Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

JAY-M21

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Eπισης εμενα οι εμπειριες μου ειναι μονο απο osmose οποτε δεν νομιζω να μπορω να προσφερω κατι παραπανω στρην κουβεντα
 

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
307
Πόντοι
21
Καλησπέρα, παρακολουθώ αρκετό καιρό την σελίδα αλλά δεν έχω καμία εμπειρία με το θέμα.Δεν έχω ποτέ δοκιμάσει μασάζ και η μοναδική μου εμπειρία είναι σε bachelor μέχρι απλό χορό.

Σκεφτόμουν να δοκιμάσω μασάζ, σε χώρο ξενοδοχείου προς το Πειραιά. Έχετε να μου προτείνεται κάτι, είτε από επαγγελματιες, είτε από ερασιτέχνες ? Νομίζω ότι 2 ωρες είναι ένα λογικό διάστημα

Δεν έχω διάθεση να προσβάλλω κανέναν, οπότε αν έχω γράψει κάτι λανθασμένα στο 1ο μου pos, δεν έχει γίνει με δόλο

Ευχαριστω

Έχω δοκιμάσει μόνο την πρώτη σε ξενοδοχείο στον Πειραιά. Με παραπάνω κιλά και μεγάλες βυζάρες.
Χαλαρό μασάζ και εκτόνωση με χέρι και στόμα. Προσφέρει και παραπάνω στην ίδια τιμή των 50ευρω.

Η δεύτερη πηγαίνει σε ξενοδοχείο και δεν ξέρω εάν προσφέρει τίποτε παραπάνω απο μασάζ και εκτόνωση.Τιμή 50 ή 60ευρώ.
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.187
Πόντοι
1.336
Φώτη να είσαι καλά για τις πληροφορίες .Ο Μόχα λέει για άλλη κοπέλα (κατάλαβα ποια ειναι και όντως ειναι πολυ όμορφη αλλά δεν έχω κάνει κάτι μαζί της ).Καλη χρόνια σε όλους
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.818
Like
404
Πόντοι
36
Eπισης εμενα οι εμπειριες μου ειναι μονο απο osmose οποτε δεν νομιζω να μπορω να προσφερω κατι παραπανω στρην κουβεντα

...πες μας για αυτες τοτε....
τι εχεις παρει, με τι υπηρεσιες και ποσα εδωσεςς?????  ;)
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.080
Κριτικές
2
Like
8.787
Πόντοι
2.456

Τούτη δω λέει ότι είναι ταϋλανδέζικη αλλά μιλάει σαν ρωσίδα - μουρό μου και τέτοια
κατά τα άλλα θέλει ένα πενηντάρικο για δυό γύρους άνευ κώλου

την έχει πάρει κανείς?
Όπου φυσάει πάει..
Σ' εμένα είπε 50 για ένα πεόγυρο, για διπλή πίτα είπε +20..
Δεν άκουγα καλά για να καταλάβω αν είναι ταο-ταο ή ρούσκα..
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.080
Κριτικές
2
Like
8.787
Πόντοι
2.456
Φώτη να είσαι καλά για τις πληροφορίες .Ο Μόχα λέει για άλλη κοπέλα (κατάλαβα ποια ειναι και όντως ειναι πολυ όμορφη αλλά δεν έχω κάνει κάτι μαζί της ).Καλη χρόνια σε όλους
Φαραώ ξέρεις αν συνεχίζει ακομα το ελενακι;
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1

Έχω δοκιμάσει μόνο την πρώτη σε ξενοδοχείο στον Πειραιά. Με παραπάνω κιλά και μεγάλες βυζάρες.
Χαλαρό μασάζ και εκτόνωση με χέρι και στόμα. Προσφέρει και παραπάνω στην ίδια τιμή των 50ευρω.

Η δεύτερη πηγαίνει σε ξενοδοχείο και δεν ξέρω εάν προσφέρει τίποτε παραπάνω απο μασάζ και εκτόνωση.Τιμή 50 ή 60ευρώ.
φώτη καλησπέρα,η πρώτη που αναφερεις,τι ηλικια εχει περιπου?
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436

Τούτη δω λέει ότι είναι ταϋλανδέζικη αλλά μιλάει σαν ρωσίδα - μουρό μου και τέτοια
κατά τα άλλα θέλει ένα πενηντάρικο για δυό γύρους άνευ κώλου

την έχει πάρει κανείς?
που τα βρισκεις ρε γκαρι,που μας πας?εδω ειναι αρχαια.καρολαιν και παλι καρολινα.
 

Gourounos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
thanks σε όλους για τις πληροφορίες

πολύ χρήσιμα τα 2 link

Για την Έλλη μόνο mail έχουμε.. όχι τηλέφωνο;


 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.187
Πόντοι
1.336
Όχι φίλε μοχα δεν το γνωρίζω .
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
.....σημερινη επισκεψη εις την οικια μου απο κορασιδα γνωστοτατης κατ οικον εταιριας...μικρο ομορφουλι και μυρωδατο...φυσικα δεν το καιω εδω...αναμενω πμ υπο τον ορο της αμφοτερης ανταλλαγης πληροφοριων !!!!

μερσι!!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.569
Like
5.338
Πόντοι
2.306
.....σημερινη επισκεψη εις την οικια μου απο κορασιδα γνωστοτατης κατ οικον εταιριας...μικρο ομορφουλι και μυρωδατο...φυσικα δεν το καιω εδω...αναμενω πμ υπο τον ορο της αμφοτερης ανταλλαγης πληροφοριων !!!!

μερσι!!
Καλως τον!!!!!!!!! Νομιζεις μασαμε κουτοχορτο? Ξερουμε οτι ζητας πμ και μετα εξαφανιζεσαι και εχεις κανει και αλλη χοντρη λαδια στο παρελθον...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.569
Like
5.338
Πόντοι
2.306
.....σημερινη επισκεψη εις την οικια μου απο κορασιδα γνωστοτατης κατ οικον εταιριας...μικρο ομορφουλι και μυρωδατο...φυσικα δεν το καιω εδω...αναμενω πμ υπο τον ορο της αμφοτερης ανταλλαγης πληροφοριων !!!!

μερσι!!
Μην τσιμπησει κανεις και του δωσει πληροφοριες για κοπελα! Πριν καιρο επιτηδες του εδωσα μεσω πμ για κοπελα που δεν με ενδιεφερε και επιβεβαιωθηκα οτι δεν θα ανταποδωσει με πληροφορια οπως μας λεει!!!
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
ξυδακι νικ77 ξυδακι....νοστιμοοο ξυδι για το φαγητοοο ειναι μονααχα το ξυυδιιι τοπ!!!!!!  :headbaning2:
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Μην τσιμπησει κανεις και του δωσει πληροφοριες για κοπελα! Πριν καιρο επιτηδες του εδωσα μεσω πμ για κοπελα που δεν με ενδιεφερε και επιβεβαιωθηκα οτι δεν θα ανταποδωσει με πληροφορια οπως μας λεει!!!

ξυδακι νικ77 ξυδακι....νοστιμοοο ξυδι για το φαγητοοο ειναι μονααχα το ξυυδιιι τοπ!!!!!!  :headbaning2:

O nick77  σε λέει  αναξιόπιστο και εσύ του απαντάς σα να είσαι 5χρόνο.
Έχεις να μας πεις κάτι για να αποκαταστησεις την αξιοπιστία σου και να μας πείσεις να σου στείλουμε πμ με πληροφορίες??
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.271
Κριτικές
19
Like
9.175
Πόντοι
9.095
O nick77  σε λέει  αναξιόπιστο και εσύ του απαντάς σα να είσαι 5χρόνο.
Έχεις να μας πεις κάτι για να αποκαταστησεις την αξιοπιστία σου και να μας πείσεις να σου στείλουμε πμ με πληροφορίες??
πιτσιρικάς δεν ειναι διότι το στιχάκι ειναι απο παλιά διαφήμιση. απο κει κ πέρα ο nick77 ειναι σοβαρός κ εμπιστος παίκτης, ο tasoulis....?
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
συγγνωμη απαντω σε πμ τωρα δε μπορω να ασχοληθω με τον κομπλεξικο νικ77 του οποιου εθιχθει ο εγωισμος επειδη την προηγουμενη φορα δεν του απηντησα....σα γκομενα κανει αν ειναι δυνατον! τα υπολοιπα σε πμ! Τωρα για το ποσο σοβαρος ειμαι ε ας κριθει απο τους φιλους που τα λεμε σε πμ! ΔΕΝ θα καψω εγω τα χαρτια μου και τις επιλογες συναδελφων επειδη ορισμενοι εδω μεσα πατανε κουμπακια και νομιζουν οτι πιασαν τον παπα απο ταρχιδια...υπαρχουν και καποιες αρχες εχεμυθειας πως θα γινει....
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
συγγνωμη απαντω σε πμ τωρα δε μπορω να ασχοληθω με τον κομπλεξικο νικ77 του οποιου εθιχθει ο εγωισμος επειδη την προηγουμενη φορα δεν του απηντησα....σα γκομενα κανει αν ειναι δυνατον! τα υπολοιπα σε πμ! Τωρα για το ποσο σοβαρος ειμαι ε ας κριθει απο τους φιλους που τα λεμε σε πμ! ΔΕΝ θα καψω εγω τα χαρτια μου και τις επιλογες συναδελφων επειδη ορισμενοι εδω μεσα πατανε κουμπακια και νομιζουν οτι πιασαν τον παπα απο ταρχιδια...υπαρχουν και καποιες αρχες εχεμυθειας πως θα γινει....

Μπράβο σου που παραδέχεσαι ότι την προηγούμενη φορά δεν του απάντησες.
Τι θα έλεγες να πατσίσεις  εκείνη την φορά  και να του πεις εσύ τώρα για ποια κορασίδα αναφέρεσαι, έτσι για να δείξεις πόσο σωστός και σοβαρός είσαι όπως λες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom