Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

ace_ventura6

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχοντας ρίξει αρκετά λεφτά στα πιο σίγουρα, υπάρχει κάποιος που να έχει αγοράσει από athens massage να έχει μείνει ευχριστημένος και να θέλει να το μοιραστει σε pm ??
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
317
Πόντοι
2.287
Προς τους συναγωνιστες που δεν εχω προλαβει να απαντησω στα ΠΜ τους σορρυ, αλλα εχω λαβει καμια 70ρια τις τελευταιες δυο-τρεις μερες...
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Περασα απο ιουλια τελικα. μια φορα και πολύ ηταν δε θα με ξαναδει .
είχαμε ραντεβου 2,30 μου το αλλαζει σε 3 παιρνοτας τηλ ακυρη ώρα . οκ οπωςπηγαινα με ξαναπαιρνει 2,35 δε το σηκωνα καθως οδηγούσα . έφτασα 2,45 την παιρνω τηλ πουθενα . πηρα 5 τηλ τελικα το σηκωσε 3,05 μου λέει σε 5 λεπτα κατεβαινω .. τελικα κατεβηκε σε 20 λεπτα με πιτζαμες και κατι πασουμια λες και θα πεταγε τα σκουπιδια . τεσπα.. ειχα ηδη ξενερωσει με την αναμονη μισης ώρας στο κρύο αλλα οκ. μπαινω σπιτι φιλική σε όλα ομιλιτικη
πάμε στο υπνοδωματιο και ξεδιπλώνει το κρεβάτι του μασαζ δίπλα στο διπλό κρεββατι . ίσα που χωρουσαμε και οι 2 αλλα το χειροτερο ήταν ότι το δωματιο ήταν παγωμενο . μου λεει θα αναψω θερμοπομπο θα γινει φουρνος .. αρχιδια όσο με ετριβε καλα ήταν μετά παγωσαν τα χερια μου και γενικα αβολα τα πραγματα . το μασαζ το κατεχει αντιστοιχα με le massage και υποδεεστερο της ελενας στο μπακνανα και της ρουλας στο Κ48. το φραπεδακι ήταν πολύ καλο χαιδευε και αρχιδια και αφου εχυσα με χαιδευε ακομα για 5 λεπτα να στραγγιξω καλα.. εμφανιση 40 φευγα και οι τοσο όμορφη ,με τασεις χαλαρωσης αλλα δυνατα χερια . τι να πω χρειζεται ενα καλυτερο χώρο σιγουρα και να φτιαξει το θεμα με την επικοινωνια ,απο μενα ειναι όχι
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.775
Πόντοι
1.336
Περασα απο ιουλια τελικα. μια φορα και πολύ ηταν δε θα με ξαναδει .
είχαμε ραντεβου 2,30 μου το αλλαζει σε 3 παιρνοτας τηλ ακυρη ώρα . οκ οπωςπηγαινα με ξαναπαιρνει 2,35 δε το σηκωνα καθως οδηγούσα . έφτασα 2,45 την παιρνω τηλ πουθενα . πηρα 5 τηλ τελικα το σηκωσε 3,05 μου λέει σε 5 λεπτα κατεβαινω .. τελικα κατεβηκε σε 20 λεπτα με πιτζαμες και κατι πασουμια λες και θα πεταγε τα σκουπιδια . τεσπα.. ειχα ηδη ξενερωσει με την αναμονη μισης ώρας στο κρύο αλλα οκ. μπαινω σπιτι φιλική σε όλα ομιλιτικη
πάμε στο υπνοδωματιο και ξεδιπλώνει το κρεβάτι του μασαζ δίπλα στο διπλό κρεββατι . ίσα που χωρουσαμε και οι 2 αλλα το χειροτερο ήταν ότι το δωματιο ήταν παγωμενο . μου λεει θα αναψω θερμοπομπο θα γινει φουρνος .. αρχιδια όσο με ετριβε καλα ήταν μετά παγωσαν τα χερια μου και γενικα αβολα τα πραγματα . το μασαζ το κατεχει αντιστοιχα με le massage και υποδεεστερο της ελενας στο μπακνανα και της ρουλας στο Κ48. το φραπεδακι ήταν πολύ καλο χαιδευε και αρχιδια και αφου εχυσα με χαιδευε ακομα για 5 λεπτα να στραγγιξω καλα.. εμφανιση 40 φευγα και οι τοσο όμορφη ,με τασεις χαλαρωσης αλλα δυνατα χερια . τι να πω χρειζεται ενα καλυτερο χώρο σιγουρα και να φτιαξει το θεμα με την επικοινωνια ,απο μενα ειναι όχι

αυτή ακριβώς είναι η Ιουλία!!!! όπως τα λες έγιναν και σε μένα, και τα τηλ. και η καθυστέρηση. Τουλάχιστον πήγα καλοκαίρι και δεν κρύωνα!!!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Συναγωνιστές αν γνωρίζει κάποιος αν παίζει κάτι από star (αναστασία Μαρία Μαίρη) και refresh (Βιβή Ελιάννα) ας στείλει ένα pm. Ευχαριστώ!
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Αν ηταν να ανταλλασουμε πληροφοριες ανοιχτα θα ειχες πει ποια σου εκανε πιπα και της εχωσες το δωρο σου σε τρεις συνεχομενες συνεδριες...
Αλλα καταλαβαινεις και εσυ οτι αυτο δε λεγεται ανοιχτα αλλα με ΠΜ και γιαυτο και σωστα δεν το ειπες ανοιχτα εδω.
Φιλικα και ειλικρινα παντα και ας μη μου απαντησες στα ΠΜ που σε ρωτουσα με ποια συνεβη αυτο
Ποοόσο σωστός είσαι πάλι φίλε ggary!!!
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
112
Like
82
Πόντοι
1
Παιδιά θα εκτιμούσα κι εγώ καμιά πληροφορία για deluxe. Από αυτές που δεν έχουν φωτογραφια, έχει κανείς άποψη για εμφάνιση και υπηρεσίες;
Ευχαριστώ
 

duonitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ δεν είδα κάποιον να λέει καλά λόγια για Άσπα... απλώς αναφέρθηκε από φίλο που ήθελε πληροφορίες... αν ενδιαφέρεσαι για Αριάδνη μπορώ να στο στείλω pm..

Φιλε αν μπορείς και σε μένα ενα pm, ενδιαφέρομαι για Αριάδνη. TNX !
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Την Αγγελική από το yourmassage ...αυτή είναι πιτσιρίκι και δεν...
Οσο για το deluxe, καλείς το νούμερο, και εάν έχεις viber σου στέλνει φωτό από όλες ...
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Τη Δευτέρα θα καλέσω για μασάζ κατ'οικον από γνωστό γραφείο σε δωμάτιο ξενοδοχείου. Έχω μια απορία αν και είναι ανόητη! Την κοπέλα θα την περιμένω ντυμένος, με το μπουρνούζι και εσώρουχο? Πρώτη φορά θα πάρω γι αυτό ρωτάω
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Καλησπέρα! Τη Δευτέρα θα καλέσω για μασάζ κατ'οικον από γνωστό γραφείο σε δωμάτιο ξενοδοχείου. Έχω μια απορία αν και είναι ανόητη! Την κοπέλα θα την περιμένω ντυμένος, με το μπουρνούζι και εσώρουχο? Πρώτη φορά θα πάρω γι αυτό ρωτάω
Ξεβρακωτος και σουζα!!! Να μπει αμεσως στο νοημα
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Καλησπέρα! Τη Δευτέρα θα καλέσω για μασάζ κατ'οικον από γνωστό γραφείο σε δωμάτιο ξενοδοχείου. Έχω μια απορία αν και είναι ανόητη! Την κοπέλα θα την περιμένω ντυμένος, με το μπουρνούζι και εσώρουχο? Πρώτη φορά θα πάρω γι αυτό ρωτάω
Με Μπουρνούζι, χωρίς εσώρουχο..
Έχεις μιλήσει για happy end, ή βλέπεις πως θα πάει το πράγμα; :S
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Με Μπουρνούζι, χωρίς εσώρουχο..
Έχεις μιλήσει για happy end, ή βλέπεις πως θα πάει το πράγμα; :S

Δεν εχω μιλήσει!! Είναι ένα από τα μασαζ κατ οικον που εχουν αναφερθει πιο πάνω
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Δηλαδή 50+ χοτελ= 70 φεύγα, για αιωρούμενη εκτόνωση;
Σκέψου το για λαδαδικο, στο 70αρι θα τον χώσεις στάνταρ..

Απλά ήθελα να δοκιμάσω τι παίζει με τα γραφεία γι αυτό!!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Καλησπέρα! Τη Δευτέρα θα καλέσω για μασάζ κατ'οικον από γνωστό γραφείο σε δωμάτιο ξενοδοχείου. Έχω μια απορία αν και είναι ανόητη! Την κοπέλα θα την περιμένω ντυμένος, με το μπουρνούζι και εσώρουχο? Πρώτη φορά θα πάρω γι αυτό ρωτάω

Εγώ σε συμβουλεύω να την υποδεχτείς με τη μαλαπέρδα έξω.
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Μορφες ειδα οτι ειχε αναφερθει Ασπα απο your massage....Θα ηθελα κ εγω να μαθω...Πμ δν μπορω να απαντησω γτ ειμαι νεος εδω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom