Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Μην απαντατε.......ειναι πολύ απλό......αγνοήστε τετοιες ερωτήσεις......διαφορετικά θα καουν οι καλές περιπτωσεις
.Ορισμενα πραγματα δεν λεγονται δημόσια......

Andy δεν μπορείς να φανταστείς τι μηνύματα έρχονται. Εκτός από το ότι δεν καταλαβαίνουν τι γράφω δημόσια και τι εννοώ, είναι τόσο προκλητικοί και με άσχημη γλώσσα μερικοί, που ακόμα και να είχα πληροφορία για να την δώσω με pm δεν θα τους την έδινα με τίποτα.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Παιδιά έχει πάρει κανείς τη Μαρία από το star massage με τα τεράστια βυζιά τώρα τελευταία; παίζει τίποτα παραπάνω εκτός από μασάζ;
απο τετοια μαγαζια φιλε μου και να χει φαει κανενας κανα κοκαλακι που λενε,οχι για μπριζολα δεν θα πει τιποτα εκτος αν ειναι χαζος...η καθε κοπελα αν κανει κατι ξερει που το χει κανει οπως και οι περισσοτερες ξερουν για το σαιτ..ενας θα πεταξει την χαζομαρα να πει οτι κατι εγινε το καψε το κοριτσι απο ολους...οποτε μην ρωτατε τετοια γτ κανενας σοβαρος δεν θ απαντησει..αυτα...
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
687
Like
460
Πόντοι
26
μια χαρά όλα... όχι πληροφοριες σε πμ, για να μην καιγόμαστε...

ολοι λοιπον εσεις που μου στελνετε,και βοηθαω με τηλεφωνα,με το ποτε είναι εκει η κοπελα π.χ ας πουμε η τζεσσικα,που κατά τυχη μπορει να κανουμε παρεα, κατι άλλο που μπορει να ξερω για διαφορα,να μην απανταω καν... μια χαρα,απο δω και περα λοιπον δεν στελνουμε τιποτα..
ας αφήσουμε μονο τα μπάνερ με τα στουντιο.
απλα να ξερετε που στελνετε.... καλησπέρα σας  :)
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
απο τετοια μαγαζια φιλε μου και να χει φαει κανενας κανα κοκαλακι που λενε,οχι για μπριζολα δεν θα πει τιποτα εκτος αν ειναι χαζος...η καθε κοπελα αν κανει κατι ξερει που το χει κανει οπως και οι περισσοτερες ξερουν για το σαιτ..ενας θα πεταξει την χαζομαρα να πει οτι κατι εγινε το καψε το κοριτσι απο ολους...οποτε μην ρωτατε τετοια γτ κανενας σοβαρος δεν θ απαντησει..αυτα...

Κι αν έχει φάει κάποιος θα του έχει στοιχίσει ο κούκος αηδόνι
Δεν συμφέρει να θες να γαμήσεις από τέτοια μαγαζιά
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
μια χαρά όλα... όχι πληροφοριες σε πμ, για να μην καιγόμαστε...

ολοι λοιπον εσεις που μου στελνετε,και βοηθαω με τηλεφωνα,με το ποτε είναι εκει η κοπελα π.χ ας πουμε η τζεσσικα,που κατά τυχη μπορει να κανουμε παρεα, κατι άλλο που μπορει να ξερω για διαφορα,να μην απανταω καν... μια χαρα,απο δω και περα λοιπον δεν στελνουμε τιποτα..
ας αφήσουμε μονο τα μπάνερ με τα στουντιο.
απλα να ξερετε που στελνετε.... καλησπέρα σας  :)
φιλε μου αλλο να δωσεις ωραριο η ενα τηλ κι αλλο σε ενα μαγαζι που ανηκει αυστηρα στα μασαζ η δεν εχει ακουστει τιποτα καποιος επειδη ειναι 'τρελος' η θελει να σπρωξει χρημα να φαει κατι απο μια κοπελα να ρθει να στο σφυριξει...εκει εχει καει και αυτος αλλα κι εσυ...διοτι ο κυκλος ειναι κλειστος και  η καθε κοπελα ξερει τι κανει και που...γι αυτο και κατα καιρους εχουν καει κομματια επειδη καποιος το ειπε...εγω επειδη γουσταρω και μου τρεχουν λεμε τωρα εγω δαπανησει ενα χ ποσο και καποιες συνεδριες να πεισω καποια γτ να το δωσω στη φορα μετα?ποιος θα βγει χαμενος?φυσικα εγω και ολοι οι αλλοι διοτι η κοπελα μετα δεν θα ξανακανει τιποτα ...απλα ειναι τα πραγματα..
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
308
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Η θεία Ελενάρα κάνει μασάζ κατ'οίκον?
Από ότι καταλαβαίνω έχει δικό της χώρο στη Καλλιθέα.
Γι αυτό και δεν μιλάει κανείς γι αυτή σε αυτό το νήμα.

Είσαι  offtopic αν δεν το έχεις καταλάβει


Καλησπέρα και ευχαριστώ αν μη τι άλλο για την μοναδική σοβαρή απάντηση που έλαβα στην ερώτηση μου..Καλό σου βράδυ..
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
εχουμε κανα cougar-gilf μασαζοκοριτσο που να πιστολιαζεται στο 2 ημιχρονο?
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Μήπως κάποιος μπορεί να μου δώσει το τηλέφωνο της θείας Λιούμπας που παλαιότερα ειχε χώρο στην Νέα Σμύρνη; ή έστω το λινκ κάποιας αγγελίας της;
 

Andeass

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2018
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Λάτρης του καλου μασαζ τι προτείνετε?
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.248
Like
333
Πόντοι
36
Μήπως κάποιος μπορεί να μου δώσει το τηλέφωνο της θείας Λιούμπας που παλαιότερα ειχε χώρο στην Νέα Σμύρνη; ή έστω το λινκ κάποιας αγγελίας της;
η θεια απο οτι ειδα εχει κλεισει το προφιλ στο μαμπα,σημαινιε οτι ειναι ρωσσια
τωρα,οταν ερθει θα το ανοιξει παλι
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.912
Like
4.791
Πόντοι
1.706
  • Like
Αντιδράσεις: stereo

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
601
Πόντοι
3.230
Φαινεται καλο τμχ
..καποιος συναδελφος να μας πει εαν ειναι κ αληθινο
συναδελφε αληθινο ειναι η κοπελα παλια δουλευε σε λαδαδικο εχω μιλησει μαζι τηϛ για ραντεβου αλλα κατι μου ετυχε και ακυρωσα αμα τσεκαρειϛ φωτο και τηλ μεσω google θα καταλαβειϛ απλα εχω μια ενσταση σχετικα με τηϛ φωτο μου θυμιζει μια που εβαζε αγγελιεϛ για αφεντρα και αμα δειϛ φοραει πολυ δερμα.Παντωϛ εγω εχω σκοπο να δοκιμασω λιαν συντομοϛ
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.912
Like
4.791
Πόντοι
1.706
συναδελφε αληθινο ειναι η κοπελα παλια δουλευε σε λαδαδικο εχω μιλησει μαζι τηϛ για ραντεβου αλλα κατι μου ετυχε και ακυρωσα αμα τσεκαρειϛ φωτο και τηλ μεσω google θα καταλαβειϛ απλα εχω μια ενσταση σχετικα με τηϛ φωτο μου θυμιζει μια που εβαζε αγγελιεϛ για αφεντρα και αμα δειϛ φοραει πολυ δερμα.Παντωϛ εγω εχω σκοπο να δοκιμασω λιαν συντομοϛ
Σωστος..))
ενημερωσε εαν μπορεις, γι απλο προγραματακι, μην παμε για μαλλι κ ..φαμε κ ξυλο
χαχα
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
Μήπως κάποιος μπορεί να μου δώσει το τηλέφωνο της θείας Λιούμπας που παλαιότερα ειχε χώρο στην Νέα Σμύρνη; ή έστω το λινκ κάποιας αγγελίας της;
η θεια απο οτι ειδα εχει κλεισει το προφιλ στο μαμπα,σημαινιε οτι ειναι ρωσσια
τωρα,οταν ερθει θα το ανοιξει παλι
Πρόκειται για την γνωστή που ήταν σε ένα δρομό κάθετο της Μεγ. Αλεξανδρου στην Νεα Σμύρνη?
Αν ναι τοτε αν μπορει κανενας ας στειλει κανα τηλ.. ειχα παει μια φορα αλλά δεν το βρησκω και με τρώει να ξαναπαω!!!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom