Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Η τεα επικεντρωνεται περισσοτερο στην «περιοχη» και εχει αφησει λιγο το μασαζ. Βεβαια με τις καυλοχειλαρες της κανει θαυματα. Ανασταινει και νεκρους. Δαναη καλη φρεσκαδουρα δε παει ακα ομως πλεον γιαυτο την εκοψα. Μιλανα ειναι ταλεντο. Συνδιαζει πολλα. Αλεξανδρα εχει μεινει στασιμη και βαρετη. Χερι και μονο χερι. Δε ξερω σε duo πως συμπεριφερεται οπως εχει γραφτει. Αφροδιτη joy αρκετα καλη.
Ύστερα από τις καταδρομικες του μήνα θα συμφωνήσω και γω με τον Φιλο εδώ..τεα όντως είναι από τις κορυφαίες του χώρου....και γενικα έχω την αίσθηση ότι το lux θα μας απασχολήσει αρκετά στο άμεσο μέλλον..βλέπω συνέχεια νέες και πολύ δυνατες αφίξεις...

Συμφωνω και για την Αφροδίτη τοy joy..το barwomanaki Που όλοι θελουμε να πάρουμε με καλο μασαζ..λίγο μαγκακι στο συμπεριφορά αλλά αν το πας όμορφα στο γυρίζει εις διπλούν πίσω..

Yourmassage έπισης δυνατό με νεα πιπινάκια ειδικά κατια και Χριστίνα στις πολύ hot θεραπεύτριες που κυκλοφορούν..χωρίς πετσέτα άνετο και σωστό μασαζάκι..

Όασις μασαζ ..μακριά μου έσκασε τσιγγάνα με περίεργο τύπο από κάτω να τη περιμένει και την έδιωξα στο λεπτό..μακριά..

Velvet δοκιμή με τη Μαυρούλα τη Τερέζα αλλά δεν τρελάθηκα..προτιμώ τη μπελά του lux που είναι πολύ πιο δεκτική σε ολα...επισης δοκιμή με μια Ψηλη κοπέλα Αλβανίδα Αννα αν θυμάμαι καλα...μιλάμε για κοροϊδία με ψυχολογικά δεν σταμάτησε να μιλάει και με άρχισε στα μα μου όχι το ένα όχι το άλλο ξενέρωσα αδιανόητα...στα αρνητικά όπως είπε και ο Φιλος πιο πάνω η εξυπηρέτηση του γραφείου καθότι η ψηλή άργησε 30 λεπτά το γραφείο δεν απαντούσε και έπρεπε να πάω σπιτι..όποτε για μας που ξεπορτιζουμε είναι λίγο θέμα δεν μπορούμε να έχουμε απόλυτη εμπιστοσύνη στο χρόνο και στη συνεννόηση...

Vip έδωσα μια τελευταία ευκαιρία με μιχαελα αλλά οκ όπως προείπαν και οι άλλοι φίλοι πολύ προχειρότητα και τυπικές διαδικασίες η κοπέλα και μασαζ δεν ξέρει και μου τη πλάσαραν ελληνίδα που δεν είναι και το καταλαβαίνεις με το Καλησπερα και γενικα πολλά ταρνητικα...όποτε μακριά..

Αθενς και μασαζ στο σπιτι διαβάζω ότι είναι στα δεν όποτε αν και έχω δει κάνα δυο πιπινάκια ωραία δεν πήρα για να μην κλάψω τα λεφτα μου...

Deluxe έχω αναφερθεί σε παλαιότερο ποστ μου και συμφωνω για Μιλανα νεφέλη δαναη λυδια Αλεξάνδρα είναι στις τοπ είπαμε όμως να κάνουμε δοκιμές για να έχουμε καλύτερη εικόνα της αγοράς.

Αυτά από μενα περιμένουμε να πέσει ο μισθός να συνεχίσουμε της καταδρομικες και το Νοέμβρη...αυταααα...καλο Βόλι σε όλους..
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Εκανε πλεον οχι. Απο μασαζ αυτες μετρια πραγματα. Καμια απο ολες αυτες δε πληρει μασαζοκοριτσα τυπου mymassage ή πιο καλα μαγαζια. Επιλεγουμε για ενα λαδωμα και κατι εξτρα. Αυτη ειναι η αληθεια. το οτι πιεσε σε καποιον ενα σημειο στη πλατη και το θεωρησε οτι κανει και καλο μασαζ μη τραλαθουμε. οποιος ξερει απο καλα μασαζια το επιβεβαιωνει. Ασχετες ειναι ολες. Μονο μια δυο τυπου Ριας που ξερουν καιβτο εχουν σπουδασει και οντως αν τους αρεσει ο αλλος προχωρανε. Αλλιως τιποτα. Οι αλλες για το π καβαλα. Να λυπαστε τα χρηματα που δινουμε αλλα φετιχ ειναι αυτα...
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
όλες αυτές που έχετε αναφέρει Τεα , Αλεξάνδρα , Αφροδίτη! μασάζ καλό κάνουν που να αξίζει? καλά η Μιλανα απλά χαϊδεύει οκ την έχω πάρει μια φορά! αλλά οι άλλες?γτ δν λεω καλό κ εξτραδακι αλλά να έχει κ αξιόλογο μασάζ! βέβαια γούστα είναι αυτά!

Εχεις δικιο φιλε μου

Η βασικη υπηρεσια ειναι το ΜΑΣΑΖ μην ξεχνιομαστε . και εγω θελω ενα καλο τιμιο χαλαρωτικο μασαζ , καλη επικοινωνια , χημεια ελξη και ορεξη απ τη κοπελα Γενικα....
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπερα συναρρωστοι μασαζιουχοι σε 3 προηγουμενες συνεδριες ειχαμε σκορ 2-1. Πηρα απο best μια Χριστινα πολυ καλο μασαζ αλλα μολις εγινε κουβεντα για εκτονωση εφυγε... Οποτε μαυρο στην φολα. Μετα ακολουθησε Μιλενα που ηταν πολυ δυναμικη μπορω να πω αλλα το κορυφαιο ηταν η Τερεζα απο βελβετ. Γαζελα , αψογη και η κοπελα ειναι τυφωνας αψογη συνεδρια με καλαμακι. Ακολουθηστε συνταγη ευγενειας , σεβασμου και καθαριοτητας και θα φατε καλα αδερφια !!

"Ακολουθηστε συνταγη ευγενειας , σεβασμου και καθαριοτητας και θα φατε καλα αδερφια !! "

ΕΤΣΙ ακριβως ειναι Φιλε μου - Σωστος ;-)
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
όλες αυτές που έχετε αναφέρει Τεα , Αλεξάνδρα , Αφροδίτη! μασάζ καλό κάνουν που να αξίζει? καλά η Μιλανα απλά χαϊδεύει οκ την έχω πάρει μια φορά! αλλά οι άλλες?γτ δν λεω καλό κ εξτραδακι αλλά να έχει κ αξιόλογο μασάζ! βέβαια γούστα είναι αυτά!

Εχεις δικιο φιλε μου

Η βασικη υπηρεσια ειναι το ΜΑΣΑΖ μην ξεχνιομαστε . και εγω θελω ενα καλο τιμιο χαλαρωτικο μασαζ , καλη επικοινωνια , χημεια ελξη και ορεξη απ τη κοπελα Γενικα....
ολα αυτα οταν βρεθουν και τα συγκεντρωνει μια κοπελα διακιολογουν καπως την κατα τ'αλλα τσιμπημενη τιμη
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.467
Like
3.686
Πόντοι
456
Η ρουλα ειναι μεν χοντρουλα αλλα ειναι καλη στο μασαζ ,κανονικο μασαζ οχι απλωνουμε λαδι στο ταψι και η νεφελη του βελβετ εχει "χερι" μην ειμαστε αφοριστικοι.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Καλησπερα μαγκες μου

Τι λεει η Νανσυ απο velvet?

Μου στειλανε φωτο απο το γραφειο στο viber αλλα εκτος απο οτι εχει ωραιο προσωπο δε βλεπω κατι αλλο

Εχει κανεις εμπειρια μαζι της;

Ως που προχωραει;

Εκανα μια μελετη στις προηγουμενες σελιδες αλλα δεν αναφερεται κατι συγκεκριμμενο.Ευχαριστω για οποιαδηποτε ινφο
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
να ρωτησω ποιες αλλες κοπελες απο lux massage προχωρανε εκτος απο την τεα?

 

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
να ρωτησω ποιες αλλες κοπελες απο lux massage προχωρανε εκτος απο την τεα?
Αν δεν έχεις πρόβλημα με το σοκολατένιο χρώμα Μπέλα ικανοποιητικό μασάζ και φραπεδιερα...
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
¨Εχει κανείς ινφο για Κωνσταντινα και Ιωαννα απο attica?
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Πολύ χαίρομαι που το φόρουμ είναι γεμάτο από διαφορετικές γνώμες και απόψεις σχετικά με τις κοπέλες από τα γραφεία.... επίσης αυτό σημαίνει υγιείς διαδικασία και σωστός ανταγωνισμός ανάμεσα στις υπηρεσίες στις κοπέλες και στα γραφεία ....

Επίσης είναι πολύ σημαντικό που υπάρχουν διχογνωμίες για συγκεκριμένες κοπέλες τύπου Τέα , που άλλοι την θεωρούν κορυφή και άλλοι τη θεωρούν παρά πολύ μέτρια σε όλα της....

Όπως και να είναι όλες οι κοπέλες κάνουν την προσπάθεια τους σε αυτό το δύσκολο και απαιτητικό χώρο όπως είναι το μασάζ κατ οίκον...

Αλλά νομίζω , γενικά πως όλοι ξέρουν και καταλαβαίνουν , αφού αυτός που πληρώνει έχει άποψη γι αυτό που πλήρωσε και τις υπηρεσίες που πήρε...

Καταρχήν συμφωνώ με το φίλο ότι σε πρώτη φάση όλες θα πρέπει να διορθώσουν το μασάζ....

Τωρα γενικά στα του φραπέ , άλλες το έχουν άλλες δεν το έχουν....σαν αργοσκολος το τελευταίο διάστημα , μιας και είμαι ναυτικός έχω δοκιμάσει πάρα πολλές κοπέλες του χώρου .....οι πιο δυνατές στο φραπε και στα υπόλοιπα έξτρα είναι όλες αυτές που δεν ακούγονται καθόλου σε αυτό το φόρουμ.....όσες ακούγονται και διαφημίζονται εδώ είναι μέτριες και βαρετές.....στις αρχές άκουγα συνεχώς για τις ίδιες και έλεγα ας τις δοκιμάσω.....αλλά τελικά πεταμένα λεφτά.....

Όσες μου πρότειναν τα γραφεία λίγο άγνωστες , οι κοπέλες τα έδιναν όλα στο μασάζ αλλά και στα έξτρα.....

 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Πολύ χαίρομαι που το φόρουμ είναι γεμάτο από διαφορετικές γνώμες και απόψεις σχετικά με τις κοπέλες από τα γραφεία.... επίσης αυτό σημαίνει υγιείς διαδικασία και σωστός ανταγωνισμός ανάμεσα στις υπηρεσίες στις κοπέλες και στα γραφεία ....

Επίσης είναι πολύ σημαντικό που υπάρχουν διχογνωμίες για συγκεκριμένες κοπέλες τύπου Τέα , που άλλοι την θεωρούν κορυφή και άλλοι τη θεωρούν παρά πολύ μέτρια σε όλα της....

Όπως και να είναι όλες οι κοπέλες κάνουν την προσπάθεια τους σε αυτό το δύσκολο και απαιτητικό χώρο όπως είναι το μασάζ κατ οίκον...

Αλλά νομίζω , γενικά πως όλοι ξέρουν και καταλαβαίνουν , αφού αυτός που πληρώνει έχει άποψη γι αυτό που πλήρωσε και τις υπηρεσίες που πήρε...

Καταρχήν συμφωνώ με το φίλο ότι σε πρώτη φάση όλες θα πρέπει να διορθώσουν το μασάζ....

Τωρα γενικά στα του φραπέ , άλλες το έχουν άλλες δεν το έχουν....σαν αργοσκολος το τελευταίο διάστημα , μιας και είμαι ναυτικός έχω δοκιμάσει πάρα πολλές κοπέλες του χώρου .....οι πιο δυνατές στο φραπε και στα υπόλοιπα έξτρα είναι όλες αυτές που δεν ακούγονται καθόλου σε αυτό το φόρουμ.....όσες ακούγονται και διαφημίζονται εδώ είναι μέτριες και βαρετές.....στις αρχές άκουγα συνεχώς για τις ίδιες και έλεγα ας τις δοκιμάσω.....αλλά τελικά πεταμένα λεφτά.....

Όσες μου πρότειναν τα γραφεία λίγο άγνωστες , οι κοπέλες τα έδιναν όλα στο μασάζ αλλά και στα έξτρα.....

Κάπως έτσι πέτυχα τη Μαριλου. Πήρα velvet τελευταία στιγμή, και είχε μόνο μια, δε την είχα ακουσει τότε εδώ και λέω τώρα ότι γίνει. Σε καλό μου βγήκε δεν έχω παράπονο. Γενικά το σπορ θέλει και λίγη τόλμη!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Πολύ χαίρομαι που το φόρουμ είναι γεμάτο από διαφορετικές γνώμες και απόψεις σχετικά με τις κοπέλες από τα γραφεία.... επίσης αυτό σημαίνει υγιείς διαδικασία και σωστός ανταγωνισμός ανάμεσα στις υπηρεσίες στις κοπέλες και στα γραφεία ....

Επίσης είναι πολύ σημαντικό που υπάρχουν διχογνωμίες για συγκεκριμένες κοπέλες τύπου Τέα , που άλλοι την θεωρούν κορυφή και άλλοι τη θεωρούν παρά πολύ μέτρια σε όλα της....

Όπως και να είναι όλες οι κοπέλες κάνουν την προσπάθεια τους σε αυτό το δύσκολο και απαιτητικό χώρο όπως είναι το μασάζ κατ οίκον...

Αλλά νομίζω , γενικά πως όλοι ξέρουν και καταλαβαίνουν , αφού αυτός που πληρώνει έχει άποψη γι αυτό που πλήρωσε και τις υπηρεσίες που πήρε...

Καταρχήν συμφωνώ με το φίλο ότι σε πρώτη φάση όλες θα πρέπει να διορθώσουν το μασάζ....

Τωρα γενικά στα του φραπέ , άλλες το έχουν άλλες δεν το έχουν....σαν αργοσκολος το τελευταίο διάστημα , μιας και είμαι ναυτικός έχω δοκιμάσει πάρα πολλές κοπέλες του χώρου .....οι πιο δυνατές στο φραπε και στα υπόλοιπα έξτρα είναι όλες αυτές που δεν ακούγονται καθόλου σε αυτό το φόρουμ.....όσες ακούγονται και διαφημίζονται εδώ είναι μέτριες και βαρετές.....στις αρχές άκουγα συνεχώς για τις ίδιες και έλεγα ας τις δοκιμάσω.....αλλά τελικά πεταμένα λεφτά.....

Όσες μου πρότειναν τα γραφεία λίγο άγνωστες , οι κοπέλες τα έδιναν όλα στο μασάζ αλλά και στα έξτρα.....

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ Σ
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
¨Εχει κανείς ινφο για Κωνσταντινα και Ιωαννα απο attica?

ιωαννα
εχει κιλα εξτρα...
ισως σου κανει χερι - φραπε

Μην περιμενεις πολλα πολλα

Γενικα το ΑΤΙΚΑ ειναι αυστηρο Δεν τις αφηνει να ξεφυγουν
κριμα...
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά. Μπορείτε να με ενημερώσετε ποιες κοπέλες εκτός από Τέα από lux, κάνουν body to body;
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Καλησπερα συναρρωστοι μασαζιουχοι σε 3 προηγουμενες συνεδριες ειχαμε σκορ 2-1. Πηρα απο best μια Χριστινα πολυ καλο μασαζ αλλα μολις εγινε κουβεντα για εκτονωση εφυγε... Οποτε μαυρο στην φολα. Μετα ακολουθησε Μιλενα που ηταν πολυ δυναμικη μπορω να πω αλλα το κορυφαιο ηταν η Τερεζα απο βελβετ. Γαζελα , αψογη και η κοπελα ειναι τυφωνας αψογη συνεδρια με καλαμακι. Ακολουθηστε συνταγη ευγενειας , σεβασμου και καθαριοτητας και θα φατε καλα αδερφια !!

"Ακολουθηστε συνταγη ευγενειας , σεβασμου και καθαριοτητας και θα φατε καλα αδερφια !! "

ΕΤΣΙ ακριβως ειναι Φιλε μου - Σωστος ;-)
Άρα να υποθέσω ότι όσοι δεν τρώμε και μένουμε με το πουλί στο χέρι είμαστε αγενείς, ασεβείς και βρώμικοι.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Δοκιμασα απο athens massage

Δημητρα και Ναταλια 
ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ σε μασαζοκρεβατο
τις πηρα 2 φορες τη καθε μια
και τιποτα


Εκανα Masaz sto spiti Σκετο Μασαζ με
Μελινα και Βιβιαν

ΑΤΙΚΑ μασαζ
πηρα χριστινα 3 φορες
Σκετο Χερι Αυστηρα
 

feetlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά έχει δοκιμάσει κάποιος την Γεωργιάννα απο μασαζ στο σπιτι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom