τιμές τους να μην κατεβαίνουν ... πάντως , από ότι φαίνεται παρά την 12ετή κρίση υπάρχει ακόμα χαρτί. και δες το και διαφορετικά , αν κάποια το είχε 30€ και έκανε 5 ραντεβού τη μέρα , έβγαζε 150€....το πάει 50€ , θα πέσει , ίσως, λίγο η δουλειά της , θα κάνει π.χ. 3 ραντεβού , πάλι 150€ βγάζει και τής μένουν και δύο ώρες ελεύθερες να κάνει και τις δουλειές της ... κερδισμένη είναι ...
Πολλά ή λίγα φίλοι είναι σχετικό στον πληρωμένο έρωτα ! Δίνεις 70-80-100 + στο μασαζ και παιρνεις άλλη ποιότητα κοριτσιών ! Δίνεις 30 και παιρνεις ότι αξίζει 30
Στα call girls δίνεις 80-100-130-140+ παιρνεις τα κορίτσια αυτού του επιπέδου ! Δίνεις 10-20-30 ευρώ και πας στο Μεταξουργείο !! Υπάρχει σύγκριση ?? ΔΕΝ νομίζω φίλοι !!
 
  • Like
Αντιδράσεις: wack34

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Πολλά ή λίγα φίλοι είναι σχετικό στον πληρωμένο έρωτα ! Δίνεις 70-80-100 + στο μασαζ και παιρνεις άλλη ποιότητα κοριτσιών ! Δίνεις 30 και παιρνεις ότι αξίζει 30
Στα call girls δίνεις 80-100-130-140+ παιρνεις τα κορίτσια αυτού του επιπέδου ! Δίνεις 10-20-30 ευρώ και πας στο Μεταξουργείο !! Υπάρχει σύγκριση ?? ΔΕΝ νομίζω φίλοι !!
Αυτή η συζήτηση δεν οδηγεί κάπου εδώ και χρόνια απλά εγώ πλέον δεν τα δίνω απλόχερα έχω και απαιτήσεις και αν δεν θέλει κάποια πάμε παρακάτω επιλογές υπάρχουν πάρα πολλές...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αυτή η συζήτηση δεν οδηγεί κάπου εδώ και χρόνια απλά εγώ πλέον δεν τα δίνω απλόχερα έχω και απαιτήσεις και αν δεν θέλει κάποια πάμε παρακάτω επιλογές υπάρχουν πάρα πολλές...
Ακριβώς φίλε ! Όλοι προσαρμοζόμαστε στις αντίστοιχες δυνατότητες . Λιγότερα ραντεβού με καλύτερη ποιότητα , παρά πολλά κακής ! Δεν περισσεύουν σε κανένα εκτός αν κερδίσεις το joker ! Τότε πας στις άνω των 300 και όλη μέρα ή νυκτα.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.452
Like
3.660
Πόντοι
456
Καλα αν ειναι ετσι ρε τονος17 ας δινουμε 600€ στην κατερινα (ουτε που την ξερω την γυναικα σαν παραδειγμα το λεω) και αυτο θα σημαινει οτι ειναι πολυ high class.
Ας το βαλει και 2.000€ την ωρα να ειναι ακομα πιο high class.
Εχουμε χασει την μπαλα.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Τα massage που παίρνω είναι πάντα δύωρα. Οπότε συζητάω αρκετά μετά για τα έξτρα της κοπέλας σε βαθμό που να ικανοποιούν και τα δύο μέρη και να μην ξεφεύγουν της πραγματικότητας, πάντα αναλογιζόμενος τον χώρο του massage και όχι τον χώρο των cg.

JOY:
ΑΝΝΑ: Ζητούσε για φραπέ/καλαμάκι κάτι 60ρια. Συνυπολογίζοντας πάντα τα στάνταρ (100 2 ώρες massage) με τα έξτρα (60/καλαμάκι + αν για παραπάνω) μου φαίνονταν πολλά.
ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ: 100 το massage και 50 φουλ με μπριζόλα.

ΑΡΤ:
MINA: Ξεκίνησε κάτι παλαβά του στύλ, 150, μετά 100, τελικά δέχτηκε με +60. 100 (2 ώρες massage) +60 φουλ με μπριζόλα.

Για κάποιες από τις υπόλοιπες, που θα ξαναδοκιμάσω και θα προσπαθήσω, θα ενημερώσω εκ νέου.
Κατατοπιστικότατος !:thumbsup:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλα αν ειναι ετσι ρε τονος17 ας δινουμε 600€ στην κατερινα (ουτε που την ξερω την γυναικα σαν παραδειγμα το λεω) και αυτο θα σημαινει οτι ειναι πολυ high class.
Ας το βαλει και 2.000€ την ωρα να ειναι ακομα πιο high class.
Εχουμε χασει την μπαλα.
Με βλέπεις να γράφω τέτοια oletiras ??? Ο κάθε ένας από εμάς έχει το μπατζετ του ! Αυτά που γράφεις θα τα δώσει ο κερδισμένος του τζόκερ αφού πρώτα ξεπληρώσει τις υποχρεώσεις του
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
984
Κριτικές
4
Like
3.331
Πόντοι
446
Καλές οι γνώμες σας - μας αλλά το θέμα δυστυχώς ή ευτυχώς είναι υποκειμενικό και το έχουμε εξαντλήσει νομίζω. Ο καθένας παίρνει και δίνει αυτό που εκείνος γουστάρει γιατί του κάβλωσε και γούσταρε εκείνη που ήρθε στο δωμάτιο. Είναι θέμα ΕΠΙΛΟΓΩΝ και ΓΟΥΣΤΟΥ, άλλοι θα έδιναν και 150 για την Α, άλλοι ούτε 70,00 και αντίστροφα, μην ψάχνουμε να τετραγωνίσουμε τον κύκλο. Ας μείνουμε στις κριτικές - εντυπώσεις μας με την κάθε κοπέλα και ο καθένας αποφασίζει - διαλέγει και παίρνει.

Αυτά από εμένα ! :hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλές οι γνώμες σας - μας αλλά το θέμα δυστυχώς ή ευτυχώς είναι υποκειμενικό και το έχουμε εξαντλήσει νομίζω. Ο καθένας παίρνει και δίνει αυτό που εκείνος γουστάρει γιατί του κάβλωσε και γούσταρε εκείνη που ήρθε στο δωμάτιο. Είναι θέμα ΕΠΙΛΟΓΩΝ και ΓΟΥΣΤΟΥ, άλλοι θα έδιναν και 150 για την Α, άλλοι ούτε 70,00 και αντίστροφα, μην ψάχνουμε να τετραγωνίσουμε τον κύκλο. Ας μείνουμε στις κριτικές - εντυπώσεις μας με την κάθε κοπέλα και ο καθένας αποφασίζει - διαλέγει και παίρνει.

Αυτά από εμένα ! :hi:
Ακριβώς έτσι όπως γράφεις jeison! Ανήλικα δεν είμαστε , αποφάσεις για το πως θα τα ξοδέψουμε μπορούμε να πάρουμε και σημασία έχει να περάσουμε όμορφα και να ενημερώσουμε όλους όσους ενδιαφέρονται .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom