Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Έκανα κινηση και για τις 2 πριν κατι μερες οποτε εχουμε και λεμε...

Αυτη απο την Κυψελη ειναι οπως την περιγραφει ο φιλος, ευγενική και προσφερει μαζαζ και φραπε με 20€ ή καλαμακι με 30€.. Για την ηλικία της κρατιέται σχετικά καλά αλλά υπαρχει η σχετική χαλάρωση τους σωματος... Από μασαζ θα έλεγα σχετικά μετρια το οποιο κράτησε κανά 30λεπτο και μετά ακολούθησε καλαμάκι για κανα 20λεπτο... Ένα απο τα αρνητικά ειναι οτι μιλάει πολύ..πάρα πολύ... αλλά κατά τα άλλα σε αυτή την τιμή την θεωρώ τίμια... Η συνάντηση εγινε σε χοτελ της Κυψέλης..

Επιλογή για hotel δική σου ή θεωρεί δικό της χώρο κάποιο hotel εκεί??
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
561
Κριτικές
1
Like
980
Πόντοι
86
Κυπριων αγωνιστων μενει φιλος μου :think:
Ρε το μλκ τιποτα δεν ξερει???
Δεν θυμάμαι αγγελία. Αλλά πες του φίλου σου να σταθμεύσει ακριβώς στις αγελάδες. Στο οικόπεδο έξω από το χασάπικο. Ε τι άλλο να πω...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Δεν θυμάμαι αγγελία. Αλλά πες του φίλου σου να σταθμεύσει ακριβώς στις αγελάδες. Στο οικόπεδο έξω από το χασάπικο. Ε τι άλλο να πω...

Στο στενακι ειναι η κυρια???
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Έκανα κινηση και για τις 2 πριν κατι μερες οποτε εχουμε και λεμε...

Αυτη απο την Κυψελη ειναι οπως την περιγραφει ο φιλος, ευγενική και προσφερει μαζαζ και φραπε με 20€ ή καλαμακι με 30€.. Για την ηλικία της κρατιέται σχετικά καλά αλλά υπαρχει η σχετική χαλάρωση τους σωματος... Από μασαζ θα έλεγα σχετικά μετρια το οποιο κράτησε κανά 30λεπτο και μετά ακολούθησε καλαμάκι για κανα 20λεπτο... Ένα απο τα αρνητικά ειναι οτι μιλάει πολύ..πάρα πολύ... αλλά κατά τα άλλα σε αυτή την τιμή την θεωρώ τίμια... Η συνάντηση εγινε σε χοτελ της Κυψέλης..

δυστυχώς κάλεσα και μου είπε μόνο σε χοτελ.... άσε που δεν την άκουγα και καλά...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Έχει δικο της χωρο στο Χαλάνδρι επί της Μιλτιάδου ο οποιος ειναι καθαρός και περιποιημένος. Ουσιαστικα βρισκεται στο πατάρι ενας ενος καταστήματος (κομμωτηριου-περιποιησης γυναικών, κατι τετοιο) και για να μπεις περνας μεσα απο το κατάστημα (κορυφαίο χαχα). Προκειται για μια γυναίκα κοντά στα 45-50 θα έλεγα, αρκετά περιποιημένη με μεγάλα βυζιά και μετρια σχετικά σε σώμα, ουτε αδυνατη αλλα ουτε υπερβαρη την λες.. Μαζασακι σχετικά καλό, όχι πολύ δυνατό αλλά όχι και χαηδεμα.. μετά ειχε φραπεδάκι και με αφησε να παιξω με τα βυζιά της αφου βγαλαμε οτι φορουσε απο πανω, αλλά δεν έβγαλε το κολάν που φορούσε, μου ειπε ομως θα το κανει την επομενη φορα!

Ειναι πολυ ευγενική και στο τηλεφωνο με ρωτησε τι θα ηθελα και αφου της ειπα χαλαρωτικο μασαζ μου ειπε οκ κανω χαλαρωτικό σε όλο το σωμα.. Απο κοντα την ρωταω οταν λεμε όλο το σωμα τοτε εννοουμε παντου και αφού γελασε ειπε φυσικά! Δεν ξερω αν προσφερει κατι παραπάνω απο φραπε αλλά λογικά άλλη μια φορά θα δοκιμάσω και θα δούμε τότε! Τιμή αν και στο τηλ μου ειχε πει 40€ απο κοντα μου ειπε 50€ αλλα δεχτηκε τελικα στα 40€ μιας και μου ειχε πει τοσο! Οποιος θελει μπορει να την βρει και στο φατσοβιβλιο με το κινητο που εχει στην αγγελια.


η αγγελία.... γιοκ....

ευτυχώς πρόλαβα να γράψω το τηλ. το πρωι αλλά δεν έχω πάρει ακόμα...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Για αυτή στον Περαμα οταν την πηρα τηλ αρχισε να μου λεει διαφορα περι του οτι ειναι τιμια γυναικα που ζει μεσα στην φτωχια και προσπαθεί για το καλύτερο κτλ κτλ, κατι που δεν απέχει απο την πραγματικοτητα επειδη τελικά κανονισαμε να παω σπιτι της... παιδες η κυρια οντως ειναι Περαμα σε ενα στενακι (αν μπορώ να το πω ετσι) καθετο στην Καραμανλή και αν βαλετε να δειτε maps θα καταλαβετε τι εννοω.. Ο χωρος θυμιζει παλια παραγκα με τρυπες στο ταβανι, κουρτινες στα παραθυρα λογο σπασμενου τζαμιου και δεν υπαρχει ιχνος καθαριοτητας, κτλ... Εχει πολλά παραπανω κιλα και αν και ειπα να δοκιμάσω παρα τα παραπανω άλλαξα γνωμη όταν εβγαλε τα ρουχα επειδή ειχε μεχρι και πληγες στην κοιλια οποτε την εκανα με ελαφρα
Μερικές πληροφορίες μπορείς να δώσεις;. Πότε πήρες γιατί απο τη μέρα που ανέβασε ο gari την αγγελία, το τηλέφωνο το έχει κλειστό.
Πόσα λεφτά ζητάει; Τι προσφέρει;  Γδύθηκε πριν αρχίσετε το πρόγραμμα;  Από εμφάνιση εκτός από τα κιλά, τι άλλο μπορείς να μας πεις;
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
Δεν θυμάμαι αγγελία. Αλλά πες του φίλου σου να σταθμεύσει ακριβώς στις αγελάδες. Στο οικόπεδο έξω από το χασάπικο. Ε τι άλλο να πω...
Σωστός ακριβώς εκεί είναι... Θα ψάξω μετά ξανά να βρω την αγγελία!!
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
δυστυχώς κάλεσα και μου είπε μόνο σε χοτελ.... άσε που δεν την άκουγα και καλά...
Ναι και εμένα χοτελ μου είχε πει επειδή στο δικό της χώρο δεν γίνεται επειδή έχει κ την κόρη της εκει
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
Μερικές πληροφορίες μπορείς να δώσεις;. Πότε πήρες γιατί απο τη μέρα που ανέβασε ο gari την αγγελία, το τηλέφωνο το έχει κλειστό.
Πόσα λεφτά ζητάει; Τι προσφέρει;  Γδύθηκε πριν αρχίσετε το πρόγραμμα;  Από εμφάνιση εκτός από τα κιλά, τι άλλο μπορείς να μας πεις;
Το είχα κρατήσει το τηλ από την αγγελία κ είχα πάει μετά απο μερικές μέρες ένα Σαββάτο! Ευτυχώς που γδυθηκε πρίν αλλά για να αλλάξει ρούχα επειδή είχε πει ότι δε κάνει με τα ίδια ρούχα μασάζ και εκεί είδα ότι περιέγραψα.. πολλά παπαπανισια κιλά αν κ έχω κάνει κ άλλες καταδρομικές σε αναλογα κυβικα πάρα των κιλών δηλαδη εδώ είπα άκυρο επειδή είδα τις πληγές στην κοιλιά
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
Το είχα κρατήσει το τηλ από την αγγελία κ είχα πάει μετά απο μερικές μέρες ένα Σαββάτο! Ευτυχώς που γδυθηκε πρίν αλλά για να αλλάξει ρούχα επειδή είχε πει ότι δε κάνει με τα ίδια ρούχα μασάζ και εκεί είδα ότι περιέγραψα.. πολλά παπαπανισια κιλά αν κ έχω κάνει κ άλλες καταδρομικές σε αναλογα κυβικα πάρα των κιλών δηλαδη εδώ είπα άκυρο επειδή είδα τις πληγές στην κοιλιά
μυστη πηγαινε αν εχεις την καλοσυνη πμ
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
561
Κριτικές
1
Like
980
Πόντοι
86

Μετά την πρόσφατη καταχώρηση έτερου συναγωνιστή, είπα να προβώ σε περαιτέρω ενημέρωση. Πρόκειται για το 2ο μεγαλύτερο βούρλο που έχω συναντήσει ποτέ μου (το 1ο το είχα συναντήσει στη Δάφνη, στο σπίτι της, κοντά σε μιά κεντρική οδό που λέγεται Αιγαίου -δεν ξέρω την περιοχή- και  στο τέλος της συνάντησης κατάλαβα ότι δεν είναι βούρλο, απλά η κακομοίρα είναι καθυστερημένη και αντί για πίπες θα έπρεπε να είναι στο ψυχιατρείο). Το πρόβλημά της΄(και δικό μας) δεν είναι ότι μιλάει πολύ. Δεν το κλείνει το ρημάδι και λέει μόνο ασυναρτησίες. Για να καταλάβετε μου εξηγούσε ότι δεν επιτρέπει να την πηδάνε, διότι υπάρχει ο κίνδυνος να την ερωτευτούν. Δεν κάνω πλάκα, δείχνει πραγματικά να το πιστεύει. Πρέπει να ήρθε πεντακάθαρη στο ραντεβού, διότι δεν έκανε μπάνιο. Μάλιστα όταν την έχυσα ντύθηκε χωρίς να κάνει μπάνιο πάλι, γιατί προφανώς θα θεώρησε ότι και τα χύσια μου είναι πεντακάθαρα και μπορεί να πάει στον επόμενο το ίδιο πεντακάθαρη όπως ακριβώς πεντακάθαρη ήρθε σε εμένα. Αφήστε.... Γενικά είναι καλτ κατάσταση, διότι είναι ζώο με περικεφαλαία, σε σημείο που να σκέφτεσαι ότι κάποιος φίλος σου θα εμφανιστεί ως φαρσέρ. Τέλος πάντων κάνει μασάζ του κόλου γύρω στο 30 λεπτο, στο τέλος σου παίρνει και μία πίπα και thats all folks. Ηλικιακά είναι γύρω στα 50 φεύγα, λεπτούλα, με βυζί 2+. Αυτά.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.296
Πόντοι
1.720

parapaparas

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2016
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
79
Πόντοι
1
σε ευχαριστούμε

Μετά την πρόσφατη καταχώρηση έτερου συναγωνιστή, είπα να προβώ σε περαιτέρω ενημέρωση. Πρόκειται για το 2ο μεγαλύτερο βούρλο που έχω συναντήσει ποτέ μου (το 1ο το είχα συναντήσει στη Δάφνη, στο σπίτι της, κοντά σε μιά κεντρική οδό που λέγεται Αιγαίου -δεν ξέρω την περιοχή- και  στο τέλος της συνάντησης κατάλαβα ότι δεν είναι βούρλο, απλά η κακομοίρα είναι καθυστερημένη και αντί για πίπες θα έπρεπε να είναι στο ψυχιατρείο). Το πρόβλημά της΄(και δικό μας) δεν είναι ότι μιλάει πολύ. Δεν το κλείνει το ρημάδι και λέει μόνο ασυναρτησίες. Για να καταλάβετε μου εξηγούσε ότι δεν επιτρέπει να την πηδάνε, διότι υπάρχει ο κίνδυνος να την ερωτευτούν. Δεν κάνω πλάκα, δείχνει πραγματικά να το πιστεύει. Πρέπει να ήρθε πεντακάθαρη στο ραντεβού, διότι δεν έκανε μπάνιο. Μάλιστα όταν την έχυσα ντύθηκε χωρίς να κάνει μπάνιο πάλι, γιατί προφανώς θα θεώρησε ότι και τα χύσια μου είναι πεντακάθαρα και μπορεί να πάει στον επόμενο το ίδιο πεντακάθαρη όπως ακριβώς πεντακάθαρη ήρθε σε εμένα. Αφήστε.... Γενικά είναι καλτ κατάσταση, διότι είναι ζώο με περικεφαλαία, σε σημείο που να σκέφτεσαι ότι κάποιος φίλος σου θα εμφανιστεί ως φαρσέρ. Τέλος πάντων κάνει μασάζ του κόλου γύρω στο 30 λεπτο, στο τέλος σου παίρνει και μία πίπα και thats all folks. Ηλικιακά είναι γύρω στα 50 φεύγα, λεπτούλα, με βυζί 2+. Αυτά.
Σε ευχαριστούμε πολύ. Αψογος
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612

Μετά την πρόσφατη καταχώρηση έτερου συναγωνιστή, είπα να προβώ σε περαιτέρω ενημέρωση. Πρόκειται για το 2ο μεγαλύτερο βούρλο που έχω συναντήσει ποτέ μου (το 1ο το είχα συναντήσει στη Δάφνη, στο σπίτι της, κοντά σε μιά κεντρική οδό που λέγεται Αιγαίου -δεν ξέρω την περιοχή- και  στο τέλος της συνάντησης κατάλαβα ότι δεν είναι βούρλο, απλά η κακομοίρα είναι καθυστερημένη και αντί για πίπες θα έπρεπε να είναι στο ψυχιατρείο). Το πρόβλημά της΄(και δικό μας) δεν είναι ότι μιλάει πολύ. Δεν το κλείνει το ρημάδι και λέει μόνο ασυναρτησίες. Για να καταλάβετε μου εξηγούσε ότι δεν επιτρέπει να την πηδάνε, διότι υπάρχει ο κίνδυνος να την ερωτευτούν. Δεν κάνω πλάκα, δείχνει πραγματικά να το πιστεύει. Πρέπει να ήρθε πεντακάθαρη στο ραντεβού, διότι δεν έκανε μπάνιο. Μάλιστα όταν την έχυσα ντύθηκε χωρίς να κάνει μπάνιο πάλι, γιατί προφανώς θα θεώρησε ότι και τα χύσια μου είναι πεντακάθαρα και μπορεί να πάει στον επόμενο το ίδιο πεντακάθαρη όπως ακριβώς πεντακάθαρη ήρθε σε εμένα. Αφήστε.... Γενικά είναι καλτ κατάσταση, διότι είναι ζώο με περικεφαλαία, σε σημείο που να σκέφτεσαι ότι κάποιος φίλος σου θα εμφανιστεί ως φαρσέρ. Τέλος πάντων κάνει μασάζ του κόλου γύρω στο 30 λεπτο, στο τέλος σου παίρνει και μία πίπα και thats all folks. Ηλικιακά είναι γύρω στα 50 φεύγα, λεπτούλα, με βυζί 2+. Αυτά.

Ωραιος :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom