Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Για τους φίλους που έχουν προβλήμα με τους προμοτορες , ας καταλάβουν ότι βρισκόμαστε σε ελεύθερη αγορά , το ότι ο gravitygr ,σου προτείνει κάποια κοπέλα , εσύ δεν είσαι υποχρεωμένος να τη πάρεις .... επίσης, δεν είναι κακο να βγάζει κάποιος χρημάτα αυτή την εποχή από αυτή τη δουλειά, οποίος μπορεί ας το κάνει....

Και μπράβο σε όσους το κάνουν...

Εγώ σαν ναυτικός και επενδυτής μιας έχω φάει όλο το μπαράκι στις βίζιτες στο μασάζ και στο αλκοόλ, έχω τη δική μου γνώμη σε όλα.....ότι και να μου προτείνει ο προμοτορας έχω δική μου οπτική και κρίση
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Ολα στο πιατο δε γινεται. Δοκιμαστε να εχει ο καθενας τη δικη του αποψη. εχουμε πει ειναι ακριβο σπορ. Εγω ταυτιζομαι με πολλα οσα εχουν υποθει για τις κοπελες. Ισως να εχω παρει και κατι παραπανω απο αλλους. Δε κανουν ολες για ολους. Γουστα ειναι αυτα. Εγω δε θελω milf και σωματοτυπο τυπου ρουλας. Αλλοι το γουσταρουν. Αυτα. καλημερα με νεες περιπετειες
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Ακριβώς για αυτό το λόγο υπάρχουν και όλες οι τιμές στην αγορά.... Μεταξουργείο με 20 ευρώ και Φίλης και ταυτόχρονα 30 ευρώ για ένα φραπεδακι, ότι θέλεις διαλέγεις
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Για τους φίλους που έχουν προβλήμα με τους προμοτορες , ας καταλάβουν ότι βρισκόμαστε σε ελεύθερη αγορά , το ότι ο gravitygr ,σου προτείνει κάποια κοπέλα , εσύ δεν είσαι υποχρεωμένος να τη πάρεις .... επίσης, δεν είναι κακο να βγάζει κάποιος χρημάτα αυτή την εποχή από αυτή τη δουλειά, οποίος μπορεί ας το κάνει....

Και μπράβο σε όσους το κάνουν...

Εγώ σαν ναυτικός και επενδυτής μιας έχω φάει όλο το μπαράκι στις βίζιτες στο μασάζ και στο αλκοόλ, έχω τη δική μου γνώμη σε όλα.....ότι και να μου προτείνει ο προμοτορας έχω δική μου οπτική και κρίση

Έτσι ακριβώς είναι φίλε μ

Συμφωνώ σε όλα

Ναι Κ εγώ από βελβετ Μ αρέσει

Νεφελη Κ Αφροδίτη κ ηρω

 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ολα στο πιατο δε γινεται. Δοκιμαστε να εχει ο καθενας τη δικη του αποψη. εχουμε πει ειναι ακριβο σπορ. Εγω ταυτιζομαι με πολλα οσα εχουν υποθει για τις κοπελες. Ισως να εχω παρει και κατι παραπανω απο αλλους. Δε κανουν ολες για ολους. Γουστα ειναι αυτα. Εγω δε θελω milf και σωματοτυπο τυπου ρουλας. Αλλοι το γουσταρουν. Αυτα. καλημερα με νεες περιπετειες

Έτσι ακριβώς είναι
 

trunks2121

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλήμερα !

ξέρουμε τίποτα για την Μελίνα από osmose ?

προχωράει καθόλου στις υπηρεσίες ή όχι ?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Spartiati, gravity, να δοκιμασω με Ηρω απο βελβετ? Αξιζει; Ποσα παραππανω ζητάει για τα έξτρα;
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ακριβώς για αυτό το λόγο υπάρχουν και όλες οι τιμές στην αγορά.... Μεταξουργείο με 20 ευρώ και Φίλης και ταυτόχρονα 30 ευρώ για ένα φραπεδακι, ότι θέλεις διαλέγεις

Έτσι ακριβώς είναι

Ελευθερία Δημοκρατία έχουμε
Ελεύθερη αγορά για ολους
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Spartiati, gravity, να δοκιμασω με Ηρω απο βελβετ? Αξιζει; Ποσα παραππανω ζητάει για τα έξτρα;

Καλημέρα φίλε μ

Εγώ από βελβετ προτείνω
Νεφέλη Αφροδίτη Ηρώ
Αυτές και οι 3 κάνουν
Χερι στομα γδυσιμο


Δεν προτείνω γιατί την πήρα τη Μαρίλου


Από vipmassage προτείνω αννα2 Μιλφ. Ολύμπια 25 ετων και ελλη Μιλφ. Αυτες και οι 3 κάνουν φουλ Κ καλαμάκι ακαποτο

Από εκεί και πέρα είναι θέμα γούστου κ χημείας

Η επιλογή είναι δικιά σ οποία σου κάνει κλικ

Καλά να περνάς φίλε μ
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλήμερα !

ξέρουμε τίποτα για την Μελίνα από osmose ?

προχωράει καθόλου στις υπηρεσίες ή όχι ?

Καλημέρα Μελίνα έχω πάρει εγώ 1 φορά

Μέτριο τίμιο μασαζ ειδικά για οσμοσε που ναι μεν κάνουν όλες φουλ αλλά η ποιότητα είναι πολύ χαμηλή

Η Μελίνα κάνει φουλ. Καλή τίμια κ στο μασαζ κ στα έξτρα της . Δεν γδερνει

Αλλά η Μελίνα είναι πολύ απλή μέτρια εμφάνιση.
Μια απλή μέτρια κοπέλα διπλανής πόρτας

Δεν έχει ομορφιά για όσους ψάχνουνε τουμπανα

Αλλά απ τη άλλη δεν είναι κ κρύα ξενέρωτη

Αλλά κ πάλι είναι όλα θέμα γούστου χημείας

Εγώ δεν ξετρελαθηκα
Αλλά δεν έκλαψα τα ευρώ μ
Ξεκαυλωσα ικανοποιητικά

Καλό παιδί κ ευγενικό όμως
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ΓΕΝΙΚΆ απο οσμοσε
αυτές που λίγο αξίζουν για μένα προσωπικά
ειναι πρώτα η Νίκη
Και μετά η Μελίνα


Όλες οι άλλες απο οσμοσε μακρυά
Ειδικά μακρυά από ελλη οσμοσε χάλια 0 σε όλα εκει τα εκλαψα πίκρα τα λεφτά μ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Ευχαριστω graviy θα προσπαθησω να κλεισω με Ηρω και θα επανελθω με info.
Απο εξτρα τι δωράκι ζητάει η κοπελιά;
 

Jack_of_all_trades

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
280
Πολύ χαίρομαι που το φόρουμ είναι γεμάτο από διαφορετικές γνώμες και απόψεις σχετικά με τις κοπέλες από τα γραφεία.... επίσης αυτό σημαίνει υγιείς διαδικασία και σωστός ανταγωνισμός ανάμεσα στις υπηρεσίες στις κοπέλες και στα γραφεία ....

Επίσης είναι πολύ σημαντικό που υπάρχουν διχογνωμίες για συγκεκριμένες κοπέλες τύπου Τέα , που άλλοι την θεωρούν κορυφή και άλλοι τη θεωρούν παρά πολύ μέτρια σε όλα της....

Όπως και να είναι όλες οι κοπέλες κάνουν την προσπάθεια τους σε αυτό το δύσκολο και απαιτητικό χώρο όπως είναι το μασάζ κατ οίκον...

Αλλά νομίζω , γενικά πως όλοι ξέρουν και καταλαβαίνουν , αφού αυτός που πληρώνει έχει άποψη γι αυτό που πλήρωσε και τις υπηρεσίες που πήρε...

Καταρχήν συμφωνώ με το φίλο ότι σε πρώτη φάση όλες θα πρέπει να διορθώσουν το μασάζ....

Τωρα γενικά στα του φραπέ , άλλες το έχουν άλλες δεν το έχουν....σαν αργοσκολος το τελευταίο διάστημα , μιας και είμαι ναυτικός έχω δοκιμάσει πάρα πολλές κοπέλες του χώρου .....οι πιο δυνατές στο φραπε και στα υπόλοιπα έξτρα είναι όλες αυτές που δεν ακούγονται καθόλου σε αυτό το φόρουμ.....όσες ακούγονται και διαφημίζονται εδώ είναι μέτριες και βαρετές.....στις αρχές άκουγα συνεχώς για τις ίδιες και έλεγα ας τις δοκιμάσω.....αλλά τελικά πεταμένα λεφτά.....

Όσες μου πρότειναν τα γραφεία λίγο άγνωστες , οι κοπέλες τα έδιναν όλα στο μασάζ αλλά και στα έξτρα.....

Πολύ σωστός ο φίλος και συμφωνώ απόλυτα!

Έχω καιρό να ασχοληθώ με το μασάζ στο σπίτι ενώ παλιότερα ήμουν τακτικός στο σπορ, και μου έχει κάνει πολύ θετική εντύπωση ότι πλέον βλέπω να αναφέρονται κοπέλες με τα ονόματα τους και τα γραφεία τους δημόσια και έτσι μπορούν όλοι να έχουν μια εικόνα για το πού βαδίζουν.

Σίγουρα υπάρχουν άλλες καταστάσεις, πιο κρυφές, πιο πρίμιουμ, σε κλειστούς κύκλους που πάνε από στόμα σε στόμα και δεν γίνεται να γραφτούν δημόσια. Και είναι και λογικό κιόλας.
Αλλά το γεγονός ότι υπάρχει πλέον ένας μπούσουλας στο να ξέρει κάποιος πού να στραφεί το βρίσκω πάρα πολύ θετικό.
Θυμάμαι μέχρι πριν κανά χρόνο που διάβαζα το νήμα, τα περισσότερα ποστ ήταν ερωταπαντήσεις στον άερα κι όλα τα υπόλοιπα με πμ. Άντε να αναφέρονταν κανα δυο ονόματα που ήταν μονίμως τα ίδια και τα ίδια κι αυτό ήταν όλο. Πλέον βλέπω ότι υπάρχει ποικιλία και στις κοπέλες αλλά αντίστοιχα και στις γνώμες, και αυτό μόνο θετικό μπορεί να είναι.

Όσο για το κομμάτι του κατά πόσο πρέπει να είμαστε καθαροί ευγενικοί κλπ, είναι σίγουρα στο χέρι του καθενός.
Δεν νομίζω να είπε κανείς ότι πρέπει να βάλεις γαμπριάτικα και να υποδέχεσαι την κοπέλα με χειροφίλημα και τρόπους γαλαζοαίματου σε χορό.
Αλλά από προσωπική εμπειρία μπορώ να πω ότι έχω ανταμειφθεί περισσότερες φορές όταν βάζω μπροστά καλούς τρόπους, χιούμορ και γαλιφιά, παρά όταν βγαίνω σε φουλ επίθεση.
Η φουλ επίθεση δουλεύει σίγουρα αν σου σκάσει κάποιο CG ξινό και μαλακισμένο, που εκεί όντως πρέπει ή να την σουτάρεις ή να απαιτήσεις να πάρεις αυτά για τα οποία πληρώνεις.
Στο θέμα μασάζ, επειδή θεωρητικά η μανταμίτσα δεν έρχεται για να την γαμήσεις ή να σε πιπώσει (θεωρητικά ξαναλέω, άλλο τι γίνεται στην πράξη), έρχεται για να σου κάνει μασάζ, το να απαιτήσεις κάτι έξτρα με πιο ευθύ κι επιθετικό τρόπο, είτε από φόβο είτε από αντίδραση είτε από δεν ξέρω γω τι, μπορεί να πάρεις τα αρχίδια σου και να ξενερώσεις κι εσύ και να πάει στράφι και το μασάζ και η διάθεση και όλα.

Στην τελική όπως έχει γραφτεί ήδη άπειρες φορές, το μασάζ με τα εξτραδάκια είναι μια πολύ περίεργη κατάσταση που πρέπει να είσαι και λίγο ανώμαλος για να την κυνηγάς.
Γιατί και μασάζ της προκοπής μπορεί να μην πάρεις, και τίποτα μπορεί να μην πάρεις.
Είναι τζογαδόρικη η φάση. Κι ως γνωστόν, τα κέρδη στον τζόγο δεν έρχονται με το στανιό.
Συν το γεγονός ότι το μασάζ πάει και πακέτο με τη χαλάρωση. Αν έχω όρεξη για τσαμπουκάδες, εντάσεις, γαμιολίκια, hatefuck και δεν συμμαζεύεται, παίρνω ένα CG και βγάζω τα γούστα μου. Προτιμώ να κλείσω ένα μασάζ και να φάω ένα ευγενικό άκυρο αν η κοπέλα δεν κάνει εξτρά (ή δεν γουστάρει να κάνει με την πάρτη μου τελος πάντων) και να συνεχίσω να χαλαρώνω και να απολαμβάνω το μασάζ μου, παρά να μου γίνουν τα νεύρα κρόσια και να πάει στράφι η διάθεσή μου εκείνη τη στιγμή.
Θα ζητήσω αυτό που θέλω, θα το κάνω με τον τρόπο που κρίνω ότι στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι πιθανότερο να φέρει κάποιο αποτέλεσμα, αλλά δεν σημαίνει ότι δεδομένα θα πάρω κάθε φορά αυτό που θέλω. Είπαμε, αν θες να πηδήξεις με εγγύηση και βούλα, παίρνεις CG που τα πράγματα είναι ξηγημένα και ξεκάθαρα.
Όσον αφορά την ποιότητα του μασάζ, όντως κι αυτό είναι ένα θέμα... Το καλό μασάζ σπανίζει, και συνήθως αυτές που είναι καλές στο μασάζ είναι γιατί το έχουν σπουδάσει, το γουστάρουν, το έχουν μεράκι, οπότε δεν προχωράνε σε εξτρά.

Όλα τα παραπάνω αποτελούν προσωπικές εμπειρίες και σε καμία περίπτωση δεν υποστηρίζω ότι αποτελούν καθολικές αλήθειες.
Σίγουρα σε κάποιους μπορεί να δουλεύει κι ο τσαμπουκάς και το νταηλίκι και σίγουρα υπάρχουν κι εξαιρέσεις για το ποιες κάνουν καλό μασάζ.
Το καλύτερο μασάζ που μου έχουν κάνει έβερ (και δεν μιλάω μόνο για λαδοκόρες του φραπέ, μιλάω και για επαγγελματίες του μασάζ φυσικοθεραπευτές) μου το είχε κάνει ένα CG από το AGN πολλά χρόνια πριν, ούτε το όνομά της δεν θυμάμαι, που δυστυχώς έχει σταματήσει πια. Κυριολεκτικά η τύπισσα έπιανε πέτρα και την έστειβε και είχε κι απίστευτη τεχνική. Αλλά αυτά είναι τυχερά.

Σημασία έχει όπως είπε κι ένας φίλος πριν, να ξέρουμε μέχρι που φτάνει η τσέπη μας και το τί είναι αυτό που γουστάρουμε.
Αν θες ένα σίγουρο γαμήσι, είναι λάθος να το αναζητάς σε μασατζούδες.
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Η Επανάληψη με κατια από yourmassage στέφθηκε με απολύτη επιτυχία...κουκλί 22 χρόνο σαν τα ινςταγκραμικα μωρά που χαζεύουμε ελληνικης προελευσης με Καλές γνώσεις μασαζ..Όταν γύρισα ανάσκελα έδωσε ρεσιτάλ στον αγώνα...άξιζε μέχρι και το τελευταίο ευρο που έδωσα!!Τέτοια μωράκια να βλέπουμε στα γραφεία να δίνουν νόημα στην καθημερινότητα μας!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Αθλια η εξυπηρετηση απο velvet ...μονολεκτικες απαντησεις σαν να βαριεται να μιλησει με τον πελάτη και εχω στειλει για επιβεβαιωση ραντεβου, το εχει διαβασει και δεν εχει απαντήσει καν.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Αθλια η εξυπηρετηση απο velvet ...μονολεκτικες απαντησεις σαν να βαριεται να μιλησει με τον πελάτη και εχω στειλει για επιβεβαιωση ραντεβου, το εχει διαβασει και δεν εχει απαντήσει καν.

Η γραμματέας του βελβετ από παλιά πάντα με χαλούσε Κ το έχω αναφέρει Κ εγώ
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Αθλια η εξυπηρετηση απο velvet ...μονολεκτικες απαντησεις σαν να βαριεται να μιλησει με τον πελάτη και εχω στειλει για επιβεβαιωση ραντεβου, το εχει διαβασει και δεν εχει απαντήσει καν.

Η γραμματέας του βελβετ από παλιά πάντα με χαλούσε Κ το έχω αναφέρει Κ εγώ
συμφωνω για την άθλια εξυπηρέτηση του velvet και μιας και γίνετε κουβέντα για την εξυπηρέτηση θα σας πω ότι τα ίδια τράβηξα και στο vip η τηλεφωνήτρια στο Viber απαράδεκτη μου έστειλε Ότι είναι η μάνατζερ με υφάκι μετά η κοπέλα άργησε 35 λεπτά αναγκαστικά να ακυρώσω το ραντεβού και επειδή έφυγα μου ζήταγε να της βαλω λεφτα στη τράπεζα αφού η κοπέλα πήγε στο χοτελι...Της λέω η κοπέλα άργησε και αναγκάστηκα να φύγω είχα δουλεια και επέμενε με νταβαντζιδικο τρόπο να της βαλω λεφτα στη τράπεζα...Φυσικά πήρε τις Μπάλες μου και δεν ξαναπήρα ποτέ...Ξενέρωσα τη ζωή μου..
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
πολυ ορθη παρατηρηση αγαπητε συνμαζασιουχε ειχα αντιμετωπισει και εγω το προβλημα της ευγενειας και σε αυτο το γραφειο οπως και σε 2 ακομα . Στα τελευταια 4-5 ραντεβου μου το τελευταιο διμηνο απο εκει βεβαια εχουν αλλαξει πολυ σταση και ειναι πολυ κοσμιοι. Πιθανον να μην ειναι μονο ενα ατομο που απαντα .
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Η Ηρώ φίλε μου είναι από τις κοπέλες που προχωρουν στα φουλ έξτρα και είναι πολύ δυνατή σε όλα της , μαζί με Αφροδίτη και Νεφέλη , τώρα πλέον και Εύα που είναι νέα Είσοδος...

Τώρα για το τηλέφωνικο κέντρο σίγουρα χρειάζεται να διορθώσει λίγο το τρόπο της επικοινωνίας με το πελάτη , δεν διαφωνώ μαζί σας καθόλου.....αλλά προτιμώ να σηκώνει το τηλέφωνο γυναίκα πάρα άνδρας όπως έτυχε σε κάποιο γραφείο που πήρα ...

Καλό είναι να ακούγονται τα καλά και τα κακα από τα γραφεία που είναι στο χώρο....

 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Η Ηρώ φίλε μου είναι από τις κοπέλες που προχωρουν στα φουλ έξτρα και είναι πολύ δυνατή σε όλα της , μαζί με Αφροδίτη και Νεφέλη , τώρα πλέον και Εύα που είναι νέα Είσοδος...

Τώρα για το τηλέφωνικο κέντρο σίγουρα χρειάζεται να διορθώσει λίγο το τρόπο της επικοινωνίας με το πελάτη , δεν διαφωνώ μαζί σας καθόλου.....αλλά προτιμώ να σηκώνει το τηλέφωνο γυναίκα πάρα άνδρας όπως έτυχε σε κάποιο γραφείο που πήρα ...

Καλό είναι να ακούγονται τα καλά και τα κακα από τα γραφεία που είναι στο χώρο....

Άψογος σε όλες τις τοποθετήσεις σου

Λογικές Κ τεκμηριωμένες

Συμφωνώ σε όλα

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom