Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (12 μέλη και 37 επισκέπτες)

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Δοκιμασα απο athens massage

Δημητρα και Ναταλια 
ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ σε μασαζοκρεβατο
τις πηρα 2 φορες τη καθε μια
και τιποτα


Εκανα Masaz sto spiti Σκετο Μασαζ με
Μελινα και Βιβιαν

ΑΤΙΚΑ μασαζ
πηρα χριστινα 3 φορες
Σκετο Χερι Αυστηρα

Στο ΑΤΙΚΑ έχει πολλές καινούριες μιλφ τύπου vip νομίζω
 

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Καλημερα στο λαο των μασαζολατρων!
Ρε φιλοι πολυ παπαρια παιζει εδω μεσα. Λεει ο αλλος <αν εισαι καθαρος, μυρωδατος, ξυρισμενος, ευγενικος, λεφτας, με χιουμορ, χουβαρντας, εξυπνος, κανεις σωστες ερωτησεις, τρως σουσι με ξυλακια και με εξοχικο στη μυκονο, ολο και κατι θα τσιμπησεις>
Μαγκες το χετε χασει. εδω απο το πρωτο λεπτο του αγωνα ηδη εχεις πληρωσει. και δικαιουσαι να λαβεις σωστες υπηρεσιες. δε λεω οτι δεν εχει σημασια αν εισαι βρωμυλος, καραγκιοζης αλλα μην το γαμαμε τελειως. ενα γαμιδι αισθησιακο μασαζ ψαχνουμε και το πληρωνουμε πιο ακριβα απο βιζιτα που εχει φωτογραφηση στπ πλειμποι, εγω ολη αυτη την προετοιμασια την κανω οταν βγαινω με γκομενα πουγουσταρω για σχεση που θα μου εξασφαλισει γαμησι και παιχνιδι φορεβερ!
εκτος εαν καποοιοι εδω μεσα μας μεταφερουν τις επιθυμιες των κοριτσιων της δουλειας?
αν συνεχισει ετσι η φαση σε λιγο η υπηρεσια αισθσιακο μασαζ θα χαθει.
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.330
Κριτικές
95
Like
12.772
Πόντοι
18.036
Καλημερα στο λαο των μασαζολατρων!
Ρε φιλοι πολυ παπαρια παιζει εδω μεσα. Λεει ο αλλος <αν εισαι καθαρος, μυρωδατος, ξυρισμενος, ευγενικος, λεφτας, με χιουμορ, χουβαρντας, εξυπνος, κανεις σωστες ερωτησεις, τρως σουσι με ξυλακια και με εξοχικο στη μυκονο, ολο και κατι θα τσιμπησεις>
Μαγκες το χετε χασει. εδω απο το πρωτο λεπτο του αγωνα ηδη εχεις πληρωσει. και δικαιουσαι να λαβεις σωστες υπηρεσιες. δε λεω οτι δεν εχει σημασια αν εισαι βρωμυλος, καραγκιοζης αλλα μην το γαμαμε τελειως. ενα γαμιδι αισθησιακο μασαζ ψαχνουμε και το πληρωνουμε πιο ακριβα απο βιζιτα που εχει φωτογραφηση στπ πλειμποι, εγω ολη αυτη την προετοιμασια την κανω οταν βγαινω με γκομενα πουγουσταρω για σχεση που θα μου εξασφαλισει γαμησι και παιχνιδι φορεβερ!
εκτος εαν καποοιοι εδω μεσα μας μεταφερουν τις επιθυμιες των κοριτσιων της δουλειας?
αν συνεχισει ετσι η φαση σε λιγο η υπηρεσια αισθσιακο μασαζ θα χαθει.

++++
Mπράβο ρε φιλε ωραία τα είπες!
Να ειμαστε καθαροι σε γκόμενα που πριν 5 λεπτά πίπωνε τον προηγούμενο πελάτη,τον οδηγό της ή κάποιον ηλικιωμένο χορηγό της!

Και φοράει εσώρουχα...λαϊκής των 2 ευρω(εκτός απο εξαιρέσεις δεν εχω πετυχει κοπέλα με ακριβα εσώρουχα,πέρα απο κατι γκλαμουράτες ρωσίδες)

Συν το γεγονός οτι ερχεται ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ της να σε κοροιδεψει,καθώς "πουλάει" προσδοκίες και στο τέλος δεν κανει τίποτα(ΟΛΟΙ ξέρουμε οτι το μασαζ κανει 10-15-20 ευρω)
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Φίλε αυτός που είναι καθαρός είναι καθαρός, αυτός που είναι βρομιλος θα είναι βρομιλος είτε στη γκόμενα του είτε στη μασάτζου...

Τώρα αν νομίζεις ότι η γκόμενα που γουστάρεις και θα βγεις πρώτο ραντεβού μαζί της , το προηγούμενο βράδυ δεν έκανε πιπες ,μάλλον είσαι γελασμενος....

Ο καθε άνθρωπος σε αυτή τη ζωή κάνει ότι γουστάρει και ότι δουλεια θέλει....

Το να είσαι καθαρός και ευγενικός ,δεν το κάνεις για τη μασάτζου αλλά για τον εαυτό σου...

Τώρα πλέον είμαστε στην ελεύθερη αγορά και επιλογές υπάρχουν πολλές ...δεν σου αρέσει η μια παίρνεις άλλη κοπέλα ....κανένα προβλήμα...

Άλλο η καθαριότητα και η Ευγένεια και άλλο ποσό κοστίζει η υπηρεσία....γι αυτό το λόγο υπάρχουν όλες οι τιμές στην αγορά..... σίγουρα μπορείς να γαμησεις με 20 ευρώ και με 500 ευρώ....
 

Poios Thanasis

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα, λίγες μέρες στο forum, περισσότερο καιρό στο μασάζ κατ'οίκον!

Το forum έχει γεμίσει promoters, λογικά από τα ίδια τα sites (Gravity και τρέχα γύρευε!) Αγνοείστε τους!

Έχω συνοπτική κριτική και αξιολόγηση σε προηγούμενη ανάρτηση.

Γενικά υπάρχουν κάποιες λίγες ενδιαφέρουσες περιπτώσεις, οι πιο πολλές κοπέλες όμως είτε είναι απλά διεκπεραιωτικες είτε πουλάνε "παπά", κάποιες επίσης, χρεώνουν υπέρογκα ποσά και κάποιες κλέβουν.

Ναι, να είμαστε σωστοί εμείς, το ίδιο να απαιτούμε όμως και από τα γραφεία και από τις κοπέλες. Μην ξεχνάμε ότι και οι δύο, βγάζουν τον μήνα πολλά περισσότερα λεφτά από τους περισσότερους από μας, από μας που τους "πληρώνουνε" στο τέλος της ημέρας.

Ως επίλογο, στα πολύ "κόκκινα" και στα "δεν" (λόγω συμπεριφοράς): Νίνα από Αρτ, Χριστίνα από Αττικα, και όλες οι Αφροδίτες! Απλά μακριά!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Φίλε αυτός που είναι καθαρός είναι καθαρός, αυτός που είναι βρομιλος θα είναι βρομιλος είτε στη γκόμενα του είτε στη μασάτζου...

Τώρα αν νομίζεις ότι η γκόμενα που γουστάρεις και θα βγεις πρώτο ραντεβού μαζί της , το προηγούμενο βράδυ δεν έκανε πιπες ,μάλλον είσαι γελασμενος....

Ο καθε άνθρωπος σε αυτή τη ζωή κάνει ότι γουστάρει και ότι δουλεια θέλει....

Το να είσαι καθαρός και ευγενικός ,δεν το κάνεις για τη μασάτζου αλλά για τον εαυτό σου...

Τώρα πλέον είμαστε στην ελεύθερη αγορά και επιλογές υπάρχουν πολλές ...δεν σου αρέσει η μια παίρνεις άλλη κοπέλα ....κανένα προβλήμα...

Άλλο η καθαριότητα και η Ευγένεια και άλλο ποσό κοστίζει η υπηρεσία....γι αυτό το λόγο υπάρχουν όλες οι τιμές στην αγορά..... σίγουρα μπορείς να γαμησεις με 20 ευρώ και με 500 ευρώ....

Πολυ Σωστος Φιλε μου Ετσι ακριβως ειναι !!!
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Μη ξεχνάμε κάτι βασικό, οι κοπέλες κάνουν τη δουλειά τους και θα πάρουν λεφτά φεύγοντας. Στο καλό περιβάλλον και στον καλό ευχάριστο πελάτη θα αποδώσουν καλύτερα και είναι απόλυτα λογικο. Και εμείς κάπως έτσι δεν είμαστε στη δουλειά μας;
Όποτε καλώ κοπέλα, είτε μασάζ είτε cg, φροντίζω να έχω και καθαρό σπίτι και εγώ ο ίδιος να είμαι σαν να βγαίνω πρώτο ραντεβού.

Καλό σε εμάς κάνουμε στο τέλος τέλος, και πάω για σκούπισμα και σφουγγάρισμα. :sunglasses:
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Και να προσθέσω έχω ακούσει παράπονα από κοπέλες και για απεριποίητους πελάτες και για σπίτια... :confused:
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Καλησπέρα παιδιά έχει δοκιμάσει κάποιος την Γεωργιάννα απο μασαζ στο σπιτι;
Στα δεν είναι για έξτρα και μέτριο μασάζ. Δεν το πάλεψα πολύ γενικά καθώς κράταγε γενικά απόσταση στην συνέδρια. Μάλλον κατάλαβε ότι είμαι πολύ του αισθησιακού ...
 

mindfucker22

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
25
Like
136
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,
σας παρακολουθώ αρκετό καιρό και θα ήθελα να προσθέσω μια άποψη.

Κάποιοι από τους βασικούς λόγους που φωνάζει κανείς μια κοπέλα για massage στο χώρο του, αν είναι μέσα στις προσδοκίες του το κάτι παραπάνω, γιατί σε αυτό αναφέρεται το forum, είναι όχι κατ ανάγκη με αυτή την βαρύτητα, τα παρακάτω:

Η περιέργεια
Η ικανοποίηση του εγώ του.
Η ανάγκη να χαλαρώσει και να περάσει καλά.
Η επικοινωνία
Η σεξουαλική ικανοποίηση

Αυτά είναι τι πρέπει να πουλήσει η κοπέλα. Δεν είναι όλες το ίδιο καλές πωλήτριες ,ούτε όλες τις ώρες. Επίσης ποιό ειναι το άριστο σε καθένα απο αυτά, για τον καθένα μας αλλάζει.

Ο πελάτης αγοράζει με τα λεφτά του, με την ευγένεια του, με το ενδιαφέρον που προκαλεί, με την άνεση που θα δημιουργήσει, με την εικόνα του, με τις προσδοκίες που θα δημιουργήσει, με την προσωπικότητα του με τον χαρακτήρα του εν κατακλείδι.

Το τι πετυχαίνει ο καθένας έχει να κάνει με τον συνδιασμό, το 'κούμπωμα΄΄ όλων των παραπάνω.

Να σας θυμήσω οτι οι κοπέλες, πέρα από το αν εργάζονται σαν μασατζούδες, πουτάνες, barwoman σε κωλάδικα ή γραμματείς σε πολυεθνικές παραμένουν άνθρωποι με ανάγκες και φόβους, προσδοκίες και ελπίδες. Απλά πολύ καλά κρυμένες για να μπορούν να επιβιώνουν.

Ανάλογα λοιπόν με το τι θέλετε να καλύψετε σαν δική σας ανάγκη, πληρώστε εκτός από τα λεφτά και τα υπόλοιπα που πρέπει, για να το αγοράσετε.

Με πάρα πολλές από τις κοπέλες που αναφέρετε έχω κάνει massage και συνήθως παίρνω περισσότερα από ότι περιγράφετε, φτηνότερα από ότι λέτε.
Κι αυτό είναι θέμα διαχείρησης. Δεν θέλω να αναφερθώ σε ονόματα, αλλά πιθάνον οι διαφορετικές απόψεις που διαβάζω στο forum για το ιδιο πρόσωπο, να οφείλονται σε διαφορετικές συμπεριφορές από μέρους μας.

Επίσης μην ξεχνάτε ότι οι περισσότερες κάποιου επιπέδου δεν θα στεναχωρηθούν αν χάσουν ενα πενηντάρικο, δεν είναι στο όριο της φτώχιας.

Εμπειρία υπάρχει, γυρίζω σε κωλόμπαρα αρκετές δεκαετίες και κάνω massage πάνω από 5 χρόνια. Βρίσκω πολύ κοινά χαρακτηριστικά ανάμεσα σε αυτά τα δύο, ειδικά σε παλιότερες δεκαετίες που το σεξ σε αυτά τα μαγαζιά δεν ήταν τόσο εύκολο ή τόσο φτηνό όσο σήμερα. Για να 'πετύχεις' οι κανόνες ήταν κοινοί.

Καλώς σας βρήκα.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλημέρα, λίγες μέρες στο forum, περισσότερο καιρό στο μασάζ κατ'οίκον!

Το forum έχει γεμίσει promoters, λογικά από τα ίδια τα sites (Gravity και τρέχα γύρευε!) Αγνοείστε τους!

Έχω συνοπτική κριτική και αξιολόγηση σε προηγούμενη ανάρτηση.

Γενικά υπάρχουν κάποιες λίγες ενδιαφέρουσες περιπτώσεις, οι πιο πολλές κοπέλες όμως είτε είναι απλά διεκπεραιωτικες είτε πουλάνε "παπά", κάποιες επίσης, χρεώνουν υπέρογκα ποσά και κάποιες κλέβουν.

Ναι, να είμαστε σωστοί εμείς, το ίδιο να απαιτούμε όμως και από τα γραφεία και από τις κοπέλες. Μην ξεχνάμε ότι και οι δύο, βγάζουν τον μήνα πολλά περισσότερα λεφτά από τους περισσότερους από μας, από μας που τους "πληρώνουνε" στο τέλος της ημέρας.

Ως επίλογο, στα πολύ "κόκκινα" και στα "δεν" (λόγω συμπεριφοράς): Νίνα από Αρτ, Χριστίνα από Αττικα, και όλες οι Αφροδίτες! Απλά μακριά!

ΕΙΜΑΙ Διαφημιστης απ ολα τα γραφεια κ απ ολες τις κοπελες της αθηνας και του πειραια

Μαγκια μου

Επειδη μου πριξατε τα @@ θα συμφωνω μαζι σας να δω που θα το πατε - καταληξετε γενικως

Ειμαι τρελο αλανι με υψηλο δεικτη νοημοσυνης και βγαζω τρελα λεφτα

και εδω μεσα κανω διαφημιση απ ολα τα γραφεια κ ολες τις κοπελες

κ ολες με γουσταρουν κ ολες με πληρωνουν

κ ολα τα γραφεια με πληρωνουν

κ εχω βιλα κ κοτερα και ειμαι βασιλιας του μασαζ κ βασιλιας της Ελλαδας


ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ....
οσοι εχετε η εξυπηρετητε συμφερονται , δεν με ενδιαφερει και μαγκια σας και δεν ασχολουμαι αλλα το δεχομαι σεβομαι.... και ευχομαι να πανε καλα οι δουλειες
κ να κανετε λιγο υπομονη , εχει πεσει παντου η δουλεια , ολοι περναμε οικονομικη κριση λογο του ιου , ευχομαι κ ελπιζω να περασει κ να ανεβει η χωρα μας
και να εχουμε υγεια κ δουλεια ολοι μας


οσοι ομως δεν εχετε συμφεροντα οικονομικα ειστε ψυχακια κομπλεξικοι κτλ και καλο ειναι να πατε σε ενα ψυχιατρο να το προλαβετε
ΓΕΝΙΚΑ οσοι γενικα εχετε προβλημα κομπλεξ μαζι μου να πατε να αγαπηθειτε
2 χρονια βοηθησα αμετρητα ατομα στο π.μ για κοπελες μασαζ και ανεξαρτητες και απ ολα τα γραφεια
τοτε ημουν καλως


Εν κατακλειδι

ειτε εχετε συμφεροντα οικονομικα ειτε εχετε απλα ψυχολικα κομπλεξ μαζι μου

στα @@

θα ειμαι ειμαι εδω μεσα ολη μερα για οσους με γουσταρουν κ γουσταρω
και για τους αλλους να τους τα σπαω , ετσι για να γουσταρω γιατι ειμαι μεγαλο αλανι



 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
101
Like
7.487
Πόντοι
17.806
Ρε αφήστε τον Gravity ήσυχο. Πωπω κόλλημα. Ο άλλος λέει είναι λίγες μέρες μέλος και έμαθε να ξεχωρίζει του προμότορες.
Εγώ αδερφέ είμαι μέλος από το 2013 και επισκέπτης από το 2010 τι να πω ???
Λοιπόν μια πληροφορία για την Νίνα από Αρτ. Η κοπέλα ζητάει τον ουρανό με τα άστρα. Πρέπει να είναι από Ισραήλ και όχι Ελληνοαυστραλεζα που λέει. Αναφέρω καταγωγή για την νοοτροπία της, όχι κάτι άλλο. Κρίμα και είναι εργαλείο.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ρε αφήστε τον Gravity ήσυχο. Πωπω κόλλημα. Ο άλλος λέει είναι λίγες μέρες μέλος και έμαθε να ξεχωρίζει του προμότορες.
Εγώ αδερφέ είμαι μέλος από το 2013 και επισκέπτης από το 2010 τι να πω ???
Λοιπόν μια πληροφορία για την Νίνα από Αρτ. Η κοπέλα ζητάει τον ουρανό με τα άστρα. Πρέπει να είναι από Ισραήλ και όχι Ελληνοαυστραλεζα που λέει. Αναφέρω καταγωγή για την νοοτροπία της, όχι κάτι άλλο. Κρίμα και είναι εργαλείο.

Ωραιο εργαλειο η ΝΙΝΑ

αλλα γδερνει ... δυστυχως....
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Γενικα ο καθενας μας εχει τη αποψη του και τις εμπειριες του , και πρεπει να ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ την αποψη κ τη εμπειρια του
και να ανταλλασουμε αποψεις - εμπειριες κτλ με σεβασμο !

Δεν υπαρχουν ουτε τελεια γραφεια ουτε τελειες κοπελες μασαζ

ουτε οι κοπελες μασαζ ειναι Call Girl με στανταρτ τιμες κ υπηρεσιες.....
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
οποιος εχει - ξερει κοπελες της διπλανης πορτας - ανεξαρτητες που κανουν μασαζ και εξτρα...
ας προτεινει......

οι κοπελες στα γραφεια κατα μεγαλο ποσοστο πανε απ το ενα γραφειο στο αλλο.....

αλλαζουν απλα γραφεια κ ονοματα... και τις εχω παρει τις περισσοτερες...

ειναι θεμα γουστου κ χημειας καθε πελατη με τη καθε κοπελα

ειναι ολα υποκειμενικα
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.630
Κριτικές
9
Like
3.343
Πόντοι
736
οποιος εχει - ξερει κοπελες της διπλανης πορτας - ανεξαρτητες που κανουν μασαζ και εξτρα...
ας προτεινει......

οι κοπελες στα γραφεια κατα μεγαλο ποσοστο πανε απ το ενα γραφειο στο αλλο.....

αλλαζουν απλα γραφεια κ ονοματα... και τις εχω παρει τις περισσοτερες...

ειναι θεμα γουστου κ χημειας καθε πελατη με τη καθε κοπελα

ειναι ολα υποκειμενικα


Φιλε gravity, θελω την αποψη σου , και σε εκτιμω, ψηνομαι να δοκιμασω την Ηρω απο Velvet massage. Προχωραει σε εξτρα και εκτονωση?:think::think::wanker:
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
οποιος εχει - ξερει κοπελες της διπλανης πορτας - ανεξαρτητες που κανουν μασαζ και εξτρα...
ας προτεινει......

οι κοπελες στα γραφεια κατα μεγαλο ποσοστο πανε απ το ενα γραφειο στο αλλο.....

αλλαζουν απλα γραφεια κ ονοματα... και τις εχω παρει τις περισσοτερες...

ειναι θεμα γουστου κ χημειας καθε πελατη με τη καθε κοπελα

ειναι ολα υποκειμενικα


Φιλε gravity, θελω την αποψη σου , και σε εκτιμω, ψηνομαι να δοκιμασω την Ηρω απο Velvet massage. Προχωραει σε εξτρα και εκτονωση?:think::think::wanker:

Εχω ακουσει απο αλλα μελη καλα λογια για ΗΡΩ απο Βελβετ

Σιγουρα προχωραει σε εκτονωση

για Φουλ Δεν γνωριζω καθολου

Σιγουρα αξιζει δοκιμη και μενα μου κανει κλικ σαν κοπελα η ΗΡΩ , ανετη ειναι χωρις πετσετα κανει οπως που ειχαν πει στο Βαιπερα οταν ειχα ρωτησει
απλα δεν την εχω παρει εγω προσωπικα

αλλα γενικα ακουω καλα λογια , ολες απ το βελβετ κανουν εκτονωση γενικα...
 

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,
σας παρακολουθώ αρκετό καιρό και θα ήθελα να προσθέσω μια άποψη.

Κάποιοι από τους βασικούς λόγους που φωνάζει κανείς μια κοπέλα για massage στο χώρο του, αν είναι μέσα στις προσδοκίες του το κάτι παραπάνω, γιατί σε αυτό αναφέρεται το forum, είναι όχι κατ ανάγκη με αυτή την βαρύτητα, τα παρακάτω:

Η περιέργεια
Η ικανοποίηση του εγώ του.
Η ανάγκη να χαλαρώσει και να περάσει καλά.
Η επικοινωνία
Η σεξουαλική ικανοποίηση

Αυτά είναι τι πρέπει να πουλήσει η κοπέλα. Δεν είναι όλες το ίδιο καλές πωλήτριες ,ούτε όλες τις ώρες. Επίσης ποιό ειναι το άριστο σε καθένα απο αυτά, για τον καθένα μας αλλάζει.

Ο πελάτης αγοράζει με τα λεφτά του, με την ευγένεια του, με το ενδιαφέρον που προκαλεί, με την άνεση που θα δημιουργήσει, με την εικόνα του, με τις προσδοκίες που θα δημιουργήσει, με την προσωπικότητα του με τον χαρακτήρα του εν κατακλείδι.

Το τι πετυχαίνει ο καθένας έχει να κάνει με τον συνδιασμό, το 'κούμπωμα΄΄ όλων των παραπάνω.

Να σας θυμήσω οτι οι κοπέλες, πέρα από το αν εργάζονται σαν μασατζούδες, πουτάνες, barwoman σε κωλάδικα ή γραμματείς σε πολυεθνικές παραμένουν άνθρωποι με ανάγκες και φόβους, προσδοκίες και ελπίδες. Απλά πολύ καλά κρυμένες για να μπορούν να επιβιώνουν.

Ανάλογα λοιπόν με το τι θέλετε να καλύψετε σαν δική σας ανάγκη, πληρώστε εκτός από τα λεφτά και τα υπόλοιπα που πρέπει, για να το αγοράσετε.

Με πάρα πολλές από τις κοπέλες που αναφέρετε έχω κάνει massage και συνήθως παίρνω περισσότερα από ότι περιγράφετε, φτηνότερα από ότι λέτε.
Κι αυτό είναι θέμα διαχείρησης. Δεν θέλω να αναφερθώ σε ονόματα, αλλά πιθάνον οι διαφορετικές απόψεις που διαβάζω στο forum για το ιδιο πρόσωπο, να οφείλονται σε διαφορετικές συμπεριφορές από μέρους μας.

Επίσης μην ξεχνάτε ότι οι περισσότερες κάποιου επιπέδου δεν θα στεναχωρηθούν αν χάσουν ενα πενηντάρικο, δεν είναι στο όριο της φτώχιας.

Εμπειρία υπάρχει, γυρίζω σε κωλόμπαρα αρκετές δεκαετίες και κάνω massage πάνω από 5 χρόνια. Βρίσκω πολύ κοινά χαρακτηριστικά ανάμεσα σε αυτά τα δύο, ειδικά σε παλιότερες δεκαετίες που το σεξ σε αυτά τα μαγαζιά δεν ήταν τόσο εύκολο ή τόσο φτηνό όσο σήμερα. Για να 'πετύχεις' οι κανόνες ήταν κοινοί.

Καλώς σας βρήκα.
Φιλος λεςτο αυτονοητο και συμφωνω. Απλα σε αυτο το νημα αρκει ο καθενας να καταθετει την εμπειρια του απο μια η περισσοτερες κοπελες. το να βγαινουν καποιοι ανα τακτα διαστηματα και να λενε να χωνεις χρημα καποιος ειπε γαι 200αρια 300αρια στο ραντεβου και να συμπεριφερεσαι λες και πας για γαμπρος εγω θεωρω οτι λεγεται με πονηρια και δεν ειναι η αγνη εμπειρια ενος συναγωνιστη.
Απο κει και περα για να μη κανουμε τη ζωη μας δυσκολη κι αφου ειναι σιγουρο οτι ολες οι κοπελες και τα γραφεια μας διαβαζουν ανελλιπως, ας ακουσουν κι ας προσαρμοσουν τις υπηρεσιες του στο μινιμουμ που ειναι εαν τιμιο αισθησιακο μασαζ.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Φίλε καλήμερα , όσο αναφορά για την Ηρώ από velvet , είναι από τις κοπέλες που προχωράει πάρα πολύ σε έξτρα , είναι πολύ θετική σε όλη τη διαδικασία και άνετη.... προχωράει σε φουλ έξτρα και είναι από τις κοπέλες που το έχουν....

Επίσης και η Αφροδίτη από το Βελβετ είναι στην ίδια φάση....άνετη και προχωράει πάρα πολυ
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Χθες γενικά ήταν μέρα δοκιμής , επέτειακη μέρα , μου πρότειναν την Αλεξάνδρα από daydream Athens.... συγκλονιστική παρουσία και πρώην μοντέλο....

Συνήθως πιστεύω , πως αυτές οι πολύ όμορφες το χάνουν με τη διαδικασία , αλλά η συγκεκριμένη με απογείωσε....

Και αν κάποιος έχει info για την Εύα , που είναι νέα είσοδος και νέα κοπέλα των τελευταίων μερών από βελβετ ,ας μου στείλει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom