Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Παράθεση από: fotis1974  (χθες στις 13:31)


Έχω δοκιμάσει μόνο την πρώτη σε ξενοδοχείο στον Πειραιά. Με παραπάνω κιλά και μεγάλες βυζάρες.
Χαλαρό μασάζ και εκτόνωση με χέρι και στόμα. Προσφέρει και παραπάνω στην ίδια τιμή των 50ευρω.

Η δεύτερη πηγαίνει σε ξενοδοχείο και δεν ξέρω εάν προσφέρει τίποτε παραπάνω απο μασάζ και εκτόνωση.Τιμή 50 ή 60ευρώ.

φώτη καλησπέρα,η πρώτη που αναφερεις,τι ηλικια εχει περιπου?



  H  πρώτη αδερφέ  είναι πιτσιρίκα  κοντή,με βύζους,  ασχημη για μένα.....  στο μασάζ  τίποτα το ιδιαίτερο!! βέβαια  πρόθυμη  για τα υπόλοιπα (εγώ πίπα εδωσα) δεν πρόκειται να την αναζητήσεις 2η φορά 50 + 25 χοτελι
πεταμένα λεφτά!!!



Την δεύτερη (elli) δεν την έχει δοκιμάσει κανείς ε? Θα κάνω εγώ ένα τεστ ντραιβ σύντομα και θα ενημερώσω.
η φωτο πρεπει να ειναι ψευτικη.και ειναι και λογικο.απλα να περιμενεις βυζαρου.μαλλον αυτο θελει να μας πει η κοπελα, που ειναι στην αγγελια.
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
86
Πόντοι
1
Από προσωπική εμπειρία, η Άσπα είναι στα δεν. Θεωρώ ότι τυχαία έγινε θόρυβος για αυτή, απλά επειδή κάποιος την είδε και του άρεσε. Αν κάποιος έχει διαφορετική άποψη από προσωπική του εμπειρία, έχει καλώς, εγώ μιλάω από τη δική μου εμπειρία.
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
φίλε πάντα υπάρχει και το προσωπικό ... εγώ δοκίμασα μια από το yours που έχω ακούσει ότι είναι άνετη με το ρόφημά . και την είχε δοκιμάσει και φίλος και ήταν σαν την περιγραφή , ε σε έμενα την είδε καλόγρια .... μα τίποτα, έριξα 2 φορές την πετσέτα και σταμάτησε να την ξαναβάλει και την έπιασε να μην πέφτει .. ή για την Έλλη που όλοι λένε καλά λόγια, ήταν ίσως το μεγαλύτερο παλτό που έχω πάει ...

Υποκειμενικά είναι όλα .... it takes 2 to tango..

Από προσωπική εμπειρία, η Άσπα είναι στα δεν. Θεωρώ ότι τυχαία έγινε θόρυβος για αυτή, απλά επειδή κάποιος την είδε και του άρεσε. Αν κάποιος έχει διαφορετική άποψη από προσωπική του εμπειρία, έχει καλώς, εγώ μιλάω από τη δική μου εμπειρία.
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ναί ...και απο τις επεξεργασμένες φωτό που στέλνει το κατάστημα μέσω viber.... και απο κοντά με το υπερβολικό make up... Ελπίζω να σε κάλυψα

Η Δανάη πώς είναι εμφανισιακά; Την έχεις δει;
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
86
Πόντοι
1
φίλε πάντα υπάρχει και το προσωπικό ... εγώ δοκίμασα μια από το yours που έχω ακούσει ότι είναι άνετη με το ρόφημά . και την είχε δοκιμάσει και φίλος και ήταν σαν την περιγραφή , ε σε έμενα την είδε καλόγρια .... μα τίποτα, έριξα 2 φορές την πετσέτα και σταμάτησε να την ξαναβάλει και την έπιασε να μην πέφτει .. ή για την Έλλη που όλοι λένε καλά λόγια, ήταν ίσως το μεγαλύτερο παλτό που έχω πάει ...

Υποκειμενικά είναι όλα .... it takes 2 to tango..

Έτσι ακριβώς είναι, έχω βρεθεί και στις δύο θέσεις, να παίρνω κάτι εκεί που δεν πήραν οι άλλοι, και να παίρνω τ'αρχίδια μου εκεί που άλλοι έμπαιναν με όλα. Γι'αυτό πολλές φορές δεν πρέπει να κρίνουμε από αυτά που μας λένε και να τα θεωρούμε δεδομένα, απλά να έχουμε μια ένδειξη για τα δύο άκρα (πάρε κώλο με το καλημέρα, ή 3 πετσέτες και 2 εσώρουχα)
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
86
Πόντοι
1
Ναί ...και απο τις επεξεργασμένες φωτό που στέλνει το κατάστημα μέσω viber.... και απο κοντά με το υπερβολικό make up... Ελπίζω να σε κάλυψα

Κατάλαβα, δε φαίνονται καλά τα πράγματα. Από αυτές που παίζουν, ποιά θα πρότεινες σαν καλύτερη εμφανισιακά;
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Στείλε μνμ θα σου στείλουν φωτό με viber ....απλά μην ξεχνάς πως έχει πέσει λίγο photoshop

Κατάλαβα, δε φαίνονται καλά τα πράγματα. Από αυτές που παίζουν, ποιά θα πρότεινες σαν καλύτερη εμφανισιακά;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
η φωτο πρεπει να ειναι ψευτικη.και ειναι και λογικο.απλα να περιμενεις βυζαρου.μαλλον αυτο θελει να μας πει η κοπελα, που ειναι στην αγγελια.

ΑΛΗΘΙΝΟΤΑΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΣ...και της μιας και της άλλης...γατακια
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Καλησπέρα, υπάρχει καμια χοντρούλα με τεραστια 8αρια (τυπου Τζουλια τροφωνιου) και μεγαλυτερα να μου προτεινετε? Σε πμ οποιος μπορει. Ευχαριστω
 

1Delon_A7777

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2016
Μηνύματα
111
Like
17
Πόντοι
1
παιδια για το deluxe ... ζηταμε αυτα τα κοριτσια ελλη χρυσαννα δαναη ?  πως γινεται η φαση ?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.727
Πόντοι
736
φιλαράκι ή μας σπαμάρεις ή η Dakota σου σε έκανες και έχασες το μυαλό σου
Το τηλέφωνο της αγγελίας που λες είναι της Ιουλίας από το Περιστέρι
πρόσεχε τα χάπια σου γιατί είναι ληγμένα  :2funny: :2funny: :2funny:
Απολογούμαι
Μπορεί να μου είπε Περιστέρι στο τηλέφωνο. Ειλικρινά επειδή δε με ενδιέφερε να πάω ίσως να έγραψα λάθος.
Και επειδή ρώτησε κάποιος κάνει κατ'οικον με 10 ευρώ παραπάνω
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
9
Like
1.650
Πόντοι
3.145

Kokas007

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
ναι αμε.γνωριζω εγω μια ,μασαζ απο τα καλυτερα και γαμισι κορυφη.αλλα ειναι ακριβη ρε παιδακι μου.θελει το καριολακι μια τρακοσαρου για πληρες πακετο με δυο φορες γαμισι.και μικρη 25 χρονων.

Καλησπέρα φιλε, μπορεις να μου στειλεις πληροφορίες σε πμ για την κοπελα γιατι ενδιαφερομαι ... σε ευχαριστω
 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
359
Κριτικές
9
Like
681
Πόντοι
311
Λιάνα και Δανάη, λίγο Ελένη αλλά μάλλον θέλει 1-2 φορές...η Έλλη είναι χάλια .... αγκαρία οσο δεν πάει ..
Για deluxe , και ναι σίγουρα η κοπέλα στο τηλ ξέρει .....

Από αυτές που λες αδερφέ μόνο η Λιάνα φαίνεται στη σελίδα του deluxe...


Οι άλλες ποιες είναι???
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα φιλε, μπορεις να μου στειλεις πληροφορίες σε πμ για την κοπελα γιατι ενδιαφερομαι ... σε ευχαριστω
για να τα ξεκαθαριζουμε.γενικως δεν δινω τιποτα σε νεα προφιλ που δεν εχουν δειγματα γραφης και σε αυτους που μονο ρωτουν και ζητουν.ενα κρατουμενο.για το συγκεκριμενο που ρωτας,εισαι αδιαβαστος.διαβασε - διαβασε και μην μενεις μονο στο ψητο.και μετα φερε τον ελεγχο σου να βαθμολογηθει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom