Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Ρε παιδια... με ολες αυτες τις θεωρίες συνωμοσίας, πατε το θεμα αλλου. Δεν ξέρω αν κάποιος ειναι προμοτορας.. ας είναι. Χωρις να δοκιμασετε δεν θα μαθετε. Για μασαζ και οτι προκυψει (αν) λεμε εδω μεσα. Αν θελετε τα παντα ετοιμα στο πιατο, γιατι ασχολείστε με το συγκεκριμενο αθλημα?

Θες παιχνιδι: ψαχτο με το μασαζ αν σε παιρνει οικονομικα
Θες να γαμησεις στα σιγουρα: call girl

Ψάχνετε σε λάθος μερος εδω αν θελετε απλως να γαμησετε.... και έτσι χαλατε και περισσότερα... και ετσι χαλιεστε κι'ολας.

Συμφωνω με τον προλαλησα. Μαγκες ας μη γαμαμε το νημα κι επειδη σιγουρα μας παρακολουθουν και οι προμοτορες και οι μαγαζατορες ας μη δινουμε λαθος μηνυματα. οταν λεμε μασαζ κατ οικον, πρωτα απο ολα εννουμε μασαζ! καλο τιμιο αισθησιακο μασαζ...... ολα τα αλλα που περιμενουμε ερχονται σαν συμπληρωμα στο μασαζ.το μασαζ ειναι η βαση και πανω σε αυτη χτιζεται οτι ο καθενας θελει επιπλεον. η καλη θεραπευτρια μπορει να σε κανει τουρμπο μονο κανοντας μαλαξεις στη σπονδυλικη στηλη η στον αυχενα...για να το πω πιο χυμα....στο μασαζδεν πας καβλωμενος για να γαμησεις .....πας για να καβλωσεις μεσα απο τη χαλαρωση και τα κολπα που κανει η θεραπευτριια,...,.αν εισαι καβλωμενος ....απλα πηγαινε σε αλλο νημα του bou και στα σιγουρακια θα βρεις δεκαδες επιλογες για να χωθεις!
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Εύα στο Αττικά υπάρχει φίλε μου καλέ και σου την στέλνουν φωτογραφία στο viber.....μπορείς να απευθυνθείς στο γραφείο για πληροφορίες...
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Ο φίλος έχει δίκιο , όταν μιλάμε για μασάζ κατ οίκον , αυτό ακριβώς εννοούμε ....να χαλαρώσεις από την μέρα να ηρεμήσεις και αν προκύψει φραπεδακι να το γουστάρεις να το ζήσεις
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
Καλημερα σε ολους ! Νομιζω οτι η συνεισφορα μας εδω ειναι απλα να ενημερωνομαστε στις αλλαγες ονοματων στα αναλογα μαγαζια , και τι προσφερουν.

Για να μπορουμε να κρινουμε εμεις ποια αξιζει , και οχι οι διαφημιστες . Νομιζω συμφωνειτε ολοι , αγαπη μονο και Υγεια ακομα βλλεπτε σε οργασμο ο Κορωνοιος .
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Καλημέρα σε όλους τους μασαζοκαυλεουρες.! Λοιπόν για να μην μπερδεύεστε -γιατί βλέπω πολλές ασυναρτησίες τελευταία- σχεδόν όλα τα γραφεία έχουν κοπέλες που κάνουν Μασαζ με τα περεταίρω ! Άντε να μην υπολογίσουμε 2-3 μάξιμουμ γραφεία που είναι γνωστά στα ΔΕΝ! Τώρα αν εγώ παίρνω Ντιλαξ γιατί γουστάρω περισσότερο ο τάδε παίρνει Βιπ ο άλλος Σενσε ο άλλος λουξ ο άλλος αττικα Βελβετ κτλ τι έχει να λέει !! Εγώ προσωπικά είμαι μπαλαντέρ παίζω σε όλα έχω καλές σχέσεις με όλα ..επίσης κάθε κοπέλα έχει άλλη συμπεριφορά ανάλογα με ποιον βρίσκεται .. ααα επίσης λίγη εχεμύθεια δεν βλάπτει ώστε να κρατάμε τα κορίτσια της διπλανής πόρτας μέσα στο παιχνίδι !!
ΥΓ Πάρτε τηλέφωνο τις εταιρίες στείλτε μηνύματα με ωραίο τρόπο και .. δο κι μα στε!! Στα γραφεία πλέον 80% επιτυχία ανεξαρτήτως ποσό καλός πελάτης είσαι !
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280

skouter-akis

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
56
Like
34
Πόντοι
0


Τον τελευταίο καιρό μου πετάει κάτι τέτοιες διαφημίσεις στο Facebook..έχει κανείς κάποια πληροφορία αν παίζει τπτ καλό με αυτά; φραπεδάκι, εσπρέσσο κάτι...
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    104,9 KB · Εμφανίσεις: 54

paulosb

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
98
Like
901
Πόντοι
80
σύντροφοι και συναγωνιστές ξέρουμε κατι για εδώ?
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Αυτή η Εύα από Attica είναι σαύρα ρε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
Τον τελευταίο καιρό μου πετάει κάτι τέτοιες διαφημίσεις στο Facebook..έχει κανείς κάποια πληροφορία αν παίζει τπτ καλό με αυτά; φραπεδάκι, εσπρέσσο κάτι...
Έχει αναφερθει το massage lux πολλες φορές φιλε, παίζει φραπεδακι ναι, δες προηγούμενες σελίδες
 

Tzoker7

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
30
Like
32
Πόντοι
0
Προσπαθεια ραντεβου με Νεφελη απο βελβετ. Απαραδεκτη η συνενοηση με το γραφειο στο τελος 10 λεπτα πριν το ραντεβου μου το ακυρωσαν.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Τον τελευταίο καιρό μου πετάει κάτι τέτοιες διαφημίσεις στο Facebook..έχει κανείς κάποια πληροφορία αν παίζει τπτ καλό με αυτά; φραπεδάκι, εσπρέσσο κάτι...

Την συγκεκριμένη Πατρίτσια επειδή την ξέρω προσωπικά την ρώτησα και μου είπε κάτι για μασάζ ταντρα και εκτόνωση με το χέρι 100€ . Προφανώς και δεν κανόνισα τπτ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: olddog

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
με ετρωγε ο κωλος μου να δω την νεφελη του deluxe και την πατησα. καταρχην να πω οτι εμφανισιακα η φωτο του γραφειου την κολακευει υπερβολικα, απο κοντα εχει πιο σκληρο προσωπο και μοιαζει πιο πολυ 30+ παρα 25+
στα του μασαζ οπως εχω πει δεν ξερω και πολλα, οποτε δεν θα σχολιασω. στα του αγωνα ομως, οταν γυρισα ανασκελα μου εβαλε πετσετα, δεν ακουμπησε, δεν ρωτησε αν θελω κατι, δεν προτεινε τπτ. ετριβε γυρω γυρω και αυτον ηταν.
ομολογω οτι μου ειχε φανει πολυ διεκπεραιωτικη μεχρι εκεινο το σημειο δεν εκανα τον κοπο να πω τπτ. απο εμενα παει στα μαυρα παντως.

επειδη μπορει να μου πει καποιος "κακως δεν ρωτησε" μεχρι τωρα σε 4 πρωτα ραντεβου που εχω κανει στον χωρο ειχα 3 φραπεδες και ενα φουλ προγραμμα, χωρις να ρωτησω ποτε, οποτε ετσι εκανα και εδω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Έχει κάποιος συναγωνιστής πάρει Ολυμπία από vip massage ?
Αξίζει ;
Φτάνει φουλ;
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα !!

Μήπως ξέρουμε η Χριστιάννα από deluxe (petite, ξανθό μαλλί με λίγο μωβ) που έχει πάει;

Ευχαριστώ !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom