Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Ρε δεν πάτε καλά... Θα το κάψετε αν δεν το έχετε κάψει ήδη και μετά θα ψάχνετε απεγνωσμένα να την βρείτε. Τι σοι μυαλό κουβαλάτε μωρέ που την βγάζετε στη σέντρα έτσι φόρα παρτίδα?
  ε καλα εισαι

κ παρακολουθυον κ ενα τσουρμο περιεργοι
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Το σήκωσε τελικά το τηλέφωνο πριν από λίγο και δηλώνει ότι "δεν ενδιαφέρομαι πλέον".

Παιδιά να ενημερώσω κι εγώ με τη σειρά μου ότι δε βγάζεις άκρη..τη μια δεν το σηκώνει και την άλλη το χει κλειστό..
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Η κιουρία λέει ότι κάνει μασάζ με σεξ στα 50 Ευρώ και κάθεται 1μιση ώρα.
Όσο αντέχεις γαμάς και κατά δήλωση της είναι μελαχρινή 40+ 170-64 κιλά.
Το στυλάκι και ο τρόπος μου θυμίζει μια Ρένα που δειγμάτιζε το κορμί της πριν το φόρτωμα στο Εverest Αμαρουσίου.
Την ρώτησα αν είναι εκείνη και αρνήθηκε και ότι την λένε Ελένη  :jerking2:.
Ξέρουμε κάτι συναγωνιστές?
Η Ρένα πάντως για τα χοντράδια ήταν μια χαρά!



 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Η κιουρία λέει ότι κάνει μασάζ με σεξ στα 50 Ευρώ και κάθεται 1μιση ώρα.
Όσο αντέχεις γαμάς και κατά δήλωση της είναι μελαχρινή 40+ 170-64 κιλά.
Το στυλάκι και ο τρόπος μου θυμίζει μια Ρένα που δειγμάτιζε το κορμί της πριν το φόρτωμα στο Εverest Αμαρουσίου.
Την ρώτησα αν είναι εκείνη και αρνήθηκε και ότι την λένε Ελένη  :jerking2:.
Ξέρουμε κάτι συναγωνιστές?
Η Ρένα πάντως για τα χοντράδια ήταν μια χαρά!






Εγώ την πήρα τηλέφωνο μόλις για ραντεβού μου είπε ότι την Λένε Μαριάννα και μόλις της είπα ότι είμαι 26 μου είπε ειμαι λίγο μεγάλη είμαι 40 δεν πηγαίνω με αυτή την ηλικία και μου το έκλεισε
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Εγώ την πήρα τηλέφωνο μόλις για ραντεβού μου είπε ότι την Λένε Μαριάννα και μόλις της είπα ότι είμαι 26 μου είπε ειμαι λίγο μεγάλη είμαι 40 δεν πηγαίνω με αυτή την ηλικία και μου το έκλεισε
Και η κυρά Ρένα πήγαινε αυστηρά με 45 και άνω, γιαυτό και δειγμάτιζε στα everest για να κοψει ηλικία.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Παιδες το διδυμο πίσω από Πειραιώς εργοστάσιο Ελαίς ισχύει ακόμη; Αν ναι, μπορει κάποιος φιλος να μου στειλει πμ το τηλ. της μελαχρινης (της πιο λεπτης απο τις δύο);
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Ισχύει ναι.

Παιδες το διδυμο πίσω από Πειραιώς εργοστάσιο Ελαίς ισχύει ακόμη; Αν ναι, μπορει κάποιος φιλος να μου στειλει πμ το τηλ. της μελαχρινης (της πιο λεπτης απο τις δύο);
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Κανενα αλλο στοιχειο για την κύρια Ρένα;
αρχαία η κυρα Ρένα
2010 ή 2011 θα ήταν τότε που δειγμάτιζε στα everest
καλό γαμήσι το ζούσε αλλά έπαιρνε πίπα με καπότα κάτι που είναι γκραν ξενερουά για μένα
μετά έκοψε και το φόρτωμα από το σταθμό και δεν πήγαινε στο ξενοδοχείο παρά μόνο στο σπίτι
έτσι όπως το πήγαινε το επόμενο βήμα θα ήταν να της κάνεις πρόταση γάμου για να την γαμήσεις

την είδα χρόνια μετά στη λαϊκή αγορά στο Μαρούσι πίσω από το νεκροταφειο, κούναγε κάτι αγγούρια
για να τ αγοράσει
μια χαρά κρατιέται και εξακολουθεί να βάζει αγγελίες στο μασαζ κατ'οίκον στη χ.ε με 3-4 διαφορετικά κινητά

μου την θύμισε η σημερινή που μίλησα στο τηλέφωνο είχε το ίδιο στυλ αλλά το αρνήθηκε ότι είναι η Ρένα
βέβαια με τις εκδιδόμενες δεν μπορεί να είσαι ποτέ σίγουρος ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom