Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
6
Like
890
Πόντοι
360
Καλησπερα σε ολους,

υστερα απο αποχη μηνων λογω πανδημιας αποφασισα να ξεκινησω το σπορ.

δοκιμασα αννα απο joy, η κοπελα δουλευε πριν στο velvet. Αχαρο πλασμα κατα τη γνωμη μου και πολυ υπερτιμημενα τα σχολια. Προχωρησε σε φραπε, εβγαλε μπλουζα. Της εδωσα 30 εξτρα.

πενυ ντελουξ: ευχαριστη, ασχημο κατ εμε σωματακι, καλουτσικο μασαζ, πολυ ωραιο τελειωμα με καλαμι. &30 ή 40 δεν θυμαμαι εκριβως το ποσο.

Ινεσα λουξ: δευτερη επισκεψη, πολυ ωραιο σωμα για την ηλικια της (40 πλας) καλο μασαζ, τελειωμα με χερι. Δεν νομιζω να παει παρακατω.

παντα κανω 1,5 ωρα Γιατι θεωρω το δυωρο υπερβολικο. Για τις αλλες τα εχω γραψει στο παρελθον!

ερωτηση τωρα: εχει παρει κανεις κελλυ απο βελβετ; Φαινεται πολυ ωραιο μικρο στη φωτογραφια. Επισης, το πριβε εκλεισε;;
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
986
Κριτικές
4
Like
3.339
Πόντοι
446
Καλησπερα σε ολους,

υστερα απο αποχη μηνων λογω πανδημιας αποφασισα να ξεκινησω το σπορ.

δοκιμασα αννα απο joy, η κοπελα δουλευε πριν στο velvet. Αχαρο πλασμα κατα τη γνωμη μου και πολυ υπερτιμημενα τα σχολια. Προχωρησε σε φραπε, εβγαλε μπλουζα. Της εδωσα 30 εξτρα.

πενυ ντελουξ: ευχαριστη, ασχημο κατ εμε σωματακι, καλουτσικο μασαζ, πολυ ωραιο τελειωμα με καλαμι. &30 ή 40 δεν θυμαμαι εκριβως το ποσο.

Ινεσα λουξ: δευτερη επισκεψη, πολυ ωραιο σωμα για την ηλικια της (40 πλας) καλο μασαζ, τελειωμα με χερι. Δεν νομιζω να παει παρακατω.

παντα κανω 1,5 ωρα Γιατι θεωρω το δυωρο υπερβολικο. Για τις αλλες τα εχω γραψει στο παρελθον!

ερωτηση τωρα: εχει παρει κανεις κελλυ απο βελβετ; Φαινεται πολυ ωραιο μικρο στη φωτογραφια. Επισης, το πριβε εκλεισε;;
Κέλλυ φίλε μου προχωράει μέχρι καλαμάκι αν κ μου έδωσε εντύπωση και για παρακάτω, άσχετα αν δεν ζήτησα. Αν θυμάμαι στο +20,00 καλαμάκι, ωραίο τυπάκι και ολίγον μελαμψό.. Θα την χαρακτήριζα ''studioκόριτσο'', εμένα αυτό μου έβγαλε. Στο μασάζ Δεν το χει..
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
6
Like
890
Πόντοι
360
Κέλλυ φίλε μου προχωράει μέχρι καλαμάκι αν κ μου έδωσε εντύπωση και για παρακάτω, άσχετα αν δεν ζήτησα. Αν θυμάμαι στο +20,00 καλαμάκι, ωραίο τυπάκι και ολίγον μελαμψό.. Θα την χαρακτήριζα ''studioκόριτσο'', εμένα αυτό μου έβγαλε. Στο μασάζ Δεν το χει..
Σε ευχαριστω πολυ!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
καλα που το ειπες φιλε γιατι το σκεφτομουν πολυ για Αννα!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Γνωριμία και με την Νίκη (πρώην Osmose , τώρα Best1massage sto Instagram) που στέφτηκε με επιτυχία !
Κατα την ολιγοήμερη παρουσία μου στην Αθήνα εκτέλεσα άλλη μια από τις επιθυμίες μου για απόλαυση ... είχα δει φωτογραφία της στην σελίδα του Osmose , ΕΙχα διαβάσει κριτικές φίλων κατα το πλείστον θετικές και ξαφνικά βλέπω την αλλαγή του γραφείου στο best1. Επικοινωνία με μνμ στο Instagram, και κλείσιμο συνάντησης στην παραλιακή μεσημέρι με την Νίκη που ήταν ελεύθερη για μια ωρα .
Αφιξη στο Gls, κλείσιμο δωματίου και αποστολή αριθμού στο γραφείο ... προετοιμασία πάλι στο μπάνιο για νέο φρεσκάρισμα και αναμονή . Μετά από λίγο κτυπημα στην πόρτα !
Εισοδος μιας ωραίας μελαχρινής , ωραίο πρόσωπο όπως στην φωτογραφία , σώμα λίγο γεμάτο με λίγα κιλα παραπάνω από φωτογραφία , αλλά όμορφα κατανεμημένα μέσα από το όμορφο , απλό , ριχτό φόρεμα που αναδείκνυε το όμορφο σώμα της Νίκης . Συστάσεις και έκατσε απέναντι μου στην πολυθρόνα όπου ανταλλάξαμε πληροφορίες μας .
Μετά από λίγο δηλώνει ότι θέλει να φρεσκαριστεί , αφαιρεί τα ρούχα και πηγαίνει στο μπάνιο . Επιστροφή και αλλαγή από την πολυθρόνα στο κρεβάτι όπου ξεκινήσαμε το πρόγραμμα μας !
Ωραίο αίσθημα στην επαφή των σωμάτων μας , σφιχτό συνολικά , ωραίο στήθος με πολύ καλή ανταπόκριση στην περιποίηση μου , ανταλλαγή θερμών φιλιών και σιγά σιγά προσπάθεια μου να περιποιηθω την Νίκη σε όλο το σώμα της ... που δέχτηκε με μεγάλη χαρά και ανταπόκριση , πολύ καθαρή , μυρωδάτη , υγρή και απολαυστική σε όλα ?? !
Αλλαγή ρόλων με την σειρά μου για περιποίηση από την Νίκη ! Πολύ καλή κσι θερμή χρήση όλων των ερωτογενων σημείων του σώματος της με μεγάλη απόλαυση και για τους δυο !
Πλησιάζοντας στο τέλος της συνάντησης μέτρα προστασίας και πολύ όμορφη κατάληξη εντός όπως συνήθως γίνεται μετά από μια πολύ ευχάριστη ωρα μεταξύ δυο ανθρώπων που αφήνονται στην απόλαυση τους !
Ευχαριστώ τους φίλους που με τις κριτικές τους για την Νίκη , μου έδωσαν την ευκαιρία να διαβάσω , να κρίνω , να αποφασίσω και να πραγματοποιήσω μια όμορφη και ευχάριστη συνάντηση με την υπέροχη Νίκη !
Ωραιο μωρο η Νικη
την εχω παρει κ εγω περισυ
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπερα στη παρεα

υπαρχει κανενα καλο μωρο ή μιλφακι ακομα καλυτερα

να κερναει καλαμακι ΑΚΑ

απο Βελβετ - Ντελουξ - Τζοι - Λουξ ??

ριχτε καμια προταση
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Πάμε για άλλη μια κριτική...συνέδρια με Ελενα από best massage...ελληνικά νταλικερη βαριά φωνή...ένα μελαμψό πράγμα δύσκολο να καταλάβω από που είναι...μασαζ;ε ρε φίλε πολλά ζητάς..βαθιά νυχτωμένη η κοπέλα....στο Μεταξουργείο έχω συναντήσει πιο ποιοτικές καταστάσεις....ίσως το χειρότερο γραφείο που έχω καλέσει μέχρι σήμερα η χειρότερη εμπειρια...στο τέλος μετραγα τα αντικείμενα στο σαλόνι μου να δω αν λείπει κάτι...ευτυχώς ήταν όλα εκεί!!αηδια!!
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Πάμε για άλλη μια κριτική...συνέδρια με Ελενα από best massage...ελληνικά νταλικερη βαριά φωνή...ένα μελαμψό πράγμα δύσκολο να καταλάβω από που είναι...μασαζ;ε ρε φίλε πολλά ζητάς..βαθιά νυχτωμένη η κοπέλα....στο Μεταξουργείο έχω συναντήσει πιο ποιοτικές καταστάσεις....ίσως το χειρότερο γραφείο που έχω καλέσει μέχρι σήμερα η χειρότερη εμπειρια...στο τέλος μετραγα τα αντικείμενα στο σαλόνι μου να δω αν λείπει κάτι...ευτυχώς ήταν όλα εκεί!!αηδια!!
Αυτή φίλε δούλευε στο Οσμοσε παλιά. Εχουν ακόμα ομαδική φωτογραφία της εκεί.Ήταν αδύνατη τότε.Και αν αναρωτιέσαι από που είναι - είναι από αγια βαρβαρα μεριά.Είναι όπως οι υπόλοιπες του Οσμοσε . Αλλά εκτοσ Από αυτό η Αγια βαρβαρα για εμένα είναι θέμα. Ατσούμπαλη με ανύπαρκτο μασαζ. Στις φωτογραφίες εχει πέσει πολύ καμουφλαρισμα πως το λένε. Δεν εχει σχέση από κοντά.Γενικά το best Εχει κοπελες από Αγια βαρβαρα από όσο ξέρω.
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
από Καρίνα μέχρι φραπέ μπορείς να πάρεις για παραπάνω λίγο δύσκολο! και μάλιστα φραπέ δεν έχουν πάρει πολύ όποτε είναι λίγο ρουλέτα! από μασάζ πάντως είναι αρκετά καλή! και είναι κ ωραία κοπέλα από κοντά!
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καρίνα ή Σάντη από Deluxe υπάρχουν λεπτομέρειες όποιος έχει δοκιμάσει ???
Καρινα δουλεύει.Σαντη όχι. Ψηλη κουκλαρα.Για μένα από τα καλύτερα μασαζ που μπορείς να κανεις. Για μένα από τις Τοπ όλων των γραφείων.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Προχωράει δλδ? Φουλ ή μόνο φραπέ?
Για φουλ μην ρωτάς σε deluxe , Joy , lux , και άλλα ( υποτίθεται ) ποιοτικά γραφεία ! Από ότι γράφουν οι ενημερωμένοι φίλοι που δοκίμασαν , αντε μέχρι καλαμάκι ... Τώρα αν γίνει και ένα φουλ θα το κρατήσουν μεταξύ τους
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Like
2.928
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom