Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (12 μέλη και 45 επισκέπτες)

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Καλημέρα κ καλή εβδομάδα
Όσον αφορά το ατικα..Σε καμία περίπτωση μην περιμένετε φουλ πρόγραμμα
Σκέτο μασάζ η εκτόνωση με χέρι.
Είναι αυστηρό το γραφείο. Μέχρι εκτόνωση χέρι αφήνει.


Καλύτερα να πάτε βελβετ κ vipmassage κ μετά deluxe

Παλιά το deluxe είχε πολλές καλές επιλογές με πολλά έξτρα . Τώρα προς το παρών δεν έχει πολλές καλές κοπέλες με έξτρα.

Τώρα για μένα είναι velvet και vipmassage
Και καμία καλή ανεξάρτητη που κάνει κ μασαζ κ σεξ με 100ε

Παλιά το deluxe είχε στόλο ολόκληρο από κορίτσια. Τώρα έφυγαν πολλές καλές...που έκαναν κ έξτρα .

Γενικά τα μασαζ κορίτσια πάνε κ έρχονται κ αλλάζουν γραφεία κ ανανεώνονται. Είναι ρευστό αυτό το θέμα για όλα τα γραφεία Γενικά.
Όταν βρίσκεις κάτι καλό μετά φεύγει.

Η εριετα που ψαχναμε στο vip Τώρα πήγε deluxe ως Νεφέλη .
Την βάφτισαν όπως όλοι
Αυτή μάλλον αξιζει. Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα εριετα = Νεφέλη
οσο δουλευε στο vip η εριετα που τωρα πηγε deluxe την εκθειαζες αρα την ξερεις την εχεισ δοκιμασει...ετσι τουλαχιστον λεσ σε προηγουμενο ποστ..τωρα που πηγε στο deluxe δεν την ξερεισ?επισης εφυγαν απο το deluxe ποιες ρε gravitara?εδω μασ λεσ οτι μπηκε και καινουργια κοπελα?και επειδη ειμαι και χρονια πελατης στα γραφεια αυτα θελω να σου πω οτι οχι μονο δεν εφυγαν κοπελες αλλα ηρθαν και αλλες..μιλενα μαρια νεφελη λυδια και ερχονται και αλλες...τελοσπαντων σε εχουν παρει πρεφα και οι πετρες..ρουφα το αυγουλακι σου και παιξε με καναν υπολογιστη και ασε τα προμοτοριλικια πλεον..κουρασες πολυ και στα πμ σε κραζει και η κουτση μαρια...οπως και οι θεραπευτριεσ που εχεις μοιρασει τις καρτεσ σου και τους ταζεις πελατεια.
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Άρα η εριετα πήγε στο deluxe Με το όνομα νεφέλη οκ ξεκάθαρο Σευχαριστω

Όταν τη πάρεις

Θα χαρώ πολύ να ακούσω τη εμπειρία σου

Χαρά μ να περνάνε όλοι όμορφα με όλες κ με όλα κτλ Γενικά

Καλή συνέχεια να έχεις φίλε μ
Κ νομίζω θα περάσεις καλά με αυτή τη γυναίκα

Εγώ είμαι λάτρης των μιλφ
αφου δεν την ξερεις ρε gravitara τι του λες οτι θα περασει καλα?υποθετεις?
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Ναι δεκτά όλα αυτά που γράφεις gravity απλά έχουμε δει πολλά εδώ μέσα και μας δημιουργούν ερωτηματικά πολλά γραφόμενα...?
ο ανθρωπος ειναι clown μην δινεις σημασια...εχς παρει απολα τα γραφεια θεραπευτριες και μοιραζει καρτουλες και τους ταζει δουλεια και πελατες κτλ...μου τα εχει πει ολα κοπελα του vip που εφυγε προσφατα υστερα απο το πεσιμο που τους κανανε...μακρια απο το τυπακο κανει κανονικο προμο..
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Ναι δεκτά όλα αυτά που γράφεις gravity απλά έχουμε δει πολλά εδώ μέσα και μας δημιουργούν ερωτηματικά πολλά γραφόμενα...?
ο ανθρωπος ειναι clown μην δινεις σημασια...εχς παρει απολα τα γραφεια θεραπευτριες και μοιραζει καρτουλες και τους ταζει δουλεια και πελατες κτλ...μου τα εχει πει ολα κοπελα του vip που εφυγε προσφατα υστερα απο το πεσιμο που τους κανανε...μακρια απο το τυπακο κανει κανονικο προμο..
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Παιδιά από velvet ξέρετε αν κάνουν όλες χειρονακτικο; γιατί θέλω να πάρω

4/4 που εχω τεσταρει απο εκει εχουν προχωρησει.
Οποτε φανταζομαι οτι ολες απο εκει το προχωρανε μεχρι το φραπε.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.192
Like
16.062
Πόντοι
3.556
Ναι δεκτά όλα αυτά που γράφεις gravity απλά έχουμε δει πολλά εδώ μέσα και μας δημιουργούν ερωτηματικά πολλά γραφόμενα...?
ο ανθρωπος ειναι clown μην δινεις σημασια...εχς παρει απολα τα γραφεια θεραπευτριες και μοιραζει καρτουλες και τους ταζει δουλεια και πελατες κτλ...μου τα εχει πει ολα κοπελα του vip που εφυγε προσφατα υστερα απο το πεσιμο που τους κανανε...μακρια απο το τυπακο κανει κανονικο προμο..

τυπε γινονται αυτα στο bou? απιστευτα πραματα. :confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cursed

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.192
Like
16.062
Πόντοι
3.556
Καλημέρα κ καλή εβδομάδα
Όσον αφορά το ατικα..Σε καμία περίπτωση μην περιμένετε φουλ πρόγραμμα
Σκέτο μασάζ η εκτόνωση με χέρι.
Είναι αυστηρό το γραφείο. Μέχρι εκτόνωση χέρι αφήνει.


Καλύτερα να πάτε βελβετ κ vipmassage κ μετά deluxe

Παλιά το deluxe είχε πολλές καλές επιλογές με πολλά έξτρα . Τώρα προς το παρών δεν έχει πολλές καλές κοπέλες με έξτρα.

Τώρα για μένα είναι velvet και vipmassage
Και καμία καλή ανεξάρτητη που κάνει κ μασαζ κ σεξ με 100ε

Παλιά το deluxe είχε στόλο ολόκληρο από κορίτσια. Τώρα έφυγαν πολλές καλές...που έκαναν κ έξτρα .

Γενικά τα μασαζ κορίτσια πάνε κ έρχονται κ αλλάζουν γραφεία κ ανανεώνονται. Είναι ρευστό αυτό το θέμα για όλα τα γραφεία Γενικά.
Όταν βρίσκεις κάτι καλό μετά φεύγει.

Η εριετα που ψαχναμε στο vip Τώρα πήγε deluxe ως Νεφέλη .
Την βάφτισαν όπως όλοι
Αυτή μάλλον αξιζει. Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα εριετα = Νεφέλη
οσο δουλευε στο vip η εριετα που τωρα πηγε deluxe την εκθειαζες αρα την ξερεις την εχεισ δοκιμασει...ετσι τουλαχιστον λεσ σε προηγουμενο ποστ..τωρα που πηγε στο deluxe δεν την ξερεισ?επισης εφυγαν απο το deluxe ποιες ρε gravitara?εδω μασ λεσ οτι μπηκε και καινουργια κοπελα?και επειδη ειμαι και χρονια πελατης στα γραφεια αυτα θελω να σου πω οτι οχι μονο δεν εφυγαν κοπελες αλλα ηρθαν και αλλες..μιλενα μαρια νεφελη λυδια και ερχονται και αλλες...τελοσπαντων σε εχουν παρει πρεφα και οι πετρες..ρουφα το αυγουλακι σου και παιξε με καναν υπολογιστη και ασε τα προμοτοριλικια πλεον..κουρασες πολυ και στα πμ σε κραζει και η κουτση μαρια...οπως και οι θεραπευτριεσ που εχεις μοιρασει τις καρτεσ σου και τους ταζεις πελατεια.

τυπε gregor λες να απαντησει ο τυπος gravity με δακρυβρεχτο ποστ οτι δεν εκτιμαται η προσπαθεια του και οτι ηρθε η ωρα να αποχωρησει απο το νημα κλπ?
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
Ναι δεκτά όλα αυτά που γράφεις gravity απλά έχουμε δει πολλά εδώ μέσα και μας δημιουργούν ερωτηματικά πολλά γραφόμενα...?
ο ανθρωπος ειναι clown μην δινεις σημασια...εχς παρει απολα τα γραφεια θεραπευτριες και μοιραζει καρτουλες και τους ταζει δουλεια και πελατες κτλ...μου τα εχει πει ολα κοπελα του vip που εφυγε προσφατα υστερα απο το πεσιμο που τους κανανε...μακρια απο το τυπακο κανει κανονικο προμο..
Το κατάλαβα και εγώ...
Στην αρχή έγραφε για διάφορα γραφεία και μετά πιο πολύ προβολή στο vip...
Και όταν έγινε πέσιμο στο vip είχε ψιλοεξαφανιστει...
Κι όμως γίνονται αυτά...
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
εχω βαλει στο ματι νεφελη απο deluxe, νεφελη.αφροδιτη,ηρω απο velvet και ελλη,ολυμπια απο vip

μιας και η νεφελη απο deluxe ηταν κλεισμενη σημερα, κανονισα με τηςν ετερη νεφελη, για να δουμε τι θα δουμε
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Μετά από 1 έτος μέλος εδώ κ μετά από 2 ετη στο σπορ μασαζ Στο σπίτι

Έμαθα κ κατάλαβα πολλά εδώ μέσα τι παιχνίδια παίζονται
Και πλέον δεν ασχολούμαι
Αλλά ούτε Ψαρώνω

Αντιμετώπισα σοβαρά προβλήματα οικογενειακά
Και χάθηκα απ το σπορ του μασάζ γενικώς....

Οι μισοί που τα λέτε είστε άρρωστοι κομπλεξικοί κατώτερου επιπέδου
Σας εύχομαι καλό ψυχίατρο


Οι άλλοι μισοί έχετε δόλο σκοπιμότητα συμφέροντα οικονομικά επαγγελματικά κτλ
Σας εύχομαι καλά κέρδη κ καλές πωλήσεις κάντε λίγο υπομονή να φύγει ο κορονοιος και θα ανέβει η δουλειά και πάλι στα γραφεία σας . Μην στεναχωριέστε όλες οι επιχειρήσεις έπεσαν.
Άλλες λίγο Άλλες πολύ.


Όπως κ να έχει και οι 2 κακόβουλες ομάδες
Πιειται τη κακία σας άφθονα κ ελεύθερα . Δεν Ψαρώνω Τώρα

Καλο βράδυ κ τους ψυχασθενείς πονηρούς κακούς κομπλεξικόύς

Και καλά κέρδη κ λιγο υπομονή να φυγει ο ψευτο ιος στους ιδιοκτήτες των γραφείων μασαζ

Χαχαχα


Φιλιά πολλά σε όλους


Στείλτε όσοι θέλετε στο π.μ.

Κοπέλες με καλό μασαζ κ ΚΑΛΟ καλαμάκι ακαποτο

Όλα καλά θα πάνε παιδακια μην τα παίζετε ;)






 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Αφού δεν θέλετε να αναφερθώ για vip δημόσια.
Εγώ δεν έχω κανένα θέμα

Αφού αγαπάτε βελβετ κ ντελουξ θα μιλάμε για αυτά τα 2 γραφεία που αγαπάτε .

Ξεκινάμε....

Στο βελβετ με χαλάει η πίπα με προφυλακτικό Και
Με χαλάει η γραμματέας

Στο ντελουξ αγαπάω γραμματέα
Απλά τώρα έφυγαν τα μεγάλα δυνατά πιστόλια

Άντε σας έκανα το χατήρι
Πάλι χαχαχα ;)

Θα περνάμε Ώραια στη παρέα του φόρουμ

Με αυτά τα 2 γραφεία που θέλετε και σας συμφέρει εγώ δεν έχω θέμα ούτε κομλεξ


Πείτε μου για αυτά τα 2 γραφεία ποιες είναι καλές στο μασάζ Κ κάνει τουλάχιστον πίπα χωρίς προφυλάξη κ φουλ πρόγραμμα κ φυσικά δεν δαγκώνει


 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Από βελβετ αγαπάω νεφέλη

Και θέλω να πάρω Αφροδίτη

Στο ντελουξ περιμένω να έρθουν νέες κοπέλες...


 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.467
Like
3.684
Πόντοι
456
Τα μεγαλα οικογενειακα προβληματα δεν σε εμποδιζαν να μπαινεις στο μπου με το ονομα mpatakisgr ?

Αστο μεγαλε ,βρες αλλο τροπο να βγαζεις λεφτα.
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Δημήτρης Παπαδημητριάδης MD MSc, Ψυχίατρος Ψυχοθεραπευτής

2118000544

Καλη τύχη

Θα σου χρειαστεί ;)

 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Τα μεγαλα οικογενειακα προβληματα δεν σε εμποδιζαν να μπαινεις στο μπου με το ονομα mpatakisgr ?

Αστο μεγαλε ,βρες αλλο τροπο να βγαζεις λεφτα.

Εγώ φταίω που πάνω από 1 έτος σας δίνω πληροφορίες Για όλα τα μασάζ κορίτσια γενικά

Δεν φταιτε εσείς....

Εγώ δώσει ένα σκασμό λεφτά
Κ σας ένημερωνα πάντα ποιες είναι στα ΔΕΝ και ποιες προχωράνε

Έφαγα αμέτρητες εργατοώρες τζάμπα

 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Τα μεγαλα οικογενειακα προβληματα δεν σε εμποδιζαν να μπαινεις στο μπου με το ονομα mpatakisgr ?

Αστο μεγαλε ,βρες αλλο τροπο να βγαζεις λεφτα.

Χάνω το χρόνο μου Κ τα λεφτά μου . Αντί να κάτσω να ασχοληθώ με δικές μου δουλειές
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Ουστ ρε ,πισω στην σπηλια σου.

Είμαι προμοτορας από όλα τα γραφεία και βγάζω 10000 ευρώ τη ώρα

Ο ψυχίατρος σου μου είπε να σου λέω πάντα Ναι

Χαχαχαχ


Από δω και πέρα δεν θα σας χαλάω χατήρι

Αν θέλετε μπορώ να γίνω και ο μπατμαν χαχαχχ

 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
gravitygr Καλησπέρα , δεν είναι κακο να μας αρέσουν κάποια γραφεία και δεν ειναι κακό να κάνουμε καλή η κακη κριτική σε ότι μπορεί να μας χαλάει.

Κριτικάρουμε με ομορφο τρόπο χωρίς να προβάλουμε , ώστε οι φίλοι και συνάδελφοι να έχουν τις πληροφορίες που θέλουν, μιας και όλοι μας ,δίνουμε τα χρήματα μας σε αυτό το σπορ που μας αρέσει....

Η αλήθεια είναι πως και το vip γραφείο είναι από τα καλά και από αυτά που ξεχωρίζουν ...νομίζω πως όλοι κάνουν την προσπάθεια τους για το καλύτερο .....δεν χρειάζεται λοιπόν να μιλάς μόνο για το velvet και deluxe .... Αν και πιστεύω πως ο καθένας μας έχει γνώμη και άποψη να κρίνει και να συγκρίνει .καλό βράδυ σε όλους τους συναδέλφους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom