Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (18 μέλη και 39 επισκέπτες)

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
708
Πόντοι
81
Σας είπα ότι θα σας κάνω το χατίρι να μιλάμε μόνο για velvet Κ deluxe

Τι μου ζαλίζετε Κ μου πριζετε τς συκωτια
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
708
Πόντοι
81
gravitygr Καλησπέρα , δεν είναι κακο να μας αρέσουν κάποια γραφεία και δεν ειναι κακό να κάνουμε καλή η κακη κριτική σε ότι μπορεί να μας χαλάει.

Κριτικάρουμε με ομορφο τρόπο χωρίς να προβάλουμε , ώστε οι φίλοι και συνάδελφοι να έχουν τις πληροφορίες που θέλουν, μιας και όλοι μας ,δίνουμε τα χρήματα μας σε αυτό το σπορ που μας αρέσει....

Η αλήθεια είναι πως και το vip γραφείο είναι από τα καλά και από αυτά που ξεχωρίζουν ...νομίζω πως όλοι κάνουν την προσπάθεια τους για το καλύτερο .....δεν χρειάζεται λοιπόν να μιλάς μόνο για το velvet και deluxe .... Αν και πιστεύω πως ο καθένας μας έχει γνώμη και άποψη να κρίνει και να συγκρίνει .καλό βράδυ σε όλους τους συναδέλφους

Λογική σεβαστή όμορφη η άποψη και η τοποθέτηση σου

Συμφωνώ μαζί σου

Καλό βράδυ να έχεις

Θέλω να περνάω καλά

Κ εδώ Κ με τις κοπέλες

Έχω τη γυναίκα Κ τη μάνα μου που μου πριζουν τα συκωτια
Να έχω Κ εδώ μερικούς άντρες να με πριζουν δεν λέει

Χαχαχαχ
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Οπα ρε μαν.Τι γίνεται εδώ.Τον γκραβιτυ τον ξέραμε όλοι ότι κανει αυτή τη δουλειά από τότε που άνοιξε το vip.Εγω πρώτος τον κατάλαβα.Μην το ξεχνάμε αυτό.Θελω πληροφορία για Ίνα από τζοι ?? Τον μπατακια τώρα τον παρατήρησα. Αδερφια αυτοί μας δουλεύουν κανονικά. Προμο το vip πετάνε και ένα βελβετ και ντελουξ για ξεκάρφωμα πολύ λίγο όμως ίσα ίσα γιατί δεν μπορούν να κάνουν και αλλιώς,θάβουν όλα τα υπόλοιπα και βουρ για ραντεβού στο Vip.Απο ένα ραντεβού να κανει ο κάθε ένας εδώ μέσα και να φάει τη φόλα του είναι λεφτά.Οχι αστεία. Ρε τον μπατακια.Μαλακες πιαστήκαμε.
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Εγώ δεν κατάλαβα.Ενα άτομο είναι ο γκραβιτυ και ο μπατακιας ή δυο.Γιατι αν είναι ένας εχει πέσει πολύ δουλειά να στέλνει μηνύματα σε τόσα μέλη. Δεύτερον απτό ντελουξ ποιες έχουν φύγει; Γιατί εγώ όλες εκεί τις είδα σήμερα που μου στείλαν στο viber. Τρίτον για ποσό Μαλακες μας περνάτε εδώ μέσα; Αμφιβάλω αν κανεις μασαζ φίλτατε γκραβιτυ η μπατακια η οποίο άλλο προφίλ έχεις φτιάξει.Το πιο πιθανό είναι να κάθεσαι να διαβάζεις τώρα και να λες..Ω ρε μαλακα.Απο που με κατάλαβαν; Αφού είμαι πολύ έξυπνος. Χαχαχαχα
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
o gravity μπορει να ειναι προμοτορας μπορει και οχι...στα αρχιδια σας...ευαγγελιο μην κανετε κανεναν,διαβαστε,σκεφτειτε και αποφασιστε..φολες τρωνε ολοι στο αθλημα..πριν 2-3 χρονια ο αρχι-ενημερωτης και καλα εδω με καμια 10αρια ακολουθους,ανεβαζε 2-3 κριτικες την εβδομαδα και συμβουλευε η μαλωνε ολους εδω(μαμπα-πιατσες-ανεξαρτητες κλπ)..οποιος του εμπαινε ,ετρωγε mute ή ban,μιας και ειχε και την..ανωθεν ευλογια :wink:.. το πιο αστειο της υποθεσης ειναι οτι τελικα εμαθα οτι ολες οι κριτικες ηταν μουφα,αφου δεν μπορουσε καν να γαμισει και αν επαιρνε καποια,αντε να επινε κανενα καφε και την εψηνε να την προμοταρει για χαρτζιλικι..μην μασατε με το τι λεει ο καθενας,το χορτο στις αγελαδες.. :rockon::rockon:
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.625
Κριτικές
15
Like
6.310
Πόντοι
8.345
o gravity μπορει να ειναι προμοτορας μπορει και οχι...στα αρχιδια σας...ευαγγελιο μην κανετε κανεναν,διαβαστε,σκεφτειτε και αποφασιστε..φολες τρωνε ολοι στο αθλημα..πριν 2-3 χρονια ο αρχι-ενημερωτης και καλα εδω με καμια 10αρια ακολουθους,ανεβαζε 2-3 κριτικες την εβδομαδα και συμβουλευε η μαλωνε ολους εδω(μαμπα-πιατσες-ανεξαρτητες κλπ)..οποιος του εμπαινε ,ετρωγε mute ή ban,μιας και ειχε και την..ανωθεν ευλογια :wink:.. το πιο αστειο της υποθεσης ειναι οτι τελικα εμαθα οτι ολες οι κριτικες ηταν μουφα,αφου δεν μπορουσε καν να γαμισει και αν επαιρνε καποια,αντε να επινε κανενα καφε και την εψηνε να την προμοταρει για χαρτζιλικι..μην μασατε με το τι λεει ο καθενας,το χορτο στις αγελαδες.. :rockon::rockon:
Ο Ζητα?
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.625
Κριτικές
15
Like
6.310
Πόντοι
8.345
btw με την Νεφελη εκανα το καλυτερο ραντεβου μου μεχρι τωρα, λιγο πανω απο Δαναη την βαζω. ειχαμε καλη χημεια. 50+30 ολα μαζι.
απο μασαζ δεν ξερω πολλα, εμενα μου αρεσε οτι εκανε, σε καποιον που κανει συχνα μπορει και να μην αρεσει
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Πόσο δίκιο έχεις ρε φίλε , πολύ συμφωνώ.....ο καθένας ας έχει την γνώμη του , στο κάτω κάτω όταν δίνω εγώ χρήματα , έχω άποψη για τις υπηρεσίες που πληρώνω...
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
351
Like
1.742
Πόντοι
201
btw με την Νεφελη εκανα το καλυτερο ραντεβου μου μεχρι τωρα, λιγο πανω απο Δαναη την βαζω. ειχαμε καλη χημεια. 50+30 ολα μαζι.
απο μασαζ δεν ξερω πολλα, εμενα μου αρεσε οτι εκανε, σε καποιον που κανει συχνα μπορει και να μην αρεσει

Το +30 αφορά παιχτική μόνο ή και μπουκιτσί;
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Καλημέρα κ καλή εβδομάδα
Όσον αφορά το ατικα..Σε καμία περίπτωση μην περιμένετε φουλ πρόγραμμα
Σκέτο μασάζ η εκτόνωση με χέρι.
Είναι αυστηρό το γραφείο. Μέχρι εκτόνωση χέρι αφήνει.


Καλύτερα να πάτε βελβετ κ vipmassage κ μετά deluxe

Παλιά το deluxe είχε πολλές καλές επιλογές με πολλά έξτρα . Τώρα προς το παρών δεν έχει πολλές καλές κοπέλες με έξτρα.

Τώρα για μένα είναι velvet και vipmassage
Και καμία καλή ανεξάρτητη που κάνει κ μασαζ κ σεξ με 100ε

Παλιά το deluxe είχε στόλο ολόκληρο από κορίτσια. Τώρα έφυγαν πολλές καλές...που έκαναν κ έξτρα .

Γενικά τα μασαζ κορίτσια πάνε κ έρχονται κ αλλάζουν γραφεία κ ανανεώνονται. Είναι ρευστό αυτό το θέμα για όλα τα γραφεία Γενικά.
Όταν βρίσκεις κάτι καλό μετά φεύγει.

Η εριετα που ψαχναμε στο vip Τώρα πήγε deluxe ως Νεφέλη .
Την βάφτισαν όπως όλοι
Αυτή μάλλον αξιζει. Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα εριετα = Νεφέλη
οσο δουλευε στο vip η εριετα που τωρα πηγε deluxe την εκθειαζες αρα την ξερεις την εχεισ δοκιμασει...ετσι τουλαχιστον λεσ σε προηγουμενο ποστ..τωρα που πηγε στο deluxe δεν την ξερεισ?επισης εφυγαν απο το deluxe ποιες ρε gravitara?εδω μασ λεσ οτι μπηκε και καινουργια κοπελα?και επειδη ειμαι και χρονια πελατης στα γραφεια αυτα θελω να σου πω οτι οχι μονο δεν εφυγαν κοπελες αλλα ηρθαν και αλλες..μιλενα μαρια νεφελη λυδια και ερχονται και αλλες...τελοσπαντων σε εχουν παρει πρεφα και οι πετρες..ρουφα το αυγουλακι σου και παιξε με καναν υπολογιστη και ασε τα προμοτοριλικια πλεον..κουρασες πολυ και στα πμ σε κραζει και η κουτση μαρια...οπως και οι θεραπευτριεσ που εχεις μοιρασει τις καρτεσ σου και τους ταζεις πελατεια.

τυπε gregor λες να απαντησει ο τυπος gravity με δακρυβρεχτο ποστ οτι δεν εκτιμαται η προσπαθεια του και οτι ηρθε η ωρα να αποχωρησει απο το νημα κλπ?
σχαχαχαχαχχχααχαζααα το έριξε στους ψυχολόγους και ότι είμαστε όλοι τρελοί...τώρα κάνει μασαζ από ανεξάρτητη η οποία είναι μιλφ μοντέλο κάνει μασαζ τρομερό τα βγάζει όλα ειναι τρομερή και όλως τυχαίως αύριο θα είναι μεταγραφή στο καλύτερο μασαντζιδικο της Ευρώπης το vip με το οποίο όμως δεν έχει καμία Σχέση ...τον έχουν μάθει και οι πέτρες το χαζούλη...gravity είμαστε όλοι τρελοί....όμως να ξέρεις ότι μετά τη στραβή που έφαγε το μαγαζάκι που προμοταρεις οι ίδιες οι θεραπεύτριες σε βγάλανε στη φορά...όποτε γαματο αστο δεν είμαστε όλοι τρελοί και συ ο γάτος εδώ μέσα...σου είπα Ρουφα το χρυσό αυγουλακι σου (Φαντάζομαι χρυσά είναι τα αυγά που τρως μια και έχεις τόσο χρήμα να δίνει στα μασαζ) να πάρεις κάνα πόντο και προσοχή τα τσόφλια..άντε παιχταρα μου..
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
100
Like
7.463
Πόντοι
17.806
Αν ο Gravity είναι του vip , τότε ο Gregor35 είναι ο "ιδιοκτήτης" του deluxe.
Λοιπόν σε αυτό το νήμα μερικοί είμαστε πολλά χρόνια και δεν ξεχνάμε.
O Gravity είναι ένας αντικειμενικός συναγωνιστής που βοηθάει με τις κριτικές του αλλά και στα pm. Προτείνει από πολλά γραφεία διάφορες κοπέλες. Τώρα αν γουστάρει περισσότερο το vip καλά κάνει. Αν θέλει να κάνει διαφήμιση στο vip καλά κάνει !! Τρώτε φολες σε αυτές που σας προτείνει ?? Όχι !! Δεν έχω δει ποτέ παράπονα.
Είναι ο μόνος που μπορεί να γράψει σε ένα ποστ για 10 κοπέλες από 3-4 γραφεία και να απαντάει σε 30pm. Διαφωνώ μαζί του όσον αφορά το deluxe.


Εγώ προσωπικά το γουστάρω φουλ και παίρνω από εκεί γιατί είναι εξυπηρετικοί και έχουν νέες σε ηλικία κοπέλες.

Ο Gregor35 είναι προμοταράς του deluxe και το έχουν αναφέρει στο παρελθόν εδώ μέσα. Δεν είναι κακό.
Κακό είναι όταν θες να το παίξεις αντικειμενικός ενώ δεν είσαι και όταν κάνεις επίθεση σε άτομα που βοηθούν κόσμο να περνάει ωραία χωρίς να χάνει χρήματα.

Μπορεί να έκανε μια λάθος κριτική για το μαγαζί σου αλλά μην τον ακυρώνεις λέγοντας ψέματα.
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Μετά από 1 έτος μέλος εδώ κ μετά από 2 ετη στο σπορ μασαζ Στο σπίτι

Έμαθα κ κατάλαβα πολλά εδώ μέσα τι παιχνίδια παίζονται
Και πλέον δεν ασχολούμαι
Αλλά ούτε Ψαρώνω

Αντιμετώπισα σοβαρά προβλήματα οικογενειακά
Και χάθηκα απ το σπορ του μασάζ γενικώς....

Οι μισοί που τα λέτε είστε άρρωστοι κομπλεξικοί κατώτερου επιπέδου
Σας εύχομαι καλό ψυχίατρο


Οι άλλοι μισοί έχετε δόλο σκοπιμότητα συμφέροντα οικονομικά επαγγελματικά κτλ
Σας εύχομαι καλά κέρδη κ καλές πωλήσεις κάντε λίγο υπομονή να φύγει ο κορονοιος και θα ανέβει η δουλειά και πάλι στα γραφεία σας . Μην στεναχωριέστε όλες οι επιχειρήσεις έπεσαν.
Άλλες λίγο Άλλες πολύ.


Όπως κ να έχει και οι 2 κακόβουλες ομάδες
Πιειται τη κακία σας άφθονα κ ελεύθερα . Δεν Ψαρώνω Τώρα

Καλο βράδυ κ τους ψυχασθενείς πονηρούς κακούς κομπλεξικόύς

Και καλά κέρδη κ λιγο υπομονή να φυγει ο ψευτο ιος στους ιδιοκτήτες των γραφείων μασαζ

Χαχαχα


Φιλιά πολλά σε όλους


Στείλτε όσοι θέλετε στο π.μ.

Κοπέλες με καλό μασαζ κ ΚΑΛΟ καλαμάκι ακαποτο

Όλα καλά θα πάνε παιδακια μην τα παίζετε ;)
τον mad Clip τον ξέρεις ;;λέει κάτι πολύ ωραίο που σου Ταιριάζει ψάξτο στον υπολογιστή σου..λεει: ρε φυγε ρε μαλακα απο δω ρε broοοοο....όποτε σβήσε λίγο και μη στέλνεις αλλά γιατί εκτίθεσαι gravity Batakia πιθηκε η όπως αλλιώς είναι το παρατσούκλι σου...
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Αν ο Gravity είναι του vip , τότε ο Gregor35 είναι ο "ιδιοκτήτης" του deluxe.
Λοιπόν σε αυτό το νήμα μερικοί είμαστε πολλά χρόνια και δεν ξεχνάμε.
O Gravity είναι ένας αντικειμενικός συναγωνιστής που βοηθάει με τις κριτικές του αλλά και στα pm. Προτείνει από πολλά γραφεία διάφορες κοπέλες. Τώρα αν γουστάρει περισσότερο το vip καλά κάνει. Αν θέλει να κάνει διαφήμιση στο vip καλά κάνει !! Τρώτε φολες σε αυτές που σας προτείνει ?? Όχι !! Δεν έχω δει ποτέ παράπονα.
Είναι ο μόνος που μπορεί να γράψει σε ένα ποστ για 10 κοπέλες από 3-4 γραφεία και να απαντάει σε 30pm. Διαφωνώ μαζί του όσον αφορά το deluxe.


Εγώ προσωπικά το γουστάρω φουλ και παίρνω από εκεί γιατί είναι εξυπηρετικοί και έχουν νέες σε ηλικία κοπέλες.

Ο Gregor35 είναι προμοταράς του deluxe και το έχουν αναφέρει στο παρελθόν εδώ μέσα. Δεν είναι κακό.
Κακό είναι όταν θες να το παίξεις αντικειμενικός ενώ δεν είσαι και όταν κάνεις επίθεση σε άτομα που βοηθούν κόσμο να περνάει ωραία χωρίς να χάνει χρήματα.

Μπορεί να έκανε μια λάθος κριτική για το μαγαζί σου αλλά μην τον ακυρώνεις λέγοντας ψέματα.
ορεστη με πλήγωσες τώρα και δεν θα κάνω νάνι απόψε...αυτό το ιδιοκτήτης πάντως μαρεσε...μεγάλε αν ήμουν ιδιοκτητησ Όπως λες αυτή τη στιγμή θα έκανα ένα πολύ ωραίο μασαζάκι και θα έκανε γλυκά νανάκια...δεν θασχολιομουν μαζί σου προφανώς... τον θέμα είναι ότι δεν διαβάζεις σωστα...Μεγάλε το deluxe δεν το προμοτάρω μόνο εγώ...αν εχεις διαβάσει το προμοτάρουν σχεδον όλοι εδώ μέσα πολύ απλά γιατί είναι το καλύτερο γραφείο....έχει τις περισσοτερες θεραπευτριες την καλύτερη εξυπηρέτηση και είναι ακόμα στα 50€ ενώ όλοι παίζουν 60αρια....όποτε γιατί να μην το εκθειάσω...παρολαυτα επειδή είσαι κακοπροαιρετοσ Θα σου πω ότι εχω αναφερθεί και σε αλλά site οπως το massage joy το βελβετ το your Massage και αλλά...βέβαια οπως το θετεις μάλλον deluxe velvet και τα υπόλοιπα είναι δικά Μου ..ακόμα πιο γαμω..θα έχω τρελλες ονειρώξεις από απόψε... η αλήθεια ομωσ Είναι Ότι εγώ είμαι πελάτης του και ξέρω τι γράφω εδώ μέσα....Παίρνω από κει γιατί δεν έχω λόγο να πάρω Από άλλου...και δεν είμαι μόνο εγώ είναι πολύς κόσμος εκτός αν όλοι εμείς είμαστε προμοτορες και μέτοχοι του site..κανε ένα μασαζάκι να χαλαρώσεις λίγο δικέ μου γιατί το κεφάλι σου μέσα είναι καζάνι...
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Αν ο Gravity είναι του vip , τότε ο Gregor35 είναι ο "ιδιοκτήτης" του deluxe.
Λοιπόν σε αυτό το νήμα μερικοί είμαστε πολλά χρόνια και δεν ξεχνάμε.
O Gravity είναι ένας αντικειμενικός συναγωνιστής που βοηθάει με τις κριτικές του αλλά και στα pm. Προτείνει από πολλά γραφεία διάφορες κοπέλες. Τώρα αν γουστάρει περισσότερο το vip καλά κάνει. Αν θέλει να κάνει διαφήμιση στο vip καλά κάνει !! Τρώτε φολες σε αυτές που σας προτείνει ?? Όχι !! Δεν έχω δει ποτέ παράπονα.
Είναι ο μόνος που μπορεί να γράψει σε ένα ποστ για 10 κοπέλες από 3-4 γραφεία και να απαντάει σε 30pm. Διαφωνώ μαζί του όσον αφορά το deluxe.


Εγώ προσωπικά το γουστάρω φουλ και παίρνω από εκεί γιατί είναι εξυπηρετικοί και έχουν νέες σε ηλικία κοπέλες.

Ο Gregor35 είναι προμοταράς του deluxe και το έχουν αναφέρει στο παρελθόν εδώ μέσα. Δεν είναι κακό.
Κακό είναι όταν θες να το παίξεις αντικειμενικός ενώ δεν είσαι και όταν κάνεις επίθεση σε άτομα που βοηθούν κόσμο να περνάει ωραία χωρίς να χάνει χρήματα.

Μπορεί να έκανε μια λάθος κριτική για το μαγαζί σου αλλά μην τον ακυρώνεις λέγοντας ψέματα.
ορεστη καλα τα λες αλλά τον κράζει πολυς κοσμοσ Τον γκραβιτυ και στα πμ πολύς κόσμος μου έχει πει ότι έχει φάει φολα όποτε δεν είναι ο μόνος και αυτό κάτι λέει...έχεις δίκιο στα υπόλοιπα..και γω για τον ίδιο λόγο παίρνω από deluxe τώρα είμαι στη φάση που κάνω γύρα βέβαια έχει καλα μασαζοκοριτσα και σε αλλά γραφεία...αλλά μεγάλε αν όντως αυτά που λες για το γρεγορ είναι αλήθεια τότε νομίζω ότι όλοι πρέπει να ακολουθούμε γρεγορ αφού τα ξέρει καλύτερα απολους...Gregor είμαι μαζί σου αρχηγέ ακολουθώ ότι πεις...πιστός δίπλα μεγάλε..σου έστειλα πμ..
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. λόγω της πανδημίας και επειδή ανήκω στις ευπαθείς ομάδες έχω να κάνω μασαζ πολλούς μήνες .. και γι αυτό το λόγο σπάνια εμπανα και στο σάιτ εδώ για να μην υποκύψω στις αδυναμίες μου...σήμερα είναι η πρώτη μέρα που μπήκα και αφιέρωσα χρόνο κσι η αλήθεια είναι ότι χαλαστικα λίγο.. έχει κατ έμε παρεκτραπεί λίγο η κατάσταση και βλέπω πράγματα που με προβληματίζουν όσον αφορά τις πληροφορίες που κυκλοφορούν.. όπως λέει και ένας φίλος πιο πάνω θέλει προσωπικό φιλτράρισμα αλλιώς τπτ..
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Καλησπέρα.. λόγω της πανδημίας και επειδή ανήκω στις ευπαθείς ομάδες έχω να κάνω μασαζ πολλούς μήνες .. και γι αυτό το λόγο σπάνια εμπανα και στο σάιτ εδώ για να μην υποκύψω στις αδυναμίες μου...σήμερα είναι η πρώτη μέρα που μπήκα και αφιέρωσα χρόνο κσι η αλήθεια είναι ότι χαλαστικα λίγο.. έχει κατ έμε παρεκτραπεί λίγο η κατάσταση και βλέπω πράγματα που με προβληματίζουν όσον αφορά τις πληροφορίες που κυκλοφορούν.. όπως λέει και ένας φίλος πιο πάνω θέλει προσωπικό φιλτράρισμα αλλιώς τπτ..
σωστο...
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.625
Κριτικές
15
Like
6.310
Πόντοι
8.345
btw με την Νεφελη εκανα το καλυτερο ραντεβου μου μεχρι τωρα, λιγο πανω απο Δαναη την βαζω. ειχαμε καλη χημεια. 50+30 ολα μαζι.
απο μασαζ δεν ξερω πολλα, εμενα μου αρεσε οτι εκανε, σε καποιον που κανει συχνα μπορει και να μην αρεσει

Το +30 αφορά παιχτική μόνο ή και μπουκιτσί;
παιχτικη μονο για πρωτο ραντεβου και αφησε υποσχεσεις στο τελος για επομενο ραντεβου.
σε συγκριση με την τεα πχ που κοστισε 60+40 περασα πολυ καλυτερα προσωπικα
 

Arnigioulmpasi

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδελφοι! Μιας και νέος στο φόρουμ παραθέτω τηβ πολύ μικρή μου εμπειρία. 1) Ρένα τα από οσμοσ μασάζ κλασικο οσμοσ τιμές για μπριζόλα δεν θυμάμαι φραπές +30 με καπ. Πολύ καλό. Ήθελα να ρωτήσω πληροφορίες για Έλλη από οσμοσ και Αφροδίτη από joy αξίζει? Είναι καμία Ελληνίδα? Επίσης έχω κάνει με Νίνα από αρτ 300 πήγαν όλα μαζί χωρις μπριζόλα αλλά δεν ήθελα εγώ. Κάθε τι που ζητάς ανεβαίνεις 100 σε αυτήν
 
  • Like
Αντιδράσεις: olddog

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom