Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
Για τους Κυψελιώτες συναγωνιστές υπάρχει η κυρά Μαρία 45+ 1,70 62κ Ελληνίδα
κάνει μασάζ με φραπέ στα 20 ευρώ αυστηρά στη Κυψέλη ειδάλλως πρέπει να πας να την φορτώσεις
κλείνει ραντεβού καθημερινά εκτός Σαββάτου διότι έχει ρεπό
δεν κάνει επαφή όμως μπορεί να σας πάρει πίπα αν είστε καθαροί και υγιείς με +10

Για τους Πειραιώτες και τα προάστεια  υπάρχει η κυρία Λέτα που δεν είναι 20χρ αλλά 40 διότι γράφτηκε κατά λάθος.
Δέχεται στο σπίτι της στο Πέραμα εκτός αν έχετε πρόβλημα επειδή έχει άντρα και παιδιά
ειδάλλως έρχεται Πειραιά σε ξ/δ
κάνει μασάζ με φραπέ στα 40 ευρώ και είναι παχουλή
Έκανα κινηση και για τις 2 πριν κατι μερες οποτε εχουμε και λεμε...

Αυτη απο την Κυψελη ειναι οπως την περιγραφει ο φιλος, ευγενική και προσφερει μαζαζ και φραπε με 20€ ή καλαμακι με 30€.. Για την ηλικία της κρατιέται σχετικά καλά αλλά υπαρχει η σχετική χαλάρωση τους σωματος... Από μασαζ θα έλεγα σχετικά μετρια το οποιο κράτησε κανά 30λεπτο και μετά ακολούθησε καλαμάκι για κανα 20λεπτο... Ένα απο τα αρνητικά ειναι οτι μιλάει πολύ..πάρα πολύ... αλλά κατά τα άλλα σε αυτή την τιμή την θεωρώ τίμια... Η συνάντηση εγινε σε χοτελ της Κυψέλης..

Για αυτή στον Περαμα οταν την πηρα τηλ αρχισε να μου λεει διαφορα περι του οτι ειναι τιμια γυναικα που ζει μεσα στην φτωχια και προσπαθεί για το καλύτερο κτλ κτλ, κατι που δεν απέχει απο την πραγματικοτητα επειδη τελικά κανονισαμε να παω σπιτι της... παιδες η κυρια οντως ειναι Περαμα σε ενα στενακι (αν μπορώ να το πω ετσι) καθετο στην Καραμανλή και αν βαλετε να δειτε maps θα καταλαβετε τι εννοω.. Ο χωρος θυμιζει παλια παραγκα με τρυπες στο ταβανι, κουρτινες στα παραθυρα λογο σπασμενου τζαμιου και δεν υπαρχει ιχνος καθαριοτητας, κτλ... Εχει πολλά παραπανω κιλα και αν και ειπα να δοκιμάσω παρα τα παραπανω άλλαξα γνωμη όταν εβγαλε τα ρουχα επειδή ειχε μεχρι και πληγες στην κοιλια οποτε την εκανα με ελαφρα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Έκανα κινηση και για τις 2 πριν κατι μερες οποτε εχουμε και λεμε...

Αυτη απο την Κυψελη ειναι οπως την περιγραφει ο φιλος, ευγενική και προσφερει μαζαζ και φραπε με 20€ ή καλαμακι με 30€.. Για την ηλικία της κρατιέται σχετικά καλά αλλά υπαρχει η σχετική χαλάρωση τους σωματος... Από μασαζ θα έλεγα σχετικά μετρια το οποιο κράτησε κανά 30λεπτο και μετά ακολούθησε καλαμάκι για κανα 20λεπτο... Ένα απο τα αρνητικά ειναι οτι μιλάει πολύ..πάρα πολύ... αλλά κατά τα άλλα σε αυτή την τιμή την θεωρώ τίμια... Η συνάντηση εγινε σε χοτελ της Κυψέλης..

Για αυτή στον Περαμα οταν την πηρα τηλ αρχισε να μου λεει διαφορα περι του οτι ειναι τιμια γυναικα που ζει μεσα στην φτωχια και προσπαθεί για το καλύτερο κτλ κτλ, κατι που δεν απέχει απο την πραγματικοτητα επειδη τελικά κανονισαμε να παω σπιτι της... παιδες η κυρια οντως ειναι Περαμα σε ενα στενακι (αν μπορώ να το πω ετσι) καθετο στην Καραμανλή και αν βαλετε να δειτε maps θα καταλαβετε τι εννοω.. Ο χωρος θυμιζει παλια παραγκα με τρυπες στο ταβανι, κουρτινες στα παραθυρα λογο σπασμενου τζαμιου και δεν υπαρχει ιχνος καθαριοτητας, κτλ... Εχει πολλά παραπανω κιλα και αν και ειπα να δοκιμάσω παρα τα παραπανω άλλαξα γνωμη όταν εβγαλε τα ρουχα επειδή ειχε μεχρι και πληγες στην κοιλια οποτε την εκανα με ελαφρα

Ωραια ενημερωση :heavymetalbig:
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
Έχει δικο της χωρο στο Χαλάνδρι επί της Μιλτιάδου ο οποιος ειναι καθαρός και περιποιημένος. Ουσιαστικα βρισκεται στο πατάρι ενας ενος καταστήματος (κομμωτηριου-περιποιησης γυναικών, κατι τετοιο) και για να μπεις περνας μεσα απο το κατάστημα (κορυφαίο χαχα). Προκειται για μια γυναίκα κοντά στα 45-50 θα έλεγα, αρκετά περιποιημένη με μεγάλα βυζιά και μετρια σχετικά σε σώμα, ουτε αδυνατη αλλα ουτε υπερβαρη την λες.. Μαζασακι σχετικά καλό, όχι πολύ δυνατό αλλά όχι και χαηδεμα.. μετά ειχε φραπεδάκι και με αφησε να παιξω με τα βυζιά της αφου βγαλαμε οτι φορουσε απο πανω, αλλά δεν έβγαλε το κολάν που φορούσε, μου ειπε ομως θα το κανει την επομενη φορα!

Ειναι πολυ ευγενική και στο τηλεφωνο με ρωτησε τι θα ηθελα και αφου της ειπα χαλαρωτικο μασαζ μου ειπε οκ κανω χαλαρωτικό σε όλο το σωμα.. Απο κοντα την ρωταω οταν λεμε όλο το σωμα τοτε εννοουμε παντου και αφού γελασε ειπε φυσικά! Δεν ξερω αν προσφερει κατι παραπάνω απο φραπε αλλά λογικά άλλη μια φορά θα δοκιμάσω και θα δούμε τότε! Τιμή αν και στο τηλ μου ειχε πει 40€ απο κοντα μου ειπε 50€ αλλα δεχτηκε τελικα στα 40€ μιας και μου ειχε πει τοσο! Οποιος θελει μπορει να την βρει και στο φατσοβιβλιο με το κινητο που εχει στην αγγελια.

 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Έχει δικο της χωρο στο Χαλάνδρι επί της Μιλτιάδου ο οποιος ειναι καθαρός και περιποιημένος. Ουσιαστικα βρισκεται στο πατάρι ενας ενος καταστήματος (κομμωτηριου-περιποιησης γυναικών, κατι τετοιο) και για να μπεις περνας μεσα απο το κατάστημα (κορυφαίο χαχα). Προκειται για μια γυναίκα κοντά στα 45-50 θα έλεγα, αρκετά περιποιημένη με μεγάλα βυζιά και μετρια σχετικά σε σώμα, ουτε αδυνατη αλλα ουτε υπερβαρη την λες.. Μαζασακι σχετικά καλό, όχι πολύ δυνατό αλλά όχι και χαηδεμα.. μετά ειχε φραπεδάκι και με αφησε να παιξω με τα βυζιά της αφου βγαλαμε οτι φορουσε απο πανω, αλλά δεν έβγαλε το κολάν που φορούσε, μου ειπε ομως θα το κανει την επομενη φορα!

Ειναι πολυ ευγενική και στο τηλεφωνο με ρωτησε τι θα ηθελα και αφου της ειπα χαλαρωτικο μασαζ μου ειπε οκ κανω χαλαρωτικό σε όλο το σωμα.. Απο κοντα την ρωταω οταν λεμε όλο το σωμα τοτε εννοουμε παντου και αφού γελασε ειπε φυσικά! Δεν ξερω αν προσφερει κατι παραπάνω απο φραπε αλλά λογικά άλλη μια φορά θα δοκιμάσω και θα δούμε τότε! Τιμή αν και στο τηλ μου ειχε πει 40€ απο κοντα μου ειπε 50€ αλλα δεχτηκε τελικα στα 40€ μιας και μου ειχε πει τοσο! Οποιος θελει μπορει να την βρει και στο φατσοβιβλιο με το κινητο που εχει στην αγγελια.




Γραφεις σημερα :respect:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Έχει δικο της χωρο στο Χαλάνδρι επί της Μιλτιάδου ο οποιος ειναι καθαρός και περιποιημένος. Ουσιαστικα βρισκεται στο πατάρι ενας ενος καταστήματος (κομμωτηριου-περιποιησης γυναικών, κατι τετοιο) και για να μπεις περνας μεσα απο το κατάστημα (κορυφαίο χαχα). Προκειται για μια γυναίκα κοντά στα 45-50 θα έλεγα, αρκετά περιποιημένη με μεγάλα βυζιά και μετρια σχετικά σε σώμα, ουτε αδυνατη αλλα ουτε υπερβαρη την λες.. Μαζασακι σχετικά καλό, όχι πολύ δυνατό αλλά όχι και χαηδεμα.. μετά ειχε φραπεδάκι και με αφησε να παιξω με τα βυζιά της αφου βγαλαμε οτι φορουσε απο πανω, αλλά δεν έβγαλε το κολάν που φορούσε, μου ειπε ομως θα το κανει την επομενη φορα!

Ειναι πολυ ευγενική και στο τηλεφωνο με ρωτησε τι θα ηθελα και αφου της ειπα χαλαρωτικο μασαζ μου ειπε οκ κανω χαλαρωτικό σε όλο το σωμα.. Απο κοντα την ρωταω οταν λεμε όλο το σωμα τοτε εννοουμε παντου και αφού γελασε ειπε φυσικά! Δεν ξερω αν προσφερει κατι παραπάνω απο φραπε αλλά λογικά άλλη μια φορά θα δοκιμάσω και θα δούμε τότε! Τιμή αν και στο τηλ μου ειχε πει 40€ απο κοντα μου ειπε 50€ αλλα δεχτηκε τελικα στα 40€ μιας και μου ειχε πει τοσο! Οποιος θελει μπορει να την βρει και στο φατσοβιβλιο με το κινητο που εχει στην αγγελια.


Παντως μπορεει κ να κανω λαθος μου θυμιζει μια που δουλευε πριν χρονια στο σινωπης
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
Στο γνωστο σαιτ βγαζει 2 προφιλ παντως με το συγκεκριμενο ονομα και εμενα μου εδωσε την αισθηση οτι μπορει να παιζει κ κατι παραπανω... δεν ειμαι 100% σιγουρος ομως επειδη εμεινα στον φραπε μιας και με καλυψε στην συγκεκριμενη φαση και δεν εκανα προσπαθεια για κατι παραπανω περα απο οτι της ειπα να βγαλει το παντελονι αλλα το αρνηθηκε ευγενικα και ειπε οτι θα γινει την επομενη φορα
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
306
πολυ καλη περιπτωση βλεπω.....ειμαι αναμεσα αν θα αποφασισω σε αυτη και τον Γκαργκαμελ
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
Μπράβο και από μένα για τις πολύ εύστοχες ενημερώσεις.
Ναστε καλα παίδες!!

Πήγα και σε άλλη μια στο Μαρουσι κοντα στο Συσμανογλιο αλλά δεν μπορώ να βρω την αγγελία για να το ποστάρω και αυτό!
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
5
Like
463
Πόντοι
301
πολυ καλη περιπτωση βλεπω.....ειμαι αναμεσα αν θα αποφασισω σε αυτη και τον Γκαργκαμελ

Χαχα. Σκεφτηκα ακριβώς το ίδιο μόνο που βρίσκω τον γκαργκαμέλ πιο όμορφο από δαύτην.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Ναστε καλα παίδες!!

Πήγα και σε άλλη μια στο Μαρουσι κοντα στο Συσμανογλιο αλλά δεν μπορώ να βρω την αγγελία για να το ποστάρω και αυτό!

ελα ρε ?,
Στην γειτονια μας???
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
ελα ρε ?,
Στην γειτονια μας???
Αν και ειναι καπως μακρια απο την δικη μου γειτονια  :2funny:

Αυτη που πηγα βρισκεται επί της οδού Κυπριων Αγωνιστων, αν βρω την αγγελια απο ΧΕ θα την ποσταρω
 

hok7

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2015
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Απ: Μασεζ με δικό τους χώρο
« Απάντηση #88 στις: 27-02-2018, 01:16:56 »

Για την θεια Ελεναρα στη Καλλιθεα που παρολο που ειναι μεγαλη ,παραμενει ανεκτιμητη αξια,
για μενα κανει το καλυτερο μασαζ στη πιατσα εδω και μια δεκαετια πως και δεν λεει κανεις τιποτα ρε μαγκες?


Αυτήν την Ελένη...

P.S. Σεπόλια, Κορωπί και Αιγάλεω πέφτουν μακρυα.. 
φια τη θεια ελεναρα εχουμε καμια πληροφορια ? καλησπέρα!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Αν και ειναι καπως μακρια απο την δικη μου γειτονια  :2funny:

Αυτη που πηγα βρισκεται επί της οδού Κυπριων Αγωνιστων, αν βρω την αγγελια απο ΧΕ θα την ποσταρω

Κυπριων αγωνιστων μενει φιλος μου :think:
Ρε το μλκ τιποτα δεν ξερει???
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.499
Κριτικές
21
Like
6.871
Πόντοι
6.745
και εγω εκει ειμαι,αλλα πρωτη φορα το ακουω...ασε που το κοβω λιγο χλωμο,εκει ειναι γειτονια και μονοκατοικιες..εκτος και εχει εδρα μεσα στο...ΔΑΙΣ :2funny:
 

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Ωραίες παρουσίες...Λογικά δεν παίζει κάτι,έχω κάνει πολλές φορές αλλά δεν έκανα κίνηση για παραπάνω..Έχει μέσα και μανικιούρ-πεντικιούρ για γυναίμες κτλ...Τώρα όμως έχει φτιάξει σουίτα για κάποιες υπηρεσίες και δεν έχω δοκιμάσει..Εγώ λέω πάντως ότι είναι στα δεν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom