Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

axristo kormi

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2017
Μηνύματα
59
Like
12
Πόντοι
0
Γι αυτην που γραψατε στο γαλατσι υπαρχει λινκ
Η τηλεφωνο
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
Προφανώς είναι η Ιουλία από το Περιστέρι αφού έχει το ίδιο τηλέφωνο και μάλλον μπέρδεψε τις περιοχές ο reviewer πιο πάνω.
μηπως δε μπερδεψε μονο τις περιοχες και λεει παραμυθια γενικα? Η μονη περιπτωση ειναι αν δεν αναφερεται στην Ιουλια, αλλα αυτο ειναι της Ιουλιας...οποτε..?
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
5
Like
463
Πόντοι
301
ποιά είναι η ιουλία??  εχει δικό της χώρο?

Ναι έχει αναφερθεί πολλάκις. Ηλικια 40, 1,80 λεπτή αλλά καμπουριάζει, καλό μασάζ και κακός φραπές. Δέχεται στον χώρο της αλλά στο διπλανό δωμάτιο είναι η μάνα της και το παιδί της. Ασυνεπής με τα ραντεβού.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gatik
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Και ποια είναι η κοπέλα που είναι ωραία και έκανε και φραπέ με καλαμάκι?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36

Νομίζω έχει αναφερθεί η συγκεκριμένη Αλλά με μία άλλη αγγελία από το openday

Έχει δικό της χώρο στο Γαλάτσι αλλά εγώ της ζήτησα να έρθει στο ξενοδοχείο μου

50 ευρώ η μία και μισή για το χωρο τον δικό μου

Εξαιρετικό μασάζ και πολύ ωραίο τελείωμα με το χέρι αλλά και πολλη συμμετοχή γλώσσας και στόματος
ο χώρος της είναι στο Περιστέρι έχει και στο Γαλάτσι;;;; πάει και κατ'οίκον;;
 

endeavor

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα και απο εμένα. Εχω δοκιμάσει Osmose. Όποιος έχει συγκεκριμένες πληροφορίες (όνομα, υπηρεσιες πέραν μασαζ και δωράκι) για κορίτσια απο yourmassage, starmassage, perfectmassage, lotusmassage,με χαρα να ανταλλάξουμε μέσω πμ στοιχεία. Σέβομαι το χρόνο και το χρήμα όλων σας, περιμενω το ίδιο και απο όποιον ανταποκριθεί...
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86

Νομίζω έχει αναφερθεί η συγκεκριμένη Αλλά με μία άλλη αγγελία από το openday

Έχει δικό της χώρο στο Γαλάτσι αλλά εγώ της ζήτησα να έρθει στο ξενοδοχείο μου

50 ευρώ η μία και μισή για το χωρο τον δικό μου

Εξαιρετικό μασάζ και πολύ ωραίο τελείωμα με το χέρι αλλά και πολλη συμμετοχή γλώσσας και στόματος
φιλαράκι ή μας σπαμάρεις ή η Dakota σου σε έκανες και έχασες το μυαλό σου
Το τηλέφωνο της αγγελίας που λες είναι της Ιουλίας από το Περιστέρι
πρόσεχε τα χάπια σου γιατί είναι ληγμένα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
φιλαράκι ή μας σπαμάρεις ή η Dakota σου σε έκανες και έχασες το μυαλό σου
Το τηλέφωνο της αγγελίας που λες είναι της Ιουλίας από το Περιστέρι
πρόσεχε τα χάπια σου γιατί είναι ληγμένα  :2funny: :2funny: :2funny:
Ο ανακατοσούρας πέταξε την σπίθα και εξαφανίστηκε..
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
9
Like
1.640
Πόντοι
3.145
φώτη καλησπέρα,η πρώτη που αναφερεις,τι ηλικια εχει περιπου?


« Απάντηση #21666 στις: χθες στις 16:26 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση 



Παράθεση από: fotis1974  (χθες στις 13:31)


Έχω δοκιμάσει μόνο την πρώτη σε ξενοδοχείο στον Πειραιά. Με παραπάνω κιλά και μεγάλες βυζάρες.
Χαλαρό μασάζ και εκτόνωση με χέρι και στόμα. Προσφέρει και παραπάνω στην ίδια τιμή των 50ευρω.

Η δεύτερη πηγαίνει σε ξενοδοχείο και δεν ξέρω εάν προσφέρει τίποτε παραπάνω απο μασάζ και εκτόνωση.Τιμή 50 ή 60ευρώ.

φώτη καλησπέρα,η πρώτη που αναφερεις,τι ηλικια εχει περιπου?



  H  πρώτη αδερφέ  είναι πιτσιρίκα  κοντή,με βύζους,  ασχημη για μένα.....  στο μασάζ  τίποτα το ιδιαίτερο!! βέβαια  πρόθυμη  για τα υπόλοιπα (εγώ πίπα εδωσα) δεν πρόκειται να την αναζητήσεις 2η φορά 50 + 25 χοτελι
πεταμένα λεφτά!!!
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
9
Like
1.640
Πόντοι
3.145
Καλησπερα και χρονια πολλά σε ολους. Προσοχή!!! Μπαίνουν και τα αφεντικά απο διάφορα σάιτ που αφορά το μασαζ και κανουν έγραφες και ρωτανε ονομαστικά για την καθε μια απο τα σαιτ τούς ώστε να ξέρουν πως να χειριστούν την κοπέλα να σας μέχρι και εκβιασμός πέφτει. Μεγάλη προσοχή με τα ονόματα και σε πμ. Ιδικά με τους καινούριους. Μην κάψετε τις κοπέλες. Εγω ειμαι σε τετοια άποψη οτι σε πμ μπορουμε να δώσουμε μονο τις ανεξάρτητες. Οχι κοπέλες απο τα διαφοορα "μασαζο-σάιτ" παρακαλω σε ολους να μην δίνετε ονόματα σε καινούριους. Μου το ζητισε μια κοπελα και ειχε τους λογους τις. Ευχαριστώ πολυ. Χρονια Πολλά και καλη χρονια να έχουμε υγεια σεβασμο και εκτίμηση. :hi: :hi: :hi:


ναι γιατί  οι ιδιοκτήτες θεωρούν ότι έχουν παρθενόπες να δουλεύουν..
και δικούς τους στέλνουν για μασάζ  και ξερουν μια χαρά τι γίνεται
απλώς θέλουν να προσφέρονται τα παρελκόμενα σε ΠΕΛΑΤΕΣ και οχι σε κάποιον που πάει μια φορά το χρόνο.

λογικό είναι.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
« Απάντηση #21666 στις: χθες στις 16:26 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση  



Παράθεση από: fotis1974  (χθες στις 13:31)


Έχω δοκιμάσει μόνο την πρώτη σε ξενοδοχείο στον Πειραιά. Με παραπάνω κιλά και μεγάλες βυζάρες.
Χαλαρό μασάζ και εκτόνωση με χέρι και στόμα. Προσφέρει και παραπάνω στην ίδια τιμή των 50ευρω.

Η δεύτερη πηγαίνει σε ξενοδοχείο και δεν ξέρω εάν προσφέρει τίποτε παραπάνω απο μασάζ και εκτόνωση.Τιμή 50 ή 60ευρώ.

φώτη καλησπέρα,η πρώτη που αναφερεις,τι ηλικια εχει περιπου?



 H  πρώτη αδερφέ  είναι πιτσιρίκα  κοντή,με βύζους,  ασχημη για μένα.....  στο μασάζ  τίποτα το ιδιαίτερο!! βέβαια  πρόθυμη  για τα υπόλοιπα (εγώ πίπα εδωσα) δεν πρόκειται να την αναζητήσεις 2η φορά 50 + 25 χοτελι
πεταμένα λεφτά!!!
οποτε η πρωτη ειναι φουλ προγραμμα στα 50?...σωστα?...
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Λιάνα και Δανάη, λίγο Ελένη αλλά μάλλον θέλει 1-2 φορές...η Έλλη είναι χάλια .... αγκαρία οσο δεν πάει ..
Για deluxe , και ναι σίγουρα η κοπέλα στο τηλ ξέρει .....
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
5
Like
463
Πόντοι
301



Παράθεση από: fotis1974  (χθες στις 13:31)


Έχω δοκιμάσει μόνο την πρώτη σε ξενοδοχείο στον Πειραιά. Με παραπάνω κιλά και μεγάλες βυζάρες.
Χαλαρό μασάζ και εκτόνωση με χέρι και στόμα. Προσφέρει και παραπάνω στην ίδια τιμή των 50ευρω.

Η δεύτερη πηγαίνει σε ξενοδοχείο και δεν ξέρω εάν προσφέρει τίποτε παραπάνω απο μασάζ και εκτόνωση.Τιμή 50 ή 60ευρώ.

φώτη καλησπέρα,η πρώτη που αναφερεις,τι ηλικια εχει περιπου?



 H  πρώτη αδερφέ  είναι πιτσιρίκα  κοντή,με βύζους,  ασχημη για μένα.....  στο μασάζ  τίποτα το ιδιαίτερο!! βέβαια  πρόθυμη  για τα υπόλοιπα (εγώ πίπα εδωσα) δεν πρόκειται να την αναζητήσεις 2η φορά 50 + 25 χοτελι
πεταμένα λεφτά!!!
[/quote]


Την δεύτερη (elli) δεν την έχει δοκιμάσει κανείς ε? Θα κάνω εγώ ένα τεστ ντραιβ σύντομα και θα ενημερώσω.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
για  κώλο  φίλε  δεν ξέρω,
αλλά δεν την εκοψα να μην δίνει!
οχι δεν αναφερομαι σε αναλ..λαθος τοποθετηση απο εμενα.ρωτησα για μασαζ+σεξ(φουλ)
αυτο εννοουσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom